X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia, Sanka - nawet jak to nie bliźniaki, to taka beta-zapierdalaczka to dobry znak i cieszy. A ja to każdemu życzę bliźniaków - tyle walczymy, to niechby nagroda była podwójna ;)

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Koniecznie niech sparwdzi za tydz lub więcej, pecherzyk był? Na tym etapie nawet ja przy super sprzęcie 20 min szukała gin serduszka. Czasem może ovu było później
    Kochana był zarodek... Ale serduszka nie widział. Idzie max za tydzień do innego lekarza na usg.

    Achia cudownie się ogląda takie zdjęcia i czyta takie wiadomości! Dbaj o Was! Całusy w brzuchola!

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna1993 wrote:
    Znowu? Ostatnio był grzeczny ;)

    E, to jak umiesz z tego żartować, to musiał przeskrobać tylko ciut ciut ;)
    Weź go na przetrzymanie, może umyje Ci kuchnię i łazienkę jak emek Izy ostatnio :P

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Achia, Sanka - nawet jak to nie bliźniaki, to taka beta-zapierdalaczka to dobry znak i cieszy. A ja to każdemu życzę bliźniaków - tyle walczymy, to niechby nagroda była podwójna ;)
    Właśnie dostałam filmik od tej mojej znajomej co ma bliźniaczki-mowi że tłucze im do głowy żeby mówiły MAMO a na filmiku jak byk -"tatatata" ;)- to tak apropo bliźniaków :) ps.ona w rodzinie nie ma ciąż mnogich :p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    E, to jak umiesz z tego żartować, to musiał przeskrobać tylko ciut ciut ;)
    Weź go na przetrzymanie, może umyje Ci kuchnię i łazienkę jak emek Izy ostatnio :P
    Ciężarnej się nie wkurza to i foch podwójny:) nic takiego nie zrobił, jest wredny, to i mam ochotę umyć jego szczoteczką wc

    reset, Lunaris, Nadzieja22, Morusek lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sanka wrote:
    A to jak umówiłam się na wizytę w 6t2d to może być za wcześnie? Może przesunę na 7t0d?
    W mojej rodzinie nie ma żadnych bliźniaków. Za to u męża w rodzinie się zdarzały ale to nie ma wpływu bo to raczej dwujajowe były. Teść ma siostrę bliźniaczkę. Od teściowej dwie pary, ale jedna prawdopodobnie z in vitro :)
    Sanka zależy na ile Ci starczy cierpliwości w czekaniu ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe ile prawdy Z tą beta wysoka i blizniakami ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 kwietnia 2018, 20:40

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też się zastanawiał nad tym wzorstem vs bliźniaki, bo u mnie był przyrost z 445 na 1495 w ciągu 48h a w brzuchu jeden bobas, ponadto chłopiec, a mawiają, że jak szybko beta rośnie to dziewczynka-taka wersję mi kiedyś babka w labo sprzedała

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna1993 wrote:
    Ciekawe ile prawdy Z tą beta wysoka i blizniakami ;)
    Pewnie niezbyt dużo, ale jak fajnie się pobawić taką myślą przed usg :)

    Luna1993 lubi tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, humor mam dziś kiepski, więc i relacja bez polotu. Jutro postaram się bardziej!

    Sanka powtórzyła betę,przyrost 200%. Normalnie jaki hiperinflacja na Węgrzech, gdzie w '46 roku drukowano banknoty o nominalne jednego tryliona (tak, tak, to 18 zer!). Lamka wróży Sance bliźniaki, Sanka wtedy wróży zawał u męża... USG Sanki w Dzień Zwycięstwa prawdę nam powie ;)
    Nenusia zbadała znów betę i wskazuje na ciążę. W piątek wizyta u lekarza i oby przyniosła same dobre rokowania. Ideałem byłoby pozbyć się dziada bez ryzyka dla fasoli. A przecież jak marzyć to o ideałach!
    Minie otrzymuje tytuł "honorowego sikacza Kwietnia" za wytrwałość w sikaniu na testy i obserwowanie jak wypłukuje się ovi i jak kiełkuje ciąża. A w ciąży chyba faktycznie już jest, bo progesteron jej się rzucił na mózg i zjada tabletki dowcipne. Kusi by życzyć 'smacznego' ;)
    Malgonia walczy dzielnie o medal z ziemniaka na najlepiej wkręcone sobie objawy ciążowe. Póki co jest w czołówce. Cabrera chwilowo straciła ducha walki o ten tytuł, ale myślę, że jutro wróci na ring... Zwłaszcza, że wykres ideolo, więc powody, by sobie wkręcać szczęśliwy finał są.
    Nowa zaczęła 1 dzień swojej ciąży. Emek odebrał też wyniki badań - póki co wiemy tylko z jego relacji, że są kiepskie, ale co on może o tym wiedzieć. Dopóki my tu diagnozy nie postawimy, to nie ma co panikować.
    Daniela, która wpadła do nas jako ciężarówka, będzie nas idealnie rozumieć. To typ człowieka, który stwierdza,że "siknęłam w toalecie w galerii, bo odkryłam, że w torebce przypadkowo noszę test ciążowy" :D Lubimy takie pozytywnie zakręcone babki!
    Kargo - jedzie na majowkę tam, gdzie się zaręczyła. W kryminologii występuje zjawisko powrotu do miejsca przestępstwa, tu jest powrót do źródeł... miłości ;)
    Lucia88 zaczęła już wczoraj swój ciążowy cykl, a fakt, że Wam dzisiaj o tym donoszę bierze się stąd, że wczoraj nam relacji na forum nie zdała! Fatalne niedopatrzenie Kochana!
    Nadzieja73 pokazuje jak OF łączy pokolenia i sama będąc staraczką, jednocześnie jest babcia in spe. 3 cm wnuczka w drodze, skóra zdjęta z babci... ;)
    Nika nie umiejąc się jeszcze cieszyć, szuka dziury w całym tj. nieprawidłowości w wynikach, które ogólnie są ok :) Poza tym będzie miała szansę postawić sporo <3 w maju, biorąc pod uwagę ile dziewczyn zgłosiło ostatnio nowy cykl...
    Achia poszła na spontaniczną wizytę (bo staraczki mają trzy ulubione dyscypliny: sikanie na testy, biegi do labu albo maratony po lekarzach), a tam niespodzianka-serduszko puka (czy w rytmie cha cha to się okaże).
    Karma zakrwawiła,ale na szczęście wizyta w szpitalu rozwiała największy strach. Ten mniejszy to już pozostanie na całe życie, ale taki los matki :)
    Czrna siedzi w aucie nad jeziorem, podczas gdy mąż karmi rybki w jeziorze. Ciekawe, czy potem rybkami nakarmi żonę? ;) Interesujący łańcuch pokarmowy się tworzy :) Jak już jesteśmy przy jedzeniu to frezyjciada zjada pół kinder bueno. Ponoć połowa nie szkodzi, ciekawe czy połowa również nie tuczy? Jak tak, to ja od jutra pół dużej Milki będę wciągać bez wyrzutów sumienia :)
    Luna planuje dzieciowe zakupy i rozważa nabycie kokonu. Podejrzewam, że jak już zobaczy, ile radości dają te wszystkie rzeczy, to kokon będzie tylko preludium... :)
    Reset stawia lody lub wysyła ciasto pocztą wszystkim trzymającym kciuki, jeśli w piątek się okaże to, co wydaje się niemożliwe. Niemożliwa to jestem już z tym zrzędzeniem, które Wam tu uskuteczniam.

    Były też pytania o evap oraz tradycyjnie post "z kapelusza" - tym razem ktoś sprawdza, czy zadając to samo pytanie co dwie strony uzyska tą samą odpowiedź.

    Moniśkowy Leon ma włosy bujne niczym grzywa lwa, zaś Luśka Kaczorkowa jabłkami gardzi, ale picie przez słonkę opanowała. Jadranka opisała pobieranie krwi u jej Emilki w taki sposób, że zastanawiam się, czy aby tym samym nie nabawiłam się dziś fobii przed badaniami. Poza tym sporo o tym, że jednak ciąża to nie tylko głaskanie brzuszka i sporo wpisów o infekcjach i aplikowaniu leków oraz rozchodzących się mięśniach prostych brzucha jak u Olik czy o strachu w związku z twardniejącym brzuchem jak u Leny.

    Uzupełnienie danych. Na ex testerkach zwolnił się wczoraj w nocy brzuszek. Ibishka w sposób heroiczny urodziła Gabrysię. Gratulujemy <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 kwietnia 2018, 22:17

    Luna1993, Cabrera, nenusia, frezyjciada, Czrna 81, Flowwer, Bocianiątko, Kotowa, Bajkaaa, pilik, MamaFabianka, Nadzieja22, Kargo31, Daniela, Karma88, blue00, Kaczorka, lamka, KateHawke, Morusek lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reseciku! Nasz wieszczu ovufriendowy! Zbieraj hajsiwo, bo Ci nie starczy na te WSZYSTKIE obiecane lody!
    Trzymam się wersji: Reset zdała, zaciążyła i lodami na karmiła! :D
    Koooocham looooody ❤ kocham Reset ❤ kocham nasze epsiapsi ❤ pałam dziś miłością do wszystkiego! Chyba, że jest to osobnik płci przeciwnej, który mnie dziś podnerwował i musi swoje odpokutować, bądź ładnie przeprosić.....
    A propo przeprosin! Czy to prawda, że spanie bez bielizny jest zdrowsze? :D

    reset, Morusek lubią tę wiadomość

  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    A jak się karmi rybki? Tzn. czym? Gdzieś można kupić paszę dla rybek?
    To bardzo ciekawe zagadnienie! Ciemnota z miasta to nawet nie wiedziała, że tak można ;P
    Sam gotuje jakieś pęczaki, do tego kukurydza i kupuje też takie specjalne kulki zanętowe w różnych kolorach i zapachach, a jak obłędnie pachną... Mnie tak nie rozpieszcza :-P

    StaraczkaNika lubi tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset, jak zwykle niezawodna ❤️

    Edit: mam nadzieję, że załapie się na lody, bo do Ciebie aż tak daleko nie mam :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 kwietnia 2018, 21:02

    reset lubi tę wiadomość

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frezyjciada wrote:
    Reseciku! Nasz wieszczu ovufriendowy! Zbieraj hajsiwo, bo Ci nie starczy na te WSZYSTKIE obiecane lody!
    Trzymam się wersji: Reset zdała, zaciążyła i lodami na karmiła! :D
    Koooocham looooody ❤ kocham Reset ❤ kocham nasze epsiapsi ❤ pałam dziś miłością do wszystkiego! Chyba, że jest to osobnik płci przeciwnej, który mnie dziś podnerwował i musi swoje odpokutować, bądź ładnie przeprosić.....
    A propo przeprosin! Czy to prawda, że spanie bez bielizny jest zdrowsze? :D

    Tak, to prawda! Mało tego - jak ma się możliwość, to w ogóle warto wietrzyć strefy intymne i np. latem łazić bez majtek...Poza tym odpada wtedy szeroko dyskutowany problem na ex testerkach co do bielizny seksownej vs. barchanowej, acz bosko wygodnej :D także wypuszczajcie Grażyny na spacer ;)
    Hajs odłożony, więc tylko sprawcie, żebym zdała, a ja się zatroszczę o resztę <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 kwietnia 2018, 21:01

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frezyjciada wrote:
    Czy to prawda, że spanie bez bielizny jest zdrowsze? :D
    Ja śpię bez majtek, bo mi wygodniej Haha ha!!!! :P
    podobno jest zdrowsze niż spanie w bieliźnie

  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4707 3471

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset kocham Twoje streszczenia! :)

    Ja na diecie dostałam znów jadlowstretu, i wymiotów, więc wiem, że to było moje ostatnie przejście na dietę. Mam insulinę wywalona w kosmos, ale szybciej skończę w psychiatryku niż na porodowce, więc odstawilam na razie słodycze, słone przekąski i fast foody. Przeciez nie od razu Rzym zbudowano :)

    reset lubi tę wiadomość

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • Sanka Autorytet
    Postów: 973 1507

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale że jak, że majtki pod piżamkę? W życiu bym tak nie założyła :) zanim się córa pojawiła to spaliśmy całkiem na golasa, o ile szybciej można się było dobrać do męża :p

    nenusia, frezyjciada lubią tę wiadomość

    16udrjjgntojuwbl.png
    7cs - szczęśliwy! 14dpo-202,3 16dpo-607,4
    25.11.2017 - 6tc [*]
    Córeczka - 08.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sanka wrote:
    Ale że jak, że majtki pod piżamkę? W życiu bym tak nie założyła :) zanim się córa pojawiła to spaliśmy całkiem na golasa, o ile szybciej można się było dobrać do męża :p
    O tak!! To byly czasy - spanie nago :]

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra, czyli moja gin mnie nie wkręca! Mam taką postrzeloną ginekolog, że muszę czasem sprawdzić czy aby na pewno sobie jaj ze mnie nie robi! A więc Grażyno! Dziś spacer bez kagańca! Juuuuuupiiii!!!!

    nenusia, Karolina90, reset, lamka, Morusek lubią tę wiadomość

  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4707 3471

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nenusia wrote:
    Ja śpię bez majtek, bo mi wygodniej Haha ha!!!! :P
    podobno jest zdrowsze niż spanie w bieliźnie

    Ja spie całkiem nago :D eMek zresztą też:D

    nenusia lubi tę wiadomość

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
‹‹ 341 342 343 344 345 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ