X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim. Ja znowu po dłuższej przerwie Ale ciągle coś i za chwilę wesele więc jutro jeszcze zakupy o ile lać nie będzie ł! Widzę dobre wieści więc ciesze sie bardzo Sanka gratulacje i Nika piękny widok i sama już taki widziałam więc mam nadzieję że szybko do 9 minie bo mam następną wizytę! Trzymam kciuki i coś teraz poczytam ale chyba wszystko nie nadrobie więc fajnie że są streszczenia ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika do mojej 2 wizyty dwa tygodnie! Mam wrażenie że to wieczność

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nenusia wrote:
    Nie wiem co myśleć.. Kreska na teście cieniała z każdym dniem, ale może to być też ten guz.. Jestem nastawiona bardziej pesymistyczne, wolę się później ucieszyć

    A to teraz piszę i obyś zapamietała to nie jest beta z torbiela !! z torbiela są na poziomie max 3( dlatego na super czułych testach wychodzą cień cienia) a nie 100 !! Jesli fasolka odpowiednio zagniezdziła to zostanie a co do torbiela to powinnaś syplementowac prog ( pomaga przy wchłonięciu).
    Dla mnie to ciąża ♡

    Viv trochę mocno zareagowałaś przecież nikt nie powiedział nic złego tylko "suche" fakty. Prócz gratulacji zapytałam czy powtarzasz betę bo niestety przyrost znikomy co zazwyczaj a nie zawsze może świadczyć o cb. Gdzieś za tydz dopiero zobaczysz pecherzyk i wszystkie trzymamy kciuki.

    nenusia lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    A to teraz piszę i obyś zapamietała to nie jest beta z torbiela !! z torbiela są na poziomie max 3( dlatego na super czułych testach wychodzą cień cienia) a nie 100 !! Jesli fasolka odpowiednio zagniezdziła to zostanie a co do torbiela to powinnaś syplementowac prog ( pomaga przy wchłonięciu).
    Dla mnie to ciąża ♡

    Viv trochę mocno zareagowałaś przecież nikt nie powiedział nic złego tylko "suche" fakty. Prócz gratulacji zapytałam czy powtarzasz betę bo niestety przyrost znikomy co zazwyczaj a nie zawsze może świadczyć o cb. Gdzieś za tydz dopiero zobaczysz pecherzyk i wszystkie trzymamy kciuki.
    Dziękuję!! Właśnie chcę, żeby mi dupka przepisał jutro, trochę mnie pocieszyłaś :*

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika będzie dobrze! Warto mieć zajecie, więc póki możesz to pracuj:) w domu człowiek za duzo myśli o niepotrzebnych sprawach...

    Nenusia, czekaj na konsultacje z lekarzem, oby to było spowodowane fasolką! Ehh życie jest niesprawiedliwe... Mam nadzieję że Twoja historia potoczy się dobrze :* trzymam kciuki i myslami jestem z Tobą!


    Ja czuję jakiś wewnętrzny bunt na te starania... Chyba mój mózg próbuje wyprzeć to że problem sam nie zniknie. Nie mam ochoty nawet się zapisać na kolejną wizytę do lekarza... Czuje że on nie pomoże. Jutro muszę się zmobilizować żeby zadzwonić i zapisać emka na powtórkę badań nasienia i zapisać nas na wizytę. Myślę że jak to zrobimy to będzie sprawa jasna. Jak znowu wyjdzie 0% to chyba odpuszczam. W życiu tej morfologii nie poprawimy. Cudow nie ma.
    Ostatnio nie mogę patrzeć na dzieci i ciężarne, a że dzisiaj na badaniach była ciężarna z dzieckiem to już w ogóle miałam ochotę wyjść stamtąd. Coś mi się w głowie poprzestawialo. Chyba powinnam sobie dać spokój z forum.

    Dziewczyny czy obciążenie glukoza antyhbs i ana2 mogę zrobić w trakcie @ czy lepiej poczekać do końca okresu ?

    Dziewczyny ta babka nie dzwoni, wydaje mi się że już nic z tego, a tamten chłopak się poprostu zdecydował że zostaje... Cóż nigdy nie może być za pięknie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2018, 18:34

    nenusia lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza, ale chyba mówiłaś, że ma z końcem miesiąca zadzwonić, albo coś pomieszałam.. Trzymam kciuki, aby w końcu zadzwonił telefon z dobrymi wieściami!!

    Izape_91 lubi tę wiadomość

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nenusia wrote:
    Iza, ale chyba mówiłaś, że ma z końcem miesiąca zadzwonić, albo coś pomieszałam.. Trzymam kciuki, aby w końcu zadzwonił telefon z dobrymi wieściami!!
    No tak ja poprosiłam żeby do końca kwietnia dała znać czy chce żebym pracowała, ale wydaje mi się, że nic z tego...trzeba będzie czekać nieświadomości ile na kolejną szansę, albo ktoś inny był u niej i może się rozmyśliła. Tak tak jestem czarnowidzem. Próbuje z tym walczyć ale to silniejsze!

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam, biało :P Nigdy się tam drugiej kreski nie dopatrzę. Przynajmniej będę mogła skorzystać z openbaru na wyjeździe :P

    Iza - tez trochę straciłam motywacje. Na rękę mi, ze przeciągają się badania eMka bo nie chce mi się działać, mam wrażenie jakbym coś trochę wbrew losowi robiła, na sile

    A wiecie co było dla mnie najtrudniejsze? Moja kuzynka w trakcie moich starań zdążyła jeszcze nie chcieć dzieci, zajść w ciąże, być w zaawansowanej ciąży a zaraz jeszcze urodzi ;). A ja dalej nic

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    No tak ja poprosiłam żeby do końca kwietnia dała znać czy chce żebym pracowała, ale wydaje mi się, że nic z tego...trzeba będzie czekać nieświadomości ile na kolejną szansę, albo ktoś inny był u niej i może się rozmyśliła. Tak tak jestem czarnowidzem. Próbuje z tym walczyć ale to silniejsze!
    Wierzę, że silniejsze, ale ja i tak trzymam kciuki! Życzę Ci abyś w końcu miała normalną pracę, a nie u tego buraka!
    Mnie mój szef ostatnio wyrolował. Marudził, że za często choruje i w końcu jak byłam na l4 w marcu zadzwoniła kadrowa, że muszę przyjechać podpisać jakieś dokumenty, a dokumentami okazało się wypowiedzenie z datą 28 luty.. Podpisałam, bo już miałam psychicznie dość, ale za to ciągne l4 jak najdłużej póki zus może płacić to będę na l4..
    Sorki trochę pomarudziłam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape ja mam dobre przeczucia względem Twojej pracy ;-)

    Izape_91 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa, kurde no :( przykro mi...ale tak jak mówisz, przynajmniej z baru skorzystasz ;)

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    Zrobiłam, biało :P Nigdy się tam drugiej kreski nie dopatrzę. Przynajmniej będę mogła skorzystać z openbaru na wyjeździe :P

    Iza - tez trochę straciłam motywacje. Na rękę mi, ze przeciągają się badania eMka bo nie chce mi się działać, mam wrażenie jakbym coś trochę wbrew losowi robiła, na sile

    A wiecie co było dla mnie najtrudniejsze? Moja kuzynka w trakcie moich starań zdążyła jeszcze nie chcieć dzieci, zajść w ciąże, być w zaawansowanej ciąży a zaraz jeszcze urodzi ;). A ja dalej nic


    Ile moich znajomych zdarzyło zajsć w ciążę i urodzić... ja się starałam na równi z moja była kumpela. Jej dziecko ma dzisiaj 8 mscy. Jakoś przestało mnie to ruszać. Trudno. Ona ma nieprzespane noce, a ja mogę się chociaż wyspać... Na tym plusy się kończą.

    Ciesze się, że chociaż zaczęłam biegać od stycznia- ostatnio naszła mnie myśl, że gdybym dalej naiwnie wierzyła że jak nie będę się ruszała to Zajde w ciążę : D to bym się rozrosła bardziej, a tak to mam nową pasję i udowadniam sobie że mogę wiecej!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2018, 19:00

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza jestem przekonana, że zadzwonią :) zasługujesz na normalna spokojna pracę i z całego serca Ci takiej życzę

    Reset mało Cie dzisiaj tutaj ;)

    Nowa napij się na zdrowie, bo to może być ostatni raz na długie miesiące ;)

    Izape_91, reset lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nenusia wrote:
    Wierzę, że silniejsze, ale ja i tak trzymam kciuki! Życzę Ci abyś w końcu miała normalną pracę, a nie u tego buraka!
    Mnie mój szef ostatnio wyrolował. Marudził, że za często choruje i w końcu jak byłam na l4 w marcu zadzwoniła kadrowa, że muszę przyjechać podpisać jakieś dokumenty, a dokumentami okazało się wypowiedzenie z datą 28 luty.. Podpisałam, bo już miałam psychicznie dość, ale za to ciągne l4 jak najdłużej póki zus może płacić to będę na l4..
    Sorki trochę pomarudziłam
    A to tak może?na L4 dać komuś wypowiedzenie z datą wsteczną?masakra :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia wrote:
    A to tak może?na L4 dać komuś wypowiedzenie z datą wsteczną?masakra :/
    No nie powinien, ale szczerze już miałam to gdzieś, a data wsteczna, bo na l4 podobno nie można zwolnić

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nenusia wrote:
    Wierzę, że silniejsze, ale ja i tak trzymam kciuki! Życzę Ci abyś w końcu miała normalną pracę, a nie u tego buraka!
    Mnie mój szef ostatnio wyrolował. Marudził, że za często choruje i w końcu jak byłam na l4 w marcu zadzwoniła kadrowa, że muszę przyjechać podpisać jakieś dokumenty, a dokumentami okazało się wypowiedzenie z datą 28 luty.. Podpisałam, bo już miałam psychicznie dość, ale za to ciągne l4 jak najdłużej póki zus może płacić to będę na l4..
    Sorki trochę pomarudziłam
    Nenusia! Nieważne że wypowiedzenie z datą wsteczną... wazne kiedy Ty się z tym wypowiedzeniem zapoznalas. Na L4 nie moze Ci wypowiedzieć umowy :/ to jest chore... Mam nadzieję że wszystko z ciąża będzie dobrze, dostaniesz zwolnienie ciazowe i nie będziesz musiała się o to martwić...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2018, 19:06

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Bocianiątko Autorytet
    Postów: 11030 13100

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    no dobra wróciłam do domu, trochę otrzepałam się z kurzu, poziom mdłości do prawda osiągnął stan ciążowy, ale odrobina ciąży urojonej jeszcze nikogo nie zabiła. No i oczywiście żeby mi nic nie umknęło i żebym niczego nie pokiełbasiła:

    1. mam dwa opakowania omegamed optima fotre. w składzie ma 400 ug kwasu foliowego i 400 ug Actifolinu - aktywnej formy kwasu foliowego (w opisie jest napisane, że własnie ze względu na nieprzyswajanie kwasu foliowego przez kobiety ten jest taki super), rozumiem, ze to że ma w składzie zwykły kwas to nie przeszkadza?
    2. czy jeśli magnez mam z wit b6, ale w takiej znikomej ilości jak to przy preparatach magnezowych to można go brać?
    3. które wit b polecacie? Szczerze jak wpisuję metylowane witaminy b to wyskakują mi różne b compleks ale nie mam pewnosci, ze to akurat są wersje metylowane
    3. Z badań zrobię jutro homocysteinę, kwas foliowy, aptt, czas trombinowy, potrombinowy i d dimlery. Czy coś jeszcze tak na cito powinnam zrobić?
    4. Czy brać acard dziś, czy już po badaniu?
    5. Czy jeśli się okaże, ze jestem w ciaży, a przez 3 tygodnie teraz zamiast tego kwasu foliowego z pkt 1 brałam ovarin o myślicie, że bardzo mogłam zaszkodzić dziecku?

    Dziękuje Wam za informacje. Jesteście nieocenione, a jak ktoś się skarży to trudno, jego strata.
    Kochana Małgoniu <3
    1. U Ciebie pół na pół raczej nie przeszkadza :) ale zobaczymy po wynikach homocysteiny :)
    2. Tak, możesz spokojnie :)
    3. Tutaj ja Ci nie doradzę ale metylowana forma B12 to metylokobalamina ;) ale któraś z mthfrek na pewno Ci podpowie :)
    4. Jeszcze poziom B12 i będzie super :)
    5. Nie :) pamiętaj cały czas że: 1. masz hetero, czyli łagodniejszą wersję, 2. najważniejszy tutaj jest poziom homocysteiny i kwasu foliowego. Jeśli te są w normie, to kilka tyg zwykłego kwasu nie zaszkodzą :)

    Malgonia lubi tę wiadomość

    event.png

    🍍FET 09.04.2022 ⛄4.1.1 💙
    6 dpt beta 35.4
    10 dpt beta 192
    12 dpt beta 412
    14 dpt beta 994
    18 dpt (5+1) GS 9x5mm; YS 2mm
    7+1 CRL 1 cm FHR 136
    8+3 CRL 1.99 cm FHR 166
    10+1 CRL 3.36 cm FHR 158
    15+4 130g
    17+3 200g
    20+2 337g 💕córeczka
    23+2 583g
    26+4 925g
    28+4 1125g
    31+4 1764g
    34+2 2200g
    35+4 2350g
    36+4 2475g
    37+4 2840g
    38+4 16.12.2022 Zosia 2815g, 51 cm miłości ❤️ 🥰👶🏻👨‍👩‍👧😍

    3️⃣ IMSI 11.2021: zostało ❄❄❄❄❄ na zimowisku 🥰
    2️⃣ ICSI 01.2021: ❄ 3.2.3 FET ❌
    1️⃣ IVF+ICSI 2019-2020: ET 8c ❌ ❄ bl2+M3 FET ❌
    🧪2x IUI 2018 ❌
    ⏰starania od 2016 ❌
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, rozsiana zaawansowana adenomioza, mięśniaki, silne skurcze macicy, Hashimoto, niedoczynność tarczycy
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika maluszek sliczny :) rosnijcie dalej zdrowo :)

    Nenusia caly czas trzymam kciuki za ciebie i za maluszka!! mam nadzieje ze to nie beta z tego guza!! oby!!...wynik moze byc podwyzszony ale na pewno musisz go kontrolowac :)

    Iza trzymam kciuki zeby telefon zadzwonil i zebys dostala ta prace :)



    U mnie zrobilo sie ciemno i grzmi, pewnie zaraz bedzie lalo

    nenusia lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasne, że na l4 nie może Ci wypowiedzieć umowy o prace. To że stawilas się w zakładzie pracy będąc na zwolnieniu ALE TEGO DNIA NIE SWIADCZYLAS PRACY nie oznacza, że mimo zwolnienia tego dnia pracowałas (gdyby tak było to by mógł wręczyć wypowiedzenie). Tym bardziej z mocą wsteczna. Nie wiem, dlaczego się na to zgodziłaś :(

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny laska ktora zachowuje sie jak dziecko i sie obraza czyli Vivanillka i poszla z tad, gada o moim poscie na grudniowkach i o dziewczynach ktore je tylko wroza biochem. A reszta oczywiscie w dyskusje idzie za nia.

    Jej gina mowi - Moja ginekolog powiedziała że te rzadkie usg to niby żeby zapobiec przegrzewaniu się zarodka i dlatego tak rzadko robią teraz usg. Po prostu smiechu warte..Laski gadaja ze wszystko ok jest itp.. no jakas porazka!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2018, 19:21

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
‹‹ 304 305 306 307 308 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ