X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:


    U mnie zrobilo sie ciemno i grzmi, pewnie zaraz bedzie lalo

    U mnie to samo... Tylko bez grzmienia, ale za to tak pięknie zielono ! Zbliża się maj mój ulubiony miesiąc ! Najpiękniejszy i najbardziej zielony miesiąc w roku :)


    Yoselyn, no trudno niech gada. Nie ma to jak się żalić gdzie indziej:) ahh znowu te dziewczyny z testowania są najgorsZe i kółko wzajemnej adoracji.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2018, 19:40

    Bajkaaa, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna1993 wrote:
    Jasne, że na l4 nie może Ci wypowiedzieć umowy o prace. To że stawilas się w zakładzie pracy będąc na zwolnieniu ALE TEGO DNIA NIE SWIADCZYLAS PRACY nie oznacza, że mimo zwolnienia tego dnia pracowałas (gdyby tak było to by mógł wręczyć wypowiedzenie). Tym bardziej z mocą wsteczna. Nie wiem, dlaczego się na to zgodziłaś :(
    Wiem, ale już miałam dość.. Wieczne pretensje i obgadywanie za plecami, nawet raczył wspomnieć, że dyscyplinarnie mnie zwolni, bo za często choruje..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika super, że wszystko jest na dobrej drodze!
    Nenusia trzymam kciuki żeby wszystko się potoczyło do szczęśliwego rozwiązania!
    A co do Vivanillki to chyba się przejdę na grudniowki, bo mnie strasznie irytuje takie zachowanie.

    Bocianiątko, nenusia, StaraczkaNika lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Dziewczyny laska ktora zachowuje sie jak dziecko i sie obraza czyli Vivanillka i poszla z tad, gada o moim poscie na grudniowkach i o dziewczynach ktore je tylko wroza biochem. A reszta oczywiscie w dyskusje idzie za nia.

    Jej gina mowi - Moja ginekolog powiedziała że te rzadkie usg to niby żeby zapobiec przegrzewaniu się zarodka i dlatego tak rzadko robią teraz usg. Po prostu smiechu warte..Laski gadaja ze wszystko ok jest itp.. no jakas porazka!
    Co to za typ.. Nie rozumiem jej, żadna nie chciała urazić, tylko wytłumaczyć..

  • Sanka Autorytet
    Postów: 973 1507

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam że tak wtrące, byłam na placu zabaw z małą i nie nadrobiłam jeszcze. Mam już wyniki progesteronu - 32,9 ng/ml, a jeszcze tydzień temu było tylko 13,4 :)

    Achia, Bocianiątko, nenusia, Malgonia, StaraczkaNika, Morusek, summer86, Karma88, Izape_91, Yoselyn82, KateHawke, MamaFabianka, Bajkaaa, Rucola, Anaaa90, Kotowa, MaryAnn, Czrna 81, Emiilka lubią tę wiadomość

    16udrjjgntojuwbl.png
    7cs - szczęśliwy! 14dpo-202,3 16dpo-607,4
    25.11.2017 - 6tc [*]
    Córeczka - 08.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Dziewczyny laska ktora zachowuje sie jak dziecko i sie obraza czyli Vivanillka i poszla z tad, gada o moim poscie na grudniowkach i o dziewczynach ktore je tylko wroza biochem. A reszta oczywiscie w dyskusje idzie za nia.

    Jej gina mowi - Moja ginekolog powiedziała że te rzadkie usg to niby żeby zapobiec przegrzewaniu się zarodka i dlatego tak rzadko robią teraz usg. Po prostu smiechu warte..Laski gadaja ze wszystko ok jest itp.. no jakas porazka!
    Widzialam właśnie :/ a tam dziewczyny ją klepią po ramieniu.. cóż,szkoda nerwow. Najlepsze jest to że napisała że jej lekarka powiedziała że na NFZ się rzadko robi USG bo zarodek się przegrzewa...i ta sama lekarka jej mówiła po badaniu ginekologicznym że to 7tc.. współczuję lekarza.ale skoro ona już się nie martwi..
    Edit-pisalysmy w tym samym czasie ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2018, 19:24

    Yoselyn82 lubi tę wiadomość

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Ciesze się, że chociaż zaczęłam biegać od stycznia- ostatnio naszła mnie myśl, że gdybym dalej naiwnie wierzyła że jak nie będę się ruszała to Zajde w ciążę : D to bym się rozrosła bardziej, a tak to mam nową pasję i udowadniam sobie że mogę wiecej!

    No właśnie muszę iść w Twoje ślady bo jestem zła, ze zawaliłam formę przez starania. Byłam taka wysportowani a ostatnio miałam nawet problem z podciągnięcie się 3 razy na drążku :/. Po wakacjach zaczynam znowu ćwiczyć. Albo nawet w sumie od dzisiaj :p może sień minimalnie chociaż przed wyjazdem ujędrnie

    Izape_91 lubi tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yosel wiem, że to dotyczy bezpośrednio Ciebie, ale nie czytaj tego kochana i nie przejmuj się. Jesteś dorosła kobieta a nie jak ona dzieciakiem, który teraz jest glaskany po główce. Nie denerwuj się :* daj znać jak paczka dojdzie :)

    Nenusia jasne, że można mieć dosyć rozumiem Cię. Ja bym walczyła z takim pracodawcą, ale mam brzydki charakter ;)

    Yoselyn82 lubi tę wiadomość

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Dziewczyny laska ktora zachowuje sie jak dziecko i sie obraza czyli Vivanillka i poszla z tad, gada o moim poscie na grudniowkach i o dziewczynach ktore je tylko wroza biochem. A reszta oczywiscie w dyskusje idzie za nia.

    Jej gina mowi - Moja ginekolog powiedziała że te rzadkie usg to niby żeby zapobiec przegrzewaniu się zarodka i dlatego tak rzadko robią teraz usg. Po prostu smiechu warte..Laski gadaja ze wszystko ok jest itp.. no jakas porazka!
    Ehh, ja bym doceniła w grudniu, jakby mi ktoś powiedział, że jest naprawdę źle zamiast pozwalać mi sobie wmawiać, że będzie dobrze. Na złe wieści trzeba się przygotować.
    No nic, to też trzeba "przerobić", żeby tak na to patrzeć.
    EDIT: potwierdza się zasada, że trudne i długie starania wypaczają psychikę. Chyba większość z nas woli podchodzić do wszystkiego ciażowego na chłodno i albo zasisnąć poślady przed upadkiem albo mieć cudowną niespodziankę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2018, 19:43

    Karma88 lubi tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam pytanie jak się niby ten zarodek ma przegrzać?!

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna1993 wrote:
    ... ale mam brzydki charakter ;)
    Uwielbiamy Twój bojowy charakter ;)

    Luna1993 lubi tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nenusia moja Zuza już się dawno zagotowala od częstotliwości usg :D

    Nikuś to chyba jesteście jedyne <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2018, 19:30

    nenusia, Morusek, Izape_91, MamaFabianka, Jeżowa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nenusia wrote:
    A ja mam pytanie jak się niby ten zarodek ma przegrzać?!
    Nie wiem ale chyba zapytam o to mojego ginekologa :D rozumiem że jakieś niezbyt mądre dziewczę na forum by tak napisalo ale lekarz?serio? Zwialabym od razu z gabinetu

    nenusia lubi tę wiadomość

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nenusia wrote:
    A ja mam pytanie jak się niby ten zarodek ma przegrzać?!
    Ja słyszałam tylko że przy tym usg co się nasłuchuje serduszka cośtam się lekko grzeje, dlatego słucha się tylko kilka sekund, żeby tego uniknąć, a te normalne usg są w porządku. Myślę, że gdyby to miało być naprawdę szkodliwe, to wiedza na ten temat byłaby powszechna. W końcu usg wykonuje się już od kilkudziesięciu lat - ktoś powinien odnotować jakąś zależność, gdyby taka istniała.

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie, mi też gin mówił że nie da za szybko słychać serduszka bo to szkodliwe. Ale samo usg robi zawsze, z córką miałam co tydzień, dwa i żyje. Bez sensu tak pisać na forum, dziewczyny to czytają i jeszcze w to uwierzą

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna1993 wrote:
    Nenusia moja Zuza już się dawno zagotowala od częstotliwości usg :D

    Nikuś to chyba jesteście jedyne <3
    Teraz się nie dziw, jak ją będzie potem ciągnąć w Tropiki albo znajdzie sobie przystojnego Afrykanera ;) Tak, to będzie jedna z tych dziewczyn, co to całą zimę spędzają pod kocem, bo im w stopki zimno :)

    Luna1993 lubi tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boćku jesteś moim aniołem :)

    Co do tego przegrzania to ja tez cos slyszalam, ze odchodzi sie od sluchania serduszka tylko na rzecz obrazu, ze niby sie przegrzewa. Pytalam swojego giba to mi mowil, ze jak sie przejde ruchliwa ulica to mnie bardziej napromieniuje.
    Ale ogolnie bym sie nie przejmowala. Rozumiem ja, ze bardzo chce byc w ciazy. Ona sie bedzie musiala zmierzyc z tym, jesli cos bedzie nie tak.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Lucia88 Autorytet
    Postów: 792 794

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ta cała Veles jeszcze do nas wróci z płaczem, jak jej kolejna beta spadnie. I jeszcze powie, że jej wykrakałyśmy gadaniem, że w macicy nic nie ma!

    PRZERWA W STARANIACH

    29.05- neurolog
    31.05- psychiatra
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sanka wrote:
    Przepraszam że tak wtrące, byłam na placu zabaw z małą i nie nadrobiłam jeszcze. Mam już wyniki progesteronu - 32,9 ng/ml, a jeszcze tydzień temu było tylko 13,4 :)
    No to pięknie urósł! Mówiłam że fasol mocarz!

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha Nika myślę, że tatuś nie zniesie żadnego mężczyzny u jej boku, a co dopiero czarnoskorego! :D (nie, nie jestem rasistka, mój mąż też- żeby nie było).

    Zaraz zawału dostanę, komputer mi się nie włącza a tam 3/4 mojej pracy magisterskiej... A ja głupia nawet na pocztę sobie nie wysłałam :/ mam tylko drukowana wersje ( na szczęście )

‹‹ 305 306 307 308 309 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ