X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia, umarłam przy Twoim "nocnym trzymaniu temperatury" :D

    Achia gratuluję z całego serca ❤️ rośnijcie zdrowo!

    Reset, ja śpię podobnie - chociaż nie, zasadniczo na odwrót :D zimą wykrecam w domu termostaty i chowam, żeby mi mąż nie zakrecal ciepełka i śpię zazwyczaj w majtasach pod zimowa kołdrą :D (temp. w domu ok 28/30), za to od końca sezonu grzewczego czyli przez wiosnę, lato i jesień śpię... W dresie, kompletnym, ze skapetkami :D Oczywiście dalej pod zimowa kołdrą - w sumie to chyba moja całoroczna? A moja typowa temp. - pachowa:) to... 35.5.

    A gdzie jest Siwulec ? Jakoś mało aktywna mi się wydaje?

    P. S. Wracam jutro do pracy.... O zgrozo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 kwietnia 2018, 21:37

    reset, lamka lubią tę wiadomość

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie dziewczyny wieczorowa pora :)

    reset dziekuje za podsumowanie dzisiejszego dnia, bo jakos dzis nie mialam zbytnio czasu na forum :) jak zawsze zrobilas to wspaniale!! :)

    p.s ja od zawsze spie w skarpietkach i przykryta po glowe :D lubie tak. Co prawda przu upalach nie mam koldry ani zazwyczaj skarpetek :P Moja podstawowa temperatu to ok 36 stopni, wiec mi tez jest wiecznie zimno

    Achia gratuluje pieknego maluszka i serduszka :) rosnijcie zdrowo :)

    Nenusia trzymam dalej mocno kciuki za wysoka bete - twojego maluszka :)

    sanka super beta przyrosla, trzymam kciuki za kolejne przyrosty :)

    klamka dobrze ze z maluchem ok, moze teraz wiecej odpoczywaj lez i pachnij. A nie mowil lekarz zebys na 3 dni odstawila acard zeby zobaczyc czy beda plamienia?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 kwietnia 2018, 21:30

    reset lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O tych majtkach dziś mamaginekolog mówiła dużo :)

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset uwielbiam Twoje podsumowania. Masz dar do pisania ❤️

    A co do spania to ja zawsze śpię w majtkach i piżamie. Skarpety zrzucam tylko latem

    reset lubi tę wiadomość

  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też przykryta po same uszy, ale skarpety tylko zimą. Reguluję temperaturę wystawiając jedną nogę spod kołdry. Jak jest zimno to tylko stopę, jak trochję cieplej to stopę z łydką, a latem razem z udem. A Grażyna niestety swawoli nie ma bo nie lubi :D Kisi się w majtach, ale ponoć kiszonki są zdrowe ;D

    Malgonia, lamka lubią tę wiadomość

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja Wam powiem, ze moge usnac we wszystkim, ale nie w skarpetkach. Chocby mroz byl najwiekszy. Z reszta stopy to moj system termoregulacji. Tez spue pod zimowa kolderka i jeszcze czesto koc na nia daje a jak mi za cieplo to wystawiam stope :) i tez spanie pod przescieradlem uwazam za swietokradztwo, bo kolderka jest fajna chociazby do przytulania (my z malzem spimy pod osobnymi, wiec koldra jest wielozadaniowa). Normalnie az mam ochote isc sie opatulic.

    Czrna 81 lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest źle faktycznie :/, parametry takie jak lepkość itd itp wszystkie ok ale bardzo mało plemników ona LO które się ruszają,

    Ruchliwe szybko i postępowo: 5%
    Morfologia: 1%

    Ale jeszcze gorzej z eM, totalnie nie chce o tym gadać, strasznie go to zabolało :(

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie zrobię Wam foto kartki bo to noe ten moment :/ okropny ma humor

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fakt, ze był dosyć długo na antybiotykach, lekarz mu kazał przyjść za 2-3 miesiące powtórzyć wynik ale tak to zero wskazówek

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa spokojnie, kupcie Fertilman. U faceta szybciej da się 'podrepewrować' problem niż u kobiety. Pociesz go, że tu co drugi ma kiepskie wyniki a ciąże z tego są ;D

    Lunaris, Czrna 81, Klamka82, nenusia, Rucola lubią tę wiadomość

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak byłam w grudniu i w lutym na wyjeździe, miesiące gdzie nie bylo upalow, to w pokojach była poszwa do przykrycia i w szafie koc w razie potrzeby. Oczywiście musiałam ten koc mieć. Do tego piżama i skarpetki

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry wieczór Kobiety Walczące!

    Doczytałam do końca cały dzień :) Jestem tu codziennie ale nie wiele się odzywam, w sumie nie mam nic nowego do powiedzenia. Poświęcam całe dnie synkowi a w ramach relaksu czytam wieczorami OF, na razie udaje mi się być na bieżąco :)

    Nenusia trzymam kciuki za Twoją wizytę -Twoje zdrowie i maleństwo! Wierzę że znajdzie się jakiś sposób żeby to wszystko ogarnąć i dojść do happy endu <3

    Sanka gratuluję wypasionej betki :) <3

    Nowa przytulas @-owy :*

    Nadzieja gratulacje :D <3 waleczne wnuczątko <3

    Nika fasol da radę! piękna betka, resztę da się podrasować jeśli zajdzie taka konieczność <3

    Reset ja się piszę na ciasto! Ciężarnej dwa kawałki się należą :D

    nenusia, Sanka lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    O tych majtkach dziś mamaginekolog mówiła dużo :)
    Podrzuć linka!

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa niech się chłopina prześpi z tematem, dużo czułości pewnie mu nie zaszkodzi, jak pisze Kingulla -psychologia tłumu też dobrze działa na głowę. Ja wiem że to dziecko jest Wam pisane i gdzieś tam czeka na Was w gwizdach <3

    Rucola lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frezyjciada wrote:
    Podrzuć linka!
    Mówiła o tym na Szybkim livie na Instagramie ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Klamka, z dziś to zapamiętałam tylko post o koleżance, ale szczerze- nie miałam siły się irytować i opisywać lekarza - konowała. Także zawalcz o medal z ziemniaka w kategorii urojonej ciąży i wtedy masz murowane miejsce w podsumowaniach ;)
    No teraz w 14cs to coś czuję że mi odpierdzieli z objawami bo bzykać się będę jak króliki. Ja nawet objawy owulacji sobie wmawiam, taki przedsmak przed urojoną ciążą :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 kwietnia 2018, 22:03

  • Bocianiątko Autorytet
    Postów: 11030 13100

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, widziałyście linka nad wykresem??? Można zostać moderatorką na forum! Która się pisze? ;)

    Rucola, lamka lubią tę wiadomość

    event.png

    🍍FET 09.04.2022 ⛄4.1.1 💙
    6 dpt beta 35.4
    10 dpt beta 192
    12 dpt beta 412
    14 dpt beta 994
    18 dpt (5+1) GS 9x5mm; YS 2mm
    7+1 CRL 1 cm FHR 136
    8+3 CRL 1.99 cm FHR 166
    10+1 CRL 3.36 cm FHR 158
    15+4 130g
    17+3 200g
    20+2 337g 💕córeczka
    23+2 583g
    26+4 925g
    28+4 1125g
    31+4 1764g
    34+2 2200g
    35+4 2350g
    36+4 2475g
    37+4 2840g
    38+4 16.12.2022 Zosia 2815g, 51 cm miłości ❤️ 🥰👶🏻👨‍👩‍👧😍

    3️⃣ IMSI 11.2021: zostało ❄❄❄❄❄ na zimowisku 🥰
    2️⃣ ICSI 01.2021: ❄ 3.2.3 FET ❌
    1️⃣ IVF+ICSI 2019-2020: ET 8c ❌ ❄ bl2+M3 FET ❌
    🧪2x IUI 2018 ❌
    ⏰starania od 2016 ❌
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, rozsiana zaawansowana adenomioza, mięśniaki, silne skurcze macicy, Hashimoto, niedoczynność tarczycy
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa - niech on sobie pójdzie do jamy. Serio! Daj mu tam posiedzieć. Przetrawi i zaczniecie walkę. Daj mu tylko wsparcie, swoją obecność i zrozumienie.

    A potem zaaplikuj tak:
    - L-karnityna oraz acetylo-L-karnityna - na ruchliwość. Możesz nawet przez chwilę dawać jakieś odżywki dla sportowców;
    - witamina C - jest głównie na aglutynacje, ale czym im tam rzadziej, tym szybciej śmigają. Poza tym chroni DNA i budowę plemników. Witaminy 1000 mg, więc sporo (najlepiej kupić musującą albo tak jak mój M. - jest w tej dawce do ssania w sieci DOZ, kosztuje grosze, a smakuje jak cukierki)
    - cynk i selen - poza tymi w tabletkach to kupuj też orzechy brazylijskie i po kilka sztuk dziennie;
    - witamina E - w ilości dużej, najlepiej 400 mg na dobę. Teraz nie pamiętam, w której formie jest najlepiej przyswajalna, ale zaraz Ci to sprawdzę. Wiem, że w tej dobrej formie występuje w tabletkach Tokovit E i właśnie tam jest 400 mg.
    - kwasy omega 3

    Rozważyłabym też za jakiś czas, jak ochłonie, pakiet badań z krwi (jego hormony). Ale na to daj mu czas!
    Większość tych rzeczy jest też w Fertilmnie i ja polecam ten zwykły, a nie Plus. Uzupełniam go dodatkowo witaminami E, C, D i omega 3. U Ciebie bym ewentualnie dorzuciła ciut L- Karnityny na ruch (mojemu wystarcza to, co w Fertilmanie, ale ruch ma przyzwoity).

    No i jak antybiotyki brał ok. 78 - 88 dni temu to faktycznie mogły teraz pójść do badania plemniki wyprodukowane wtedy... Aha, a robiliście muchę?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 kwietnia 2018, 22:04

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingulla wrote:
    Nowa spokojnie, kupcie Fertilman. U faceta szybciej da się 'podrepewrować' problem niż u kobiety. Pociesz go, że tu co drugi ma kiepskie wyniki a ciąże z tego są ;D
    Mój to bierze od miesiąca ale duma nie pozwala mu pójść na badania. Cycki opadają. Myślicie że ta niebieska tabletka rzeczywiście wzmacnia żołnierzy?

  • Daniela Autorytet
    Postów: 1759 2311

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam z wieczora,

    po jednym dniu przestałam wierzyć, że kiedykolwiek Was nadrobię, Babki. Jesteście wyjątkowo płodne ;)

    Nenusia, czekałam na Twój wynik bety. Pięknie rośnie, mam nadzieję, że ten guz okaże się niegroźny i do odpowiedniego momentu będzie mógł być bezpiecznym współlokatorem dla Twojego małego cudu.

    Sanka, gratulacje. Beta przepiękna!!!

    Reset, czekam razem z Tobą na piątkowe wyniki i trzymam kciuki.

    Nowa, zupełnie nie znam się na tym nie znam, ale mam nadzieję, że uda się poprawić nasienie suplementami i dietą. Tak naprawdę do szczęścia potrzebny Wam jeden zdrowy plemnik...

    reset, nenusia, Malgonia, Sanka lubią tę wiadomość

    ❤️2013
    ❤️2015
    ❤️2018
    ❤️2020
‹‹ 343 344 345 346 347 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ