X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 6 kwietnia 2018, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak mysle, ze co by nie bylo to by sie odezwala. Skoro nie piszs tzn, ze pewnue nie ma jak. Oby wszystko bylo ok.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2018, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam że takiego POZYTYWNEGO dnia na forum jak dzisiejszy nigdy nie było!!!
    Zwieńczeniem będzie Lunaris i pozytywna beta Frelci <3 <3 <3

    Strasznie się cieszę Waszym szczęściem.

    panan12, Bajkaaa, Czrna 81, Lucia88, s1985, admiralka, Emiilka, Morusek lubią tę wiadomość

  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 6 kwietnia 2018, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamcia super kropek bardzo się cieszę i nie mogę doczekać kolejnej Twojej wizyty. Kiedy jest? :) <3. Yoselyn82 też bardzo się cieszę Jupi :)

    Yoselyn82, lamka lubią tę wiadomość

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 6 kwietnia 2018, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingulla wrote:
    Reset to może tak jak Bajka pisze, wysokie ft4 świadczy o dobrej wchłanialności leków i tyle. Najlepiej skonsultuj się z endo, co będziemy gdybać.

    Jasne, do endo pójdę, ale jak wyniki się pokazują,to lubię sobie je pooglądać sama ;)
    Przegapiłam post Bajki,bo pisałam z auta, ale to może być ten trop... Zwłaszcza, że tsh też się ładnie obniża. A teraz pilnuje się jak jeszcze nigdy, przez godzinę od wzięcia leków nic nie jem i nie piję nawet kawy!

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2018, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    20.04 kolejna wizyta :-) dziękuję!

    Frelcia jak się trzymasz?

  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 6 kwietnia 2018, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn tak super wiadomość że jakbym Cie teraz spotkała chwyciła za ramiona i skakalybysmy w górę. Super z Ciebie kobietka będziesz super mama :) jesteś super

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • Lucia88 Autorytet
    Postów: 792 794

    Wysłany: 6 kwietnia 2018, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    20.04 kolejna wizyta :-) dziękuję!

    Frelcia jak się trzymasz?

    Frelcia pisała, że idzie się zdrzemnac i nastawia budzik na 23, by wziąć leki i sprawdzić wynik, więc pewnie napisze dopiero po 23iej.

    lamka lubi tę wiadomość

    PRZERWA W STARANIACH

    29.05- neurolog
    31.05- psychiatra
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 6 kwietnia 2018, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset mi nie chciało spaść tsh i nagle jak spadło w okolicy 1 tak sie ładnie trzymało no i potem była ciąża :) życzę Ci takiego samego scenariusza :)

    reset lubi tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 6 kwietnia 2018, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    20.04 kolejna wizyta :-) dziękuję!

    Frelcia jak się trzymasz?

    Super. To już wtedy usłyszysz serduszko piękny to dźwięk :)

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2018, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja odleciałam na drzemke, chociaż będą siły w nocy ;)

    Tylko martwi mnie też nieobecność Lunaris.... To już prawie 12 godzin od wizyty, smyk już zamknięty

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2018, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamka, też mam dr S 20.04 :) powinnam być wtedy już po owu i idę po recepty

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 6 kwietnia 2018, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie Black wrote:
    Ja odleciałam na drzemke, chociaż będą siły w nocy ;)

    Tylko martwi mnie też nieobecność Lunaris.... To już prawie 12 godzin od wizyty, smyk już zamknięty

    Za to Ciastek już pewnie wrócił :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 kwietnia 2018, 21:18

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 6 kwietnia 2018, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris na ex testerkach tez nie dala znaku?
    Oby ciążowe spanie ją dopadło :)

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 6 kwietnia 2018, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingulla wrote:
    Anna Stesia ja nie zmieniam pracy, tylko umowa kończy mi się w sierpniu (miałam na 3 lata), a od września mam dostać nową. Jeśli nie zajdę w ciążę do tego czasu to na pewno dostanę na stałe, natomiast jak zajdę to chyba przedłużą mi tylko do dnia porodu. To pewnie zależy od dobrego serca dyrektora :P

    Też się martwię o Lunaris. :(

    A to przepraszam, nie zrozumiałam. Tak czy owak życzę Ci, żeby było tak, jak sobie planujesz!

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 6 kwietnia 2018, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka wrote:
    Lunaris na ex testerkach tez nie dala znaku?
    Oby ciążowe spanie ją dopadło :)

    Niestety, u nas też cisza na morzu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2018, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja 19.04 mam już najprawdopodobniej usg połówkowe!!!! O.o jak to szyyyyybko minęło, a pamiętam jak dziś moment w którym chciałam wyrzucić test do kosza, bo przecież na bank nic z tego, kto normalny testuje w cyklu bezowulacyjnym...
    Martwię się o Lunaris, weźcie mnie jakoś telepatycznie obudźcie jak się odezwie a ja zaniemoge....

  • KateKum Autorytet
    Postów: 1451 1706

    Wysłany: 6 kwietnia 2018, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset miałam podobną sytuację po zwiększeniu dawki euthyroxu, jak obniżyłam to było ju ok

    Dziewczyny gratuluję <3
    Ja dzisiaj jestem o jednym bananie i padam na pysk. Dobrze, że jutro się wyspie

    xnw4lbete8c7uekt.png

    10.2017 [*] 8tc
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 6 kwietnia 2018, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia- urodziny mam jutro, ale dziękuję za życzenia!:* Powoli zaczęłam świętować za sprawą koleżanek z pracy :)

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2018, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkoda że nie ma wieści od pozostałych bo już padam i muszę wcześnie wstać ;(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2018, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie Black wrote:
    Lamka, też mam dr S 20.04 :) powinnam być wtedy już po owu i idę po recepty

    Minie ja 20.04 mam już wizytę u tej mojej dr w luxmedzie ;-) Ty w tym miesiącu ovi 1/5 tak jak ja przed ciąża? :-D

‹‹ 86 87 88 89 90 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ