Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 20 kwietnia 2018, 13:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamka? Czekamy na wieści!

Ja się za to zebrałam, żeby wyrobić paszport w końcu. Nie pracuje ktoś w UM we Wrocławiu? Bo zdążyłam zjeść obiad na grunwaldzie, zapuscic korzenie w poczekalni i jest przede mną dalej 90 osób.... Po 3 godzinach.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2018, 13:23

• reset Autorytet

Wysłany: 20 kwietnia 2018, 13:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do obiadu - mam kupne, acz pyszne, gołąbki z kaszą i mięsem. Jakbym miała wyrażać życzenia to albo właśnie placki ziemniaczane albo dobrą carbonarę bym zjadła :) Choć w sumie kotlet z buraczkami zasmażanymi też by siadł... Hmm, dzień po Ovitrelle a ja już mam zachcianki :D

Migdały jem, ale ich nie znoszę. Morele już prędzej. Zjadłam dziś obu tych rzeczy więcej niż przez minione 32 lata :D

Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2018, 13:29

nenusia lubi tę wiadomość

relgmg7ymfbmxgyl.png

* 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

Wysłany: 20 kwietnia 2018, 13:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    W drodze eksperymentu (godzinę temu piłam kawę) Ale ja z tych niecierpliwych..

https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a9e30ebe2df5.jpg

• nick nieaktualny

Wysłany: 20 kwietnia 2018, 13:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie Black wrote:
    Zrób schabowe, zawsze spoko!
    Też dobre, ale schabowy będzie jutro..
    A myślę nad plackami bo ostatnio kupiłam w Aldi zamrożone (jakoś nie mam chęci trzec ziemniaków). I tak w sumie nie mam ochoty siedzieć za długo w kuchni..

• nick nieaktualny

Wysłany: 20 kwietnia 2018, 13:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Co do obiadu - mam kupne, acz pyszne, gołąbki z kaszą i mięsem. Jakbym miała wyrażać życzenia to albo właśnie placki ziemniaczane albo dobrą carbonarę bym zjadła :) Choć w sumie kotlet z buraczkami zasmażanymi też by siadł... Hmm, dzień po Ovitrelle a ja już mam zachcianki :D

Migdały jem, ale ich nie znoszę. Morele już prędzej. Zjadałam dziś obu tych rzeczy więcej niż przez minione 32 lata :D
    Mmm gołąbki.... Zjadłabym..

• reset Autorytet

Wysłany: 20 kwietnia 2018, 13:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    nenusia wrote:
    W drodze eksperymentu (godzinę temu piłam kawę) Ale ja z tych niecierpliwych..

https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a9e30ebe2df5.jpg

Kreska jest. Wczoraj też widziałam, ale sama wiesz, że bez przyrostów ciężko powiedzieć skąd ta kreska się bierze.
    Proponuję najpierw betę, potem szybko umawiać szpital, by się zdiagnozować i ewentualnie z wynikami szpitalnymi jeszcze jakaś kontrdiagnoza u innego specjalisty, gdyby były jakieś wątpliwe wyniki. A może okaże się, że to tylko torbiel? Oby :*

Cabrera lubi tę wiadomość

relgmg7ymfbmxgyl.png

* 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

Wysłany: 20 kwietnia 2018, 13:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Kreska jest. Wczoraj też widziałam, ale sama wiesz, że bez przyrostów ciężko powiedzieć skąd ta kreska się bierze.
    Proponuję najpierw betę, potem szybko umawiać szpital, by się zdiagnozować i ewentualnie z wynikami szpitalnymi jeszcze jakaś kontrdiagnoza u innego specjalisty, gdyby były jakieś wątpliwe wyniki. A może okaże się, że to tylko torbiel? Oby :*
    Już sobie taki plan poukładałam:
    W poniedziałek beta (chyba, że jutro gdzieś znajdę laboratorium otwarte).
    Poza beta muszę zrobić te badania co dostałam dziś skierowanie tam miedzy innymi jest Antygen Hbs, po wynikach dopiero decyzja czy można mnie zaszczepić i umawianie kiedy szczepienia i kiedy szpital.
    Między czasie planuje jeszcze jakiegoś ginekologa dorwać, bo 10 maj to daleko jeszcze..

• reset Autorytet

Wysłany: 20 kwietnia 2018, 13:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamka zdała relację na ex testerkach!
    Jest serduszko u Tarzaniątka!

Nenusia- a szpital wymaga szczepień w trybie przyjęć na cito? Może jednak warto zacząć diagnozę jeszcze przed szczepieniami? Są niektóre badania mało inwazyjne przecież? Nie wiem, może ktoś ze służby zdrowia Ci tu podpowie, czy faktycznie musisz mieć pełne szczepienia przed przyjęciem...

Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2018, 13:36

nenusia, Minie Black, blue00 lubią tę wiadomość

relgmg7ymfbmxgyl.png

• nick nieaktualny

Wysłany: 20 kwietnia 2018, 13:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie Black wrote:
    Lamka? Czekamy na wieści!

Ja się za to zebrałam, żeby wyrobić paszport w końcu. Nie pracuje ktoś w UM we Wrocławiu? Bo zdążyłam zjeść obiad na grunwaldzie, zapuscic korzenie w poczekalni i jest przede mną dalej 90 osób.... Po 3 godzinach.
    O matko.. Jak ja się cieszę, że nie mieszkam w dużym mieście..

• nick nieaktualny

Wysłany: 20 kwietnia 2018, 13:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Lamka zdała relację na ex testerkach!
    Jest serduszko u Tarzaniątka!

Nenusia- a szpital wymaga szczepień w trybie przyjęć na cito? Może jednak warto zacząć diagnozę jeszcze przed szczepieniami? Są niektóre badania mało inwazyjne przecież? Nie wiem, może ktoś ze służby zdrowia Ci tu podpowie, czy faktycznie musisz mieć pełne szczepienia przed przyjęciem...
    Tak mi ginekolog tłumaczył i dziś rodzinny, że najpierw szczepienia muszę mieć (nie wiem czemu i dlaczego).
    Chce jeszcze zrobić ROME tylko to koło środy dopiero

• reset Autorytet

Wysłany: 20 kwietnia 2018, 13:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    nenusia wrote:
    Tak mi ginekolog tłumaczył i dziś rodzinny, że najpierw szczepienia muszę mieć (nie wiem czemu i dlaczego).
    Chce jeszcze zrobić ROME tylko to koło środy dopiero

Jasne, to zasadne i rozsądne, bo wiadomo, że w szpitalach różny syf panuje, ale nie wiem, czy bym nerwowo wytrzymała brak diagnozowania się przez szczepienia...

relgmg7ymfbmxgyl.png

• Meśka Autorytet

Wysłany: 20 kwietnia 2018, 13:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz po scratchingu. Nic nie bolalo, chyba bylam tak nacpana tym co mi dali ze do tej pory srednio ogarniam litery na komorce.

Wstawilam na obiad ziemniaki pieczone - nie wiem czy ktos z poza Olkusza wie co to za potrawa bo ponoc tylko u nas tak to sie nazywa :)

Przebieram sie i lece hortensje wrzucac do dziur.

Aha no i IUI nie bedzie w nast cyklu bo chyba ovu wypadnie w dlugi weekend....... :(

reset, Emiilka, Czrna 81, Bajkaaa, KateHawke lubią tę wiadomość

19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • nick nieaktualny

Wysłany: 20 kwietnia 2018, 13:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Jasne, to zasadne i rozsądne, bo wiadomo, że w szpitalach różny syf panuje, ale nie wiem, czy bym nerwowo wytrzymała brak diagnozowania się przez szczepienia...
    Tu się z tobą zgodzę. Ja już powoli chodzę po ścianach.. A i ginekolog powiedział też, że po wycięciu będą badania histopatologiczne, w najgorszym wypadku chemia

A teraz to już nie wiem co myśleć. Test parę dni temu biały, wczoraj delikatna kreska, a dziś troszkę mocniejsza niż wczoraj.. Kurde nie wiem jak to rozgryść.
    Muszę ta betę zrobić i przyrost. Bo zaczynam się bać, że jeśli to ciąża to przy tej torbieli może być nie wesoło..

Przepraszam wiem, marudze

Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2018, 13:47

• reset Autorytet

Wysłany: 20 kwietnia 2018, 13:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka wrote:
    Ja juz po scratchingu. Nic nie bolalo, chyba bylam tak nacpana tym co mi dali ze do tej pory srednio ogarniam litery na komorce.

Wstawilam na obiad ziemniaki pieczone - nie wiem czy ktos z poza Olkusza wie co to za potrawa bo ponoc tylko u nas tak to sie nazywa :)

Aha no i IUI nie bedzie w nast cyklu bo chyba ovu wypadnie w dlugi weekend....... :(

Ja wiem, co to pieczone! Jadam u znajomych pod Krzeszowicami :P

Super, że już po! I może wcale IUI nie będzie potrzebne?:)

relgmg7ymfbmxgyl.png

• nick nieaktualny

Wysłany: 20 kwietnia 2018, 13:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka wrote:

Pieczone czyli bradkartofle?

KateHawke lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 20 kwietnia 2018, 13:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    nenusia wrote:
    Tu się z tobą zgodzę. Ja już powoli chodzę po ścianach.. A i ginekolog powiedział też, że po wycięciu będą badania histopatologiczne, w najgorszym wypadku chemia

A teraz to już nie wiem co myśleć. Test parę dni temu biały, wczoraj delikatna kreska, a dziś troszkę mocniejsza niż wczoraj.. Kurde nie wiem jak to rozgryść.
    Muszę ta betę zrobić i przyrost. Bo zaczynam się bać, że jeśli to ciąża to przy tej torbieli może być nie wesoło..

Przepraszam wiem, marudze
    zawsze się robi po wycięciu jakichkolwiek zmian badanie hist pat( mi robili hist pat polipów) ale żeby od razu mówić o chemii jak nie wiadomo nawet co to jest? koniecznie dorwwij innego ginekologa i to jak najszybciej.

ja dziś na obiad jem GZIKA- mieszkam w Gdansku ale natury poznańskiej pyry nie oszukam :p zrestzą od tyg jem prawie same ziemniaki- jakoś tak mam na nie ochotę :p

• nick nieaktualny

Wysłany: 20 kwietnia 2018, 13:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia, polubiłam z Gzika ;) a jeszcze bardziej za pyry z gzikiem ;)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2018, 13:54

Achia, lamka lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 20 kwietnia 2018, 13:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    gzik koniecznie z pyrami! inaczej to nie jest to!:D

• Yoselyn82 Autorytet

Wysłany: 20 kwietnia 2018, 14:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meska ja tez robie w domu pieczonki albo na działce, sa przepyszne :-) a moze akurat sie uda w długi weekend zrobić iui,?

Dostalas jakieś leki do schrasingu? Ja mialam robiony na żywca, nawet nie bolało aż tak, chwile tylko jak na mocniejszy @ a potem juz ok

Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2018, 14:12

Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

Wysłany: 20 kwietnia 2018, 14:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na początku ciąży miałam fazę na gzika z pyrami :-D a dzisiaj robię świeże pomidory z jogurtem i młodymi ziemniaczkami, bo mięso nadal fuj.

Skopiowane z ex-testerek :-)

Dzidziuś ma niecałe 10mm, szyjka ok, serduszko bije (widziałam na własne oczy, było przepiękne). Dostałam kartę ciąży i pierwsze badania do wykonania (idę w poniedziałek). Dostałam też Neoparin na ryczałt i zwolnienie.

https://naforum.zapodaj.net/thumbs/76c52360e36b.jpg

A oto mały lamkotarzan :-) słaba jakość wydruku, na ekranie było dużo ładniej widać.
    Jestem najszczęśliwsza <3

Nenusia myślę o Tobie!

Meśka kciuki!

Minie niestety w okresie okołowakacyjnym jest najgorzej z paszportami we Wro, w tamtym roku musiałam to przechodzić, a w sumie mam jeszcze ten z nowym nazwiskiem do odebrania. :-P

Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2018, 14:17

Achia, Izape_91, blue00, Karma88, Bocianiątko, nowa na dzielni, Yoselyn82, Vivanillka, reset, wisienka94, ANkaG, Emiilka, Czrna 81, Kotowa, nenusia, MaryAnn, -Mamunia-, _Hope_, panan12, KateHawke, Sanka, Anaaa90, moyeu, Lunaris, Minie Black lubią tę wiadomość

‹‹ 263 264 265 266 267 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Badania i rozwój

W OvuFriend mocno wierzymy, że moc danych może zrewolucjonizować kwestie związane z płodnością i wesprzeć wiele kobiet w poznaniu swojej płodności, szybszym zajściu w ciążę lub wykryciu na wczesnym etapie potencjalnych problemów ze zdrowiem hormonalnym.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ