Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 4 kwietnia 2018, 13:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dip88 wrote:
    W sumie to narazie tylko cycki są obolałe ale tylko minimalnie bardziej niż zawsze. Jedyne co mi dało do myślenia to szyjka zawsze w tym okresie była nisko i twarda a teraz od kliku dni jest wysoko i meeega twarda jak kamień. Pierwszy raz taka czułam. Dlatego skusilam się na test.

ja nie umiem badać szyjki więc u mnie to odpada :p a z wizytą musisz poczekać jeszcze tak?

• Karolina90 Autorytet

Wysłany: 4 kwietnia 2018, 13:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heeeej ;)

Dip dziś to już konkretna krecha :)

Nika tak jak piszą dziewczyny, też bym chyba powiedziała M :)

Ja już mam termin, idę na badanka od 16.04 :)

Malgonia, summer86, Dip88, Luna1993, Jedna_z_Wielu, Emiilka, Czrna 81, Koteczka82, Nat90, KateHawke lubią tę wiadomość

ckai0dw43v69hml8.png

starania od I 2016
    M: morfo 1%
    Ja: rozjechane androgeny; mutacje PAI - 1 oraz V (R2) - (acard 75 mg); anemia, hiperinsulinemia (meta 1000);
    immuno - ok
    VII 2018 - histeroskopia - ok
    X 2018 - laparo + HSG - ok
    wrzesień 2020 - ICSI
    18.09.2020- punkcja
    23.09.2020 - transfer ET 5.1.1
    Mamy 4 ❄️
    7dpt - beta 83.4, progesteron <60ng/l
    9 dpt - beta 218
    12dpt - beta 1104
    22dpt - <3
  • Kargo31 Autorytet

Wysłany: 4 kwietnia 2018, 13:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!

Ja dziś tak trochę z ukrycia. Odczytuje Was,ale co chwilę mam zaćmienia jakieś. Scieło mnie wczoraj, mam gorączkę i boli mnie gardło, głowa...

Przepraszam,że nie skomentuję niczego... Mam nadzieję,że wybaczycie.

Miłego dnia Wam życzę Kochane!!!

*44 cs o pierwszego Maluszka (start marzec 2017)
    *iui x 1
  • Jedna_z_Wielu Autorytet

Wysłany: 4 kwietnia 2018, 13:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Dzięki, ja wiem, że nie powinnam zakładać najgorszego, ale z natury jestem po prostu pesymistą i nerwusem, więc raczej nic mi nie pomoże.

Też taka jestem, więc całkowicie rozumiem :*
    StaraczkaNika wrote:
    I ja też Cię lubię ;) I też cały czas trzymam kciuki, żebyś miała siłę i los się wreszcie uśmiechnął.

<3

Co do powiedzenia mężowi, to ja osobiście też bym powiedziała, po drugiej becie (pamiętam, że lekarz Ci zalecił), choć to Twoja decyzja, ale może z drugiej strony będzie świadomy, że nie możesz się denerwować?

0dash2.gif 0zlosc.gif
    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    Starania od: Styczeń 2015 r.
  • Malgonia Autorytet

Wysłany: 4 kwietnia 2018, 13:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kargo a Tobie zdrówka :) Oby to była jakaś chwilówka a nie coś poważniejszego.

Kargo31 lubi tę wiadomość

age.png

Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...

Wysłany: 4 kwietnia 2018, 13:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dip gratuluję :)

Dip88 lubi tę wiadomość

0dash2.gif 0zlosc.gif
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
  • StaraczkaNika Autorytet

Wysłany: 4 kwietnia 2018, 13:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja wiem, że szczerość i zaufanie i wspólne problemy. Ale nie wiem, jak bym mu miała wytłumaczyć, wiesz, jestem w ciąży, ale nie wiem na jak długo. Poprzednim razem on w ogóle nie przyjmował do wiadomości, że coś może być źle - jak mu tłumaczyłam o złych przyrostach, to uznał, że to takie marudzenie ciężarnej. A potem był taki zaskoczony, jakby mu się nagle sufit na głowę zawalił. Na długo całkiem stracił grunt - i wyszło tak, że to nie on był dla mnie oparciem po poronieniu, tylko ja dla niego.
    Teraz też nie można zakładać happy endu - w końcu ryzyko poronienia przy PCOS jest 2 razy większe niż u normalnej kobiety na każdym etapie ciąży. Tylko że on oczywiście założyłby, że będzie dobrze, już by zaczął planować. A ja nie wiem, czy to wytrzymam. Nie chcę żadnego nakręcania i marzenia. Trzeba się jakoś ratować

4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Dip88 Autorytet

Wysłany: 4 kwietnia 2018, 13:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia wrote:
    ja nie umiem badać szyjki więc u mnie to odpada :p a z wizytą musisz poczekać jeszcze tak?

No tutaj pierwsza wizyta 8-10 tydzień dopiero ale kiedy będzie już możliwość zobaczenia/usłyszenia serduszka idę prywatnie do Pl ginekologa bo inaczej bym zwariowala chyba. Niestety tutaj położna prowadzi ciążę i odbiera poród.

19.03.2008 Nikodem <3
    20.12.2018 Alexander <3
    16.12.2019 [*] 6tc <3 Aniołek <3
  • MOJE Autorytet

Wysłany: 4 kwietnia 2018, 13:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Każdy jest inny ;)
    Ty sama dobrze wiesz co dla was najlepsze ;) my doradzamy ale na naszych przykładach :) trzymam mooocno Nika kciuki cały czas za ciebie

Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 kwietnia 2018, 13:40

7.02.2019 moje dwa Aniołki :(
  • nick nieaktualny

Wysłany: 4 kwietnia 2018, 13:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dip88 wrote:
    No tutaj pierwsza wizyta 8-10 tydzień dopiero ale kiedy będzie już możliwość zobaczenia/usłyszenia serduszka idę prywatnie do Pl ginekologa bo inaczej bym zwariowala chyba. Niestety tutaj położna prowadzi ciążę i odbiera poród.

trzymam kciuki zatem za wizyte i za Okruszka :)

Dip88 lubi tę wiadomość

• Lunaris Autorytet

Wysłany: 4 kwietnia 2018, 13:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odebrałam auto :D :D :D w urzędzie zaledwie 2 godzinki ćwiczenia odgniotów na krześle- dobrze że nie mam mdłości bo bym nie załatwiła tego. Wróciłam autem ale powiem szczerze że ciężko mi się przestawić... Tęsknię za golfem :(

Nowa jeszcze jutro mam dyżur i koniec! W piątek wizyta -razem z Lamcią także trzymajcie za nas jutro kciuki dziewczyny <3

MOJE, Malgonia, Achia, blue00, Minie Black, Koteczka82, KateHawke, Czrna 81 lubią tę wiadomość

age.png

[/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Lunaris Autorytet

Wysłany: 4 kwietnia 2018, 13:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika rób to co uważasz dla Was za najlepsze- wcale Ci się nie dziwię że masz umiarkowany optymizm po tym co przeszliście. Bardzo wierzę i życzę Wam żeby tym razem już było wszystko dobrze <3 Sama -mimo poczucia że musi być dobrze i że musi się udać! martwię się że ta ciąża przebiega zupełnie inaczej niż poprzednia i ciągle myślę czy to dobrze czy już powinnam się martwić...

age.png

[/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • MOJE Autorytet

Wysłany: 4 kwietnia 2018, 14:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a ja z przyczajki zapisałam się na jutro na monitoring do innego gina. Do swojej mogę iść dopiero we wtorek. To będzie już 14 DC więc boje się że już za późno. W stymulowanych cyklach 13-14 dzien to już po owu było. A mi pęcherzyk sam nie pęka więc będzie sobie rosnal i rosnal do wtorku. Miałam to olać, ale to mój ostatni cykl i nie chce mieć poczucia że coś zaniedbałam.
    Tak sobie myślę żeby zrobić estradiol jutro przed wizytą. Ktoś tu o tym na forum pisał. Że to może dać obraz czy pęcherzyk jest już dojrzały.

• JuicyB Autorytet

Wysłany: 4 kwietnia 2018, 14:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika
    Niestety nie mam szans nadrobić wątku, ale z tego co widzę pojawiły się u Ciebie dwie kreseczki. Pamiętam Twoją historię i bardzo Ci kibicowałam w grudniu. Wiem, że trudno mieć dziś optymistyczne podejście i sama pewnie zachowywałabym ogromy umiar w jakichkolwiek planach i radościach.
    Przesyłam Ci moc uścisków i dobrych myśli.
    Zawsze z wielkim przymrużeniem oka podchodziłam do kwestii ciążowych wirusków i przejmowania brzuchów, ale mam wielką nadzieję, że jeśli to działa, to mój ciążowy brzuszek od zeszłego czwartku należy do Ciebie.
    A jeśli tak jest, to na koniec roku powitasz cudownego, zdrowego bajtla, który na zawsze skradnie Ci serce.
    Tego Ci bardzo życzę. Trzymam kciuki :*:*:*

Achia, StaraczkaNika, Bocianiątko, Bajkaaa lubią tę wiadomość

age.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 4 kwietnia 2018, 14:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doberek ☺
    Dziewczyny gratuluję pięknych kresek ❤
    Córka była dziś na usg .Klusek ma 6mm długości i bije mu serduszko ❤ Dziecko jest naprawdę silne mimo bardzo powolnego przyrostu 47%.
    W imieniu córki łapcie wiruski ciążowe ##***$$$###!!!***

Malgonia, Achia, blue00, StaraczkaNika, Jedna_z_Wielu, MOJE, Sanka, Minie Black, Lunaris, nenusia, Sarna84, MaryAnn, Kingulla, summer86, Lucia88, Siwulec, MamaFabianka, Mala90, Morusek, olik321, KateKum, Barbarka1984, Diamond92, KateHawke, ANkaG, Koteczka82, Kargo31, Czrna 81 lubią tę wiadomość

Wysłany: 4 kwietnia 2018, 14:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadzieja73 wrote:
    Doberek ☺
    Dziewczyny gratuluję pięknych kresek ❤
    Córka była dziś na usg .Klusek ma 6mm długości i bije mu serduszko ❤ Dziecko jest naprawdę silne mimo bardzo powolnego przyrostu 47%.
    W imieniu córki łapcie wiruski ciążowe ##***$$$###!!!***
    sikanie.gif

nadzieja73 lubi tę wiadomość

0dash2.gif 0zlosc.gif

Wysłany: 4 kwietnia 2018, 14:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    JuicyB wrote:
    StaraczkaNika
    Niestety nie mam szans nadrobić wątku, ale z tego co widzę pojawiły się u Ciebie dwie kreseczki. Pamiętam Twoją historię i bardzo Ci kibicowałam w grudniu. Wiem, że trudno mieć dziś optymistyczne podejście i sama pewnie zachowywałabym ogromy umiar w jakichkolwiek planach i radościach.
    Przesyłam Ci moc uścisków i dobrych myśli.
    Zawsze z wielkim przymrużeniem oka podchodziłam do kwestii ciążowych wirusków i przejmowania brzuchów, ale mam wielką nadzieję, że jeśli to działa, to mój ciążowy brzuszek od zeszłego czwartku należy do Ciebie.
    A jeśli tak jest, to na koniec roku powitasz cudownego, zdrowego bajtla, który na zawsze skradnie Ci serce.
    Tego Ci bardzo życzę. Trzymam kciuki :*:*:*
    jeżu, a co to jest bajtel? Bo ja nie wiem, czy ja takie coś chcę ;)

Meśka lubi tę wiadomość

4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • MOJE Autorytet

Wysłany: 4 kwietnia 2018, 14:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woow nadzieja, to suuuuper ;)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 kwietnia 2018, 15:29

• Malgonia Autorytet

Wysłany: 4 kwietnia 2018, 14:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajtel to taki mały dzidziuś.. i to chyba ze Śląska, bo mój teść tak mówi :P

nenusia, KateHawke lubią tę wiadomość

age.png

Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...

Wysłany: 4 kwietnia 2018, 14:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Bajtel to taki mały dzidziuś.. i to chyba ze Śląska, bo mój teść tak mówi :P
    Aaaa, to chcę!

O rany, ile ja się dziś nauczyłam na tym forum :) Widzicie, wcale nie marnuję czasu

Malgonia lubi tę wiadomość

[*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
‹‹ 46 47 48 49 50 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego