Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • Paulcia28 Autorytet

Wysłany: 31 marca 2018, 12:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny mogę się przyłączyć na kwietniowe testowanie?

never_lose_hope, KateHawke lubią tę wiadomość

Diagnoza:Azoospermia
    3x ICSI (2018/19). 6 zarodków
    3x crio , 1 świeży transfer
    29.3.18 😞 26.4.18 😁(12*)
    13.09.18😞15.03.19😭

-12/19 naturalny cud- cb
    -Aniołki (8*)2015 (12*)2018
    -Amh 2,74
    -Tsh 1,30 L-Thyroxin 25 mg
    21.10.19 histeroskopia
    -Zespół Ashermana
    -Usunięty polip
    9.11- histero , drożność i laparoskopia 😁😁😁
    Zero zrostow, jajowody drożne , wszystko super

,, Jeśli szczęście jeszcze do Ciebie nie przyszło, to znaczy, że jest wielkie i idzie powoli ''
  • summer86 Autorytet

Wysłany: 31 marca 2018, 12:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jeśli pozwolicie przenoszę się tu z Wami na kwiecień i będę mocno kibicować! Od razu zostawiam worek wirusków, mam nadzieję, że skutecznie podziałają
    **********&&&&&&&&&&&$$$$$$$$$$$$$$%%%%%%%%%%%%~~~~~~~~~~#####

Życzę Wam zdrowych i radosnych świąt, żeby mimo codziennych trudności te najbliższe dni przyniosły chwilę wytchnienia i dużo uśmiechu na Waszych twarzach. Niech się spełnią wszystkie plany i marzenia!

Paulcia28, nowa na dzielni, lamka, StaraczkaNika, KateKum, MamaFabianka, reset, Emiilka, Czrna 81, Morusek, Karolina90, Koteczka82, Paulina_2603 lubią tę wiadomość

3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

Wysłany: 31 marca 2018, 13:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane i ja tu przyszłam wam potowarzyszyć,mogę? ;)

Paulcia28, StaraczkaNika, nowa na dzielni, Bajkaaa, Malgonia, Rub45, KateKum, Mala90, Emiilka, Czrna 81, Morusek, Koteczka82, Paulina_2603 lubią tę wiadomość

• Amy333 Autorytet

Wysłany: 31 marca 2018, 14:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki łapcie wiruski!:)
    #$%^&*()__)(*&^%$#@QW#$E%^&*()_+)(*&^%$#@#$%^&*()_(*&^%$#

lamka, StaraczkaNika, nowa na dzielni, Minie Black, Simons_cat, Achia, Malgonia, never_lose_hope, Jedna_z_Wielu, KateKum, problemik, MamaFabianka, Bocianiątko, reset, Emiilka, Czrna 81, Morusek, Koteczka82, Kargo31, Paulina_2603 lubią tę wiadomość

14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • StaraczkaNika Autorytet

Wysłany: 31 marca 2018, 14:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy333 wrote:
    Chomikuję na jutro. Ogłaszam zbiórkę! No, cieżarne, dawać, dawać ;)

summer86, reset lubią tę wiadomość

4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Bajkaaa Autorytet

Wysłany: 31 marca 2018, 14:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika to masz ode mnie :)
    *&*&*&*&*&*&*&*&*&*& <3

P.s. Nika czy to jest skrót od imienia twojego? :) bo zastanawiam się czy np na jakąś Weronike mówią poprostu Nika?

KateKum, Koteczka82 lubią tę wiadomość

bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • nick nieaktualny

Wysłany: 31 marca 2018, 15:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy333 wrote:
    Łapię ile się da:)

• nick nieaktualny

Wysłany: 31 marca 2018, 16:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    P.s. Nika czy to jest skrót od imienia twojego? :) bo zastanawiam się czy np na jakąś Weronike mówią poprostu Nika?
    Ja tak mówię na moją chrześnicę :)

• Amal Autorytet

Wysłany: 31 marca 2018, 16:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołaczam i ja do Was, i zostawiam na ten miesiąc cały worek wirusików $%$%$%$%$%$%$%%$%%$%$%$%$% częstowac się do woli, czekam na dużo serduszek w tym miesiącu :)

StaraczkaNika, KateKum, problemik, MamaFabianka, Morusek, Koteczka82, Paulina_2603 lubią tę wiadomość

km5smg7yt99xz96j.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 31 marca 2018, 16:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika no dla Ciebie to mogę malutką ciuteczkę powiruskować &$§#%

summer86, Rub45, StaraczkaNika, KateKum, Koteczka82, Paulina_2603 lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 31 marca 2018, 16:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simons_cat, Izape, MartunQa przykro mi z powodu bieli.. Ale nie ma jeszcze kwietnia także testujecie kolejny raz pod koniec miesiąca! Jest nadzieja! Kwiecień musi być magiczny, nie możemy pozwolić żeby rekord padł na marcówkach, walczymy!! :)

problemik ja widziałam 2 bociany w pierwszym dniu stymulacji do IVF, mam nadzieję, że to był dobry znak i za 3 dni zobaczę 2 kreski ;)

Paulcia no jasne :) Im nas więcej tym lepiej! Oby Ci szybko zleciało do bety, bo mi się wlecze niestety :D Ciągle tylko czekanie :)

Amy, Amal zgarniam tyle wirusków ile się da! Dla reszty też coś zostawię, nie martwcie się ;) Ale biorę tyle ile udźwignę :) :)

Dziewczyny, życzę mnóstwo spokoju i radości na te święta. Reset, reset i odstresowanie przede wszystkim :) Czas z rodziną, uśmiech i tylko to się liczy :)
    Mamy zadanie do wykonania na kwiecień także wiecie, musimy mieć dużo sił :)

Ja zmykam na czas świąt, ale we wtorek to wracam zaraz po spuszczeniu krwi na betę, mam nadzieję, że będziecie ze mną duchem :*

Paulcia28, problemik, Simons_cat, Czrna 81 lubią tę wiadomość

• summer86 Autorytet

Wysłany: 31 marca 2018, 16:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia, zdrowych i radosnych Świąt <3 Już teraz zaciskam kciuki za wtorkową betę!

never_lose_hope lubi tę wiadomość

3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Izape_91 Autorytet

Wysłany: 31 marca 2018, 16:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny :* mam nadzieję, że teswieta będą udane ! Spędzicie je w gronie rodzinnym :) i nie myślcie o staraniach, bo ja sobie zepsulam dzisiaj szybko dzień. Ranek przebeczalam. Poszłam poświęcic jajka i pomodlilam się o lepsze jutro... Oby kwiecień był lepszy moje drogie. Ja jutro powinnam dostać @. Cudowny początek miesiąca.

Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%

Wysłany: 31 marca 2018, 16:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaa, tak, to skrót. Uważajcie, nadając dzieciom długie imiona.

Mogę się Wam pożalić?
    Uwaga, poniżej żale, że aż żal - kto ceni swój czas, niech nie czyta.

No więc pojechaliśmy do teściów. A tam szagierka z córeczkami. Młodsza ma 4 miesiące. Jestem potwornie zazdrosna, że tak łatwo jej to przyszło, zwłaszcza że mała to wynik wpadki z nie-mężem. Wszystko nas wkurwia i obmyślilismy szatański plan wyrawania się stamtąd - pojechaliśmy na mecz. Tylko że zaczyna padać i tylko mężowi aż tak zależy, że poszedł sobie moknąć i marznąć - ja siedzę w aucie. Wreszcie nadrabiam obiad, bo teściowej się nie przyznałam, że mam jakiś problem i jestem na diecie. I tak już uważa że najlepiej by było, gdyby on mnie zostawił, bo ze mną coś dzieci nie może mieć. W każdym razie, nauczona doświadczeniem, mam w torbie zestaw przetrwania, bo u teściowej nakładam symboliczne porcyjki, z których połowę wywalam. Oprócz tego, że jej dania mogłyby być zawarte w książce kucharskiej pt. Jak dorobic się cukrzycy i roztyć w 3 miesiące, to przecież moze tam być jeszcze jakaś trucizna!
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/3648c1aa64d2.jpg
    Plus jest taki, że wreszcie mam dobry zasięg! Strony ładują się krócej niz 3 minuty!
    Ale ogólnie jest ch*j*w*

Czarna, masz szczęście, że do Ciebie jednak kawałek, bo bym się wprosiła na herbatę.

P.S. Tak, tam w torbie to bobek na jutro. Jestem przekonana, że to mnie jutro dobije, ale dzięki temu wszystkie nieszczęścia zaluczę jutro, a pojutrze będzie lepiej.

P.S.2 Właśnie zaczęło lać. Będzie fajnie, jak ja wrócę suchusieńka, a mąż przemoczony... może powiem, że osłaniał mnie własnym ciałem?

Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2018, 17:08

4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 31 marca 2018, 17:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kochane. Chyba dojrzalam do tego żeby się z Wami podzielić informacja że w dniu mrożenia naszych cudnych 5ciu zarodków okazało się że już się nie rozwijaly. W czwartek byla informacja ze w piatek w 6 dobie mrozimy a w piatek Dostałam telefon że mamy trzymać mocno kciuki za tego Malucha którego mam w brzuchu. Takze....wczoraj byl placzliwy wieczór i strach o naszego Szkraba w brzuchu.. wierzymy w Niego z całych sił. Wiem z historii Kate że cuda są możliwe.

Wysłany: 31 marca 2018, 17:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Cześć Kochane. Chyba dojrzalam do tego żeby się z Wami podzielić informacja że w dniu mrożenia naszych cudnych 5ciu zarodków okazało się że już się nie rozwijaly. W czwartek byla informacja ze w piatek w 6 dobie mrozimy a w piatek Dostałam telefon że mamy trzymać mocno kciuki za tego Malucha którego mam w brzuchu. Takze....wczoraj byl placzliwy wieczór i strach o naszego Szkraba w brzuchu.. wierzymy w Niego z całych sił. Wiem z historii Kate że cuda są możliwe.
    Ten jeden przetrwał nie bez powodu - na pewno jest silny i sobie poradzi, o to się nie martw. A rodzeństwi dostymulujecie mu za jakiś czas ;)

[*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Lucia88 Autorytet

Wysłany: 31 marca 2018, 17:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina, proszę o wpisanie mnie na testowanie na 23.04.

WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH DZIEWCZYNKI!!!

PRZERWA W STARANIACH

29.05- neurolog
    31.05- psychiatra
  • nick nieaktualny

Wysłany: 31 marca 2018, 17:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Ten jeden przetrwał nie bez powodu - na pewno jest silny i sobie poradzi, o to się nie martw. A rodzeństwi dostymulujecie mu za jakiś czas ;)

Dziękuję Nikuś. Drugie dziecko chcemy adoptować. Ale...mamy trzy wolne pokoje, więc jest to jakaś myśl. A Ty się trzymaj tam! Byłabyś bliżej to bym Cię dokarmila:D w mojej okolicy dzieci są tylko psie, więc i smutno by Ci nie było.

Rub45 lubi tę wiadomość

Wysłany: 31 marca 2018, 17:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Dziękuję Nikuś. Drugie dziecko chcemy adoptować. Ale...mamy trzy wolne pokoje, więc jest to jakaś myśl. A Ty się trzymaj tam! Byłabyś bliżej to bym Cię dokarmila:D w mojej okolicy dzieci są tylko psie, więc i smutno by Ci nie było.
    Jak byś była bliżej to bym Cię lepiej pocieszyła.
    Na odległość mogę tylko tak:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/14316e9c8ef3.jpg

Frelcia lubi tę wiadomość

[*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Rub45 Autorytet

Wysłany: 31 marca 2018, 17:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:

Ja wierze ze bedzie dobrze sokoro sie zagnieździło maleństwo to pewnie najsilniejsze i pięknie sie bedzie rozwijało trzymam kciuki
    Pewnie podejrzeć będziesz mogła dopiero w przyszłym tygodniu po świętach

‹‹ 12 13 14 15 16 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego