X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sanka wrote:
    Ale że jak, że majtki pod piżamkę? W życiu bym tak nie założyła :) zanim się córa pojawiła to spaliśmy całkiem na golasa, o ile szybciej można się było dobrać do męża :p

    Ja np. w lecie sypiam w majtkach - bokserkach i koszulce. Pewnie lepsze byłyby jakieś luźne gatki piżamowe, ale coś się nie umiem przestawić.
    Na golasa śpi M., ja się nie umiem przyzwyczaić - tak samo jak nie umiem zasnąć nieprzykryta kołdrą po szyję! I to kołdrą! Jak ja cierpię na wakacjach we Włoszech czy Hiszpanii, gdzie latem dają np. koc ubrany w poszewkę.

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My jako młode (tylko stażem, a nie metryka ;)) i bezdzietne jeszcze niestety małżeństwo, bielizny w łóżku nie uznajemy ;)

    nenusia, Karolina90 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    Ja spie całkiem nago :D eMek zresztą też:D
    No wiesz jakby nie dzieci w domu.. lepiej niech nie oglądają nagich rodziców w łóżku :P

  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha, Reset niestety się pomyliłaś ☺ Mój mąż to wędkarz który nie je ryb haha! On i koledzy łapią tylko takie naprawdę duże, robią zdjęcia i wypuszczają. Tak, wiem że to dziwne ;-) Nie mam w telefonie żadnego zdjęcia,dlatego wrzucę Wam na chwilę zdjęcie kubka mojego męża

    Ten środkowy hipcio to mój M. ☺

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2018, 11:51

    nenusia, frezyjciada, StaraczkaNika, Lunaris, blue00, lamka, KateHawke lubią tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sanka wrote:
    Ale że jak, że majtki pod piżamkę? W życiu bym tak nie założyła :) zanim się córa pojawiła to spaliśmy całkiem na golasa, o ile szybciej można się było dobrać do męża :p
    Ja kiedyś spałam nago to mnie ginekolog zbeształ, że tak nie wolno, więc spałam w koszulce i majtasach, a teraz moja gin mnie pyta w czym śpię, no to ja oczy w pięć złotych i węsze o co kobiecie chodzi, co znowu za historię opowie, a ona zwyczajnie mówi mi, że lepiej dla zdrowia jak będę spać bez! Nooo szooook, ale skoro mówicie, że tak jest zdrowiej to ok! Mąż się ucieszy a i Grażka będzie szczęśliwa :D

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna! My tu łykamy na potęgę Omega 3 czy inne DHA, a Ty masz je tam w ilościach hurtowych i to w formie nieprzetworzonej! Zazdro!

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    Sam gotuje jakieś pęczaki, do tego kukurydza i kupuje też takie specjalne kulki zanętowe w różnych kolorach i zapachach, a jak obłędnie pachną... Mnie tak nie rozpieszcza :-P
    Szczena mi opadła. Toż ja o kota tak nie dbam!

    reset, Luna1993, nenusia, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Szczena mi opadła. Toż ja o kota tak nie dbam!

    Gorzej, że ja tak nie dbam nawet o M. :P

    Luna1993, StaraczkaNika, nenusia, Karolina90, Czrna 81, Morusek lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset Ty moze zatrzymaj ta ciazowa forme, bo jak przesadzisz z polotem to wpedzisz nas w kompleksy. No chyba, ze liczysz na znizke za polot, ale to malo realne ;)

    Nenusia nueustajaco trzymam kciuki za szczesliwe zakonczenie.

    Achia nie wiem czy juz pogratulowalam dzidka, jak mi to umklo to nadrabiam.

    Ja dzis chyba opatule sie koldra i kocem po same uszy byle tylko utrzymac temperature na poziomir min 36.8.
    A my pojechalismy odrbrac dedki na balkon i zaczely sie schody.. najpuerw nie xmiescily sie do auta (ale to jakos udalo sie rozwiazac, bo trafil sie pan z fostawczakiem na parkingu), ale prawdziwa logistyka to bedzie te deski jakos wtaszczyc na 4 pietro bo ani do windy nie wchodza, ani schodami tez ich sie nie wniesie. Czeka nas wiec noszenie deska po desce do stolarza zeby po pol metra upitolil. No i cale szczescie maz jedt tak samo przekonany o mojej ciazy jak ja wiec dzwiganie mnie ominelo ;)

    reset, nenusia, Czrna 81 lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Ja np. w lecie sypiam w majtkach - bokserkach i koszulce. Pewnie lepsze byłyby jakieś luźne gatki piżamowe, ale coś się nie umiem przestawić.
    Na golasa śpi M., ja się nie umiem przyzwyczaić - tak samo jak nie umiem zasnąć nieprzykryta kołdrą po szyję! I to kołdrą! Jak ja cierpię na wakacjach we Włoszech czy Hiszpanii, gdzie latem dają np. koc ubrany w poszewkę.
    O matko!! I nie ma Ci gorąco?! Ja latem przykrywam się tylko poszewka z kołdry bo mi tak gorąco
    PS. A mam nadzieję, że w zimie nie śpisz w golfie :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Tak, to prawda! Mało tego - jak ma się możliwość, to w ogóle warto wietrzyć strefy intymne i np. latem łazić bez majtek...Poza tym odpada wtedy szeroko dyskutowany problem na ex testerkach co do bielizny seksownej vs. barchanowej, acz bosko wygodnej :D także wypuszczajcie Grażyny na spacer ;)
    Hajs odłożony, więc tylko sprawcie, żebym zdała, a ja się zatroszczę o resztę <3
    Reseciku uwielbiam Twoje teksty! Marzy mi się aby znaleźć się kiedyś w Twoich podsumowaniach. Na razie u mnie nudą ale to dopiero 9dc.
    Zawsze poprawiasz mi humor.
    Dziewczyny uwielbiam Was!

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nenusia wrote:
    O matko!! I nie ma Ci gorąco?! Ja latem przykrywam się tylko poszewka z kołdry bo mi tak gorąco
    PS. A mam nadzieję, że w zimie nie śpisz w golfie :P

    Zimą śpię baaaardzo ubrana. Aha, i zawsze śpię w skarpetkach! M. już nawet mi w czasie <3 nie zawsze je ściąga :P
    Zawsze tak miałam... Ale jak teraz mierzę swoje tempki, to moja podstawowa temperatura ciała wynosi jakieś 36,15 więc może to się stąd bierze?

    P.S. Może i spałabym w golfie, ale skraca mi optycznie szyję i robi twarz a la księżyc w pełni. Więc wrodzona próżność każe szukać innych rozwiązań ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 kwietnia 2018, 21:19

    nenusia, Malgonia, Daniela lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia nie szkoda ich ciąć? :( może lepiej wciągnąć balkonem! My tak robilismy z braciakiem, jak odnawialiśmy balkon, wizaliśmy linkę na desce i linka była rzucana na balkony do sasiadow z dołu i każdy podawał do gory do nas na 4pietro i tam braciak z kumplem wciagli w górę....

    ANkaG lubi tę wiadomość

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klamka82 wrote:
    Reseciku uwielbiam Twoje teksty! Marzy mi się aby znaleźć się kiedyś w Twoich podsumowaniach. Na razie u mnie nudą ale to dopiero 9dc.
    Zawsze poprawiasz mi humor.
    Dziewczyny uwielbiam Was!

    Klamka, z dziś to zapamiętałam tylko post o koleżance, ale szczerze- nie miałam siły się irytować i opisywać lekarza - konowała. Także zawalcz o medal z ziemniaka w kategorii urojonej ciąży i wtedy masz murowane miejsce w podsumowaniach ;)

    Malgonia lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset czy Ty aby na bank nie jesteś moją siostrą??? Ona nawet latem śpi w skarach i przykrywa się pieżyną!!!!! Umarłabym z upału a ta jeszcze potrafi koc położyć na to! Satyny nie tknie do spania, bo mówi, że to za zimne mimo, że na koldrze co to dla eskimosa by się nadała na Grenlandii

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Hajs odłożony, więc tylko sprawcie, żebym zdała, a ja się zatroszczę o resztę <3
    Pamiętaj, że część dziewczyn ciężarnych to je za dwoje :D nadgodziny weź lepiej na te losy :D

    reset lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Zimą śpię baaaardzo ubrana. Aha, i zawsze śpię w skarpetkach! M. już nawet mi w czasie <3 nie zawsze je ściąga :P
    Zawsze tak miałam... Ale jak teraz mierzę swoje tempki, to moja podstawowa temperatura ciała wynosi jakieś 36,15 więc może to się stąd bierze?
    Możliwe i przez to Ci cały czas zimno.
    Chociaż ja też miałam ostatnio takie etapy jak spanie w skarpetach (jak miałam te wyniki słabe) to też było mi zimno, ale żelazo troszkę mi się podniosło, bez szału , ale już nie marznę tak

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie Black wrote:
    Pamiętaj, że część dziewczyn ciężarnych to je za dwoje :D nadgodziny weź lepiej na te losy :D

    Ja ostatnio ciągle mam nadgodziny, bo odkąd przesiaduję na forum to się z robotą nie wyrabiam :P
    M. zaczął chodzić do pracy wcześniej, ja wstaję razem z nim i skoro i tak zaczynam dzień o nieprzyzwoitej porze to przynajmniej w pracy jestem pierwsza i mam rano ciszę i spokój...

    Ej, tylko jeśli się okaże, że macie taką moc sprawczą, że jednak te lody będę stawiać to weźcie przyjeżdżajcie jakoś grupowo, co? Bo jak będę z każdą z osobna jeść te lody to może się okazać, że hajs za nadgodziny wydam na garderobę w coraz to większym rozmiarze!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 kwietnia 2018, 21:23

    nenusia, Minie Black, Malgonia, Morusek lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset wreszcie ktoś mnie rozumie! Ja ZAWSZE śpię cała przykryta kołdrą i w skarpetkach <3 i też eMek nie ściąga... :>

    Minie Black, reset lubią tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frezylcjada na szczescie potrzebujemy te 3,5 tylko nie bylo takiego rozmiaru. W lerou na targowku nie chcieli nam ich uciac bo nie od nich, a stolarz kolo nas tylko do 18.
    A juz nahstraszniejsze jest to, ze nie zdazylam odebrac wynikow :(

    Klamka, spokojnie. Wejdziesz w etap ameby to spokojnie sie znajdziesz na liscie ;)

    reset, Klamka82 lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
‹‹ 342 343 344 345 346 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ