X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nenusia, czekamy razem z Tobą - musi wyjść dobrze, no przecież!

    nenusia lubi tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingulla wrote:
    Iza może nie tyle smutno co jesteś przrstraszona. Każda zmiana w naszym życiu powoduje chwilowe zachwianie poczucia bezpieczeństwa. Nie wiesz co Cię czeka stąd te wszystkie uczucia. :) więc to normalne, nie tylko baby tak mają :p ja teraz namawiam mojego Gmana na zmianę pracy i widzę ten przeraźliwy strach w jego oczach, ale nie można stać w miejscu, trzeba działać :)
    No właśnie, w tym co piszesz też jest dużo prawdy. W końcu wychodzę z kancelarii w której robiłam wszystko do banku w którym nie potrafię zrobić nic, a wiem że będzie presja żebym jak najszybciej stała się samodzielna i w dodatku błyskotliwa- na to stanowisko ludzie pracują latami, a ja je dostałam w wieku 27 lat... Brrrrr to jest najgorsze... : ( Ale ze mnie męczybuła. Sorki.

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nenusia wrote:
    No nic biorę się za porządki, bo zapuściłam chałupę...

    Miłego dnia!!
    Nenusia ja też się zabieram, mimo że mąż wysprzatal ja porządnie tydzień temu po pamietnej kłótni:p

    Trzymam za Was mocno kciuki ♥️

    nenusia, Malgonia lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Bocianiątko Autorytet
    Postów: 11030 13100

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, ja tak teraz tylko na szybko! Po południu napisze więcej a teraz proszę o kciuki żeby te moje pęcherzyki jakoś tam urosły i żeby było po co się kłuć ;) no i może żeby to moje liche endo ruszyło! Dam znać po wizycie! :* czyli za jakieś dwie godzinki ;)

    nenusia, reset, blue00, Malgonia, Minie Black, summer86, Izape_91, nowa na dzielni, KateHawke, Bajkaaa, Karolina90, Angelika83, MaryAnn, Meśka, frezyjciada, Kotowa, lamka, Nadzieja22, Cabrera, Morusek, Karma88, wisienka94 lubią tę wiadomość

    event.png

    🍍FET 09.04.2022 ⛄4.1.1 💙
    6 dpt beta 35.4
    10 dpt beta 192
    12 dpt beta 412
    14 dpt beta 994
    18 dpt (5+1) GS 9x5mm; YS 2mm
    7+1 CRL 1 cm FHR 136
    8+3 CRL 1.99 cm FHR 166
    10+1 CRL 3.36 cm FHR 158
    15+4 130g
    17+3 200g
    20+2 337g 💕córeczka
    23+2 583g
    26+4 925g
    28+4 1125g
    31+4 1764g
    34+2 2200g
    35+4 2350g
    36+4 2475g
    37+4 2840g
    38+4 16.12.2022 Zosia 2815g, 51 cm miłości ❤️ 🥰👶🏻👨‍👩‍👧😍

    3️⃣ IMSI 11.2021: zostało ❄❄❄❄❄ na zimowisku 🥰
    2️⃣ ICSI 01.2021: ❄ 3.2.3 FET ❌
    1️⃣ IVF+ICSI 2019-2020: ET 8c ❌ ❄ bl2+M3 FET ❌
    🧪2x IUI 2018 ❌
    ⏰starania od 2016 ❌
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, rozsiana zaawansowana adenomioza, mięśniaki, silne skurcze macicy, Hashimoto, niedoczynność tarczycy
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba, że stanie się cud i będą prędzej to dam znać. Póki co biorę się za porządki, aby przez chwilę nie myśleć..

    Kurcze chyba by się przydała kłótnia z emkiem to może też mi tak ładnie wypucuje kuchnie i łazienkę :P

    Izape_91 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko wrote:
    Kochane, ja tak teraz tylko na szybko! Po południu napisze więcej a teraz proszę o kciuki żeby te moje pęcherzyki jakoś tam urosły i żeby było po co się kłuć ;) no i może żeby to moje liche endo ruszyło! Dam znać po wizycie! :* czyli za jakieś dwie godzinki ;)
    Kciukam!!

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Staraczka od 1 czerwca !
    Ha! Ja też ostatnią pracę podjęłam od 1 czerwca, 2 lata temu! Mówię Ci - to dobry dzień na rozpoczęcie pracy :)

    Bocianiątko, Izape_91 lubią tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Ha! Ja też ostatnią pracę podjęłam od 1 czerwca, 2 lata temu! Mówię Ci - to dobry dzień na rozpoczęcie pracy :)
    No dobra Nika przekonalas mnie! : D

    Bocius kciuki za Ciebie i twoje jajka : )

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bociek- kciuki za podgląd i wizytę :*

    Iza- pytałaś o dress code... U nas nic nie jest narzucone, ale utarło się,że jeśli ktoś ma danego dnia spotkanie z klientem lub sąd to jednak chodzi się bardziej elegancko (ja mam wtedy zazwyczaj sukienkę i szpilki lub spodnie, bluzkę- niekonieczne koszulową i żakiet). Jak nie mam danego dnia nic i wiem, że np. w kancelarii nie będzie żadnych klientów to wtedy wkładam np. klasyczne dżinsy, koszulę i baleriny/ mokasyny. Taka casualowa elegancja. Paznokcie za to można dowolne, więc ja zazwyczaj noszę długie hybrydy (:P) w kolorze zgaszonej fuksji lub innego ciemnego różu lub maliny.
    Teraz, na te dni, kiedy będę in housem u klienta, muszę sobie garderobę chyba nieco zmodyfikować i chodzić bardziej formalnie. Zwłaszcza jako mecenas :P

    Za to dziś po pobraniu krwi weszłam do galerii (bo w Krakowie alab jest w galerii handlowej:)) i choć nic nie kupiłam, to sobie poprawiłam humor, że tyłek zmieścił mi się w rozmiary S lub 36 :D

    Izape_91, lamka lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiatko kciuki :)

    Iza pamiętaj kto nie ryzykuje nie pije szampana :) gdybyś została w starej pracy to jeśli by starania się przeciągaly jeszcze kilka miesięcy to byłabyś zła bo ani nowej pracy ani ciąży a zobaczysz że teraz zacznie się wszystko układać :)

    Nika super to zdjęcie :)

    Izape_91 lubi tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chcialam zadac glupie pytanie Reset ale sie boje :)

    Izape_91, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka wrote:
    Chcialam zadac glupie pytanie Reset ale sie boje :)

    Pytaj :p

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Pytaj :p

    Moglabym poszukac w googlach ale nikt tak nie tlumaczy jak Ty :)

    Czym sie rozni aplikacja Twoja radcowska od aplikacji Emilki adwokackiej ktore skonczylyscie ? Czyms sie roznia teraz Wasze uprawnienia ?

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesteście przekochane :) ciesze się że tu trafiłam. Takiego wsparcia jak u Was i męża nigdzie nie znajdę ♥️
    Reset w takim razie ciesze się że jesteś okiełznana ubraniowo : D

    Szef że starej pracy okazał się nie taki zły, bo żeby nie przepadł mi egzamin i bycie asesorem na starych zasadach zgodził się, żebym zostawiła sobie jakiś niski etacik, wpisała się na listę asesorów i kiedyś może wróciła do zawodu : ) bardzo dużo to dla mnie znaczy, bo inaczej po 5 latach musiałabym powtarzać egzamin. Poza tym widziałam że mu smutno jak złożyłam wypowiedzenie w końcu jednak razem pracowaliśmy kawałek czasu.

    Bajeczko masz rację. Chciałam żeby coś drgnelo i tak się stało.


    Wróciła mi wiara że się wszystko ułoży ♥️

    nenusia, Malgonia, reset, Bajkaaa, lamka, Karma88, Morusek, Czrna 81, MaryAnn lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka wrote:
    Moglabym poszukac w googlach ale nikt tak nie tlumaczy jak Ty :)

    Czym sie rozni aplikacja Twoja radcowska od aplikacji Emilki adwokackiej ktore skonczylyscie ? Czyms sie roznia teraz Wasze uprawnienia ?

    Mesiu, to wcale nie jest głupie pytanie, bo nawet my do końca już nie umiemy tych różnic wskazać. Generalnie zawody te zrównały się w uprawnieniach co do zakresu prowadzonych spraw od czasu reformy kodeksu karnego 1 lipca 2015r. Wcześniej było tak, że radca prawny nie mógł być obrońcą w sprawach karnych i karnoskarbowych.
    Oczywiście nadal pokutuje w społeczeństwie przekonanie, że radca prawny to raczej od podmiotów gospodarczych i prawa cywilnego tego związanego ze zobowiązaniami (czyli jakieś umowy itp.), a adwokat to sprawy karne i cywilne, ale z zakresu prawa rodzinnego i spadkowego. I de facto wielu radców i adwokatów dalej właśnie tak pracuje - my np. w kancelarii nie przyjmujemy spraw rozwodowych czy opieki nad dziećmi, w tym się nie specjalizujemy i odsyłamy do adwokata. Dla odmiany znajomi adwokaci przysyłają nam klientów, którzy mają np. problem związany z ich działalnością gospodarczą.

    Różnice są oczywiście w samym funkcjonowaniu (np. adwokaci nie mogą być zatrudnieni na etacie, więc np. nie spotkasz adwokata w jakiejś firmie czy urzędzie, a radcę np. w urzędzie gminy i owszem).

    Reasumując: jak zadasz mężowi w afekcie kilka ran kłutych, bo Cię wkurzył to pisz do Emilki. Jak ktoś Ci nie zapłaci w firmie albo chcesz założyć spółkę to do mnie :)

    Meśka, blue00, Morusek, Karma88 lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Jesteście przekochane :) ciesze się że tu trafiłam. Takiego wsparcia jak u Was i męża nigdzie nie znajdę ♥️
    Reset w takim razie ciesze się że jesteś okiełznana ubraniowo : D

    Szef że starej pracy okazał się nie taki zły, bo żeby nie przepadł mi egzamin i bycie asesorem na starych zasadach zgodził się, żebym zostawiła sobie jakiś niski etacik, wpisała się na listę asesorów i kiedyś może wróciła do zawodu : ) bardzo dużo to dla mnie znaczy, bo inaczej po 5 latach musiałabym powtarzać egzamin. Poza tym widziałam że mu smutno jak złożyłam wypowiedzenie w końcu jednak razem pracowaliśmy kawałek czasu.

    Bajeczko masz rację. Chciałam żeby coś drgnelo i tak się stało.


    Wróciła mi wiara że się wszystko ułoży ♥️
    On ma rozdwojenie jaźni. Raz mówi ze i tak miał Cię w styczniu zwolnić a teraz zostawia Ci etacik :D

    Izape_91, Karma88 lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    On ma rozdwojenie jaźni. Raz mówi ze i tak miał Cię w styczniu zwolnić a teraz zostawia Ci etacik :D

    Zostawił jej etacik, żeby mógł ją w styczniu zwolnić :P
    (czego oczywiście nie życzymy :P)

    Izape_91 lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza czy Twój ex szef nie leczy się na jakąś schizofrenie? Dziiiiwny typ!
    A co do nowej pracy, to poradzisz sobie! Każda praca na początku przeraża, bo wszystko w sumie nowe, ale kto jak kto! Ty sobie poradzisz na 5+! Na bank!

    Izape_91 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza powiem Ci tak, nie wiem czy bardziej jaram się Twoją nową pracą czy Twoimi nowymi sukienkami (które musisz nam oczywiście pokazać, jak już będą wisieć w Twojej szafie) ;-) tak czy siak - jaram się.

    reset, Izape_91 lubią tę wiadomość

  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak zwykle niezawodna :) dziekuje Resecik :)

    Ja ide sie zbierac bo jedziemy do krk na obiad z rodzinką. Milego dnia :*

    reset lubi tę wiadomość

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
‹‹ 382 383 384 385 386 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ