X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate, podobne krzesła widziałam w brw :)

    Uff, dobrze, że ktoś myśli podobnie- długo zastanawiałam się, czy ja się czepiam Hani czy faktycznie wydźwięk postu jest mocno nie halo...

    p.s. też byłam grubą babą, teraz jestem szczuplejsza (z prawie 80 kg na 57 kg) i co? Ani nie jestem szczęśliwsza, ani lepsza, ani w ciąży.


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2018, 16:41

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bociek kominiarz oczywiście jutro będzie. Prawdopodobnie trzeba będzie kupić specjalny wkład. I przybij piątkę,bo ja też córka strażaka :-) U nas co prawda OSP, ale tata przez lata był prezesem i członkiem zarządu powiatowego. Dlatego miał piękny pogrzeb,o ile tak o pogrzebie można powiedzieć :-(
    Yosel strachu to najwięcej się najedliśmy ze względu na brata. On też jest strażakiem, z zawodu ratownik medyczny, wczoraj nie miał służby i to właśnie on wchodził na dach. A to duży dom,pietrowy z długim kominem. Moja mama palpitacji dostawała jak go tam widziała, chociaż był asekurowany. Później już się śmiałam do brata,że to znaczy przeprowadzać akcję "na swoim podwórku", dosłownie ;-)

    I też jest mi lekko smutno... Jestem starą (37l) i grubą babą :-( A przed staraniami byłam szczupła...

    Czarna81
    22 cs.
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika przesyłam przytulasa <3

    Czarna81
    22 cs.
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czereśniowa- ja tam ikeę lubię :)Poza tym w przypadku dziecka to może akurat fajnie kupić meble tańsze, a tylko na kilka lat - przynajmniej jak Młoda zechce zmienić wystrój to nie będzie żal finansowo?

    Ja się pochwalę ostatnim nabytkiem łazienkowym. Pralnię mam dwa piętra niżej, więc w łazience muszę mieć kosz i po 4 latach dojrzałam do takiego rozwiązania:

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/3f80c935d3a6.jpg

    KateKum, nowa na dzielni lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Czereśniowa- ja tam ikeę lubię :)Poza tym w przypadku dziecka to może akurat fajnie kupić meble tańsze, a tylko na kilka lat - przynajmniej jak Młoda zechce zmienić wystrój to nie będzie żal finansowo?

    Ja się pochwalę ostatnim nabytkiem łazienkowym. Pralnię mam dwa piętra niżej, więc w łazience muszę mieć kosz i po 4 latach dojrzałam do takiego rozwiązania:

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/3f80c935d3a6.jpg

    Mam takie same rozwiązanie:)

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika maleństwo tam patrzy na Ciebie z góry i nie pozwoli żeby jego braciszkowi/ siostrzyczce stała się krzywda, zobaczysz będzie dobrze. Ja w to mocno wierzę, już raz cierpiałas, wystarczy.


    Ps. Reset u nas praktycznie wszystko z Ikei. Uwielbiam ten styl. Dopóki dzieci nam nie wyrosną nie zamierzam inwestować fortuny w meble po których będą skakały dzieci:p to taka optymistyczna wersja!


    A do łazienki szukam czegoś takiego jak pokazałaś, tylko chyba będziemy musieli zrobić na wymiar, bo w łazience mało miejsca i trzeba każdy cm wykorzystać. Kosza na pranie nie chce nie znosze. Musi być schowany w szafce.

    Hania no trochę pojechałaś... Ja rozumiem że czujesz niesprawiedliwość, ale my wszystkie tu czujemy. Niestety niekiedy trzeba się hamować.


    To ja Wam pokaże moja mini pracownie. Czekałam na ten kącik już 1,5 roku i wreszcie jest gotowy, trochę w dziurze itd. ale w końcu jest:) moje królestwo! Jeszcze muszę wymyślić jakiś organizer na nici i szpulki żeby wszystko było pod ręką.
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/c29e270a5a43.jpg https://naforum.zapodaj.net/thumbs/1d4f534588eb.jpg https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a9681766d5df.jpg

    Tutaj wam wrzuciłam jeszcze gacie dla chrześniaka. Uszyłam mu dwie pary. Ale w tych moro wygląda obłędnie hehe :) nie mam zdjęcia bo jemu zrobić foto graniczy z cudem.


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2018, 16:47

    reset, Morusek, Achia, Yoselyn82, Luna1993, Kaczorka, moyeu, Czrna 81, pilik, Kargo31, KateKum, MOJE, Lunaris, MaryAnn, nowa na dzielni, blue00, Anna Stesia, wisienka94, Emiilka, Bocianiątko, KateHawke, Barbarka1984 lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie mi się strasznie podobają meble z Ikea.
    Iza a Ty chyba właśnie masz komode, która do młodej chciałam, to seria hemnes?

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, w sumie to wszystko na zdjęciu z Ikei, komoda biurko lustro i półka i pojemniki:p więc nie muszę mówić że uwielbiam ikee. Polecam komoda super :) sama skrecalam :p



    Lunaris przypomnij mi czemu miałaś laparoskopia??

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzeresniowaMama wrote:
    No właśnie mi się strasznie podobają meble z Ikea.
    Iza a Ty chyba właśnie masz komode, która do młodej chciałam, to seria hemnes?

    E, to ta seria jest całkiem ok! Moim zdaniem bierz! Ja mam sporo mebli z ikei i sobie chwalę (a szafę z serii pax i łóżko brimnes z zagłówkiem to już uwielbiam!)

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boże człowiek miło spędził niedzielę, chciał się do Was odezwać a Veles/ Hania znowu musi mieszać. Jak mnie wkur***, jak ktoś wprost nie powie a rąbie komuś dupe na boku. To dopiero odchyl w stronę patologii. I swoją drogą to ja już tym bardziej jestem patolą , 25 lat i czwarta ciąża! Szok! Normalnie latawica.

    Izape ja nic nie mówię kochana, ale jutro poznaje płeć bąbla i składam u Ciebie zamówienie na dniach <3 To będzie pierwszy ciuszek dla malucha więc musi być spod Twojej ręki ;) obiecałaś!

    nenusia, Izape_91, Nat90 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania34 wrote:
    Hej dziewczyny ja właśnie wróciłam z kościoła z dołkiem. Na 32 dzieci w grupie szkolnej mój syn jest ostatnim jedynakiem! 2 ostatnie babki spotkałam właśnie zaciążone, bez obrazy dla kogokolwiek, ale dobrze po 40tce, grube i w ciąży, a ja 3lata i nic ni śladu. Cała patologia piją, palą byle co jedzą z sąsiedztwa i po 3-4 dzieciaków. Ja 34 lata szczupła, zdrowo się odżywiam , tona supli i co nic! Wzrok męża niezapomniany. Życie jest takie niesprawiedliwe. Jutro mam wizyte u nowego gina może on to ogarnie bo ja już nie mam sił ani pomysłów. Mam takie pytanko czy po clo zawwze jest więcej niż jedna komórka i czy one same pękajà czy zawsze trzeba wziąść ovitrelle? Miłej niedzieli wszystkim i sory za smęcenie w obliczu frelci i reszty :(
    Gruba (74 kg przy 167 cm) i stara 44 (skończone) pozdrawia młoda i powabną Hanie
    Nosz kurwa mać,jak tak można???!!!!!

    reset, moyeu, nenusia, Czrna 81, Izape_91, Lucia88, Meśka, Lunaris, MaryAnn, Bajkaaa, blue00, Emiilka, Sarna84 lubią tę wiadomość

  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateKum wrote:
    Olik wysyłam foto stołu. Krzeseł nie kupiłam, bo stwierdziłam, że kupię później i dupa... juź nie ma
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/4c697629255b.jpg
    Dziękuję, gdzie zakupilas?

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadzieja73 wrote:
    Gruba (74 kg przy 167 cm) i stara 44 (skończone) pozdrawia młoda i powabną Hanie
    Nosz kurwa mać,jak tak można???!!!!!
    No nie zaslugujemy na ciążę :/ przykre jak kobieta o kobiecie może tak mówić. Już wiem dlaczego moim najlepszym przyjacielem jest mój mąż

    Minnie89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna1993 wrote:
    No nie zaslugujemy na ciążę :/ przykre jak kobieta o kobiecie może tak mówić. Już wiem dlaczego moim najlepszym przyjacielem jest mój mąż
    :(

  • moyeu Autorytet
    Postów: 1294 2149

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Ehh, no i znowu :(

    Byliśmy dziś na cmentarzu u maleństwa. Siedziałam tam i uświadomiłam sobie, że przez spóźnioną owulkę powinnam liczyć początek tej ciąży od dnia, kiedy ją pochowaliśmy.

    Życie jest czasami naprawdę dziwne i trudne.
    Nikuś, ja wierzę w przeznaczenie, i że to nie przypadek. Wierzę także, że Ci ktorych z nami nie ma, opiekują się nami, i wiem że Twoje Maleństwo czuwa na Tobą i całą Twoją rodziną.

    30 lat 🍍 starania od II 2018
    🩺Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Endometrioza I st., niskie AMH, jajowody drożne
    ❌ Mutacja MTHFR wariant A1289C - A/C heterozygota ❌ Białko S
    ❌AMH
    IX 2020 0,72 -> IV 2021 0,42 ->II 2022 0,49 💪🏻

    👦🏻On: morfologia 3%, reszta wyników w normie

    💉IVF💊
    IV 2021 Invimed Warszawa dr K. długi protokół
    19.05.21 punkcja - pobrano 2 komórki jajowe - IMSI + FertileChip
    22.05.21 transfer 2 zarodków 9bl I i 8bl I - CB 😭

    💉IMMUNOLOGIA🦠
    IV 2022 pierwsza wizyta u doc. P. w Łodzi, zlecił badania
    ❌TEST IMK
    ❌TEST CBA
    ❓ANA 3
    ✅P/c przeciwplemnikowe
    ❓KIR
    ❓HLA-C

    Od X 2021 Trulicity 1,5 mg BMI 30 -> IV 2022 -11 kg, -10cm w biodrach, BMI 26,9 💪🏻
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze to się aż boję co o mnie myśli 3 dzieci i starania o czwarte...
    W wieku 28 lat..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2018, 17:18

    Luna1993, KateHawke lubią tę wiadomość

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja tam się coraz bardziej utwierdzam w trollowym podejrzeniu ;)

    nenusia, Luna1993, Karma88, KateHawke lubią tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nenusia wrote:
    Kurcze to się aż boję co o mnie myśli 3 dzieci i starania o czwarte...
    W wieku 28 lat..

    Ale może chociaż gruba nie jesteś? ;p

    Luna1993, nenusia, Lunaris, Bajkaaa lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skoro tak mówicie, to się nie zastanawiam i tak nic ładniejszego nie znajdę, a już mam wizję pokoju :) :)
    Ja tam się do Hani w ogóle nie odzywam, bo w sumie nawet pewności nie ma z kim rozmawiamy. Co do jej komentarzy na temat innych kobiet powiem tylko: dno i trzy metry mułu.

    Luna1993, nenusia, Bajkaaa, KateHawke lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Ale może chociaż gruba nie jesteś? ;p
    160 cm i 65 kg.. Można by było zrzucić cos

‹‹ 115 116 117 118 119 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ