Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 23 kwietnia 2018, 17:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    Nenusia ja piernicze, ale masz sytuacje, zamieszanie na całego! Tak jak wszyscy mówią, lekarz musi się wypowiedzieć, trzymam kciuki żeby Cię uspokoił i się to wszystko wyjaśniło
    No... Hardcore na całego przez ostatni tydzień..

• StaraczkaNika Autorytet

Wysłany: 23 kwietnia 2018, 17:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siwulec wrote:
    Nika ale czemu Cię nastraszył ? Bo nie za bardzo rozumiem :/
    Tym że jednak ten pęcherzyk żółtkowy był wcześniej wielki więc i tak może swiadczyć o jakiejś wadzie genetycznej. Dlatego mam się zapisać do najlepszego speca od prenatalnych, zeby wszystko dokładnie sprawdził. Niby po to, że w tej sytuacji dopiero dobre wyniki tego badania powiedzą, ze jest dobrze i nas uspokoją. Teraz cały czas próbuję się zapisać na badanie i ten doktor nie odbiera :(

4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Malgonia Autorytet

Wysłany: 23 kwietnia 2018, 17:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    no dobra wróciłam do domu, trochę otrzepałam się z kurzu, poziom mdłości do prawda osiągnął stan ciążowy, ale odrobina ciąży urojonej jeszcze nikogo nie zabiła. No i oczywiście żeby mi nic nie umknęło i żebym niczego nie pokiełbasiła:

1. mam dwa opakowania omegamed optima fotre. w składzie ma 400 ug kwasu foliowego i 400 ug Actifolinu - aktywnej formy kwasu foliowego (w opisie jest napisane, że własnie ze względu na nieprzyswajanie kwasu foliowego przez kobiety ten jest taki super), rozumiem, ze to że ma w składzie zwykły kwas to nie przeszkadza?
    2. czy jeśli magnez mam z wit b6, ale w takiej znikomej ilości jak to przy preparatach magnezowych to można go brać?
    3. które wit b polecacie? Szczerze jak wpisuję metylowane witaminy b to wyskakują mi różne b compleks ale nie mam pewnosci, ze to akurat są wersje metylowane
    3. Z badań zrobię jutro homocysteinę, kwas foliowy, aptt, czas trombinowy, potrombinowy i d dimlery. Czy coś jeszcze tak na cito powinnam zrobić?
    4. Czy brać acard dziś, czy już po badaniu?
    5. Czy jeśli się okaże, ze jestem w ciaży, a przez 3 tygodnie teraz zamiast tego kwasu foliowego z pkt 1 brałam ovarin o myślicie, że bardzo mogłam zaszkodzić dziecku?

Dziękuje Wam za informacje. Jesteście nieocenione, a jak ktoś się skarży to trudno, jego strata.

age.png

Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Malgonia Autorytet

Wysłany: 23 kwietnia 2018, 17:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nenusia, ja w interpretacji wyniku nie pomogę, mogę się jedynie modlić za pozytywny finał.

Nika, kawał dzidka już masz :) piękny widok :)

age.png

Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Izape_91 Autorytet

Wysłany: 23 kwietnia 2018, 17:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kochane :* ja ciągle zaganiania jestem... Dni mi lecą w zastraszającym tempie. Byłam dzisiaj na badaniach 7 dpo i wyniki są takie:

https://naforum.zapodaj.net/thumbs/4a6793f45870.png
    Estradiol z zeszłego cyklu z 8 dpo 237 a progesteron 18,10, czyli identycznie jak teraz. Ten progesteron jest ok?

Sanka gratuluję pięknej bety, to będzie silna fasolka :)
    Nika trzymam kciuki za badania, żeby wszystko tym razem było dobrze kochana :* mam nadzieję że chociaż wtedy odetchniesz... Pewnie czeka Cię ciężki czas ale my tu jesteśmy : )

Sanka lubi tę wiadomość

Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • justyna14 Autorytet

Wysłany: 23 kwietnia 2018, 17:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nenusia beta wygląda obiecująco ale pytanie brzmi, czy jest to beta bo ciąża czy ten guz / torbiel tak działa w organizmie. trudna sytuacja, życzę pozytywnych wieści jutro.

relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png

Wysłany: 23 kwietnia 2018, 17:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia wrote:
    A kiedy startują matury?musisz być w szkole wtedy czy w wybiórcze dni?
    Ja akurat nie muszę, ale będę, żeby kibicować "moim". Zawsze im miło jak się podejdzie, wypyta, pocieszy albo pochwali ;) Po angielskim zabieram ich na lody. Zaczynają 4ego od polskiego, 7 matma, 8 języki, dalej nie pamiętam. Na ustne będę jeździć po obcych szkołach jako komisja, ale to jest spoko - wolę patrzeć jak się obce dzieciaki stresują niż "moje". Do tej pory czuję się dobrze, czasami trochę mdli, ale nie tak, żeby chorować, więc spokojnie daję radę.
    A Ty do kiedy chcesz pracować?

4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 23 kwietnia 2018, 18:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna14 wrote:
    Nenusia beta wygląda obiecująco ale pytanie brzmi, czy jest to beta bo ciąża czy ten guz / torbiel tak działa w organizmie. trudna sytuacja, życzę pozytywnych wieści jutro.
    Nie wiem co myśleć.. Kreska na teście cieniała z każdym dniem, ale może to być też ten guz.. Jestem nastawiona bardziej pesymistyczne, wolę się później ucieszyć

• nick nieaktualny

Wysłany: 23 kwietnia 2018, 18:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Ja akurat nie muszę, ale będę, żeby kibicować "moim". Zawsze im miło jak się podejdzie, wypyta, pocieszy albo pochwali ;) Po angielskim zabieram ich na lody. Zaczynają 4ego od polskiego, 7 matma, 8 języki, dalej nie pamiętam. Na ustne będę jeździć po obcych szkołach jako komisja, ale to jest spoko - wolę patrzeć jak się obce dzieciaki stresują niż "moje". Do tej pory czuję się dobrze, czasami trochę mdli, ale nie tak, żeby chorować, więc spokojnie daję radę.
    A Ty do kiedy chcesz pracować?
    Ja już jestem na zwolnieniu. Lekarz zapytał to wzięłam. Od dawna mówiłam że jak tylko zajde w ciążę to idę na l4- bardziej się to opłaca finansowo a poza tym ja chodziłam 20min do pracy, powrót też 20min i w pracy gl też stanie. Stwierdziłam że jak mogę-to idę;)

StaraczkaNika lubi tę wiadomość

Wysłany: 23 kwietnia 2018, 18:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Cześć kochane :* ja ciągle zaganiania jestem... Dni mi lecą w zastraszającym tempie. Byłam dzisiaj na badaniach 7 dpo i wyniki są takie:

https://naforum.zapodaj.net/thumbs/4a6793f45870.png
    Estradiol z zeszłego cyklu z 8 dpo 237 a progesteron 18,10, czyli identycznie jak teraz. Ten progesteron jest ok?

Sanka gratuluję pięknej bety, to będzie silna fasolka :)
    Nika trzymam kciuki za badania, żeby wszystko tym razem było dobrze kochana :* mam nadzieję że chociaż wtedy odetchniesz... Pewnie czeka Cię ciężki czas ale my tu jesteśmy : )
    Piękne wyniki!
    Ja muszę się trzymać tego, że jest lepiej niż 11 dni temu, więc jest szansa, że dalej będzie szło ku lepszemu. Dobrze, że doktor ze mną o wszystkim porozmawiał i mogę sobie to na spokojnie ułozyć w głowie. Teraz przynajmniej jest nadzieja :)

summer86, Lena21 lubią tę wiadomość

[*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 23 kwietnia 2018, 18:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim. Ja znowu po dłuższej przerwie Ale ciągle coś i za chwilę wesele więc jutro jeszcze zakupy o ile lać nie będzie ł! Widzę dobre wieści więc ciesze sie bardzo Sanka gratulacje i Nika piękny widok i sama już taki widziałam więc mam nadzieję że szybko do 9 minie bo mam następną wizytę! Trzymam kciuki i coś teraz poczytam ale chyba wszystko nie nadrobie więc fajnie że są streszczenia ;)

• nick nieaktualny

Wysłany: 23 kwietnia 2018, 18:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika do mojej 2 wizyty dwa tygodnie! Mam wrażenie że to wieczność

• Flowwer Autorytet

Wysłany: 23 kwietnia 2018, 18:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    nenusia wrote:
    Nie wiem co myśleć.. Kreska na teście cieniała z każdym dniem, ale może to być też ten guz.. Jestem nastawiona bardziej pesymistyczne, wolę się później ucieszyć

A to teraz piszę i obyś zapamietała to nie jest beta z torbiela !! z torbiela są na poziomie max 3( dlatego na super czułych testach wychodzą cień cienia) a nie 100 !! Jesli fasolka odpowiednio zagniezdziła to zostanie a co do torbiela to powinnaś syplementowac prog ( pomaga przy wchłonięciu).
    Dla mnie to ciąża ♡

Viv trochę mocno zareagowałaś przecież nikt nie powiedział nic złego tylko "suche" fakty. Prócz gratulacji zapytałam czy powtarzasz betę bo niestety przyrost znikomy co zazwyczaj a nie zawsze może świadczyć o cb. Gdzieś za tydz dopiero zobaczysz pecherzyk i wszystkie trzymamy kciuki.

nenusia lubi tę wiadomość

kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

Wysłany: 23 kwietnia 2018, 18:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    A to teraz piszę i obyś zapamietała to nie jest beta z torbiela !! z torbiela są na poziomie max 3( dlatego na super czułych testach wychodzą cień cienia) a nie 100 !! Jesli fasolka odpowiednio zagniezdziła to zostanie a co do torbiela to powinnaś syplementowac prog ( pomaga przy wchłonięciu).
    Dla mnie to ciąża ♡

Viv trochę mocno zareagowałaś przecież nikt nie powiedział nic złego tylko "suche" fakty. Prócz gratulacji zapytałam czy powtarzasz betę bo niestety przyrost znikomy co zazwyczaj a nie zawsze może świadczyć o cb. Gdzieś za tydz dopiero zobaczysz pecherzyk i wszystkie trzymamy kciuki.
    Dziękuję!! Właśnie chcę, żeby mi dupka przepisał jutro, trochę mnie pocieszyłaś :*

• Izape_91 Autorytet

Wysłany: 23 kwietnia 2018, 18:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika będzie dobrze! Warto mieć zajecie, więc póki możesz to pracuj:) w domu człowiek za duzo myśli o niepotrzebnych sprawach...

Nenusia, czekaj na konsultacje z lekarzem, oby to było spowodowane fasolką! Ehh życie jest niesprawiedliwe... Mam nadzieję że Twoja historia potoczy się dobrze :* trzymam kciuki i myslami jestem z Tobą!

Ja czuję jakiś wewnętrzny bunt na te starania... Chyba mój mózg próbuje wyprzeć to że problem sam nie zniknie. Nie mam ochoty nawet się zapisać na kolejną wizytę do lekarza... Czuje że on nie pomoże. Jutro muszę się zmobilizować żeby zadzwonić i zapisać emka na powtórkę badań nasienia i zapisać nas na wizytę. Myślę że jak to zrobimy to będzie sprawa jasna. Jak znowu wyjdzie 0% to chyba odpuszczam. W życiu tej morfologii nie poprawimy. Cudow nie ma.
    Ostatnio nie mogę patrzeć na dzieci i ciężarne, a że dzisiaj na badaniach była ciężarna z dzieckiem to już w ogóle miałam ochotę wyjść stamtąd. Coś mi się w głowie poprzestawialo. Chyba powinnam sobie dać spokój z forum.

Dziewczyny czy obciążenie glukoza antyhbs i ana2 mogę zrobić w trakcie @ czy lepiej poczekać do końca okresu ?

Dziewczyny ta babka nie dzwoni, wydaje mi się że już nic z tego, a tamten chłopak się poprostu zdecydował że zostaje... Cóż nigdy nie może być za pięknie.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2018, 18:34

nenusia lubi tę wiadomość

S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb

• nick nieaktualny

Wysłany: 23 kwietnia 2018, 18:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza, ale chyba mówiłaś, że ma z końcem miesiąca zadzwonić, albo coś pomieszałam.. Trzymam kciuki, aby w końcu zadzwonił telefon z dobrymi wieściami!!

Izape_91 lubi tę wiadomość

• Izape_91 Autorytet

Wysłany: 23 kwietnia 2018, 18:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    nenusia wrote:
    Iza, ale chyba mówiłaś, że ma z końcem miesiąca zadzwonić, albo coś pomieszałam.. Trzymam kciuki, aby w końcu zadzwonił telefon z dobrymi wieściami!!
    No tak ja poprosiłam żeby do końca kwietnia dała znać czy chce żebym pracowała, ale wydaje mi się, że nic z tego...trzeba będzie czekać nieświadomości ile na kolejną szansę, albo ktoś inny był u niej i może się rozmyśliła. Tak tak jestem czarnowidzem. Próbuje z tym walczyć ale to silniejsze!

S3YWp2.png

• nowa na dzielni Autorytet

Wysłany: 23 kwietnia 2018, 18:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam, biało :P Nigdy się tam drugiej kreski nie dopatrzę. Przynajmniej będę mogła skorzystać z openbaru na wyjeździe :P

Iza - tez trochę straciłam motywacje. Na rękę mi, ze przeciągają się badania eMka bo nie chce mi się działać, mam wrażenie jakbym coś trochę wbrew losowi robiła, na sile

A wiecie co było dla mnie najtrudniejsze? Moja kuzynka w trakcie moich starań zdążyła jeszcze nie chcieć dzieci, zajść w ciąże, być w zaawansowanej ciąży a zaraz jeszcze urodzi ;). A ja dalej nic

Synek już z nami ❤️❤️ Kwiecień 20

Marzec 19 - strata, 10 tc

24.07 - || kreseczki 💕
    25.07 - beta 22 | prog 12,5
    29.07 - beta 296,5! <3 | prog 22 <3
    10.08 - serduszko +

Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

Wysłany: 23 kwietnia 2018, 18:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    No tak ja poprosiłam żeby do końca kwietnia dała znać czy chce żebym pracowała, ale wydaje mi się, że nic z tego...trzeba będzie czekać nieświadomości ile na kolejną szansę, albo ktoś inny był u niej i może się rozmyśliła. Tak tak jestem czarnowidzem. Próbuje z tym walczyć ale to silniejsze!
    Wierzę, że silniejsze, ale ja i tak trzymam kciuki! Życzę Ci abyś w końcu miała normalną pracę, a nie u tego buraka!
    Mnie mój szef ostatnio wyrolował. Marudził, że za często choruje i w końcu jak byłam na l4 w marcu zadzwoniła kadrowa, że muszę przyjechać podpisać jakieś dokumenty, a dokumentami okazało się wypowiedzenie z datą 28 luty.. Podpisałam, bo już miałam psychicznie dość, ale za to ciągne l4 jak najdłużej póki zus może płacić to będę na l4..
    Sorki trochę pomarudziłam

• nick nieaktualny

Wysłany: 23 kwietnia 2018, 18:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape ja mam dobre przeczucia względem Twojej pracy ;-)

Izape_91 lubi tę wiadomość

‹‹ 304 305 306 307 308 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Badania i rozwój

W OvuFriend mocno wierzymy, że moc danych może zrewolucjonizować kwestie związane z płodnością i wesprzeć wiele kobiet w poznaniu swojej płodności, szybszym zajściu w ciążę lub wykryciu na wczesnym etapie potencjalnych problemów ze zdrowiem hormonalnym.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego