X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • Amal Autorytet
    Postów: 603 1183

    Wysłany: 31 marca 2018, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołaczam i ja do Was, i zostawiam na ten miesiąc cały worek wirusików $%$%$%$%$%$%$%%$%%$%$%$%$% częstowac się do woli, czekam na dużo serduszek w tym miesiącu :)

    StaraczkaNika, KateKum, problemik, MamaFabianka, Morusek, Koteczka82, Paulina_2603 lubią tę wiadomość

    km5smg7yt99xz96j.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2018, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika no dla Ciebie to mogę malutką ciuteczkę powiruskować &$§#%

    summer86, Rub45, StaraczkaNika, KateKum, Koteczka82, Paulina_2603 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2018, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simons_cat, Izape, MartunQa przykro mi z powodu bieli.. Ale nie ma jeszcze kwietnia także testujecie kolejny raz pod koniec miesiąca! Jest nadzieja! Kwiecień musi być magiczny, nie możemy pozwolić żeby rekord padł na marcówkach, walczymy!! :)

    problemik ja widziałam 2 bociany w pierwszym dniu stymulacji do IVF, mam nadzieję, że to był dobry znak i za 3 dni zobaczę 2 kreski ;)

    Paulcia no jasne :) Im nas więcej tym lepiej! Oby Ci szybko zleciało do bety, bo mi się wlecze niestety :D Ciągle tylko czekanie :)

    Amy, Amal zgarniam tyle wirusków ile się da! Dla reszty też coś zostawię, nie martwcie się ;) Ale biorę tyle ile udźwignę :) :)


    Dziewczyny, życzę mnóstwo spokoju i radości na te święta. Reset, reset i odstresowanie przede wszystkim :) Czas z rodziną, uśmiech i tylko to się liczy :)
    Mamy zadanie do wykonania na kwiecień także wiecie, musimy mieć dużo sił :)

    Ja zmykam na czas świąt, ale we wtorek to wracam zaraz po spuszczeniu krwi na betę, mam nadzieję, że będziecie ze mną duchem :*

    Paulcia28, problemik, Simons_cat, Czrna 81 lubią tę wiadomość

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 31 marca 2018, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia, zdrowych i radosnych Świąt <3 Już teraz zaciskam kciuki za wtorkową betę!

    never_lose_hope lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 31 marca 2018, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny :* mam nadzieję, że teswieta będą udane ! Spędzicie je w gronie rodzinnym :) i nie myślcie o staraniach, bo ja sobie zepsulam dzisiaj szybko dzień. Ranek przebeczalam. Poszłam poświęcic jajka i pomodlilam się o lepsze jutro... Oby kwiecień był lepszy moje drogie. Ja jutro powinnam dostać @. Cudowny początek miesiąca.

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 31 marca 2018, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaa, tak, to skrót. Uważajcie, nadając dzieciom długie imiona.

    Mogę się Wam pożalić?
    Uwaga, poniżej żale, że aż żal - kto ceni swój czas, niech nie czyta.

    No więc pojechaliśmy do teściów. A tam szagierka z córeczkami. Młodsza ma 4 miesiące. Jestem potwornie zazdrosna, że tak łatwo jej to przyszło, zwłaszcza że mała to wynik wpadki z nie-mężem. Wszystko nas wkurwia i obmyślilismy szatański plan wyrawania się stamtąd - pojechaliśmy na mecz. Tylko że zaczyna padać i tylko mężowi aż tak zależy, że poszedł sobie moknąć i marznąć - ja siedzę w aucie. Wreszcie nadrabiam obiad, bo teściowej się nie przyznałam, że mam jakiś problem i jestem na diecie. I tak już uważa że najlepiej by było, gdyby on mnie zostawił, bo ze mną coś dzieci nie może mieć. W każdym razie, nauczona doświadczeniem, mam w torbie zestaw przetrwania, bo u teściowej nakładam symboliczne porcyjki, z których połowę wywalam. Oprócz tego, że jej dania mogłyby być zawarte w książce kucharskiej pt. Jak dorobic się cukrzycy i roztyć w 3 miesiące, to przecież moze tam być jeszcze jakaś trucizna!
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/3648c1aa64d2.jpg
    Plus jest taki, że wreszcie mam dobry zasięg! Strony ładują się krócej niz 3 minuty!
    Ale ogólnie jest ch*j*w*

    Czarna, masz szczęście, że do Ciebie jednak kawałek, bo bym się wprosiła na herbatę.

    P.S. Tak, tam w torbie to bobek na jutro. Jestem przekonana, że to mnie jutro dobije, ale dzięki temu wszystkie nieszczęścia zaluczę jutro, a pojutrze będzie lepiej.

    P.S.2 Właśnie zaczęło lać. Będzie fajnie, jak ja wrócę suchusieńka, a mąż przemoczony... może powiem, że osłaniał mnie własnym ciałem?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2018, 17:08

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2018, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kochane. Chyba dojrzalam do tego żeby się z Wami podzielić informacja że w dniu mrożenia naszych cudnych 5ciu zarodków okazało się że już się nie rozwijaly. W czwartek byla informacja ze w piatek w 6 dobie mrozimy a w piatek Dostałam telefon że mamy trzymać mocno kciuki za tego Malucha którego mam w brzuchu. Takze....wczoraj byl placzliwy wieczór i strach o naszego Szkraba w brzuchu.. wierzymy w Niego z całych sił. Wiem z historii Kate że cuda są możliwe.

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 31 marca 2018, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Cześć Kochane. Chyba dojrzalam do tego żeby się z Wami podzielić informacja że w dniu mrożenia naszych cudnych 5ciu zarodków okazało się że już się nie rozwijaly. W czwartek byla informacja ze w piatek w 6 dobie mrozimy a w piatek Dostałam telefon że mamy trzymać mocno kciuki za tego Malucha którego mam w brzuchu. Takze....wczoraj byl placzliwy wieczór i strach o naszego Szkraba w brzuchu.. wierzymy w Niego z całych sił. Wiem z historii Kate że cuda są możliwe.
    Ten jeden przetrwał nie bez powodu - na pewno jest silny i sobie poradzi, o to się nie martw. A rodzeństwi dostymulujecie mu za jakiś czas ;)

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Lucia88 Autorytet
    Postów: 792 794

    Wysłany: 31 marca 2018, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina, proszę o wpisanie mnie na testowanie na 23.04.

    WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH DZIEWCZYNKI!!!

    PRZERWA W STARANIACH

    29.05- neurolog
    31.05- psychiatra
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2018, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Ten jeden przetrwał nie bez powodu - na pewno jest silny i sobie poradzi, o to się nie martw. A rodzeństwi dostymulujecie mu za jakiś czas ;)

    Dziękuję Nikuś. Drugie dziecko chcemy adoptować. Ale...mamy trzy wolne pokoje, więc jest to jakaś myśl. A Ty się trzymaj tam! Byłabyś bliżej to bym Cię dokarmila:D w mojej okolicy dzieci są tylko psie, więc i smutno by Ci nie było.

    Rub45 lubi tę wiadomość

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 31 marca 2018, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Dziękuję Nikuś. Drugie dziecko chcemy adoptować. Ale...mamy trzy wolne pokoje, więc jest to jakaś myśl. A Ty się trzymaj tam! Byłabyś bliżej to bym Cię dokarmila:D w mojej okolicy dzieci są tylko psie, więc i smutno by Ci nie było.
    Jak byś była bliżej to bym Cię lepiej pocieszyła.
    Na odległość mogę tylko tak:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/14316e9c8ef3.jpg

    Frelcia lubi tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Rub45 Autorytet
    Postów: 932 539

    Wysłany: 31 marca 2018, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Dziękuję Nikuś. Drugie dziecko chcemy adoptować. Ale...mamy trzy wolne pokoje, więc jest to jakaś myśl. A Ty się trzymaj tam! Byłabyś bliżej to bym Cię dokarmila:D w mojej okolicy dzieci są tylko psie, więc i smutno by Ci nie było.

    Ja wierze ze bedzie dobrze sokoro sie zagnieździło maleństwo to pewnie najsilniejsze i pięknie sie bedzie rozwijało trzymam kciuki
    Pewnie podejrzeć będziesz mogła dopiero w przyszłym tygodniu po świętach

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2018, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Jak byś była bliżej to bym Cię lepiej pocieszyła.
    Na odległość mogę tylko tak:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/14316e9c8ef3.jpg

    :D dobrze że ja dzisiaj swiecilam tylko koszyk teściowej.

    Rub45 w czwartek był dopiero embriotransfer. Nie wiem czy Maluch się już zagniezdzil...

    Melevis lubi tę wiadomość

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 31 marca 2018, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzy blondynki zginęły w wypadku samochodowym. Po śmierci stają przed bramą niebios. Święty Piotr wita je słowami:
    - Możecie dostać się do nieba, jeśli odpowiecie na jedno proste pytanie religijne. Pytanie brzmi: co to jest Wielkanoc?
    Pierwsza blondynka odpowiada:
    - Wielkanoc to takie święto, kiedy odwiedzamy groby naszych bliskich...
    - Źle! Odpowiada Święty Piotr. Nie przestąpisz bram królestwa niebieskiego, bezbożna ignorantko!
    Odpowiada druga blondynka:
    - Ja wiem! To takie święto, kiedy stroi się choinkę, śpiewa kolędy i rozdaje prezenty!
    Święty Piotr załamany wali głową we wrota do niebios, a następnie patrzy z nadzieją na trzecią blondynkę.
    Ostatnia blodnie uśmiecha się spokojnie i nawija:
    - Wielkanoc to święto zmartychwstania Jezusa Chrystusa, który został ukrzyżowany przez Rzymian. Po tym, jak oddał życie za wszystkich ludzi, został pochowany w pobliskiej grocie, do której wejście zostało zamknięte głazem. Trzeciego dnia Jezus zmartwychwstał...
    - Świetnie! Wykrzykuje Święty Piotr, wystarczy, widzę, że znasz Pismo Święte!
    Blondynka nawija śmiało dalej:
    - ... zmartwychwstał i tak historia powtarza się co roku, Jezus w czasie Wielkanocy odsuwa głaz i wychodzi z groty, patrzy na swój cień i jeśli go zobaczy, to zima będzie sześć tygodni dłuższa...

    KateHawke, KateKum, Bajkaaa, by7mistake, MamaFabianka, Sarna84, Lunaris lubią tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 31 marca 2018, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelciu dzisiaj chyba dzień płaczu. Mam nadzieję, że wylałaś łzy "na darmo" bo Twój maluszek ma się dobrze i wije sobie gniazdko w Twoim brzuszku. \
    Łączę się w bólu, też dziś rano swoje wypłakałam. Dobiajają mnie te porażki.
    Myśl pozytywnie, siła umysłu jest wielka. Trzymam kciuki :*

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2018, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcios nadal z całych sił trzymam kciuki <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2018, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Dziewczyny. Nie chowam wiary do kieszeni. Myślę że to że ten jeden najszybciej się rozwinął to jest znak. Jest silny. Mówię do Niego od transferu. Mam nadzieję że będzie chciał z nami zostać. Dobrych świąt Kochane! Dużo słońca i nowej nadziei w tym miesiącu.

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 31 marca 2018, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia trzymam mocno kciuki za twojego babla ktory ejst w brzuszku :)

    p.s zastanawia mnie czemu nie zamrozili twoich maluszkow w tym samym dniu co mialas transfer skoro juz byly blastkami? hmm

    KateHawke lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2018, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Frelcia trzymam mocno kciuki za twojego babla ktory ejst w brzuszku :)

    p.s zastanawia mnie czemu nie zamrozili twoich maluszkow w tym samym dniu co mialas transfer skoro juz byly blastkami? hmm

    Właśnie ja to analizowalam w głowie czy ja coś źle zrozumiałam albo przekrecilam..Nie jest to niemożliwe bo ja naprawdę byłam przerażona jak siedziałam w tej piżamie i czekałam na transfer. Usłyszałam blastocysty i jakiej klasy ta która była transferowana.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2018, 18:04

  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 31 marca 2018, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Cześć Kochane. Chyba dojrzalam do tego żeby się z Wami podzielić informacja że w dniu mrożenia naszych cudnych 5ciu zarodków okazało się że już się nie rozwijaly. W czwartek byla informacja ze w piatek w 6 dobie mrozimy a w piatek Dostałam telefon że mamy trzymać mocno kciuki za tego Malucha którego mam w brzuchu. Takze....wczoraj byl placzliwy wieczór i strach o naszego Szkraba w brzuchu.. wierzymy w Niego z całych sił. Wiem z historii Kate że cuda są możliwe.
    Kochanieńka mój"jedynak" ma już 3 miesiące także zobaczysz jeszcze będziesz mnie gonić ;) u mnie reszta też nie dotrwała ale ten jeden Okruszek skoro dotrwał to został. U Ciebie też zostanie <3

    Frelcia lubi tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
‹‹ 12 13 14 15 16 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ