X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymam kciuki przed piątkową wizytą!

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 18 września 2023, 19:17

    nenusia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam szybkie mega ważne pytanie, koleżanka właśnie wyszła z usg, beta ponad 66 tys, lekarz mówi że to 6tc ale nie widział serduszka i powiedział że raczej się to już nie zmieni.... Ona załamana, płacze, ale wydaje mi się że lekarz jakiś idiotą bo ma jeszcze czas zarodek na serduszko, jak myślicie????

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna14 wrote:
    Wygląda na ciążę, ale nie mam wiedzy jak wygląda beta przy guzie, czy też tak rośnie czy tylko ciut. Oby jutro lekarz coś rozjaśnił. Jak się czujesz z tą informacją?
    Jak się czuję? Hmmm... Z jednej strony cieszę się jak cholera, bo rok się staraliśmy, ale z drugiej strony jest rzeczywistość i strach.. Wiem, że będą w razie czego mnie ratować, a nie fasolkę

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna14 wrote:
    Może uda się to wszystko jakoś pogodzić. Najważniejsze oczywiście jest Twoje zdrowie, ale tak po cichu gratuluję i będę się za Was modlić, że udało się wszystko jak najlepiej.
    Dziękuję!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klamka jeśli jest w 6t to może jeszcze nie być widać, niech idzie za tydzień.

    Nowa czekamy na info o wynikach.

  • Karma88 Autorytet
    Postów: 3088 3640

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pojechalismy do szpitala na ip bo po poludniu mialam krwawienie ze skrzepami. :-( przepraszam za opis.

    W szpitalu usg, zarodek siedzi wysoko w macicy

    Malgonia, Flowwer lubią tę wiadomość

    Emilka <3

    gg649vvjtg0z1oj0.png

    Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jakoś bardzo mocno wierzę że ten guz to NIE żaden pieprzony rak tylko inne niegroźne cholerstwo. Usuniesz w II trymestrze i zostanie tylko złym wspomnieniem! Czytam każdy Twój wpis i mocno ci kibicuję!

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 18 września 2023, 19:22

    nenusia, MamaFabianka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karma88 wrote:
    Pojechalismy do szpitala na ip bo po poludniu mialam krwawienie ze skrzepami. :-( przepraszam za opis.

    W szpitalu usg, zarodek siedzi wysoko w macicy
    Trzymam mocno kciuki za fasolkę, musi być dobrze nie ma innej opcji!!

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę, niech ktoś szybko co teraz

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 18 września 2023, 19:17

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też wierzę, że wszystko będzie ok i dzidziuś się utrzyma, a guz będzie się dało łatwo usunąć.

    Karma wiecie skąd krwawienie? Dobrze, że z malenstwem ok.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 kwietnia 2018, 19:00 Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 18 września 2023, 19:17

    nenusia lubi tę wiadomość

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klamka82 wrote:
    Dziewczyny mam szybkie mega ważne pytanie, koleżanka właśnie wyszła z usg, beta ponad 66 tys, lekarz mówi że to 6tc ale nie widział serduszka i powiedział że raczej się to już nie zmieni.... Ona załamana, płacze, ale wydaje mi się że lekarz jakiś idiotą bo ma jeszcze czas zarodek na serduszko, jak myślicie????
    No co on? W 6tym tygodniu to jeszcze normalka, że nie ma serduszka.
    Ciekawsza jest taka beta już w 6 tyg. Ja mam 73tyś dopiero koniec 7/początek 8 tyg i jestem pewna, że u mnie jest w normie a nawet powyzej normy.
    Może oni inaczej liczą tygodnie? Bo np. 6 tyg i 1 dzień to 7ty tydzień ciąży, a nie 6ty.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 kwietnia 2018, 19:13

    Klamka82 lubi tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karma... Wiadomo skąd krew? Martwię się o was!

    Mi to wygląda też na ciążowa betę, czekam na Twoja wizytę jutro i informacje od specjalisty!

    Klamka, Lekarz niepoważny. W pierwszej ciąży na takim etapie dostałam nawet skierowanie do szpitala na indukcjw poronienia. No nie Uwierzysz, za tydzień było piękne serduszko

    Ja juz po wizycie u Pani hematolog, że względu na mutacje zaświadczenie o refundowanej heparynie, receptę na zaś też juz dała :) mówiła, ze konsultowala na konferencji zasadność brania acardu bez zespołu antyfosfolipidowego i 95% hematologa zgodna, że przy heparyne bez sensu, 5% nie miało podobno zdania w temacie.
    Dostałam dawkę 0.4 (przy wadze 56 kg podobno ok?)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 kwietnia 2018, 19:18 Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 18 września 2023, 19:17

    Klamka82 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawka spoko Minie. Zwykle się taką daje, też mam 0,4 przy 62kg.

    Minie Black lubi tę wiadomość

  • Karma88 Autorytet
    Postów: 3088 3640

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wedlug lekarki na ip przy zestawie acard + clexane to czeste.
    Nic oprocz tego niedoklejonego trofoblastu nie widziala.

    Jutro i tak jade do mojego gina tego Bockowego tak nawiasem mowiac i on sam powiedzial, ze mimo wszystko chce mnie zobaczyc. Takze jutro i dzis na full odppczywam i czekam do wizyty.

    Emilka <3

    gg649vvjtg0z1oj0.png

    Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie odmówiłam jutrzejszą wizytę i zapisałam się na piątek 15:30 do ginekologa-onkologa

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    No co on? W 6tym tygodniu to jeszcze normalka, że nie ma serduszka.
    Ciekawsza jest taka beta już w 6 tyg. Ja mam 73tyś dopiero koniec 7/początek 8 tyg i jestem pewna, że u mnie jest w normie a nawet powyzej normy.
    Może oni inaczej liczą tygodnie? Bo np. 6 tyg i 1 dzień to 7ty tydzień ciąży, a nie 6ty.
    Napisałam jej żeby poszła do innego lekarza na konsultacje. ... Dziękuję Nika :)

  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nenusia na wiele chorób kobiecych ciąża jest "lekarstwem". Może i w tym przypadku okazę się, że nie będą sobie przeszkadzały i jak trochę podrośniecie to wytną te dziadostwo :)

    nenusia lubi tę wiadomość

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • Nadzieja22 Autorytet
    Postów: 2410 3875

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sanka wrote:
    Minie po 8,50zł :)
    U mnie w aptece po 5,50 zł :D

    HrQwp1.png
    21.06 hcg 14,3, 23.06 hcg 92,07, 25.06 hcg 307, 27.06 hcg 803
    ♡♡♡
    MTHFR 677 homo; niedoczynność tarczycy, ANA+++, NK 17%, kiepskie cytokiny
    W drodze do macierzyństwa od 05.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poszłam na to nadprogramowe USG i.... Widziałam serduszko! Jestem w szoku bo spodziewałam się tylko pęcherzyka żółtkowego a tu niespodzianka ;) najpiękniejsza na świecie. Pan doktor mówi że wszystkie wymiary/rozmiary są ok:)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/7d67121cfe63.jpg

    Bocianiątko, Czrna 81, Nadzieja22, by7mistake, ANkaG, blue00, MamaFabianka, nenusia, Bajkaaa, reset, StaraczkaNika, Luna1993, Cabrera, Malgonia, Jeżowa, KateHawke, Siwulec, lamka, frezyjciada, Minie Black, MamaStasia, Karma88, Barbarka1984, Yoselyn82, Flowwer, wisienka94, gilmoregirl, MaryAnn, Lucia88, Morusek, Nat90 lubią tę wiadomość

  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karma jejku,ale się musiałaś wystraszyć! Dobrze że z Kropeczkiem wszystko dobrze ☺ Odpoczywaj ile wlezie, nie rób nic niech Cię obsługują, a co!

    Nenusia jakie to przykre, normalnie po ogłoszeniu takiego przyrostu, dostałabyś ze 40 lajków... Nie chcemy zapeszać, ani czynić nadzieji, ale ja tak po cichu liczę, a modlić się będę głośno, żeby ta cała sytuacja jeszcze się naprostowała i może uda się uratować także okruszka.

    nenusia, Karma88 lubią tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
‹‹ 339 340 341 342 343 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ