Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 10 kwietnia 2018, 06:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset udanego wypoczynku z Młodą,super że to już przyjeżdża tylko szkoda że tak krótko. Od razu dom weselszy :)

Karma kciuki za wizytę !

Yoselyn mam nadzieję, że telefon szybko zadzwoni bo sama czekam z niecierpliwością :) na fb podeślę Ci później zdjęcie pokoiku mojej małej z tym łóżkiem z Ikei .

Nika doskonale rozumiem Twój strach i tu niestety nic nie pomoże, choć może psycholog to dobre rozwiązanie ? Ja nie wiem, bo sama świruję od początku ciąży do dnia dzisiejszego, a nawet bardziej. Głaszcze czule po główce i przytulam :*

No i kocham Cię Nika za cudowne podsumowanie dnia w tym mojego zdjęcia :p <3

MOJE a nie dasz rady dzisiaj się wepchnąć na szybki podgląd ?

Yoselyn82, reset lubią tę wiadomość

• Izape_91 Autorytet

Wysłany: 10 kwietnia 2018, 06:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna i co będzie ????:)

Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

Wysłany: 10 kwietnia 2018, 06:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset, Meska za Wasze wizyty też mocne kciuki :) :*

Izuś to badanie koło prenatalnego nie stało, tylko mnóstwo nerwów straciłam. Płeć poznamy u naszego gina, od razu się pochwalę czy będzie Zuzia czy szukamy na forum imienia ;)

reset, Meśka, Izape_91, Emiilka lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 10 kwietnia 2018, 07:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry :) ja już po śniadaniu i kawce z mlekiem.Ubolewam,że nie wchodzi mi już sama czarna ale nie chcę całkowicie z niej rezygnować.Powodzenia dziewczyny na betach i wizytach.Ja dziś też idę po przedłużenie l4.

• Malgonia Autorytet

Wysłany: 10 kwietnia 2018, 07:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry Dziewczyny :)

Nika podsumowanie wczorajszego dnia bylo wspaniale. Jak mawiaja wszystko dovre, co sie dobrze konczy :)

Moje ja i tak trzymsm kciuki zebys zaraz nie jajka a pecherzyka na usg szukala :)

Za moje jajka tez mozecie potrzymac kciuki. Dzis wizyta u nowego gina. Oby mnie nie rozczarowal.

A tak w ogole to milego, pieknego i slonecznego dnia, owocnego w krechy (choc wiekszosc mam wrazenie, ze zaszla w marcu), serduszka i @, w zaleznosci komu, czego aktualnie potrzeba najbardziej :)

MOJE, Siwulec, KateHawke, Emiilka lubią tę wiadomość

age.png

Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

Wysłany: 10 kwietnia 2018, 07:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny. Właśnie wyprawiam dzieci z domu, mam ochotę na kawę, a tu trzeba do laboratorium..

Miłego dnia

• Bajkaaa Autorytet

Wysłany: 10 kwietnia 2018, 07:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny :)

Trzymam kciuki za wszystkie wizyty dziś :)

Ja dziś mam polowkowe więc jeśli dostanę jakieś piękne zdjęcie i będziecie chciały to wam się pochwalę :)

A tymczasem uciekam i pięknego dnia wam życzę <3

nenusia, Malgonia, StaraczkaNika, Czrna 81, Czrna 81, Czrna 81, lamka, Phnappy, Karma88, Siwulec, Morusek, Jeżowa, Meśka, Kargo31, Barbarka1984, Emiilka, KateHawke, moyeu lubią tę wiadomość

bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • nick nieaktualny

Wysłany: 10 kwietnia 2018, 07:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry.

Jadę zaraz na bete dla kliniki (mam nadzieję że się przy niej nie poplacze) a na 18 lekarz (tu też mam nadzieję że się nie poplacze)

Miłego dnia.

• MOJE Autorytet

Wysłany: 10 kwietnia 2018, 07:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona przyjmuje tylko poniedziałki i czwartki tutaj. Zaraz do niej zadzwonię :( tzn odczekam może do 9 chociaż. Ehhh załamka z tym moim byciem zakręconym.
    Na szczęście rano na termometrze zobaczyłam duży skok. Dwa ostatnie dni nie mogłam zmierzyć. A dzisiaj wskoczyło na wysokość ta co po ostatniej owulacji.
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/5a794597c5c3.png

Dam wam znać czy uda się jakoś wbić na wizytę. Milego dnia
    Dziękuję kochane za kciuki ;) ja może jutro już wyjdę z jamy. Albo może dziś się uda. Muszę tylko przetrawić ciążę przyjaciółki z którą mówiliśmy że skoro nam się tyle nie udaje to będziemy razem z brzuszkami. Ehhh . Teraz z bardzo dużego grona znajomych i rodziny zostaliśmy tylko my. Najgorsze jest to, że poprostu nawet jak chce wyluzować, to wszędzie jest temat dzieci.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia 2018, 07:21

7.02.2019 moje dwa Aniołki :(
  • nick nieaktualny

Wysłany: 10 kwietnia 2018, 07:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Wam! Krew upuszczona, trzymajcie kciuki za piękny przyrost :) ostatni raz sikalam na test, mam piękną turbo kręche w kolorze tej pierwszej :) a dziś mam termin @.życzęę udanych wizyt i wyników kto dziś tez cos ma :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia 2018, 07:28

MOJE, Malgonia, reset, blue00, Bocianiątko, frezyjciada, Siwulec, Morusek, Dip88, Jeżowa, Bajkaaa, Lunaris, Kargo31, Paulina_2603, Barbarka1984, Cabrera, Emiilka, moyeu lubią tę wiadomość

• Mala90 Przyjaciółka

Wysłany: 10 kwietnia 2018, 07:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny :)

Melduje biel 11 dpo :(

7 cs,
    Grudzien 2017 - poronienie 6tc
    Euthyrox 50
  • Phnappy Autorytet

Wysłany: 10 kwietnia 2018, 07:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry <3 nie mogę spać z emocji... Obudziłam sie o 6 i tak leżę ;)

moje
    po 1. Piękny skok!! Po 2. Jeżeli u Ciebie głównym problemem jest brak owulacji to jak pojawi się owulacja ładna to zapewne szybko zaskoczy <3
    Daj znać czy uda Ci sie skoczyć na szybki podgląd.

MOJE lubi tę wiadomość

ckai43r8zmly7il4.png

staramy się już ponad 2 lata :( - udało się!!
    aktualnie 2 cykl z CLO (pierwszy bez owu) - szczęśliwy podwójnie <3
    Maj 2017 - 13tc (8tc) poronienie zatrzymane :(
  • StaraczkaNika Autorytet

Wysłany: 10 kwietnia 2018, 07:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia wrote:
    Hej Wam! Krew upuszczona, trzymajcie kciuki za piękny przyrost :) ostatni raz sikalam na test, mam piękną turbo kręche w kolorze tej pierwszej :) a dziś mam termin @.życzęę udanych wizyt i wyników kto dziś tez cos ma :)
    Achia, mega prog+szybko b. ciemna kreska! Jak do tego wyjdzie turbo przyrost to obstawiam bliźniaki :)

lamka lubi tę wiadomość

4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Ptysia Autorytet

Wysłany: 10 kwietnia 2018, 07:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia, trzymam kciuki! Mala90 przykro mi:*
    Ja się witam ze szkolenia - jedno z trzech w tym miesiącu:/ w tym jedno z moim wystąpieniem przed uczestnikami:p

Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia 2018, 07:37

lamka, KateHawke, Emiilka lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 10 kwietnia 2018, 07:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siedzę w przychodni chciałam zrobić jeszcze przynajmniej ta krzywa cukrowa a tu kartka że obowiązują zapisy. Boże co za zadupie

Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia 2018, 07:41

• nick nieaktualny

Wysłany: 10 kwietnia 2018, 07:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Achia, mega prog+szybko b. ciemna kreska! Jak do tego wyjdzie turbo przyrost to obstawiam bliźniaki :)
    Fajnie by było :) a jak mówiłam z przychodni mega kolejka więc może jutro wykupię
    estradiol i zrobię w czwartek. By znów zdążyć na 8;) mam nadzieję że nie pokusi mnie na kolejną betę ale poczekam na wynik dzisiejszej :)

• Sanka Autorytet

Wysłany: 10 kwietnia 2018, 07:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry! Achia trzymam kciuki za ładny przyrost!
    Dziś chyba dzień wizyt mam nadzieję że dla wszystkich będą pomyślne :) ja także proszę o kciukasy bo wizytuję dziś o 13.40, będę konsultować ostatnie wyniki i sprawdzać czy była owu. Tak bardzo bym chciała w końcu zapisać się u was na testowanie! :)

MOJE, Malgonia lubią tę wiadomość

16udrjjgntojuwbl.png
    7cs - szczęśliwy! 14dpo-202,3 16dpo-607,4
    25.11.2017 - 6tc [*]
    Córeczka - 08.2016
  • bondzik007 Autorytet

Wysłany: 10 kwietnia 2018, 07:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaa kciuki za wizytę! A fotkę oczywiście że chcemy! Nie ma nic piękniejszego niz ogladanie takiego dzidziusia :*

Mala przykro mi :*, dołączę pewnie do Ciebie w czwartek, też będę miec 11dpo. Temperatura mi urosla od paru dni, ale u mnie to w dzień @ nawet calkowicie nie spada..

Achia kciuki za bete! Może też będzie turbo tak samo jak kreska? ;D

Nenusia kurde pierwszy raz sie spotkalam z tym zeby byly zapisy w labie ;O

I wszystkim innym miłego dnia! :) Nie udzielam się często bo nie chce się wtrącać w środek wątku i to nie z tematem ale podczytuje Was i za wszystkie wielkie kciuki ;D :* jesteście źródłem dobrego humoru! Buziaki ;D

Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia 2018, 07:50

Malgonia, Bajkaaa, KateHawke lubią tę wiadomość

12.04.18 - Dwie kreski!! <3 Beta 232,47 11dpo 3cs
    p19u3e3kqm3ubh3v.png

[*] Aniołek 9tc+3 16.11.2017 <3 <3 <3 1cs

Synek <3 cały i zdrowy urodzony 16.12.18 <3

[*] Aniołek 10tc+5 31.12.19 <3 <3 <3 dziewczynka z trisomią 22 ..

MTHFR_1298A-C homozygota , obniżone białko S, podwyższone D-dimery
    Folian, b12, b6, wit D, acard, clexane, duphaston
  • nick nieaktualny

Wysłany: 10 kwietnia 2018, 07:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja też... Mieszkam na zadupiu to wiesz wszystkiego się można spodziewać..

• Bocianiątko Autorytet

Wysłany: 10 kwietnia 2018, 07:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry! Kciukam za wszystkie wizyty i bety! :* u mnie w tym tygodniu jeszcze spokój ale za to następny będzie emocjonujący! Najpierw od 16.04 drugi rzut badań w szpitalu wraz z biopsją endo, później 21.04 Pasnik a na koniec dr W 24.04 :) Aaaaaa nieeee, zapomniałam! Jutro mam nową endokrynolog - pracuje też w Novum, ciekawe co powie ;)

Jeszcze raz kciuki! :*

Karma88, Bajkaaa, KateHawke lubią tę wiadomość

laUgp2.png
    3. IMSI Gameta długi protokół start 10.10.2021 :) jeanine-->gonapeptyl-->rekovelle
    2. ICSI OviKlinika 2021: krótki protokół z antagonistą: 10 komórek - 1 blastka
    * CRIO 3.2.3 z 7 doby - 01.04.2021 :(
    1. ICSI nOvum 2019 - krótki protokół z antagonistą: 7 komórek - 3 trzydniowce
    * CRIO 2.3.3 i M3 - 29.10.2020 :( :(
    * ET cl9.3 - 01.08.2019 :(
    IUI - 19.11.2018 :(
    IUI - 24.10.2018 :(
    AMH 2.7 - spadło z 6 po dwóch procedurach... stan zapalny endometrium wyleczony, test Be Ready - endometrium prereceptywne, KIR Bx, alloMLR 33,9%
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, rozsiana zaawansowana adenomioza, mięśniaki, Hashimoto, niedoczynność tarczycy, hiperinsulinemia, hiperprolaktynemia, rozjechane cytokiny
‹‹ 146 147 148 149 150 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Badania i rozwój

W OvuFriend mocno wierzymy, że moc danych może zrewolucjonizować kwestie związane z płodnością i wesprzeć wiele kobiet w poznaniu swojej płodności, szybszym zajściu w ciążę lub wykryciu na wczesnym etapie potencjalnych problemów ze zdrowiem hormonalnym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego