X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko wrote:
    Dziewczyny, widziałyście linka nad wykresem??? Można zostać moderatorką na forum! Która się pisze? ;)

    Czy to by znaczyło, że można swobodnie ciąć wypowiedzi Velesopodobnych tworów? O matko, ale byłaby czystka, sesesese :D

    nenusia, Meśka, Bajkaaa, Rucola, Lunaris, Luna1993, Bocianiątko, Karma88, Minie Black lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Kotowa Autorytet
    Postów: 2992 3627

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 czerwca 2021, 16:25

    nenusia lubi tę wiadomość

    Małgosia 24tc +15.08.2015💔
    09.2016 - 1 ICSI PGD: 22 oocyty->18 zarodków->0 po PGD
    02.2017 - 2 ICSI PGD: 20 oocytów->14 zarodków->1 po PGD-> cb 😔
    10.2017 - 3 ICSI PGD: 19 oocytów->12 zarodków->2 po PGD
    02.2018 - crio 1 blastki 😔
    06.2018 - crio 1 blastki 😔
    05.2019 - 4 ICSI PGD: 20 oocytów->16 zarodków->2 po PGD
    12.2019 - cb😔
    09.2020 - "niespodzianka!"
    Jasiek 15tc +23.11.2020💔
    03.2021 - crio 1 blastki 😔
    06.2021 - crio 1 blastki 😔
    02.2022 - 5 ICSI PGD: 14 oocytów->2 blastki->1❄po PGD
    09/2022 - crio blastki, 5dpt - 16, 7dpt - 40, 9dpt - 113, 11dpt - 382, 19dpt - 6563,
    4/10 - usg, crl 9,1mm, ❤ 135/min
    Alicja ❤️ 26/05/23, 3600g, 50cm
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset jesteś chętna na moderatora?

    Ey co Ty tak tę Grażynę kisisz pod tyloma warstwami :)

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klamka82 wrote:
    Mój to bierze od miesiąca ale duma nie pozwala mu pójść na badania. Cycki opadają. Myślicie że ta niebieska tabletka rzeczywiście wzmacnia żołnierzy?

    Klamka, ja Ci powiem za jakieś dwa tygodnie jak ona działa po 3 miesięcznej kuracji. Ale też warto chłopa wysłać na badania, wtedy łatwiej wiedzieć, co uzupełniać. Mój np. łyka sporo witamin dodatkowo, jak problem z ruchem to trzeba ładować L Karnitynę i macę... Ale tego bez badań nie sprawdzisz.

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Daniela Autorytet
    Postów: 1759 2311

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karma, bardzo się cieszę, że Twój maluszek dzielnie się trzyma pomimo krwawienia. Może przeoczyłam w natłoku postów, ale czy lekarz znalazł przyczynę krwawienia?

    Ja mam już odruch wymiotny z nerwów przed jutrzejszą wizytą. Nie wiem, jak zdołam zasnąć tej nocy.

    ❤️2013
    ❤️2015
    ❤️2018
    ❤️2020
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotowa i Olik - ja mam teraz takie luzy, bo część klientów jeszcze nie wie, że skończyłam urlop naukowy, ale na dłuższą metę to bym nie dała rady... Zresztą chyba bym nawet nie chciała. Nasze wątki lubię, bo się z Wami z żyłam :) No i ja bym cięła (za) ostro wypowiedzi, same widzicie, że jestem wredna (dziś też chyba jedną koleżankę swą złośliwością przepędziłam :P).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 kwietnia 2018, 22:10

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daniela wrote:
    Karma, bardzo się cieszę, że Twój maluszek dzielnie się trzyma pomimo krwawienia. Może przeoczyłam w natłoku postów, ale czy lekarz znalazł przyczynę krwawienia?

    Ja mam już odruch wymiotny z nerwów przed jutrzejszą wizytą. Nie wiem, jak zdołam zasnąć tej nocy.
    O której trzymać kciuki? Będzie dobrze :)

  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie widzę u Ciebie wredoty
    może dlatego, że sama mam jej w nadmiarze haha :)

    reset, Bajkaaa lubią tę wiadomość

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • Daniela Autorytet
    Postów: 1759 2311

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Zimą śpię baaaardzo ubrana. Aha, i zawsze śpię w skarpetkach! M. już nawet mi w czasie <3 nie zawsze je ściąga :P
    Zawsze tak miałam... Ale jak teraz mierzę swoje tempki, to moja podstawowa temperatura ciała wynosi jakieś 36,15 więc może to się stąd bierze?

    P.S. Może i spałabym w golfie, ale skraca mi optycznie szyję i robi twarz a la księżyc w pełni. Więc wrodzona próżność każe szukać innych rozwiązań ;)

    Nocą twarz a la księżyc w pełni to chyba żaden dramat, choć niektórzy podczas pełni słabo sypiają.

    Mnie w nocy jest zawsze gorąco, szukam zawsze jak najchłodniejszych kołder, bo niestety nie umiem spać bez przykrycia. Tak więc mimo że mi gorąco, to nakryć się muszę po szyję. Chyba po prostu przykrycie daje mi poczucie bezpieczeństwa.

    ❤️2013
    ❤️2015
    ❤️2018
    ❤️2020
  • Daniela Autorytet
    Postów: 1759 2311

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia wrote:
    O której trzymać kciuki? Będzie dobrze :)

    Wizytę mam o 10.15. Jak się nie będę odzywać, to przyjmijcie, że przetrawiam złe wiadomości.

    ❤️2013
    ❤️2015
    ❤️2018
    ❤️2020
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daniela wrote:
    Wizytę mam o 10.15. Jak się nie będę odzywać, to przyjmijcie, że przetrawiam złe wiadomości.
    Mocne kciuki za wizyte, będzie dobrze!!

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daniela wrote:
    Wizytę mam o 10.15. Jak się nie będę odzywać, to przyjmijcie, że przetrawiam złe wiadomości.

    Daniela, kciuki dziewczyn tu działają cuda. A że udało Ci się zaskarbić sympatię forum, to możesz na nas liczyć. Wszystkie ciepłe myśli i fluidy o 10 rano będą z Tobą! :*

    Daniela, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa, może słabszy wynik spowodowany był dłuższa choroba...teraz suple i jeszcze raz suple i powtórka badania. Muchę chyba macie sprawdzona??
    U nas naprawdę z 1% morfologii i małej ilości (która nie pozwalała nam nawet na IUI) po 3 miesiącach ostatnie wyniki wszystkie w normie (wyleczylismy ureaplasme i Profertil)...
    A teraz musi chlopina dojść do siebie...
    Ps. Może warto, żeby skonsultował się z andrologiem (w MedArt jest dr Żak, z moim mojego M. pogadał i chyba mu to pomogło)

  • Daniela Autorytet
    Postów: 1759 2311

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Daniela, kciuki dziewczyn tu działają cuda. A że udało Ci się zaskarbić sympatię forum, to możesz na nas liczyć. Wszystkie ciepłe myśli i fluidy o 10 rano będą z Tobą! :*

    Aż mi się ciepło przy sercu zrobiło, dziękuję :)

    ❤️2013
    ❤️2015
    ❤️2018
    ❤️2020
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! Podjęłam decyzję i bardzo chce się nią z wami podzielić :) biorę pracę W banku. Wszystko przeanalizowalam i myślę że to jest moja szansa. Akurat teraz!

    Cały dzień myślałam o tym i miałam wątpliwości czy dobrze robię zostawiając kancelarie, pracę która w sumie lubię I współpracowników z którymi na początku byłam na wojennej ścieżce a teraz żyć bez siebie nie mozemy... Ciesze się że miałam takie doświadczenie, bo bez tego by mi się nie udało dostać tej pracy. To były ciężkie 2,5 roku. Myślę że to dobra decyzja, przedwstępnej będę mogła się rozwijać ! A tego mi. Wobec ej pracy brakuje. Nie mogę polegać na moim szefie tak jakbym chciała, niestety ale w głowie cały czas mam złe doświadczenia z nim. W rozmowie wczorajszej też powiedział kilka takich rzeczy, że mógłby gęby nie otwierać tylko przemilczeć. Powiedział, że szkoda że teraz chce odejść bo za pasem dużo pracy i półrocze, sprawozdania itd.(i nie będzie miał robola) czy mogłabym przeciągnąć bank do lipca?!

    Poza tym powiedział, że szkoda że teraz odchodzę, bo on myślał że zwolni mnie dopiero w styczniu. WTF???? Nie wiedziałam co powiedzieć...

    Rozmawiałam z siostrą a ona na moją prośbę gadała z koleżanka która pracuje w tym banku. Bardzo sobie zachwala pracę jak i atmosferę tam panującą. Bank nie jest korporacja, mimo że ma siedziby w dużych miastach w Polsce to u nas jest główna placówka. Powiedziała że jak człowiek się sprawdzi to praca jest stabilna. Także to jest dla mnie bardzo istotne. Dział windykacji składa się z kilku osób, które sobie wzajemnie pomagają a kierowniczka jak jjmej coś nie pasuje to mówi co i jak, jak się jej coś spodoba to pochwali. Więc fajnie, że jest rzeczowa bo mój szef przenosił emocje prywatne na stosunki w pracy. Wiadomo jak to się kończyło...


    Poza tym koleżanka mi dziś powiedziała,, co szef siedząc koło swojej żony na imprezie firmowej jej powiedział i jak się zachowywał. Podobno siedział na przeciwko niej i w pewnym momencie jak się spił zaczął rzucać jej fistaszkami w dekolt ?! ( Koleżanka ma duży biust) i powiedział do niej: X.. ale Ty masz zajebiste cycki!

    Żona siedziała w tym samym pokoju!!!

    Więcej mi nie trzeba..

    Malgonia, reset, Daniela, Nadzieja22, frezyjciada, Karma88, Czrna 81, blue00, lamka, KateHawke, Lunaris, Emiilka lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Nadzieja22 Autorytet
    Postów: 2410 3875

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daniela, oczywiście, że będziemy trzymać mocno kciuki :)

    Dobrej nocy i przewiewnych Grażyn ;)

    Ps. Ja prawie cały rok śpię w skarpetkach, tylko w zależności od pory roku zmieniam grubość :D

    A moi rodzice przez prawie 30 lat małżeństwa spali nago, dopiero niedawno zaczęli ubierać piżamy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 kwietnia 2018, 22:41

    reset, nenusia, Daniela lubią tę wiadomość

    HrQwp1.png
    21.06 hcg 14,3, 23.06 hcg 92,07, 25.06 hcg 307, 27.06 hcg 803
    ♡♡♡
    MTHFR 677 homo; niedoczynność tarczycy, ANA+++, NK 17%, kiepskie cytokiny
    W drodze do macierzyństwa od 05.2017
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape kciuki :) obys odetchnela w nowej pracy i aby ten spokoj przelozyl sie na wszystko inne :)


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape z tego co piszesz to chyba dobra decyzja!
    Trzymam kciuki !!!!

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Dziewczyny! Podjęłam decyzję i bardzo chce się nią z wami podzielić :) biorę pracę W banku. Wszystko przeanalizowalam i myślę że to jest moja szansa. Akurat teraz!

    Cały dzień myślałam o tym i miałam wątpliwości czy dobrze robię zostawiając kancelarie, pracę która w sumie lubię I współpracowników z którymi na początku byłam na wojennej ścieżce a teraz żyć bez siebie nie mozemy... Ciesze się że miałam takie doświadczenie, bo bez tego by mi się nie udało dostać tej pracy. To były ciężkie 2,5 roku. Myślę że to dobra decyzja, przedwstępnej będę mogła się rozwijać ! A tego mi. Wobec ej pracy brakuje. Nie mogę polegać na moim szefie tak jakbym chciała, niestety ale w głowie cały czas mam złe doświadczenia z nim. W rozmowie wczorajszej też powiedział kilka takich rzeczy, że mógłby gęby nie otwierać tylko przemilczeć. Powiedział, że szkoda że teraz chce odejść bo za pasem dużo pracy i półrocze, sprawozdania itd.(i nie będzie miał robola) czy mogłabym przeciągnąć bank do lipca?!

    Poza tym powiedział, że szkoda że teraz odchodzę, bo on myślał że zwolni mnie dopiero w styczniu. WTF???? Nie wiedziałam co powiedzieć...

    Rozmawiałam z siostrą a ona na moją prośbę gadała z koleżanka która pracuje w tym banku. Bardzo sobie zachwala pracę jak i atmosferę tam panującą. Bank nie jest korporacja, mimo że ma siedziby w dużych miastach w Polsce to u nas jest główna placówka. Powiedziała że jak człowiek się sprawdzi to praca jest stabilna. Także to jest dla mnie bardzo istotne. Dział windykacji składa się z kilku osób, które sobie wzajemnie pomagają a kierowniczka jak jjmej coś nie pasuje to mówi co i jak, jak się jej coś spodoba to pochwali. Więc fajnie, że jest rzeczowa bo mój szef przenosił emocje prywatne na stosunki w pracy. Wiadomo jak to się kończyło...


    Poza tym koleżanka mi dziś powiedziała,, co szef siedząc koło swojej żony na imprezie firmowej jej powiedział i jak się zachowywał. Podobno siedział na przeciwko niej i w pewnym momencie jak się spił zaczął rzucać jej fistaszkami w dekolt ?! ( Koleżanka ma duży biust) i powiedział do niej: X.. ale Ty masz zajebiste cycki!

    Żona siedziała w tym samym pokoju!!!

    Więcej mi nie trzeba..
    I bardzo dobra decyzja!!

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza- gratuluję decyzji! Nowe wyzwania, nowe doświadczenia... będzie dobrze!:*
    I tak sobie myślę, że właśnie takie oderwanie głowy od starań może akurat Wam pomoże? Poza tym jesteś teraz na fali wznoszącej- egzamin,praca, więc może z rozpędu zaraz zajdziesz w ciążę :)

    Izape_91 lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
‹‹ 344 345 346 347 348 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ