X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn, zobaczyłam to i miałam przed oczami Twoje pytanie o miejsce w samolocie :D Ty zaraz będziesz się byczyc, a my....
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/5fbac18f2f77.jpg

    nenusia, blue00, Bajkaaa, Izape_91, reset, lamka, KateHawke, Malgonia, Czrna 81, Meśka, Emiilka, nowa na dzielni, Anaaa90, MamaFabianka, Jeżowa, wisienka94, wisienka94, Nadzieja22, Kotowa, Yoselyn82, MaryAnn, Morusek lubią tę wiadomość

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa- kurde blaszka, nie tak miało być! Ale w takim razie dziś wino i lody, a od jutra plany na nowy cykl... No i zaraz możesz zrobić AMH, fsh i inhibinę B, więc też jest jakiś plus!

    Minie- też to zdjęcie gdzieś w internecie widziałam, tylko jeszcze podpis był wymowny: "oczekiwania vs. rzeczywistość" :P

    Minie Black, nowa na dzielni lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Lady_Dior Autorytet
    Postów: 4824 3965

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Lady Dior a jak u Ciebie? Cos czytalam, ze ten cykl kwietniowy poszedl w piz...

    No niestety Malgonia...Ja oczywiście zwalam wszystko na to,że sexów za dużo było :P Mój Pan już najmłodszy nie jest i chyba warto odpuścić sobie współżycie 2x dziennie na rzecz silniejszej armii :P :D Teraz mam plan powstrzymać się z 2 dni przed domiemaną owu ale czy z tego planu coś wyjdzie-to nie wiem :D

    Kciuki za wszystkie oczekujące 2kresek :)

    preg.png

    2019 córka 💗
    2021 synek💙

    2013.08.26 11tc [*]
    2018.01.20 8tc [*]
    2018.05.26 cb [*]
    2020.11.21 cb [*]
    2023.02.20 6t2d [*]
    2023.06.27 cb [*]
    V Leiden hetero
    MTHFR 677 hetero
    Niedoczynność tarczycy
    HPA-1a dodatnia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, Lamka - Ty masz z tego co pamietam wprawe w temacie.
    Bardzo lipa jak trochę się pomyliłam i... Zjadłam luteine dowcipną, a duphaston sobie zaaplikiwalam? :D

    lamka, Bocianiątko, nenusia, Jeżowa, Morusek lubią tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady_Dior wrote:
    No niestety Malgonia...Ja oczywiście zwalam wszystko na to,że sexów za dużo było :P Mój Pan już najmłodszy nie jest i chyba warto odpuścić sobie współżycie 2x dziennie na rzecz silniejszej armii :P :D Teraz mam plan powstrzymać się z 2 dni przed domiemaną owu ale czy z tego planu coś wyjdzie-to nie wiem :D

    Kciuki za wszystkie oczekujące 2kresek :)

    Może Ty się powstrzymasz, ale on tez musi :P
    Mam nadzieję, ze tym razem się uda. Zapisz się na testowanie do Niki :) zauważyłam że u jednej gospodyni się zachodzi a u drugiej sika, wiec maj będzie bogaty w <3

    Nowa przykro mi. Niby krótki cykl (mnie też zaczęły cieszyć jak się zaczęliśmy starać), ale to jest fajne jak się starasz 3 lub 4 miesiące :/
    nie wiem co Ci miłego powiedzieć poza tym, ze nie przestaje trzymać kciuków.

    Mi ciągle niedobrze, więc choć jest nadzieja, ze FL wydłuży mi się chociaż do 11 dni :/


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Nowa kurde!! Ale jestem zła na tę Twoją @

    Minie ja bym jednak wyjela ten duphaston i wsadziła lutkę w dobre miejsce :-D a po połknięciu nic Ci nie będzie :-P ja przeżyłam.

    Minie Black, Bocianiątko, nenusia lubią tę wiadomość

  • Daniela Autorytet
    Postów: 1759 2311

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej,

    ja dziś nie w humorze.

    Nie wiem, czy powinnam się przyznawać, ale pół nocy spędziłam z głową pod kołdrą, świecąc sobie w gacie telefonem, by sprawdzić, czy nie plamię. Bo zaplamiłam na brązowo przed położeniem się do łóżka.

    Drugie pół nocy śniło mi się, że zalewam się krwią.

    Na szczęście obudziłam się zlana potem.

    Kurde, jutro wizyta i mam nadzieję, że będę wiedzieć, na czym stoję, bo najgorsza to niepewność jest.

    ❤️2013
    ❤️2015
    ❤️2018
    ❤️2020
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daniela mi się przed wczoraj podobnie śniło, ale pamiętaj, że śni się zawsze na odwrót! Będzie dobrze, daj znać jak po wizycie. Widziałaś już pęcherzyk czy to będzie Twoja pierwsza wizyta?

  • Daniela Autorytet
    Postów: 1759 2311

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie, że ja nigdy nie testowałam po terminie @? Niestety uwielbiam sikać na testy. Ostatnią ciążę wysikałam w toalecie galerii handlowej, bo akurat będąc w ubikacji, zobaczyłam w torbie, że mam test. Nie mogłam mu przecież przepuścić. A to był 18dc. Przeżyłam ciężki szok, ale że byłam w sklepie, to mogłam sobie kupić drugi test od razu...

    U Was też taka paskudna pogoda, czy to tylko u mnie od rana pada?

    reset, Siwulec, Bocianiątko, KateHawke, Jeżowa, nenusia, Morusek lubią tę wiadomość

    ❤️2013
    ❤️2015
    ❤️2018
    ❤️2020
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daniela wrote:
    Wiecie, że ja nigdy nie testowałam po terminie @? Niestety uwielbiam sikać na testy. Ostatnią ciążę wysikałam w toalecie galerii handlowej, bo akurat będąc w ubikacji, zobaczyłam w torbie, że mam test. Nie mogłam mu przecież przepuścić. A to był 18dc. Przeżyłam ciężki szok, ale że byłam w sklepie, to mogłam sobie kupić drugi test od razu...

    U Was też taka paskudna pogoda, czy to tylko u mnie od rana pada?

    Ja czułam, że do nas pasujesz :D Uwielbiam za "sikałam, bo odkryłam, że w torebce przypadkowo noszę test ciążowy" :D

    Za brak plamień trzymam kciuki, to był pewnie fałszywy alarm, coby Ci uświadomić ile stresów czeka Cię jako matkę :(

    W Krakowie melduję słońce!

    Daniela lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Daniela Autorytet
    Postów: 1759 2311

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Daniela mi się przed wczoraj podobnie śniło, ale pamiętaj, że śni się zawsze na odwrót! Będzie dobrze, daj znać jak po wizycie. Widziałaś już pęcherzyk czy to będzie Twoja pierwsza wizyta?

    Pierwsza. To będzie 5t3d ciąży. Trochę szybko idę, ale mojej lekarki nie ma w przyszłym tygodniu, a kolejny tydzień czekania jest ponad moje siły. Miałam bardzo szybko owulację, więc powinno być już cokolwiek widać. Oby ktosia.

    ❤️2013
    ❤️2015
    ❤️2018
    ❤️2020
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa, kurde, wchodzę tu dopiero teraz, już myślałam, że może jednak...przykro mi :( ale tak jak Reset mówi, zaraz możesz powtórzyć AMH, no i czekamy na wyniki M.

    Sanka i Nenusia: kciuki za dzisiejsze Bety!

    Małgonia: uwielbiam taką wiarę i pozytywne podejście :)

    A u mnie wszystko zaczyna wyglądać książkowo, wykres ideolo, a ja wyjątkowo czuje, że będzie z tego jedna wielka doopa :(

    Malgonia lubi tę wiadomość

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Daniela :)

    Dzięki dziewczyny! Kochane jesteście.

    Noo, zrobię te badania chyba w sobotę, do tego wynika eMka, będziemy może trochę do przodu w wynikami, potem będziemy myśleć co dalej :).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 kwietnia 2018, 10:42

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Karma88 Autorytet
    Postów: 3088 3640

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa przykro mi. :( Ale może ten cykl będzie szczęśliwy.
    Daniela wrote:
    Kurde, jutro wizyta i mam nadzieję, że będę wiedzieć, na czym stoję, bo najgorsza to niepewność jest.

    To witaj w klubie. Tylko u mnie krew. Kopiuję swój post z ex-testerek:

    "Dziewczyny potrzymajcie kciuki za mojego Bąbla. Dziś rano miałam żywą krew na wkładce. Jednorazowo, do tej pory nic takiego się nie powtórzyło już, ale dla świętego spokoju skontaktowałam się z ginem i jutro lece do niego na szybko podgląd. "

    Mam nadzieję, że będzie u Ciebie dobra wiadomość na wizycie, że jest w porządku. U mnie zresztą też.

    Emilka <3

    gg649vvjtg0z1oj0.png

    Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cabrera a gdzie Twoje pozytywne podejście?:) kiedy możesz testować?

    Cabrera lubi tę wiadomość

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cabrera wrote:
    A u mnie wszystko zaczyna wyglądać książkowo, wykres ideolo, a ja wyjątkowo czuje, że będzie z tego jedna wielka doopa :(

    Cabrera, tu trwa walka o medal z ziemniaka na najlepiej wkręcona sobie ciążę, a Ty odpuszczasz w takiej chwili? Gdzie Twój duch rywalizacji?

    Achia, nowa na dzielni, Malgonia, nenusia, Cabrera lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karma88 wrote:
    nowa przykro mi. :( Ale może ten cykl będzie szczęśliwy.



    To witaj w klubie. Tylko u mnie krew. Kopiuję swój post z ex-testerek:

    "Dziewczyny potrzymajcie kciuki za mojego Bąbla. Dziś rano miałam żywą krew na wkładce. Jednorazowo, do tej pory nic takiego się nie powtórzyło już, ale dla świętego spokoju skontaktowałam się z ginem i jutro lece do niego na szybko podgląd. "

    Mam nadzieję, że będzie u Ciebie dobra wiadomość na wizycie, że jest w porządku. U mnie zresztą też.


    I Karma i Danielia - wszystko będzie dobrze :)

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie zawsze miałam ochotę testować już od 5 dpo ;) a teraz jakoś nie...choć czekajcie...czekajcie...coś mnie w gardle drapie i cycki zaczynają boleć...tak jakoś dziwnie, z boku i od dołu ;)

    Siwulec lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karma i Daniela: dziewczyny na pewno wszystko będzie dobrze!!

  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam dreszcze, boli mnie gardło ale to dopiero 3dc to raczej nie ciąża ? :P

    nenusia, Bajkaaa, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
‹‹ 331 332 333 334 335 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ