X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANKO ;) 2017
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANKO ;) 2017

Oceń ten wątek:
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Dziewczyny dzwonili z kliniki


    Transfer przesunięty na wtorek po świętach :( martwi mnie to. Wiecie jak cos sie przekłada to zawsze pechowo wychodzi :(

    Lepiej myśl, że to już za tydzień :)
    A Ty masz więcej czasu, żeby podrasować endo :)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Emiilka Autorytet
    Postów: 923 2321

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny :)

    Jeżeli mogę się dołączyć, to poproszę o wpisanie na testowanie 30 kwietnia :) Bardzo bym chciała, żeby tym razem się udało.

    12 cs. - szczęśliwy! Cudzie trwaj! <3
    url=https://www.suwaczki.com/]mhsv20mmi0dw1s0w.png[/url]
    1 cs. - Aniołek - 6 tc.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja chyba noe zatestuje w kwietniu 12dpt wypada na 30.04 sikanca nie pozwolą zrobić i wsunie mają racje :p a potem jest maj a 1.05 jeszcze wolny :p ciekawa jestem kiedy powiedzą zwby bete zrobić bo ja do 2.05 oszaleje ;p

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaa, myślę, że zatestujesz i każą Ci zrobić w 11 dpt, w sobotę pewnie macie czynne laby, nie to co u mnie na prowincji ;)

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emiilka, witaj :) napisz coś o sobie, jesli chcesz. No i oczywiście powodzenia!

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Agniechaaa, myślę, że zatestujesz i każą Ci zrobić w 11 dpt, w sobotę pewnie macie czynne laby, nie to co u mnie na prowincji ;)



    No zobaczymy :)

  • E_w_c_i_a Autorytet
    Postów: 349 364

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chicken wrote:
    Jestem po wizycie. Trochę mam mieszane uczucia...
    Lekarz powiedział że jak te moje bole podbrzusza będzie nasilac lub będę krwawi mam odrazu jechać do szpitala. Mam rowniez nie chodzić za duzo jeśli to powoduje kłucie. Ponadto lekarz na wstępie zabronił mi gdziekolwiek lecieć samolotem - A mialam taki zamiar w piatym miesiącu ciąży. Ponadto kolejną wizytę mam na 25.04 i wtedy mam mieć usg.
    Uznał że żadne z nas w tej chwili nie ma wpływu czy ciąża się utrzyma czy nie. Mam sie po prostu oszczędzać.
    Co wy na to? Boje się teraz bardzo tych kłuć w brzuchu bo nie wiem czy to na pewno prawidłowy objaw :((

    Chicken ja miałam takie kłucia, ciagniecie w podbrzuszu, czasami taki wrażenie jakbym miała dostać okres. Przeszło po ok 1.5 tygodnia. Badalas sobie progesteron? Tsh?

    Szczęśliwa mama Majeczki :*
    Dziecinka (10 tydzień) (*) 8.2015
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    A co to jest mikronabłonek w śluzie? Jak to badasz, skad wiesz ze sie pojawia w sluzie?

    Bertha jak wyciągam palec to mam na nim śluz taki wiesz z drugij fazy a w nim widze malutkie skrawki skóry. Zastanawiałam sie czy jest to złuszczajace sie endometrium co oznacza miesiaczkę czy jednak moze po zagnieżdzeniu coś takiego tez moze się pojawiać. okres mam mieć niedziele.

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Barbarka1984 Autorytet
    Postów: 393 1078

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    Mi pan bociek od 2 dni dzień dobry mówi jak do pracy jadę :-D Siedzi na latarni ulicznej i patrzy jak moje autko pod nim przejeżdża <3 A pani bocianowa w gnieździe już się ułożyła

    Moje autko wczoraj przejezdzalo pod lecacym bocianem i musialam natychmiast zjechac na pobocze, bo mi nasr.... na szybe hahaha A wycieraczki nie daly rady

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2017, 19:57

    Flowwer, staraczka1111, Baranek_Aga, Maja84, bertha lubią tę wiadomość

    f2wl3e5eeobcrt92.png
    Trzy lata starań o pierwsze Dzieciatko
    Luty 2017 laparoskopia
    25.04.2017 1IUI @
    Wrzesien 2017 <3
    Beta 15dpo 85,7; prg 27,07
    Beta 17dpo 247,1
    Maksio 20maja2018

    30c.s. o drugi Skarb (przerwa wrzesień-grudzień 2020)
  • Emiilka Autorytet
    Postów: 923 2321

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Emiilka, witaj :) napisz coś o sobie, jesli chcesz. No i oczywiście powodzenia!

    Dziewczyny, ja Was podczytuję już od jakiegoś czasu :) Dopiero teraz jednak zdecydowałam się założyć konto, bo już nie mogę wyrobić z czekaniem na owulację, a potem na testowanie :)

    W lutym 2017 r. rozpoczęliśmy starania, udało się za pierwszym razem. Niestety nasze szczęście nie trwało długo i na samym początku szóstego tygodnia wylądowałam w szpitalu. Byłam w szoku. Na szczęście lekarz powiedział, że przy utracie tak młodej ciąży możemy od razu kontynuować starania. W marcu się nie udało (serduszkowanie było, okres dostałam normalnie 28 dc). Zatem teraz jest trzeci miesiąc starań i mam ogromną nadzieję, że będzie udany...

    Trzymam za nas wszystkie kciuki :)

    12 cs. - szczęśliwy! Cudzie trwaj! <3
    url=https://www.suwaczki.com/]mhsv20mmi0dw1s0w.png[/url]
    1 cs. - Aniołek - 6 tc.
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Barbarka1984 wrote:
    Moje autko wczoraj przejezdzalo pod lecacym bocianem i musialam natychmiast zjechac na pobocze, bo mi nasr.... na szybe hahaha A wycieraczki nie daly rady
    Zasrane szczęście dostałaś od boćka hahahahha ja raz z taką glutą na długich włosach przyszłam do pracy i wszyscy mieli ubaw ze mnie :D

    innamorata88, Maja84, Barbarka1984 lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emiilka wrote:
    Dziewczyny, ja Was podczytuję już od jakiegoś czasu :) Dopiero teraz jednak zdecydowałam się założyć konto, bo już nie mogę wyrobić z czekaniem na owulację, a potem na testowanie :)

    W lutym 2017 r. rozpoczęliśmy starania, udało się za pierwszym razem. Niestety nasze szczęście nie trwało długo i na samym początku szóstego tygodnia wylądowałam w szpitalu. Byłam w szoku. Na szczęście lekarz powiedział, że przy utracie tak młodej ciąży możemy od razu kontynuować starania. W marcu się nie udało (serduszkowanie było, okres dostałam normalnie 28 dc). Zatem teraz jest trzeci miesiąc starań i mam ogromną nadzieję, że będzie udany...

    Trzymam za nas wszystkie kciuki :)
    Życzę Ci byś długo nie musiała czekać na swoją fasolkę ♡♡
    Tsh badałaś i anty-TPO?

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje drogie co sądzicie o takich wynikach robione w 13dc
    Estradiol - 200.2 pg/ml
    Norma : Faza owulacyjna . pg/ml 63.9 - 356

    FSH - 21.4 mIU/ml
    norma: Faza owulacyjna . mIU/ml 3.4 - 33.4

    LH - 50.3 mIU/ml
    Norma: Faza owulacyjna . mIU/ml 8.7 - 76.3

    Jak to jest z tym FSH i LH czy zawsze ten stosunek ma być 1:1 niezależnie od dnia cyklu? Bo jeśli tak to u mnie LH/FSH wynosi 2,35.

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka wrote:
    Moje drogie co sądzicie o takich wynikach robione w 13dc
    Estradiol - 200.2 pg/ml
    Norma : Faza owulacyjna . pg/ml 63.9 - 356

    FSH - 21.4 mIU/ml
    norma: Faza owulacyjna . mIU/ml 3.4 - 33.4

    LH - 50.3 mIU/ml
    Norma: Faza owulacyjna . mIU/ml 8.7 - 76.3

    Jak to jest z tym FSH i LH czy zawsze ten stosunek ma być 1:1 niezależnie od dnia cyklu? Bo jeśli tak to u mnie LH/FSH wynosi 2,35.
    Na moje oko masz pik czyli ovulacje bierz się za przytulanie od dziś przez najbliższe 3 dni

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer dziękuje :) wylogowywuję sie wiec :) co prawda jest mecz więc musze byc przekonywująca :)

    Amy333 lubi tę wiadomość

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • chicken Autorytet
    Postów: 444 212

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E_w_c_i_a wrote:
    Chicken ja miałam takie kłucia, ciagniecie w podbrzuszu, czasami taki wrażenie jakbym miała dostać okres. Przeszło po ok 1.5 tygodnia. Badalas sobie progesteron? Tsh?
    Badałam przed zajściem w ciążę. Teraz nie. Chociaż sądząc po moim wykresie to z progesteronem problemów nie mam. Temperatura cały czas trzyma mi się bardzo wysoko . Nigdy nie miałam cyklu w którym by mi się temperatura nie podniosła.
    Z tsh też nie miałam problemów. Zawsze poniżej 1.8. Może u mnie też tup zaraz minie. Poczekamy, zobaczymy. Dziś mam wrażenie że kluje troszke mniej niż do tej pory - Może ten objaw już się uspokaja. A w którym miejscu mialas te kłucia? Bo ja mam wrażenie że kłują jajniki

    geeky-2017-12-12.jpg
  • gg88 Autorytet
    Postów: 1075 894

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaa we wtorek moja koleżanka idzie na cesarkkę więc zwalnia ci brzuszek :) teraz ty przejmiesz bałwanki :) będzie dobrze :)

    zrobiłam betę spadła do 9,75 już coraz bliżej do nowego cyklu starań.... przynajmniej mam taka nadzieję że owulka się pojawi

    Tomasz 09.2018 :)
    MTHFR A1298C-hetero, PAI-1 4G -hetero, IO
    Morfologia nasienia 2% w 2017

    staranie o 2 dziecko od 2019 i nadal nic
    Morfologia nasienia 0% w 2022r
  • E_w_c_i_a Autorytet
    Postów: 349 364

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chicken wrote:
    Badałam przed zajściem w ciążę. Teraz nie. Chociaż sądząc po moim wykresie to z progesteronem problemów nie mam. Temperatura cały czas trzyma mi się bardzo wysoko . Nigdy nie miałam cyklu w którym by mi się temperatura nie podniosła.
    Z tsh też nie miałam problemów. Zawsze poniżej 1.8. Może u mnie też tup zaraz minie. Poczekamy, zobaczymy. Dziś mam wrażenie że kluje troszke mniej niż do tej pory - Może ten objaw już się uspokaja. A w którym miejscu mialas te kłucia? Bo ja mam wrażenie że kłują jajniki

    Ja mialam kłucie i ciągniecie w dole brzucha. Byłam tam taka spięta, nie mogłam się rozluźnić. Ale przeszło także myślę ze u Ciebie tez przejdzie.
    Co do badań to niestety w ciąży różne rzeczy mogą skakać np tsh. Co do progesteronu to moze warto zbadac? Ja po teście mialam 30 a i tak gin mi dał luteine na wszelki wypadek. No ale zrobisz jak uwazasz ;-)

    Szczęśliwa mama Majeczki :*
    Dziecinka (10 tydzień) (*) 8.2015
  • Emiilka Autorytet
    Postów: 923 2321

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Życzę Ci byś długo nie musiała czekać na swoją fasolkę ♡♡
    Tsh badałaś i anty-TPO?

    Flowwer, nie badałam Tsh ani anty-TPO. Ze szpitala wypisali mnie w stanie dobrym, miałam robioną morfologię i podstawowe badania i nic niepokojącego nie wykazały.. Lekarz powiedział mi, że mam szansę na badania uzasadniające poronienie dopiero po drugiej stracie.

    Mogę prywatnie zrobić to Tsh i anty-TPO? W dowolnym dniu cyklu?

    Dziękuję za życzenie upragnionej fasoleczki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2017, 22:19

    12 cs. - szczęśliwy! Cudzie trwaj! <3
    url=https://www.suwaczki.com/]mhsv20mmi0dw1s0w.png[/url]
    1 cs. - Aniołek - 6 tc.
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emiilka wrote:
    Flowwer, nie badałam Tsh ani anty-TPO. Ze szpitala wypisali mnie w stanie dobrym, miałam robioną morfologię i podstawowe badania i nic niepokojącego nie wykazały.. Lekarz powiedział mi, że mam szansę na badania uzasadniające poronienie dopiero po drugiej stracie.

    Mogę prywatnie zrobić to Tsh i anty-TPO? W dowolnym dniu cyklu?

    Dziękuję za życzenie upragnionej fasoleczki :)
    Na zwyklego lekarza lub gin bym nie liczyła najlepiej te badania samemu zrobić w prywatnym lab. Te badania najlepiej wykonać w 3 dc w tym czasie są najbardziej wiarygodne.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2017, 22:33

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
‹‹ 160 161 162 163 164 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ