X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANKO ;) 2017
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANKO ;) 2017

Oceń ten wątek:
  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inna lub inna dziewczyna ktora sie zna:) potrzebuje odpowiedzi na pytanie, bo zapomniałam zapytać w klinice jak dzwoniłam:) ile czeka sie na wynik fragmentacji dna plemników i msome? Dzis dzwoniłam o wyniki badań mojej bocenozybpochwy i osmczywiscie jestbjakaa bakteria chociaz nie daje mi żadnych objawów, wiec pewnie dostanę jakiś antybiotyk skoro jestem przed drożnością jajowodów No nie? Bo na to badanie musi byc czyściutko wszędzie tak?

  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Bazylkove a miałas usg czy wszystkoe jajka pękły? Bo taki stosunek lh/fsh to wróży PCOS, jeszcze bym krzywą cukrzycową zrobiła i d3.

    nie miałam usg bo mój gin w tym cyklu mnie nie chciał widzieć. W następnym tygodniu idę do nowego doktora, bo tego mam dość.

    a to PCOS to czym się objawia? bo u mnie cykle są regularne, tylko FL jest dość długa 15-17 dni

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bazylkove wrote:
    nie miałam usg bo mój gin w tym cyklu mnie nie chciał widzieć. W następnym tygodniu idę do nowego doktora, bo tego mam dość.

    a to PCOS to czym się objawia? bo u mnie cykle są regularne, tylko FL jest dość długa 15-17 dni



    Kochana ja mam PCOS a nie miałam żadnych objawow ;/ badać zaczełam sie po ślubie hak spóźniała mi sie @ i najpierw okazała sie za wysoka prolaktyna a dopiero potem PCOS :/

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bazylkove wrote:
    nie miałam usg bo mój gin w tym cyklu mnie nie chciał widzieć. W następnym tygodniu idę do nowego doktora, bo tego mam dość.

    a to PCOS to czym się objawia? bo u mnie cykle są regularne, tylko FL jest dość długa 15-17 dni
    Szczerze nie rozumiem dr którzy podaja leki na stymulację a nie robią usg bo może sie zdążyć że nie pekną i potem torbiel już na wątku marcowym dziewczyna wyhodowała 3 piękne torbiele.
    Dobrze że zmieniasz dr może inaczej podejdzie do ciebie i twoich wyników. Na PCOS się nie znam aż tak i też mało ginów wie z czym się to je i jak leczyć.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    FLowwer, mocno wierzę, że kwiecień musi być Wasz. Grono weteranek musi się w końcu trochę skurczyć.

    Idę pod prysznic i spać, do niczego innego się nie nadaję.. Przepraszam, że Wam tu smęcę na wieczór.
    Ja niebawem też będę smęciała, chociaz wcale nie chciałam się starac w tym cyklu, ale to jest silniejsze ode mnie. Na pewno będę miała żal, jeszcze tylko tydzień narzekania okres i do przodu :D Z wielką nadzieja na nowy cykl :-)

  • E_w_c_i_a Autorytet
    Postów: 349 364

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Ewcia jak się czujesz kiedy prenatalne ?
    Czekanie po owulacji na testowanie to pikuś w porównaniu na czekanie na kolejne wizyty! Najgorsza jest niewiedza. Czy wszystko jest dobrze czy może już jest źle.
    Ogólnie czuję się dobrze, chociaż przez jakieś 3 tygodnie meczyly mnie mdłości:/ teraz raz są, raz ich nie ma. Prenatalne mam 13.04. Oby ta trzynastka okazała się szczęśliwa ;-)
    Trzymam kciuki za wszystkie weteranki i te na początku drogi ;-)
    Pamiętajcie że wszystkie trudy starań wynagrodzi Wam widok ruszajacego sie dzidziusia na Usg i bijacego serduszka ;-)
    I będę Was podczytywac dopóki wszystkie do mnie nie dołączycie haha

    Flowwer, Agniechaaaa, summer86, Sarna84, zubii, Maja84, KateHawke lubią tę wiadomość

    Szczęśliwa mama Majeczki :*
    Dziecinka (10 tydzień) (*) 8.2015
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E_w_c_i_a wrote:
    Czekanie po owulacji na testowanie to pikuś w porównaniu na czekanie na kolejne wizyty! Najgorsza jest niewiedza. Czy wszystko jest dobrze czy może już jest źle.
    Ogólnie czuję się dobrze, chociaż przez jakieś 3 tygodnie meczyly mnie mdłości:/ teraz raz są, raz ich nie ma. Prenatalne mam 13.04. Oby ta trzynastka okazała się szczęśliwa ;-)
    Trzymam kciuki za wszystkie weteranki i te na początku drogi ;-)
    Pamiętajcie że wszystkie trudy starań wynagrodzi Wam widok ruszajacego sie dzidziusia na Usg i bijacego serduszka ;-)
    I będę Was podczytywac dopóki wszystkie do mnie nie dołączycie haha
    Daj znać po prenatalnych my tutaj czekamy na dobre fluidy!!! I emka tak nie męcz !!! Jak w odstawkę pójdzie hahahha

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysia wrote:
    Inna lub inna dziewczyna ktora sie zna:) potrzebuje odpowiedzi na pytanie, bo zapomniałam zapytać w klinice jak dzwoniłam:) ile czeka sie na wynik fragmentacji dna plemników i msome? Dzis dzwoniłam o wyniki badań mojej bocenozybpochwy i osmczywiscie jestbjakaa bakteria chociaz nie daje mi żadnych objawów, wiec pewnie dostanę jakiś antybiotyk skoro jestem przed drożnością jajowodów No nie? Bo na to badanie musi byc czyściutko wszędzie tak?
    Jesli się nie mylę to 2-3 tyg się czeka na wynik a na bakterie dostaniesz antybiotyk

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • E_w_c_i_a Autorytet
    Postów: 349 364

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Daj znać po prenatalnych my tutaj czekamy na dobre fluidy!!! I emka tak nie męcz !!! Jak w odstawkę pójdzie hahahha
    Już się przerzucił na Renię Rączkowską jak po ostatnim seksie miałam plamki krwi :-D powiedział że mnie juz nie ruszy haha

    Maja84 lubi tę wiadomość

    Szczęśliwa mama Majeczki :*
    Dziecinka (10 tydzień) (*) 8.2015
  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozostaje mieć nadzieję że teraz trafię na kompetentnego doktora.

    I może moje odwieczne problemy z cerą to też efekt tych złych wyników...ech

    Dziewczyny jesteście super babki, gdyby nie wy to nie wiem co bym zrobiła :)

    Tymczasem idę nakarmić endo winem i orzeszkami :D

    Flowwer, KateHawke lubią tę wiadomość

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E_w_c_i_a wrote:
    Już się przerzucił na Renię Rączkowską jak po ostatnim seksie miałam plamki krwi :-D powiedział że mnie juz nie ruszy haha
    Biedny musi się poświecić ;) ale dobro bobasa najważniejsze

    E_w_c_i_a lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • E_w_c_i_a Autorytet
    Postów: 349 364

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Biedny musi się poświecić ;) ale dobro bobasa najważniejsze
    Tak jest, najwyżej w październiku będzie pakerem xD

    Maja84 lubi tę wiadomość

    Szczęśliwa mama Majeczki :*
    Dziecinka (10 tydzień) (*) 8.2015
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E_w_c_i_a wrote:
    Tak jest, najwyżej w październiku będzie pakerem xD
    Padłam ze śmiechu hahahhah
    I zaraz po połogu ruszać po drugią fasolkę !!!mój emek mi to zapowiedział ;)

    E_w_c_i_a, Maja84, KateHawke lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysia wrote:
    Inna lub inna dziewczyna ktora sie zna:) potrzebuje odpowiedzi na pytanie, bo zapomniałam zapytać w klinice jak dzwoniłam:) ile czeka sie na wynik fragmentacji dna plemników i msome? Dzis dzwoniłam o wyniki badań mojej bocenozybpochwy i osmczywiscie jestbjakaa bakteria chociaz nie daje mi żadnych objawów, wiec pewnie dostanę jakiś antybiotyk skoro jestem przed drożnością jajowodów No nie? Bo na to badanie musi byc czyściutko wszędzie tak?
    MSOME było do odbioru na drugi dzień, a fragmentacja 5 dni roboczych, chociaż niektóre kliniki ,,mielą" wynik 2 tygodnie. :) Co do wykrycia bakterii, to faktycznie przed badaniem powinni wdrożyć antybiotykoterapię, a później powtórzyć wymaz. :)

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, podpowiedzcie proszę czy ten test owulacyjny facelle jest według Was pozytywny? Nie robiłam ich za bardzo wczesniej (tzn robiłam ale na samym początku cyklu i wtedy były mega delikatne kreseczki) i nie mam porównania, myślałam ze jestem na 100 pro po owulacji ale moze jednak mi w tym cyklu przeskoczyła i warto cos jeszcze podziałać? ;)

    https://zapodaj.net/298b80785d8f3.jpg.html

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    Dziewczyny, podpowiedzcie proszę czy ten test owulacyjny facelle jest według Was pozytywny? Nie robiłam ich za bardzo wczesniej (tzn robiłam ale na samym początku cyklu i wtedy były mega delikatne kreseczki) i nie mam porównania, myślałam ze jestem na 100 pro po owulacji ale moze jednak mi w tym cyklu przeskoczyła i warto cos jeszcze podziałać? ;)

    https://zapodaj.net/298b80785d8f3.jpg.html
    Jak masz ochotę i siłe to dobij jajko ;)

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Jak masz ochotę i siłe to dobij jajko ;)

    Wladnie nie do końca mam i szukam motywacji :D

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    Wladnie nie do końca mam i szukam motywacji :D
    Motywacja to fasolka <3

    nowa na dzielni, Maja84 lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja o której jutro masz usg ? Teraz ja czekam i tupam nogami!!

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Psuła Koleżanka
    Postów: 35 20

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj się zorientowałam, że ovu przesunęło mi datę @ z 16.04. na 13.04. W zeszłym roku 13.04. wyszedł pozytywny test i jakoś tak naszła mnie nadzieja, że może w "rocznicę" się uda..? Eh..
    Proszę o przepisanie na testowanie 13.04.


    Tulę mocno te z Was, które zaczynają od nowa i życzę spokojnej ciąży naszym świeżutkim "ciężarówkom" :)

    Flowwer cudowna wiadomość, trzymam mocno kciuki! :)

    Flowwer lubi tę wiadomość

    5 lat starań o pierwszą fasolkę.
    05.2016 -poronienie zatrzymane 12 tc
    Problem męski
‹‹ 100 101 102 103 104 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ