Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • reset Autorytet

Wysłany: 28 kwietnia 2018, 09:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasza Melevis jest już na majówce bez Internetu i streszczenia dnia dostaje smsami! Taki barter mamy- ja jej wysyłam streszczenia, ona ma mi wysyłać zdjęcia swoich słodkich dzieciaków :)
    Odpisała dziś z prośbą o przekazanie gratulacji, więc wklejam Wam, bo jeszcze coś pokręcę, cytując ;)

https://naforum.zapodaj.net/thumbs/c598e0c7c42a.jpg

blue00, Emiilka, Flowwer, Karolina90, wisienka94, Malgonia, Bocianiątko, Izape_91, nowa na dzielni lubią tę wiadomość

relgmg7ymfbmxgyl.png

* 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Emiilka Autorytet

Wysłany: 28 kwietnia 2018, 09:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikuś, jaki masz wspaniały szwaczek! Czekam razem z Tobą na grudzień! <3 Dziewczynki, piszę z komórki, więc przepraszam za formę. Musiałam napisać posta, bo jak zobaczyłam suwak Nikusi, to wykrzyknęłam: łaaaaał! Miłego dnia Kobietki :)

reset lubi tę wiadomość

12 cs. - szczęśliwy! Cudzie trwaj! <3
    url=https://www.suwaczki.com/]mhsv20mmi0dw1s0w.png[/url]
    1 cs. - Aniołek - 6 tc.
  • KateKum Autorytet

Wysłany: 28 kwietnia 2018, 09:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny :)

Dawno mnie nie było, ale praca wycięła mnie nieco z życiorysu.

Reseciku gratuluje Ci przeogromnie :) wiedziałam, że rozwalisz system

Nika super, że jest wszystko dobrze :)

Jak się zbiorę do kupy to może też powalczę o maleństwo, chociaż muszę przyznać, że ciągle mam z tyłu głowy zmianę pracy...

reset, summer86 lubią tę wiadomość

xnw4lbete8c7uekt.png

10.2017 [*] 8tc
  • StaraczkaNika Autorytet

Wysłany: 28 kwietnia 2018, 09:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emiilka wrote:
    Nikuś, jaki masz wspaniały szwaczek! Czekam razem z Tobą na grudzień! <3 Dziewczynki, piszę z komórki, więc przepraszam za formę. Musiałam napisać posta, bo jak zobaczyłam suwak Nikusi, to wykrzyknęłam: łaaaaał! Miłego dnia Kobietki :)
    A najfajniejsze w nim jest to, że jest na 12 miesięcy, a nie na 9 i wydaje się, że jestem dalej w tej drodze - załącza się efekt placebo i od razu mi raźniej ;)

Drugie pobranie za mną!
    Uciekłam na schody przed labo i potajemnie zmierzyłam się glukometrem - wyszłam z wprawy i zmarnowałam 3 paski, ale nic to, ważne że wyszło 169 a nie powyżej 180. No wiem, szału nie ma, ale nie ma też chyba cukrzycy. Ufff. Mam nadzieję że mi się glukometr nie rozkalibrował i prawdę mówi.

Malgonia, nowa na dzielni, Czrna 81 lubią tę wiadomość

4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 28 kwietnia 2018, 09:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zwykle na glukometrze wychodzi więcej niż z pobrania, więc tym lepiej ;-)

Wysłany: 28 kwietnia 2018, 09:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Zwykle na glukometrze wychodzi więcej niż z pobrania, więc tym lepiej ;-)
    Też tak myślę. Szkoda że po poerwszym nie zmierzyłam, ale tak mi było źle po wypiciu drina, że nic mi się nie chciało. Jeszcze tylko jedno i mogę iść! Jest strasznid, co i rusz ktoś przychodzi z małym dzieckiem i one wrzeszczą jakby im tam mieli ręce odcinać a nie nakłuwać małą igiełką. Serce się kraje.

4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Izape_91 Autorytet

Wysłany: 28 kwietnia 2018, 09:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamko piękny próg !!!

Nikus Twój maluszek mnie urzekł, mały orzeszek, który chce jak najszybciej urosnąć i wyjść z brzuszka mamy :D jak on tam wytrzyma do grudnia??

Wisienką gratuluję i życzę żeby @ nie przyszła!!!

Reset ja też czekam na zdjęcie w todze Pani MECENAS:)

Zaczęłam ogarniać temat dress code w Banku i jestem przerażona, bo nie mam w czym iść do tej nowej roboty. Nic się nie nadaje :p ojjj czuje że jutro z mężem będziemy uprawiać szoping ! Nie mogę nawet znaleźć nawet wykroju na jakąś fajną prostą sukienkę. Muszę kupić szpilki i lakiery do paznokci w jasnych odcieniach. Powiem wam w sekrecie że zawsze w pracy byłam najbardziej elegancko ubrana, a tu się okazuje że guzik prawda :p

W poniedziałek drukuje ustawy i zaczynam ogarniać tematy... Brrr już się boje także Resecik nie tylko Ciebie czekają stresujące momenty w nowej roli!!!!

wisienka94, lamka lubią tę wiadomość

Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%

Wysłany: 28 kwietnia 2018, 09:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza, a od kiedy tam przechodzisz? Ile masz wypowiedzenia? Zadbaj, żeby szef Ci w to wliczył urlop albo wypłacił kasę za urlop.
    Co do ubioru, ja po tych zdjęciach, które tu zamieszczałaś wiem, że masz mnóstwo klasy i będziesz wyglądać szałowo w takivh eleganckich strojach - niektórym to poprostu pasuje, a inni - patrz: ja - wyglądają jakby się przebrali i męczyli niemiłosiernie. Ogarniesz to - jak nie znajdzuesz wykroju, to sama wymyślisz ;)

[*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nowa na dzielni Autorytet

Wysłany: 28 kwietnia 2018, 09:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z Badury szpilki kupuj, najwygodniejsze! :) A zobacz jak będzie Ci w pracy powiedzą ze masz ładna spódniczkę np a Ty powiesz „eeetam, sama sobie zrobiłam” ;). Ja marze o tym żeby chodzić częściej w szpilkach ale nie potrafię się zmusić :P nawet do marynarki nosze zazwyczaj sportowe buty

Synek już z nami ❤️❤️ Kwiecień 20

Marzec 19 - strata, 10 tc

24.07 - || kreseczki 💕
    25.07 - beta 22 | prog 12,5
    29.07 - beta 296,5! <3 | prog 22 <3
    10.08 - serduszko +

Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Izape_91 Autorytet

Wysłany: 28 kwietnia 2018, 09:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateKum wrote:
    Dzień dobry dziewczyny :)

Dawno mnie nie było, ale praca wycięła mnie nieco z życiorysu.

Reseciku gratuluje Ci przeogromnie :) wiedziałam, że rozwalisz system

Nika super, że jest wszystko dobrze :)

Jak się zbiorę do kupy to może też powalczę o maleństwo, chociaż muszę przyznać, że ciągle mam z tyłu głowy zmianę pracy...

Katekum ja zmieniłam i jadąc z podpisania umowy miałam w głowie tylko tyle że cholernie jestem głupia, bo odpuszczę sobie trochę starania a skupię się na diagnozowaniu problemu, a tym samym zmniejsze możliwość zajścia w ciążę..... Czuje się jak jakaś egoistka która się sprzedała. Czemu mi to nie daje spokoju ? Tak bardzo się cieszylam na tą pracę a jak podpisałam już umowę to mam jakieś głupie myśli... Może to minie. Staram się myśleć racjonalnie że to jest najlepszy moment na zmianę pracy i że taka okazja się długo nie trafi, a może wcale... I czy to nie przypadek że akurat całe moje życie się wywróciło do góry w ciągu jednego miesiąca? Dowiedziałam się że zdałam egzamin, potem ta praca. Powinnam się cieszyć, baaa być w euforii- wszystko poszło zgodnie z moim planem a nawet lepiej. Dostałam to co chcialam a mi tak dziwnie smutno. Baby są dziwne.

S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb

• nowa na dzielni Autorytet

Wysłany: 28 kwietnia 2018, 09:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika ja sobie ostatnio kupiłam test z rossmana na helicobakter i się zmarnował bo nie umiałam za cholerę się dobrze ukłuć :D Nic się nie odzywam na temat tych cukrzycowych spraw bo nie znam sień i nie chce znowu pierd****ac jakiejś głupoty, ale wielkie buziaki przesyłam :)

Synek już z nami ❤️❤️ Kwiecień 20

Marzec 19 - strata, 10 tc

24.07 - || kreseczki 💕
    25.07 - beta 22 | prog 12,5
    29.07 - beta 296,5! <3 | prog 22 <3
    10.08 - serduszko +

Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Kingulla Autorytet

Wysłany: 28 kwietnia 2018, 09:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza może nie tyle smutno co jesteś przrstraszona. Każda zmiana w naszym życiu powoduje chwilowe zachwianie poczucia bezpieczeństwa. Nie wiesz co Cię czeka stąd te wszystkie uczucia. :) więc to normalne, nie tylko baby tak mają :p ja teraz namawiam mojego Gmana na zmianę pracy i widzę ten przeraźliwy strach w jego oczach, ale nie można stać w miejscu, trzeba działać :)

Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

V 2019 IVF - 😭

III 2020 😭

Czekam na cud..

HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • Izape_91 Autorytet

Wysłany: 28 kwietnia 2018, 10:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Iza, a od kiedy tam przechodzisz? Ile masz wypowiedzenia? Zadbaj, żeby szef Ci w to wliczył urlop albo wypłacił kasę za urlop.
    Co do ubioru, ja po tych zdjęciach, które tu zamieszczałaś wiem, że masz mnóstwo klasy i będziesz wyglądać szałowo w takivh eleganckich strojach - niektórym to poprostu pasuje, a inni - patrz: ja - wyglądają jakby się przebrali i męczyli niemiłosiernie. Ogarniesz to - jak nie znajdzuesz wykroju, to sama wymyślisz ;)
    Staraczka od 1 czerwca ! ja zawsze właśnie wielbilam taki dobry gust, ale zielona spódnica, która ostatnio szylam już odpada :D kurde a myślałam że poszaleje, a tu guzik. Granat, szary i bialy, może jakiś błękit. Szaleństwo zostanie na po pracy. Swoją drogą Reset u Ciebie jak to wygląda? Bo obok naszej kancelarii jest adwokatka która czasem jak się ubierze, to widać że klasa i wygląda super, ale czasem jak dowali ostrym różem albo jakimiś złotymi butami typu sneakers z pomponami to mam ochotę ja okrzyczec i zapytać co ona najlepszego wyprawia: p

Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2018, 10:05

S3YWp2.png

• nick nieaktualny

Wysłany: 28 kwietnia 2018, 10:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodzwoniłam się do diagnostyki i wyniki ROMY w poniedziałek popołudniu dopiero..

Muszę chyba jakąś melise pić..

• nick nieaktualny

Wysłany: 28 kwietnia 2018, 10:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nic biorę się za porządki, bo zapuściłam chałupę...

Miłego dnia!!

Wysłany: 28 kwietnia 2018, 10:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nenusia, czekamy razem z Tobą - musi wyjść dobrze, no przecież!

nenusia lubi tę wiadomość

[*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Izape_91 Autorytet

Wysłany: 28 kwietnia 2018, 10:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingulla wrote:
    Iza może nie tyle smutno co jesteś przrstraszona. Każda zmiana w naszym życiu powoduje chwilowe zachwianie poczucia bezpieczeństwa. Nie wiesz co Cię czeka stąd te wszystkie uczucia. :) więc to normalne, nie tylko baby tak mają :p ja teraz namawiam mojego Gmana na zmianę pracy i widzę ten przeraźliwy strach w jego oczach, ale nie można stać w miejscu, trzeba działać :)
    No właśnie, w tym co piszesz też jest dużo prawdy. W końcu wychodzę z kancelarii w której robiłam wszystko do banku w którym nie potrafię zrobić nic, a wiem że będzie presja żebym jak najszybciej stała się samodzielna i w dodatku błyskotliwa- na to stanowisko ludzie pracują latami, a ja je dostałam w wieku 27 lat... Brrrrr to jest najgorsze... : ( Ale ze mnie męczybuła. Sorki.

S3YWp2.png

• Izape_91 Autorytet

Wysłany: 28 kwietnia 2018, 10:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    nenusia wrote:
    No nic biorę się za porządki, bo zapuściłam chałupę...

Miłego dnia!!
    Nenusia ja też się zabieram, mimo że mąż wysprzatal ja porządnie tydzień temu po pamietnej kłótni:p

Trzymam za Was mocno kciuki ♥️

nenusia, Malgonia lubią tę wiadomość

S3YWp2.png

• Bocianiątko Autorytet

Wysłany: 28 kwietnia 2018, 10:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, ja tak teraz tylko na szybko! Po południu napisze więcej a teraz proszę o kciuki żeby te moje pęcherzyki jakoś tam urosły i żeby było po co się kłuć ;) no i może żeby to moje liche endo ruszyło! Dam znać po wizycie! :* czyli za jakieś dwie godzinki ;)

nenusia, reset, blue00, Malgonia, Minie Black, summer86, Izape_91, nowa na dzielni, KateHawke, Bajkaaa, Karolina90, Angelika83, MaryAnn, Meśka, frezyjciada, Kotowa, lamka, Nadzieja22, Cabrera, Morusek, Karma88, wisienka94 lubią tę wiadomość

laUgp2.png
    2. ICSI (OviKlinika): styczeń 2021 - CRIO 3.2.3 z 7 doby - 01.04.2021 :(
    CRIO 2.3.3 i M3 - 29.10.2020 :( :(
    1.ICSI (nOvum): lipiec 2019 - ET cl9.3 - 01.08.2019 :(
    IUI - 24.10.2018 :(
    IUI - 19.11.2018 :(
    stan zapalny endometrium, test Be Ready - endometrium prereceptywne
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, adenomioza, mięśniaki hashimoto, niedoczynność tarczycy, hiperinsulinemia, hiperprolaktynemia, rozjechane cytokiny
  • nick nieaktualny

Wysłany: 28 kwietnia 2018, 10:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba, że stanie się cud i będą prędzej to dam znać. Póki co biorę się za porządki, aby przez chwilę nie myśleć..

Kurcze chyba by się przydała kłótnia z emkiem to może też mi tak ładnie wypucuje kuchnie i łazienkę :P

Izape_91 lubi tę wiadomość

‹‹ 382 383 384 385 386 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego