Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • agulineczka Autorytet

Wysłany: 9 kwietnia 2018, 22:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i u mnie dobre wiesci ;)

Admiralka i Achia trzymam kciuki za Was!

StaraczkaNika, Achia lubią tę wiadomość

atdc2n0aqc09psg2.png

Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
  • nick nieaktualny

Wysłany: 9 kwietnia 2018, 22:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja w na tym kwietniowym wątku. Nie udzielam się ale staram się na bieżąco czytać co u Was. Gratuluję tym którym się udalo . A tym którym nie tule mocno.
    Przepraszam że tak ogólnie ale ostatnio nie mam pamięci co do ników.

A moja wredna @ przyszła o 3 dni pozniej niż miała (przyszła wczoraj !!!!!!) . I wypada tak że przyjdzie dzień przed ślubem ..a drugi dzień okresu po porodzie jest najgorszy więc pięknie będzie nie ma co.

• StaraczkaNika Autorytet

Wysłany: 9 kwietnia 2018, 22:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    agulineczka wrote:
    No i u mnie dobre wiesci ;)

Admiralka i Achia trzymam kciuki za Was!
    Dzięki, już się poprawiłam! I gratuluję <3

4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Lucia88 Autorytet

Wysłany: 9 kwietnia 2018, 22:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sanka wrote:
    Ooo to może polecisz mi jakąś sympatyczną knajpkę na urodzinową kolację? :)

A w jakiej dzielnicy i w jakich widełkach cenowych?

PRZERWA W STARANIACH

29.05- neurolog
    31.05- psychiatra
  • agulineczka Autorytet

Wysłany: 9 kwietnia 2018, 22:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Dzięki, już się poprawiłam! I gratuluję <3
    Extra! Dzieki! :)

atdc2n0aqc09psg2.png

Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖

Wysłany: 9 kwietnia 2018, 22:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaStasia wrote:
    Witam się i ja w na tym kwietniowym wątku. Nie udzielam się ale staram się na bieżąco czytać co u Was. Gratuluję tym którym się udalo . A tym którym nie tule mocno.
    Przepraszam że tak ogólnie ale ostatnio nie mam pamięci co do ników.

A moja wredna @ przyszła o 3 dni pozniej niż miała (przyszła wczoraj !!!!!!) . I wypada tak że przyjdzie dzień przed ślubem ..a drugi dzień okresu po porodzie jest najgorszy więc pięknie będzie nie ma co.
    Może Ci się przesunie jeszcze? Będą nerwy i stresy przecież? A może bierz dużo wit c żeby się spóźniła?

4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • MOJE Autorytet

Wysłany: 9 kwietnia 2018, 22:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zaraz się zaryczę....
    Prosiłam was o kciuki za jutrzejsze USG i co... To było dzisiaj !!!!! :( Pomyliłam daty. Tragizm :( Boże co ja jestem nieogarnięta ;( załamka.

7.02.2019 moje dwa Aniołki :(
  • Bocianiątko Autorytet

Wysłany: 9 kwietnia 2018, 22:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    :( :( :(

laUgp2.png
    3️⃣ IMSI Gameta 2021: 6 blastek! ❄❄❄❄❄❄ 🍍
    2️⃣ ICSI Oviklinika 2021: 1 blastka 3.2.3 ❌
    1️⃣ IVF/ICSI nOvum 2019: 3 trzydniowce❌
    🧪2x IUI 2018 ❌
    AMH 2.7 - stan zapalny endometrium wyleczony, endometrium prereceptywne, KIR Bx, alloMLR 33,9%
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, rozsiana zaawansowana adenomioza, mięśniaki, silne skurcze macicy, Hashimoto, niedoczynność tarczycy, hiperinsulinemia, hiperprolaktynemia, rozjechane cytokiny
  • Flowwer Autorytet

Wysłany: 9 kwietnia 2018, 22:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika jesteś mistrzem!! Recenza z dnia na 6 ♡
    A na zakończenie ciężkiego dnia
    02f2c8f89dae0ed3med.jpg
    Wino ♡ lekarstwo na duszę i endometrium :D

frezyjciada, StaraczkaNika, nenusia, Bajkaaa, Phnappy, lamka, Paulina_2603, Barbarka1984, KateHawke, Karolina90 lubią tę wiadomość

kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Izape_91 Autorytet

Wysłany: 9 kwietnia 2018, 22:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane trzymam za Was kciuki :* admiralka za Wasze serduszko bardzo mocno!

Jeny ale ze mnie oszołom... Zapisałam się do endokrynolog i zapomniałam a wizytę mam jutro cholera!!!! Badań rano nie zrobię bo dzisiaj biegałam... :/

Kurcze ktoś wczoraj tu pisał że biego-spaceorwal i zapomniałam kto :( ale jestem dumna i mam sklerozę :)

Eh.

Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

Wysłany: 9 kwietnia 2018, 22:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flower :D sikam :D a mój mózg w trakcie czytania- co ta Flo świruje, toć to środa to dzień loda! a dziś przecie poniedziałek :D

Flowwer lubi tę wiadomość

• Izape_91 Autorytet

Wysłany: 9 kwietnia 2018, 22:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    MOJE wrote:
    Dziewczyny zaraz się zaryczę....
    Prosiłam was o kciuki za jutrzejsze USG i co... To było dzisiaj !!!!! :( Pomyliłam daty. Tragizm :( Boże co ja jestem nieogarnięta ;( załamka.
    O czyli nie jestem sama. Jak dobrze. Mimo wszystko trzymam kciuki za wizytę :* umów się jak najszybciej i witam w gronie oszolomow. :D

MOJE lubi tę wiadomość

Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

Wysłany: 9 kwietnia 2018, 22:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Może Ci się przesunie jeszcze? Będą nerwy i stresy przecież? A może bierz dużo wit c żeby się spóźniła?
    Będę musiała spróbować z witaminą C w następnym cyklu. A ile trzeba by było brać tej witaminy?

• olik321 Autorytet

Wysłany: 9 kwietnia 2018, 22:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:

Jeny ale ze mnie oszołom... Zapisałam się do endokrynolog i zapomniałam a wizytę mam jutro cholera!!!! Badań rano nie zrobię bo dzisiaj biegałam... :/

Eh.
    A czemu nie można robić wyników po biegu?

<3 synek 18.08.18

f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • MOJE Autorytet

Wysłany: 9 kwietnia 2018, 22:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza może to tak wiosna tak działa. No ja nie wiem kiedy mi się uda wbić. Będzie ciężko. Jutro 5 dzień po ovitrelli. Czy w ogóle będzie jeszcze ślad po pecherzyku jeśli w ogóle pękł? Ehhh... Dziś mam zły dzień. Ja nie chcę tak reagować na każdą ciążę w otoczeniu ale nie mogę. Mam wrażenie jakby ktoś przywalił mi wielkim młotem w łeb. I się denerwuje bo nie chce się użalać nad sobą a cały czas to robię.... Wrrrr.......
    Mam wielkiego doła . Idę do jamy. Mam już wino. Jeśli ktoś chętny to zapraszam. Wezmę też laysy bo ostatnio znów schudłam i wyglądam jak szkielet z mięśniami i żyłami.

Izape_91 lubi tę wiadomość

7.02.2019 moje dwa Aniołki :(

Wysłany: 9 kwietnia 2018, 22:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaStasia wrote:
    Będę musiała spróbować z witaminą C w następnym cyklu. A ile trzeba by było brać tej witaminy?
    200% normy. Jak masz taką na 100 zapotrzebowania dziennego, to bierzesz 2

[*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 9 kwietnia 2018, 22:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    200% normy. Jak masz taką na 100 zapotrzebowania dziennego, to bierzesz 2
    Dziękuję .

• nick nieaktualny

Wysłany: 9 kwietnia 2018, 22:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze, że teraz nie zaszalalyscie z postami. Moje dziecko raczyło w końcu paść i iść spać. Też uciekam i życzę wam dobrej nocy!

Moje, przykro mi co do wiosennej zaćmy z wizytą :(

• Yoselyn82 Autorytet

Wysłany: 9 kwietnia 2018, 22:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A podoba wam sie takie łóżeczko :-)

http://allegro.pl/lozko-dzieciece-160x80-szuflada-biale-acma-164x85-i6761460188.html?bi_s=ads&bi_m=showitem%3Aactive&bi_c=Y2FtcGFpZ24AMzYwNzcwNjUAMjU3NDg2AA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=6105e2a0-e5af-4876-8e6e-30f301af25ad

Jest wiele do wyboru , wzory, do wyboru do koloru

Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2018, 22:58

Lunaris lubi tę wiadomość

Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

Wysłany: 9 kwietnia 2018, 22:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    A podoba wam sie takie łóżeczko :-)

http://allegro.pl/lozko-dzieciece-160x80-szuflada-biale-acma-164x85-i6761460188.html?bi_s=ads&bi_m=showitem%3Aactive&bi_c=Y2FtcGFpZ24AMzYwNzcwNjUAMjU3NDg2AA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=6105e2a0-e5af-4876-8e6e-30f301af25ad
    Mnie się podoba . Pewnie sama bym takie wybrała

‹‹ 144 145 146 147 148 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ