X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateKum wrote:
    Nika ja Cię będę głaskać po głowie, bo ja mam zupełnie odwrotnie. Najchętniej bym nie sikała i nic nie badała. Zresztą jak sama zauważyłaś.
    W każdym razie trzymam cały czas za Was kciuki :)
    No ja najpierw myślałam tak samo - po co badać - tak czy siak będę schizować. Ale teraz myślę, że gdybym wiedziała co jest grane, to bym schizowała troszkę mniej... Przez jakieś 4 godziny.

    KateKum lubi tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nenusia wrote:
    Nika, ja przez pół roku 7 kg przytyłam, a diety nie zmieniłam. A czuje się okropnie, cały czas spać mi się chce, zmuszam się do jedzenia, co chwilę chora jestem, wkurza mnie wszystko
    A to klasyczny opis anemii.
    Mówię Ci -chlorella! Trawienie też poprawia. Pijesz przed jedzeniem, a potem rzucasz się z radościa na każde jedzenie, byleby tylko zabić ten smak!

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Kargo31 Autorytet
    Postów: 1738 1275

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika opierniczam Cię i głaskam po główce. Patrząc na Ciebie i to co robisz dla tego dzieciątka to ja jeszcze przed ciąża czuje się jak wyrodna matka. Robisz wszystko co jesteś w stanie, tak dobierasz leki,żeby nie zrobić dziecku krzywdy tylko mu pomóc i jednocześnie pomagasz nam tutaj. Więc Ty masz przywilej marudzenia tu ile wlezie. To ja jak zobaczyłam ten za duży poziom kwasu to jeszcze się zastanawiam czy badać mutacje, bo liczę na jakiś chory cud. Ty naprawdę jesteś siłą wielu z nas. Ja ogromnie trzymam kciuki za Ciebie <3 <3 <3

    Tak, będę słodzić tym,które na to zasługują:)

    Emiilka lubi tę wiadomość

    *starania od marca 2017

    *iui x 3 - nieudane
    - I - 17.07.2020: 1 pęcherzyk,
    - II - 10.09.2020: 2 pęcherzyki,
    - III - 9.12.2020: 2 pęcherzyki.

    *I ivf - krótki protokół, 15 pecherzyków - 3 komórki - 2 zarodki:
    - I FET 27.08.2021 (57cs) - 3 dniowy Maluch
    11dpt- beta88,9, prog16,1
    13dpt- beta218,9, prog14,3
    19dpt -beta 2541, prog 16,6
    26dpt- ❤
    28.10.2021 poronienie zatrzymane (Aniołek 8tc-11tc)
    - II FET 13.01.2022 (59cs)- 6-dniowy Maluch 4ba
    6dpt- beta 0, prog 12,5
    11dpt -beta 0, prog 40,33

    *II ivf - dlugi protokół (7 komórek, 2 zarodki)
    - I FET - 3 Dniowy Maluch - beta 0
    - II FET 23.012023 - zarodek 4BB
    5dpt bladzioch
    7dpt negatyw
    10dpt beta 0
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    A to klasyczny opis anemii.
    Mówię Ci -chlorella! Trawienie też poprawia. Pijesz przed jedzeniem, a potem rzucasz się z radościa na każde jedzenie, byleby tylko zabić ten smak!
    A to cudo w aptece dostanę?

  • Siwulec Autorytet
    Postów: 3166 5686

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Admiralka moje kciuki już w gotowości ;)

    Nika jestem z Ciebie dumna ! W obydwu przypadkach tak samo ;) nie powiem Ci ze masz przestać myśleć czy wyluzować bo wiem ze się nie da. Dobrze ze pracujesz to może choć na chwile masz głowę zajęta czym innym ;) słońce wyszło, pogoda się zdobial wiec wszystkie grube pałace i pijące matki wylazły z wózkami z zaciszy domowych żeby się nad nami znęcać i dlatego masz u mnie złoty medal za to ze tak się dzielnie trzymasz :*

    relgwn15fhhth20g.png
    30.05 - 9dpo HCG 2,24; 04.06 - 14dpo HCG 268,80; 06.06 - 16doo HCG 496,00; 13.06 - 24dpo HCG 8619,00
    20.06 zarodek 3,4mm z czynnością serca
    02.2018 - 12tc [*] ♥️
    Siła jest kobietą <3
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziś biorę pierwszy raz metę 1500. Trzymajcie kciuki żebym się jutro w pracy nie obsrala :D :D :D

    StaraczkaNika, Siwulec, Kingulla, Malgonia, Kargo31, moyeu, Meśka, nenusia, KateKum, Kotowa, KateHawke, Rucola, Koteczka82, Jeżowa, Karma88, Paulina_2603 lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Emiilka Autorytet
    Postów: 923 2321

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nenusia, mnie się rzucił w oczy dość wysoki wynik glukozy na czczo (prawie 98, przy normie do 99). Może warto wykonać krzywą cukrową? Tym bardziej, że piszesz, że przybyło kilka kilogramów, a wątpię, żebyś przed badaniem koksowała się cuksami. Na pewno przy takim wyniku, kontrolowała bym tę glukozę w ciąży.

    Nikuś, ja tam delikatnie głaszczę po główce :) Zrób progesteron, naciesz oko pięknym wynikiem po suplementacji i odetchnij na chwilkę ;) Mówię Ci to ja, która odwiedziła 2 razy IP (oprócz standardowych wizyt u gina) w ciągu pierwszych 8 tygodni ciąży :D

    nenusia lubi tę wiadomość

    12 cs. - szczęśliwy! Cudzie trwaj! <3
    url=https://www.suwaczki.com/]mhsv20mmi0dw1s0w.png[/url]
    1 cs. - Aniołek - 6 tc.
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nenusia wrote:
    A to cudo w aptece dostanę?
    Pewnie tak, ale ja polecam z Rossmana, stosunkowo mało cuchnie... Ale jak pomaga!

    nenusia lubi tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie zdążyłam przeczytać postów bo skasowane sa :-)

    dziewczyny kocham podroze, byłam w Rzymie, kocham Barcelonę i byłam tam kilka razy :-)

    Mangolia niezły kierunek sobie wybralas, musi tj być pięknie, Tajlandia jak piękna jest..moze kiedyś tez tam bede :-)

    Emiilka lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Mam dziś podwójny trening silnej woli!
    Walczę z chęcią skomentowania. I wygrywam!
    A przede wszystkim walczę z potrzebą badania, sprawdzania, biegania po ginach. Nie zbadałam nic od czwartku, nie sikałam od wtorku. Biorę luteinę, więc nawet bym nie wiedziała, że już coś poszło źle. Cały czas o tym myślę. Opiernicz poproszę i potem trochę głaskania po główce, jeśli można prosić. Chyba muszę iść do psychologa, jeśli Wam się nie uda zrobić porządku.
    Dobrze chociaz, że miałam tu tyle stron lektury po pracy, przynajmniej się nie zamartwiałam przez pół godziny!
    Nika ja Cię rozumiem. Sikalam też wczoraj i sikne jutro mimo że jutro beta. Wizytę chyba jednak zrobię w przyszły wtorek a nie czwartek bo zwariuje.zbadalabym progesteron ale zaufam Tobie i do wizyty robić nie będę,zresztą pewnie i tak dostanę od gina listę badań (chyba,tak myślę?)
    Także ten.
    Ale nawet nie wiecie jak się cieszę że trafiłam na to forum:)

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez byłam w rossmanie ;), kupiłam sobie kilka kosmetyków z SinSkin - całkiem fajne :). Ale najbardziej się cieszę z giga paki koenzymu Q10, nowa suplo-zabawka ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2018, 20:07

    Malgonia lubi tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika, gdybym mogla, wzielabym na siebie troche Twojego strachu :( glaskam, tulam i w ogóle. Chcialabym, zeby to byl juz 10 tydzień i zebyśmy mogły zrobić ufff..

    Co do kierunku to jeszcze pol roku temu zapieralam sie, ze nigdy dk Malezji juz nie wroce ;) no, ale powinno byc ok.
    Choc zabrzmi to pewnie dziwnie to od lat przymuerzamy sie do Europy i zawsze Azja wychodzi taniej :/


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia wrote:
    Nika ja Cię rozumiem. Sikalam też wczoraj i sikne jutro mimo że jutro beta. Wizytę chyba jednak zrobię w przyszły wtorek a nie czwartek bo zwariuje.zbadalabym progesteron ale zaufam Tobie i do wizyty robić nie będę,zresztą pewnie i tak dostanę od gina listę badań (chyba,tak myślę?)
    Także ten.
    Ale nawet nie wiecie jak się cieszę że trafiłam na to forum:)
    Tak, jest lista na od razu (hormony i tarczyca) i lista na po serduszku (wtedy to te wszystkie zakaźne). Ty masz dużo aktualnych, więc pewnie dużo juz badać nie musisz.
    Ja chyba jednak pójdę zbadać proga i betę w środę. Jeśli będzie ok, to przynajmniej nie będę całe rano siedzieć w tułalecie z nerwów. I tak będę. Ale byłoby minimalnie lepiej. A jeśli będzie źle, to najgorsze przetrawię w domu a nie w gabinecie przy obcym facecie.
    A Ty jedziesz na betę do tego samego labu? Jeśli nie, to musisz się liczyc, że różnica między betami może być trochę przekłamana, ale to najwyżej o kilka ml.

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie do innego. Tego NCM u mnie na osowie.i teraz już tu będę wszystko badać. Zresztą wynik wrzucę :) z aktualnych mam betę, proga,TSH i ft4. Ogólna morfologia jest sprzed mca jak robili w szpitalu przed histero także już raczej nieaktualna ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mnie ciekawi ta glukoza, chyba jednak też zrobię, bo byłam u rodzinnego na NFZ i oczywiście nie zwrócił na to uwagi

  • wisienka94 Autorytet
    Postów: 536 558

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się wieczornie dziewczyny :)
    Moje - kciuki za wizytę!
    Nenusia kciuki za wyniki badań :)
    Phnappy no cudowna wiadomość! Podwójne szczęście :) Ja dzisiaj byłam na spacerze z chrześniaczką i jej kuzynką - obie półtora roku. No tak się nabiegałam za nimi! Jedna w jedną stronę, druga w drugą i za kim tu biec? Dały mi dziewczynki dzisiaj popalić! Ale jak słysze tylko jak wołają do mnie ciocia i patrzą tymi pięknymi oczyskami to aż serduszko szybciej bije, takie są słodkie kruszynki :)
    Ja dzisiaj 9dc i już jajniki zaczynają chyba pracować bo czuje jakieś dziwne ciągnięcia, może po tym dongu będzie szybciej owulacja.. oby bo i tak sie dłuży ten czas.
    My w zeszłym roku byliśmy w Grecji ale ja się strasznie boję latać i panikowałam oczywiście w dwie strony :(

    Admiralka kciuki jutro od 9tej trzymam mocno zaciśnięte!

    KateHawke, Phnappy lubią tę wiadomość

    ex2be6ydx4ywz9g3.png
    gg64qtkf6j6uj0vc.png
  • Amal Autorytet
    Postów: 603 1183

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Nie zdążyłam przeczytać postów bo skasowane sa :-)

    dziewczyny kocham podroze, byłam w Rzymie, kocham Barcelonę i byłam tam kilka razy :-)

    Mangolia niezły kierunek sobie wybralas, musi tj być pięknie, Tajlandia jak piękna jest..moze kiedyś tez tam bede :-)

    Nic nie stracilas nie czytając :)

    km5smg7yt99xz96j.png
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia wrote:
    No właśnie do innego. Tego NCM u mnie na osowie.i teraz już tu będę wszystko badać. Zresztą wynik wrzucę :) z aktualnych mam betę, proga,TSH i ft4. Ogólna morfologia jest sprzed mca jak robili w szpitalu przed histero także już raczej nieaktualna ;)
    Dorzuć koniecznie estradiol, chociaż przy takim progu napewno jest super - zobaczysz, ucieszy Cię.

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nenusia wrote:
    Też mnie ciekawi ta glukoza, chyba jednak też zrobię, bo byłam u rodzinnego na NFZ i oczywiście nie zwrócił na to uwagi
    Najlepiej zrób 2w1 - krzywą glukozową i insulinową

    Bocianiątko, Emiilka lubią tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • admiralka Autorytet
    Postów: 1992 3383

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika rozumiem Twoje obawy. Też sikalam przez ileś dni, na dodatek testy wychodziły jakieś jaśniejsze i dopiero schizowalam.

    A teraz umieram że strachu, że zobaczę jutro pusty pęcherzyk albo zarodek któremu już nie bije serduszko. To jest straszne.

    atdc9vvjhr7v1l6t.png

    h84f9vvj1bgblfir.png

    03.08.2017 - Nasze cuda 8tc [*]
    16.12.2017 - Marysia 15tc [*]
‹‹ 141 142 143 144 145 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ