Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • Meśka Autorytet

Wysłany: 27 kwietnia 2018, 09:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wystawiam tylko czubek nosa z jamy żeby wciagnąc świeże powietrze i rękę żeby wyrzucić zasmarkane chusteczki :(

Trzymam za Was dziś kciuki: Minie,nenusia, Reset, Malgonia, lamka i Iza ?

Jak ta metoda na Lamke się sprawdzi to wytargam recepte od mojej dr na Ovi po ovu. Tylko napiszcie mi jak to robicie ? wstrzykujecie i reszte to lodówki na nastepne dni ? jak to dawkujecie ? na oko po 1/5 ?

Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2018, 09:21

reset, nenusia lubią tę wiadomość

19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • Daniela Autorytet

Wysłany: 27 kwietnia 2018, 09:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset, Nenusia - dzięki :)

Vivanillka, kot cudowny. Uwielbiam koty, a Twój jest przepiękny. Ja mam zwykłego dachowca czarno-białego superpieszczocha.

Chociaż w sumie na dachu go nigdy nie widziałam... ;)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2018, 09:13

Magda_87, nenusia lubią tę wiadomość

cd9b90bv6jvl2h1u.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 27 kwietnia 2018, 09:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka dokładnie tak jak piszesz.

Iza gdzie jesteś?!

Minie zadzwoń może do OVO, on w piątki pracuje.

Proszę też o mini kciuki za mojego proga.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2018, 09:16

Minie Black, Karma88, KateHawke, Lunaris, reset, nenusia lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 27 kwietnia 2018, 09:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka wrote:
    Wystawiam tylko czubek nosa z jamy żeby wciagnąc świeże powietrze i rękę żeby wyrzucić zasmarkane chusteczki :(

Trzymam za Was dziś kciuki: Minie,nenusia, Reset, Malgonia, wisienka i Iza ?

Jak ta metoda na Lamke się sprawdzi to wytargam recepte od mojej dr na Ovi po ovu. Tylko napiszcie mi jak to robicie ? wstrzykujecie i reszte to lodówki na nastepne dni ? jak to dawkujecie ? na oko po 1/5 ?

Malgonia, za naszą namową widzi biel, ale zarazilysmy ją wiarą i była oddać krew na hcg

Wisienka ma bladziochy

Reset, odświeża WSZYSTKO co możliwe, nawet google

Za Nadzieję kciukamy o 15.30 - ma wizytę
    Ile chyba zawalił z nóg, bo nie odzywa się po informacji, że idzie sikać

Ja dalej wysikuje kreski, podobno ciemnieja, tak jak Malgonia upuscilam już krwi

Lamka mi dała sposób na na klejenie taśmy na strzykawke i znaczenie po 1/5, używamy tej samej strzykawki i trzymamy w lodówce, klojemy się co 3 dni, np 1, 4, 7, 10

Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2018, 09:20

Malgonia, Meśka lubią tę wiadomość

• Yoselyn82 Autorytet

Wysłany: 27 kwietnia 2018, 09:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie kciuki mocne za bete? kiedy robilas ostatni zastrzyk z ovi?

Reset kciuki mocne za wyniki !! na pewno zdasz!! :)

Vivanillka] bardzo mi przykro ze cie to spotkalo.. tule mocno... p.s sork ize wtedy tak wyskoczylam z tekstem! :) a Bunia sliczna

nenusia masz dzien pelen wrazen, ale nie zapomnij napisac do nas :) trzymam kciuki za pozytywne wiesci!! i same dobre wiesci! :)

wisienka94 idz na bete najlepiej, a przez weekend sikaj na testy jesli nie pojdziesz dzisiaj :)

reset, nenusia, wisienka94 lubią tę wiadomość

preg.png

Mój kochany Michałek ❤️❤️❤️

Starania o drugiego maluszka 💕🥰

Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Vivanillka Autorytet

Wysłany: 27 kwietnia 2018, 09:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za wszystkie bhcg i wizyty dziś. Muszę się odmóżdżyć... Ale będę do Was zaglądać. Jeszcze raz dziękuję

3jgx43r8f7ktg11a.png
    klz9uay3wdw0gjek.png
    12.09 - 12cm/ Martynka <3
    20.08-82mm/97%female <3
    10.08 - 63mm człowieka <3
    13.07 - kropuś 23mm i <3
    23.06 - 8mm pęcherzyk
    01.2012 - Żanetka <3
    2010 i 2018 aniołki [*]
  • nick nieaktualny

Wysłany: 27 kwietnia 2018, 09:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn, we wtorek dzień przed zastrzykiem zrobiłam hcg (34) i w środę ostatni zastrzyk, odstęp między hcg po zastrzyku będzie taki sam

Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2018, 09:32

• nick nieaktualny

Wysłany: 27 kwietnia 2018, 09:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry,
    tyle tu się dziś dzieje, no nic, muszę pracę odstawić na bok i wszystko doczytać ;)

Vivanillka, przykro mi, dobrze, ze masz wsparcie męża, córki i Buni :)

Minie, krecha wyraźnie ciemnieje, wynik to pewnie tylko formalność;)
    Iza?? chyba naprawdę siedzi i nie dowierza w te dwie krechy ;)
    Wisienka, fajne bladzioszki :)
    Malgonia, ja bym pewnie poczekała z betą do poniedziałku, ale ja to ja, a Tobie życzę nieśmiałka, który na testach nie lubi się pokazywać, a wychodzi z krwi ;)

Dziś moje specjalne kciuki dla Reset i Nenusi :)

A mnie chyba przeziębienie bierze, tak wysokiej temp. w drugiej fazie nie miałam nigdy ;)

nenusia, wisienka94 lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 27 kwietnia 2018, 09:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cabrera za Ciebie też trzymam kciuki, daj znać

• nick nieaktualny

Wysłany: 27 kwietnia 2018, 09:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    nenusia wrote:
    Cabrera za Ciebie też trzymam kciuki, daj znać

U mnie to pewnie tylko formalność, ale dam znać oczywiście :)

nenusia lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 27 kwietnia 2018, 09:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po oddaniu krwi, bety nie będzie na cito, bo tu nie robią.. Mam sobie jechać do Katowic jak chce na cito..
    O matko za jakie grzechy.. A zrobiłam też ROME..

GDZIE TA IZA Z TYMI DWIEMA KRESKAMI?!

• reset Autorytet

Wysłany: 27 kwietnia 2018, 09:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja Wam już teraz powiem, że niezależnie od wyniku BARDZO DZIĘKUJĘ za wsparcie i wiarę! Jesteście wspaniałe! Mam wrażenie, że nawet moi bliscy mają mnie już dość, a Wy nadal i wciąż jesteście ze mną :*

Mam też nadzieję, że dziś pozytywne wieści będziecie mieć i wy - zarówno betujące, jak i wizytujące! <3 Trzymam za Was kciuki, bo u mnie to już pozamiatane i co było do zrobienia to zrobiłam 20 - 23 marca ;)

Malgonia, Bajkaaa, nenusia, Lunaris, Minie Black, Karma88, lamka, Czrna 81, KateHawke, Jeżowa, Morusek, Nadzieja22, MaryAnn lubią tę wiadomość

relgmg7ymfbmxgyl.png

* 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Malgonia Autorytet

Wysłany: 27 kwietnia 2018, 09:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A sluchajcie czy jest cos takiego jak metylkowana wersja B8? Bo tak do tej pory bylam przekonana, ze za moja owulacje w tym miesiacu odpowiada polaczenie ovariniu, b6 i largoniny. No i postanowilam ze zakupie te inozytol bez kwasu foliowego a tu zonk, ze to kolejna witamona z grupy B. Macie na to jakis patent?

age.png

Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • reset Autorytet

Wysłany: 27 kwietnia 2018, 09:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cabrera wrote:
    A mnie chyba przeziębienie bierze, tak wysokiej temp. w drugiej fazie nie miałam nigdy ;)

My już tu widziałyśmy takie przeziębienia... Niektóre to już nawet raczkują :P

Cabrera lubi tę wiadomość

relgmg7ymfbmxgyl.png

* 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

Wysłany: 27 kwietnia 2018, 09:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inozytol ma dwie formy i najlepiej jak są obie w preparacie w stosunki 1:40 (więcej mio-inozytolu). Niestety nie pamiętam nazw handlowych. Wiem, że czysty inozytol w proszku ma na pewno Swanson, ale jakie tam są proporcje to nie wiem.

Malgonia lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 27 kwietnia 2018, 09:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cabrera moje "przeziębienie" to już nawet biega :D i we wtorek skończyło 16msc, a drugie właśnie mnie napitala w pęcherz :D także życzę i Tobie takiego "choróbska" ;)

reset, Cabrera, KateHawke lubią tę wiadomość

• Anaaa90 Autorytet

Wysłany: 27 kwietnia 2018, 09:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vivanillka bardzo mi przykro :(
    Minie kciukasy za betę :)
    Reseciku dla Ciebie ogromne kciukasy. Będziemy wirtualnie opijac Twój sukces.
    Dla wizytujacych również kciukasy.
    Przepraszam że tak mało Was wspieram ale ostatnio czas ucieka mi przez ręce. Sercem jestem z Wami zawsze;*
    Iza jak po rozmowie?

Minie Black lubi tę wiadomość

2nn33e3kuc9837dy.png
    Aniołek - 7 mcż [*]
    MTHFR 1298A-C - homo, PAI - 1 4G - Homo
    Pozytywna beta 30.11 - 198
    18.12 - mamy <3
  • nick nieaktualny

Wysłany: 27 kwietnia 2018, 09:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane jesteście:)
    ale ja właśnie uświadomiłam sobie, że oprócz tej nieco wyższej temp. niż zwykle, wszystkie inne objawy mam dokładnie takie same jak co cykl...cycki zaczynają pobolewać i pewnie zaraz dołączy uczucie jak na @...
    Może to u mnie cykl "wyparcia";) ostatni był taki piękny i skończył się twardym lądowaniem, teraz chyba wolę się nie nastawiać ;)

• nick nieaktualny

Wysłany: 27 kwietnia 2018, 09:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idę teraz jeszcze do rodzinnego, bo wczoraj zapomniałam

• StaraczkaNika Autorytet

Wysłany: 27 kwietnia 2018, 10:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    A sluchajcie czy jest cos takiego jak metylkowana wersja B8? Bo tak do tej pory bylam przekonana, ze za moja owulacje w tym miesiacu odpowiada polaczenie ovariniu, b6 i largoniny. No i postanowilam ze zakupie te inozytol bez kwasu foliowego a tu zonk, ze to kolejna witamona z grupy B. Macie na to jakis patent?
    Nie, nie ma matylowanej - te zwyczajne są dobre. Najlepsze jest połączenie myo-inozytolu z d-chiro-inozytolem, ale to jest dostępne w Pl tylko jako Fertilova Plus i jest potwornie drogie i ma niematylowany kwas foliowy. Najlepiej to jeść osobno metyle i osobno inozytol (jak kupisz ze sklepu dla koksów taki w kilogramowej paczce to wyjdzie najkorzystniej. To jest czysty myo-inozytol. D-chiro-inozytolu nie da się u nas kupic, ale jego nie potrzeba nam dużo - wystarczy jeść cytrusy, uzywać karob zamiast kakao i inne rzeczy z d-pinitolem, który się rozkłada do d-chiro-inozytolu

Malgonia, Karolina90, mi88 lubią tę wiadomość

4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
‹‹ 366 367 368 369 370 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego