Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 23 kwietnia 2018, 18:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa, kurde no :( przykro mi...ale tak jak mówisz, przynajmniej z baru skorzystasz ;)

• Izape_91 Autorytet

Wysłany: 23 kwietnia 2018, 18:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    Zrobiłam, biało :P Nigdy się tam drugiej kreski nie dopatrzę. Przynajmniej będę mogła skorzystać z openbaru na wyjeździe :P

Iza - tez trochę straciłam motywacje. Na rękę mi, ze przeciągają się badania eMka bo nie chce mi się działać, mam wrażenie jakbym coś trochę wbrew losowi robiła, na sile

A wiecie co było dla mnie najtrudniejsze? Moja kuzynka w trakcie moich starań zdążyła jeszcze nie chcieć dzieci, zajść w ciąże, być w zaawansowanej ciąży a zaraz jeszcze urodzi ;). A ja dalej nic

Ile moich znajomych zdarzyło zajsć w ciążę i urodzić... ja się starałam na równi z moja była kumpela. Jej dziecko ma dzisiaj 8 mscy. Jakoś przestało mnie to ruszać. Trudno. Ona ma nieprzespane noce, a ja mogę się chociaż wyspać... Na tym plusy się kończą.

Ciesze się, że chociaż zaczęłam biegać od stycznia- ostatnio naszła mnie myśl, że gdybym dalej naiwnie wierzyła że jak nie będę się ruszała to Zajde w ciążę : D to bym się rozrosła bardziej, a tak to mam nową pasję i udowadniam sobie że mogę wiecej!

Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2018, 19:00

Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

Wysłany: 23 kwietnia 2018, 18:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza jestem przekonana, że zadzwonią :) zasługujesz na normalna spokojna pracę i z całego serca Ci takiej życzę

Reset mało Cie dzisiaj tutaj ;)

Nowa napij się na zdrowie, bo to może być ostatni raz na długie miesiące ;)

Izape_91, reset lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 23 kwietnia 2018, 19:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    nenusia wrote:
    Wierzę, że silniejsze, ale ja i tak trzymam kciuki! Życzę Ci abyś w końcu miała normalną pracę, a nie u tego buraka!
    Mnie mój szef ostatnio wyrolował. Marudził, że za często choruje i w końcu jak byłam na l4 w marcu zadzwoniła kadrowa, że muszę przyjechać podpisać jakieś dokumenty, a dokumentami okazało się wypowiedzenie z datą 28 luty.. Podpisałam, bo już miałam psychicznie dość, ale za to ciągne l4 jak najdłużej póki zus może płacić to będę na l4..
    Sorki trochę pomarudziłam
    A to tak może?na L4 dać komuś wypowiedzenie z datą wsteczną?masakra :/

• nick nieaktualny

Wysłany: 23 kwietnia 2018, 19:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia wrote:
    A to tak może?na L4 dać komuś wypowiedzenie z datą wsteczną?masakra :/
    No nie powinien, ale szczerze już miałam to gdzieś, a data wsteczna, bo na l4 podobno nie można zwolnić

• Izape_91 Autorytet

Wysłany: 23 kwietnia 2018, 19:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    nenusia wrote:
    Wierzę, że silniejsze, ale ja i tak trzymam kciuki! Życzę Ci abyś w końcu miała normalną pracę, a nie u tego buraka!
    Mnie mój szef ostatnio wyrolował. Marudził, że za często choruje i w końcu jak byłam na l4 w marcu zadzwoniła kadrowa, że muszę przyjechać podpisać jakieś dokumenty, a dokumentami okazało się wypowiedzenie z datą 28 luty.. Podpisałam, bo już miałam psychicznie dość, ale za to ciągne l4 jak najdłużej póki zus może płacić to będę na l4..
    Sorki trochę pomarudziłam
    Nenusia! Nieważne że wypowiedzenie z datą wsteczną... wazne kiedy Ty się z tym wypowiedzeniem zapoznalas. Na L4 nie moze Ci wypowiedzieć umowy :/ to jest chore... Mam nadzieję że wszystko z ciąża będzie dobrze, dostaniesz zwolnienie ciazowe i nie będziesz musiała się o to martwić...

Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2018, 19:06

S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb

• Bocianiątko Autorytet

Wysłany: 23 kwietnia 2018, 19:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    no dobra wróciłam do domu, trochę otrzepałam się z kurzu, poziom mdłości do prawda osiągnął stan ciążowy, ale odrobina ciąży urojonej jeszcze nikogo nie zabiła. No i oczywiście żeby mi nic nie umknęło i żebym niczego nie pokiełbasiła:

1. mam dwa opakowania omegamed optima fotre. w składzie ma 400 ug kwasu foliowego i 400 ug Actifolinu - aktywnej formy kwasu foliowego (w opisie jest napisane, że własnie ze względu na nieprzyswajanie kwasu foliowego przez kobiety ten jest taki super), rozumiem, ze to że ma w składzie zwykły kwas to nie przeszkadza?
    2. czy jeśli magnez mam z wit b6, ale w takiej znikomej ilości jak to przy preparatach magnezowych to można go brać?
    3. które wit b polecacie? Szczerze jak wpisuję metylowane witaminy b to wyskakują mi różne b compleks ale nie mam pewnosci, ze to akurat są wersje metylowane
    3. Z badań zrobię jutro homocysteinę, kwas foliowy, aptt, czas trombinowy, potrombinowy i d dimlery. Czy coś jeszcze tak na cito powinnam zrobić?
    4. Czy brać acard dziś, czy już po badaniu?
    5. Czy jeśli się okaże, ze jestem w ciaży, a przez 3 tygodnie teraz zamiast tego kwasu foliowego z pkt 1 brałam ovarin o myślicie, że bardzo mogłam zaszkodzić dziecku?

Dziękuje Wam za informacje. Jesteście nieocenione, a jak ktoś się skarży to trudno, jego strata.
    Kochana Małgoniu <3
    1. U Ciebie pół na pół raczej nie przeszkadza :) ale zobaczymy po wynikach homocysteiny :)
    2. Tak, możesz spokojnie :)
    3. Tutaj ja Ci nie doradzę ale metylowana forma B12 to metylokobalamina ;) ale któraś z mthfrek na pewno Ci podpowie :)
    4. Jeszcze poziom B12 i będzie super :)
    5. Nie :) pamiętaj cały czas że: 1. masz hetero, czyli łagodniejszą wersję, 2. najważniejszy tutaj jest poziom homocysteiny i kwasu foliowego. Jeśli te są w normie, to kilka tyg zwykłego kwasu nie zaszkodzą :)

Malgonia lubi tę wiadomość

laUgp2.png
    3. IMSI Gameta długi protokół start 10.10.2021 :) jeanine-->gonapeptyl-->rekovelle
    2. ICSI OviKlinika 2021: krótki protokół z antagonistą: 10 komórek - 1 blastka
    * CRIO 3.2.3 z 7 doby - 01.04.2021 :(
    1. ICSI nOvum 2019 - krótki protokół z antagonistą: 7 komórek - 3 trzydniowce
    * CRIO 2.3.3 i M3 - 29.10.2020 :( :(
    * ET cl9.3 - 01.08.2019 :(
    IUI - 19.11.2018 :(
    IUI - 24.10.2018 :(
    AMH 2.7 - spadło z 6 po dwóch procedurach... stan zapalny endometrium wyleczony, test Be Ready - endometrium prereceptywne, KIR Bx, alloMLR 33,9%
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, rozsiana zaawansowana adenomioza, mięśniaki, Hashimoto, niedoczynność tarczycy, hiperinsulinemia, hiperprolaktynemia, rozjechane cytokiny
  • Yoselyn82 Autorytet

Wysłany: 23 kwietnia 2018, 19:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika maluszek sliczny :) rosnijcie dalej zdrowo :)

Nenusia caly czas trzymam kciuki za ciebie i za maluszka!! mam nadzieje ze to nie beta z tego guza!! oby!!...wynik moze byc podwyzszony ale na pewno musisz go kontrolowac :)

Iza trzymam kciuki zeby telefon zadzwonil i zebys dostala ta prace :)

U mnie zrobilo sie ciemno i grzmi, pewnie zaraz bedzie lalo

nenusia lubi tę wiadomość

preg.png

Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

Mój drugi cud - Czekamy na ciebie 💕🥰

Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

Wysłany: 23 kwietnia 2018, 19:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasne, że na l4 nie może Ci wypowiedzieć umowy o prace. To że stawilas się w zakładzie pracy będąc na zwolnieniu ALE TEGO DNIA NIE SWIADCZYLAS PRACY nie oznacza, że mimo zwolnienia tego dnia pracowałas (gdyby tak było to by mógł wręczyć wypowiedzenie). Tym bardziej z mocą wsteczna. Nie wiem, dlaczego się na to zgodziłaś :(

• Yoselyn82 Autorytet

Wysłany: 23 kwietnia 2018, 19:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny laska ktora zachowuje sie jak dziecko i sie obraza czyli Vivanillka i poszla z tad, gada o moim poscie na grudniowkach i o dziewczynach ktore je tylko wroza biochem. A reszta oczywiscie w dyskusje idzie za nia.

Jej gina mowi - Moja ginekolog powiedziała że te rzadkie usg to niby żeby zapobiec przegrzewaniu się zarodka i dlatego tak rzadko robią teraz usg. Po prostu smiechu warte..Laski gadaja ze wszystko ok jest itp.. no jakas porazka!

Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2018, 19:21

preg.png

Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

Mój drugi cud - Czekamy na ciebie 💕🥰

Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Izape_91 Autorytet

Wysłany: 23 kwietnia 2018, 19:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:

U mnie zrobilo sie ciemno i grzmi, pewnie zaraz bedzie lalo

U mnie to samo... Tylko bez grzmienia, ale za to tak pięknie zielono ! Zbliża się maj mój ulubiony miesiąc ! Najpiękniejszy i najbardziej zielony miesiąc w roku :)

Yoselyn, no trudno niech gada. Nie ma to jak się żalić gdzie indziej:) ahh znowu te dziewczyny z testowania są najgorsZe i kółko wzajemnej adoracji.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2018, 19:40

Bajkaaa, Czrna 81 lubią tę wiadomość

S3YWp2.png

• nick nieaktualny

Wysłany: 23 kwietnia 2018, 19:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna1993 wrote:
    Jasne, że na l4 nie może Ci wypowiedzieć umowy o prace. To że stawilas się w zakładzie pracy będąc na zwolnieniu ALE TEGO DNIA NIE SWIADCZYLAS PRACY nie oznacza, że mimo zwolnienia tego dnia pracowałas (gdyby tak było to by mógł wręczyć wypowiedzenie). Tym bardziej z mocą wsteczna. Nie wiem, dlaczego się na to zgodziłaś :(
    Wiem, ale już miałam dość.. Wieczne pretensje i obgadywanie za plecami, nawet raczył wspomnieć, że dyscyplinarnie mnie zwolni, bo za często choruje..

• nick nieaktualny

Wysłany: 23 kwietnia 2018, 19:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika super, że wszystko jest na dobrej drodze!
    Nenusia trzymam kciuki żeby wszystko się potoczyło do szczęśliwego rozwiązania!
    A co do Vivanillki to chyba się przejdę na grudniowki, bo mnie strasznie irytuje takie zachowanie.

Bocianiątko, nenusia, StaraczkaNika lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 23 kwietnia 2018, 19:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Dziewczyny laska ktora zachowuje sie jak dziecko i sie obraza czyli Vivanillka i poszla z tad, gada o moim poscie na grudniowkach i o dziewczynach ktore je tylko wroza biochem. A reszta oczywiscie w dyskusje idzie za nia.

Jej gina mowi - Moja ginekolog powiedziała że te rzadkie usg to niby żeby zapobiec przegrzewaniu się zarodka i dlatego tak rzadko robią teraz usg. Po prostu smiechu warte..Laski gadaja ze wszystko ok jest itp.. no jakas porazka!
    Co to za typ.. Nie rozumiem jej, żadna nie chciała urazić, tylko wytłumaczyć..

• Sanka Autorytet

Wysłany: 23 kwietnia 2018, 19:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam że tak wtrące, byłam na placu zabaw z małą i nie nadrobiłam jeszcze. Mam już wyniki progesteronu - 32,9 ng/ml, a jeszcze tydzień temu było tylko 13,4 :)

Achia, Bocianiątko, nenusia, Malgonia, StaraczkaNika, Morusek, summer86, Karma88, Izape_91, Yoselyn82, KateHawke, MamaFabianka, Bajkaaa, Rucola, Anaaa90, Kotowa, MaryAnn, Czrna 81, Emiilka lubią tę wiadomość

16udrjjgntojuwbl.png
    7cs - szczęśliwy! 14dpo-202,3 16dpo-607,4
    25.11.2017 - 6tc [*]
    Córeczka - 08.2016
  • nick nieaktualny

Wysłany: 23 kwietnia 2018, 19:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:

Widzialam właśnie :/ a tam dziewczyny ją klepią po ramieniu.. cóż,szkoda nerwow. Najlepsze jest to że napisała że jej lekarka powiedziała że na NFZ się rzadko robi USG bo zarodek się przegrzewa...i ta sama lekarka jej mówiła po badaniu ginekologicznym że to 7tc.. współczuję lekarza.ale skoro ona już się nie martwi..
    Edit-pisalysmy w tym samym czasie ;)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2018, 19:24

Yoselyn82 lubi tę wiadomość

• nowa na dzielni Autorytet

Wysłany: 23 kwietnia 2018, 19:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Ciesze się, że chociaż zaczęłam biegać od stycznia- ostatnio naszła mnie myśl, że gdybym dalej naiwnie wierzyła że jak nie będę się ruszała to Zajde w ciążę : D to bym się rozrosła bardziej, a tak to mam nową pasję i udowadniam sobie że mogę wiecej!

No właśnie muszę iść w Twoje ślady bo jestem zła, ze zawaliłam formę przez starania. Byłam taka wysportowani a ostatnio miałam nawet problem z podciągnięcie się 3 razy na drążku :/. Po wakacjach zaczynam znowu ćwiczyć. Albo nawet w sumie od dzisiaj :p może sień minimalnie chociaż przed wyjazdem ujędrnie

Izape_91 lubi tę wiadomość

Synek już z nami ❤️❤️ Kwiecień 20

Marzec 19 - strata, 10 tc

24.07 - || kreseczki 💕
    25.07 - beta 22 | prog 12,5
    29.07 - beta 296,5! <3 | prog 22 <3
    10.08 - serduszko +

Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

Wysłany: 23 kwietnia 2018, 19:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yosel wiem, że to dotyczy bezpośrednio Ciebie, ale nie czytaj tego kochana i nie przejmuj się. Jesteś dorosła kobieta a nie jak ona dzieciakiem, który teraz jest glaskany po główce. Nie denerwuj się :* daj znać jak paczka dojdzie :)

Nenusia jasne, że można mieć dosyć rozumiem Cię. Ja bym walczyła z takim pracodawcą, ale mam brzydki charakter ;)

Yoselyn82 lubi tę wiadomość

• StaraczkaNika Autorytet

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:

Ehh, ja bym doceniła w grudniu, jakby mi ktoś powiedział, że jest naprawdę źle zamiast pozwalać mi sobie wmawiać, że będzie dobrze. Na złe wieści trzeba się przygotować.
    No nic, to też trzeba "przerobić", żeby tak na to patrzeć.
    EDIT: potwierdza się zasada, że trudne i długie starania wypaczają psychikę. Chyba większość z nas woli podchodzić do wszystkiego ciażowego na chłodno i albo zasisnąć poślady przed upadkiem albo mieć cudowną niespodziankę.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2018, 19:43

Karma88 lubi tę wiadomość

4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam pytanie jak się niby ten zarodek ma przegrzać?!

‹‹ 305 306 307 308 309 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego