X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Na szczęście zasnęłam jeszcze i teraz nadrobiłam poranek.

    Minie no ale przecież ciemnieje, więc jesteś w ciąży i dumna jestem jakbym co najmniej ja Ci ją zrobiła :-D maila nie mam, a potrzebujesz jakieś leki?

    Nenusia kciuki za wizytę!!

    Wisienka czekamy na betę :-)
    Leki mam, tzn duphaston mi się kończy, ale najwyżej zwiększe luteine, bo mam 3 opakowania.
    Chciałam napisać w razie co, jak dalej postępujemy, czy coś dokładamy itd, bo najbliższy urlop będę mogła wziąć żeby do niego jechać... 18 maja

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2018, 09:09

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza, gdzie Ty jesteś?! Bo zaraz Cię pójdę stalkerować na facebooku :P

    (na 3 odświeżenia forum, tylko raz odświeżam stronę izby:))

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • wisienka94 Autorytet
    Postów: 536 558

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bete zrobie w poniedziałek i środe. Narazie będę oglądać kreseczke czy ciemnieje ładnie

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    ex2be6ydx4ywz9g3.png
    gg64qtkf6j6uj0vc.png
  • Daniela Autorytet
    Postów: 1759 2311

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    W samym Bielsku Ci nie polecę, ale jeśli chodzi o Rabkę z dzieciakami (a zakładam, że z nimi jedziesz) to my byliśmy tu: http://www.willa-ela.pl/
    Może pokoje nie są jakieś mega luksusowe, ale dla dzieci miejsce super! Nasz Młoda była zadowolona :)

    W razie czego w Wiśle mam namiar na fajną agroturystykę oraz znam super hotel obok Żywca (oba miejsca polecam pod kątem dzieci oczywiście).

    Aż żałuję, że już noclegi mam zarezerwowane...

    ❤️2013
    ❤️2015
    ❤️2018
    ❤️2020
  • wisienka94 Autorytet
    Postów: 536 558

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape czekamy :)

    ex2be6ydx4ywz9g3.png
    gg64qtkf6j6uj0vc.png
  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wystawiam tylko czubek nosa z jamy żeby wciagnąc świeże powietrze i rękę żeby wyrzucić zasmarkane chusteczki :(

    Trzymam za Was dziś kciuki: Minie,nenusia, Reset, Malgonia, lamka i Iza ?

    Jak ta metoda na Lamke się sprawdzi to wytargam recepte od mojej dr na Ovi po ovu. Tylko napiszcie mi jak to robicie ? wstrzykujecie i reszte to lodówki na nastepne dni ? jak to dawkujecie ? na oko po 1/5 ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2018, 09:21

    reset, nenusia lubią tę wiadomość

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • Daniela Autorytet
    Postów: 1759 2311

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset, Nenusia - dzięki :)

    Vivanillka, kot cudowny. Uwielbiam koty, a Twój jest przepiękny. Ja mam zwykłego dachowca czarno-białego superpieszczocha.

    Chociaż w sumie na dachu go nigdy nie widziałam... ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2018, 09:13

    Magda_87, nenusia lubią tę wiadomość

    ❤️2013
    ❤️2015
    ❤️2018
    ❤️2020
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka dokładnie tak jak piszesz.

    Iza gdzie jesteś?!

    Minie zadzwoń może do OVO, on w piątki pracuje.

    Proszę też o mini kciuki za mojego proga.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2018, 09:16

    Minie Black, Karma88, KateHawke, Lunaris, reset, nenusia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka wrote:
    Wystawiam tylko czubek nosa z jamy żeby wciagnąc świeże powietrze i rękę żeby wyrzucić zasmarkane chusteczki :(

    Trzymam za Was dziś kciuki: Minie,nenusia, Reset, Malgonia, wisienka i Iza ?

    Jak ta metoda na Lamke się sprawdzi to wytargam recepte od mojej dr na Ovi po ovu. Tylko napiszcie mi jak to robicie ? wstrzykujecie i reszte to lodówki na nastepne dni ? jak to dawkujecie ? na oko po 1/5 ?

    Malgonia, za naszą namową widzi biel, ale zarazilysmy ją wiarą i była oddać krew na hcg

    Wisienka ma bladziochy

    Reset, odświeża WSZYSTKO co możliwe, nawet google

    Za Nadzieję kciukamy o 15.30 - ma wizytę
    Ile chyba zawalił z nóg, bo nie odzywa się po informacji, że idzie sikać

    Ja dalej wysikuje kreski, podobno ciemnieja, tak jak Malgonia upuscilam już krwi


    Lamka mi dała sposób na na klejenie taśmy na strzykawke i znaczenie po 1/5, używamy tej samej strzykawki i trzymamy w lodówce, klojemy się co 3 dni, np 1, 4, 7, 10

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2018, 09:20

    Malgonia, Meśka lubią tę wiadomość

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie kciuki mocne za bete? kiedy robilas ostatni zastrzyk z ovi?

    Reset kciuki mocne za wyniki !! na pewno zdasz!! :)

    Vivanillka] bardzo mi przykro ze cie to spotkalo.. tule mocno... p.s sork ize wtedy tak wyskoczylam z tekstem! :) a Bunia sliczna

    nenusia masz dzien pelen wrazen, ale nie zapomnij napisac do nas :) trzymam kciuki za pozytywne wiesci!! i same dobre wiesci! :)

    wisienka94 idz na bete najlepiej, a przez weekend sikaj na testy jesli nie pojdziesz dzisiaj :)

    reset, nenusia, wisienka94 lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Vivanillka Autorytet
    Postów: 750 1448

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za wszystkie bhcg i wizyty dziś. Muszę się odmóżdżyć... Ale będę do Was zaglądać. Jeszcze raz dziękuję

    3jgx43r8f7ktg11a.png
    klz9uay3wdw0gjek.png
    12.09 - 12cm/ Martynka <3
    20.08-82mm/97%female <3
    10.08 - 63mm człowieka <3
    13.07 - kropuś 23mm i <3
    23.06 - 8mm pęcherzyk
    01.2012 - Żanetka <3
    2010 i 2018 aniołki [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn, we wtorek dzień przed zastrzykiem zrobiłam hcg (34) i w środę ostatni zastrzyk, odstęp między hcg po zastrzyku będzie taki sam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2018, 09:32

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry,
    tyle tu się dziś dzieje, no nic, muszę pracę odstawić na bok i wszystko doczytać ;)

    Vivanillka, przykro mi, dobrze, ze masz wsparcie męża, córki i Buni :)

    Minie, krecha wyraźnie ciemnieje, wynik to pewnie tylko formalność;)
    Iza?? chyba naprawdę siedzi i nie dowierza w te dwie krechy ;)
    Wisienka, fajne bladzioszki :)
    Malgonia, ja bym pewnie poczekała z betą do poniedziałku, ale ja to ja, a Tobie życzę nieśmiałka, który na testach nie lubi się pokazywać, a wychodzi z krwi ;)

    Dziś moje specjalne kciuki dla Reset i Nenusi :)

    A mnie chyba przeziębienie bierze, tak wysokiej temp. w drugiej fazie nie miałam nigdy ;)

    nenusia, wisienka94 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cabrera za Ciebie też trzymam kciuki, daj znać

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nenusia wrote:
    Cabrera za Ciebie też trzymam kciuki, daj znać

    U mnie to pewnie tylko formalność, ale dam znać oczywiście :)

    nenusia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po oddaniu krwi, bety nie będzie na cito, bo tu nie robią.. Mam sobie jechać do Katowic jak chce na cito..
    O matko za jakie grzechy.. A zrobiłam też ROME..

    GDZIE TA IZA Z TYMI DWIEMA KRESKAMI?!

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja Wam już teraz powiem, że niezależnie od wyniku BARDZO DZIĘKUJĘ za wsparcie i wiarę! Jesteście wspaniałe! Mam wrażenie, że nawet moi bliscy mają mnie już dość, a Wy nadal i wciąż jesteście ze mną :*

    Mam też nadzieję, że dziś pozytywne wieści będziecie mieć i wy - zarówno betujące, jak i wizytujące! <3 Trzymam za Was kciuki, bo u mnie to już pozamiatane i co było do zrobienia to zrobiłam 20 - 23 marca ;)

    Malgonia, Bajkaaa, nenusia, Lunaris, Minie Black, Karma88, lamka, Czrna 81, KateHawke, Jeżowa, Morusek, Nadzieja22, MaryAnn lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A sluchajcie czy jest cos takiego jak metylkowana wersja B8? Bo tak do tej pory bylam przekonana, ze za moja owulacje w tym miesiacu odpowiada polaczenie ovariniu, b6 i largoniny. No i postanowilam ze zakupie te inozytol bez kwasu foliowego a tu zonk, ze to kolejna witamona z grupy B. Macie na to jakis patent?


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cabrera wrote:
    A mnie chyba przeziębienie bierze, tak wysokiej temp. w drugiej fazie nie miałam nigdy ;)

    My już tu widziałyśmy takie przeziębienia... Niektóre to już nawet raczkują :P

    Cabrera lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inozytol ma dwie formy i najlepiej jak są obie w preparacie w stosunki 1:40 (więcej mio-inozytolu). Niestety nie pamiętam nazw handlowych. Wiem, że czysty inozytol w proszku ma na pewno Swanson, ale jakie tam są proporcje to nie wiem.

    Malgonia lubi tę wiadomość

‹‹ 365 366 367 368 369 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ