X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANKO ;) 2017
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANKO ;) 2017

Oceń ten wątek:
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 15 kwietnia 2017, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was w ten pochmurny sobotni dzień.
    Maja odpocznij kilka dni i włóż koronę bo jej noszenie meczy.
    Niebawem bedzie na majowym ponownie klub AA :D
    A u mnie ból piersi zelżał wiec progesteron spadł czyli dzis przedostatni dzień cyklu (29).
    Do 1 w nocy robiłam hybrydy i chyba upadłam na głowę ;)
    Kobitki Wesołych Świąt!!!

    staraczka1111, Maja84, Karma88 lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 15 kwietnia 2017, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja84 wrote:
    No to mam... Wielką Sobotę... w pełnej czerwoności :( :( :( Wiedziałam, że przyjdzie, a jednak jak już się stało poryczałam się jak głupia :(
    Zaczynam być tym zmęczona, przynajmniej teraz czuję się zmęczona. Człowiek na głowie staje, żeby zostać rodzicem a tu ch...j I znowu oczekiwanie na koniec @, potem na owu, a potem na @ i tak w kółko i w kółko i w kółko...
    Przepraszam kochane, ale znacie to z autopsji...tak, mam typowo małpowy nastrój :( Wielka Czerwona Beznadziejna Sobota! ehhhh
    Maja trzymaj sie, u mnie dzisiaj tez rozkręciła sie na dobre, czerwone szaleństwo:/ popłacze chwile i zbieraj siły do kolejnej walki, ja juz tak ponad rok, ale w końcu sie nam uda:). Rób badanie drożności a maz nasienia, moze tu gdzies jest problem i sie naprawi i bedzie git:* nie możemy sie załamywać:* chociaz ja tez co miesiąc zadaje sobie pytanie czy kiedykolwiek sie uda, ale zaraz potem wierze ze jak nie naturalnie to invitro powinno pomoc. Zawsze jak przychodzi @ to przychodzi chwilowe załamanie niestety:/

    Maja84 lubi tę wiadomość

  • Raven Autorytet
    Postów: 469 563

    Wysłany: 15 kwietnia 2017, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja tule :* wiem jak się czujesz...

    Wesołych Świąt kochane :)

    Ja chyba we wtorek pójdę na betę bo nie wytrzymam dłużej w tej niepewności. Moje przeczucie mówi mi, że się udało i w tym cyklu będę wyjątkowo załamana jak się nie uda

    Mamma-mia lubi tę wiadomość

    <3 Zosia
    tt1d7b8c.pngtt1d80fd.jpgcravings-2017-12-30.jpg
    Udało się w 16cs w 2 cyklu z Clo . Starania od sierpnia 2015
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 15 kwietnia 2017, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysia wrote:
    Maja trzymaj sie, u mnie dzisiaj tez rozkręciła sie na dobre, czerwone szaleństwo:/ popłacze chwile i zbieraj siły do kolejnej walki, ja juz tak ponad rok, ale w końcu sie nam uda:). Rób badanie drożności a maz nasienia, moze tu gdzies jest problem i sie naprawi i bedzie git:* nie możemy sie załamywać:* chociaz ja tez co miesiąc zadaje sobie pytanie czy kiedykolwiek sie uda, ale zaraz potem wierze ze jak nie naturalnie to invitro powinno pomoc. Zawsze jak przychodzi @ to przychodzi chwilowe załamanie niestety:/
    Nie poddawajmy się!! mamy pod górkę ale potem jaka radość będzie ♡
    A i do tych badań dołożyłam bym na wrogość śluzu koszt ok 100 zl a też dużo wyjaśni.

    Maja84 lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 15 kwietnia 2017, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raven wrote:
    Maja tule :* wiem jak się czujesz...

    Wesołych Świąt kochane :)

    Ja chyba we wtorek pójdę na betę bo nie wytrzymam dłużej w tej niepewności. Moje przeczucie mówi mi, że się udało i w tym cyklu będę wyjątkowo załamana jak się nie uda
    We wtorek ktory to będzie dpo ? Trzymam kciuki oby intuicja nas nie zawiodła moja mi mowi ze klapa

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Raven Autorytet
    Postów: 469 563

    Wysłany: 15 kwietnia 2017, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    We wtorek ktory to będzie dpo ? Trzymam kciuki oby intuicja nas nie zawiodła moja mi mowi ze klapa
    We wtorek 12dpo.
    A kiedy testujesz?

    <3 Zosia
    tt1d7b8c.pngtt1d80fd.jpgcravings-2017-12-30.jpg
    Udało się w 16cs w 2 cyklu z Clo . Starania od sierpnia 2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2017, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i @ przyszla. ;( i znow miesiac czekania. Chyba sobie wezme troche wolnego od pracy, M ma urlop wiec bedziweny dzialac i 2018 bedzie nasz.

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 15 kwietnia 2017, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raven wrote:
    We wtorek 12dpo.
    A kiedy testujesz?
    Ja testowałam w czwartek w 10dpo i biel vizira w poniedziałek ma przyjść @ jak do środy nie będzie wrednej to pójdę na betę choć wszystkie znaki wskazują że małpiszon przyjdzie.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 15 kwietnia 2017, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa0801 wrote:
    No i @ przyszla. ;( i znow miesiac czekania. Chyba sobie wezme troche wolnego od pracy, M ma urlop wiec bedziweny dzialac i 2018 bedzie nasz.
    Tulę! kurcze tu od kilku dni same @@@@@@

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Mini89 Autorytet
    Postów: 693 796

    Wysłany: 15 kwietnia 2017, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś tez testowalam ale nic... ale w sumie 10 dpo wiec może za wczas... choć boje się ze objawy co mam to bardziej po clo i luteinie są a nie z innego powodu...

    Wesołych Świąt dla Każdej !!

    ex2buay3h02dl23a.png
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 15 kwietnia 2017, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja póki co nie mam @, szyjka zamknięta, pewnie mi sie troszkę cykl wydłużył :). Jak do wtorku nie dostanę to testuje ale nie sądzę, pewnie będzie jutro :) w sumie duzo pije bo cały czas mamy gości albo jesteśmy w gościach od połowy tygodnia, 2-3 drinki dziennie idą od połowy tygodnia wiec trochę bym sie chyba martwiła jakby sie teraz udało ale no szanse sa naprawdę nikłe no i mam 2 białe testy na liczniku

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 15 kwietnia 2017, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, żeby osłodzić trochę kiepski kwiecień na naszym wątku.. Dziewczyna, która nie udziela się na forum, ale prowadzi wykres i stara już dość długo, właśnie dziś zobaczyła dwie kreseczki na teście. Był to jej 3 cykl po laparoskopii.
    Tak bardzo się cieszę, że jej się udało i jednocześnie takie historie przywracają nadzieję, że każdą z nas w końcu spotka to szczęście.

    Flowwer, Psuła, Karma88, Maja84, Koliber, Rucola, emi2016, Barbarka1984, Agniechaaaa lubią tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Psuła Koleżanka
    Postów: 35 20

    Wysłany: 15 kwietnia 2017, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja tulę mocno! :*
    Pozostaje mieć nadzieję, że maj nas rozpieści po tym okropnym kwietniu :/

    Mój @ zwariował, prawie go nie ma. Oszaleć można :/

    Zdrowych i spokojnych Świąt Kochane :*

    Maja84 lubi tę wiadomość

    5 lat starań o pierwszą fasolkę.
    05.2016 -poronienie zatrzymane 12 tc
    Problem męski
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 15 kwietnia 2017, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Tak, żeby osłodzić trochę kiepski kwiecień na naszym wątku.. Dziewczyna, która nie udziela się na forum, ale prowadzi wykres i stara już dość długo, właśnie dziś zobaczyła dwie kreseczki na teście. Był to jej 3 cykl po laparoskopii.
    Tak bardzo się cieszę, że jej się udało i jednocześnie takie historie przywracają nadzieję, że każdą z nas w końcu spotka to szczęście.
    Jedna dziewczyna na wątku laparo która miała zabieg w ten sam dzień co ja i Barbarka jest już w 6 tyg ciąży. Mi to osobiście daje dużą nadzieję i nie tracę wiary choć tutaj jestem największą weteranką.
    Czasem się pókam w tą blonď głowkę "co ja tu robię" cuda takie są na półce "baśnie i legendy".

    summer86, Maja84 lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 15 kwietnia 2017, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer, nie trać nadziei, jak widać laparo może naprawdę zwiększyć szanse diametralnie.
    Ja już też bym chciała mieć to za sobą, bo pokładam w tym naprawdę duże nadzieje. Ustaliłam jednak z lekarzem, że histero będzie robiona osobno, bo histeroskopia nie wymaga pełnego znieczulenia i jest mniej skomplikowana. Zatem na pierwszy ogień będzie laparo i chromotubacja.Chciałabym już mieć wyznaczony termin..

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 15 kwietnia 2017, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak tam Wasze świąteczne przygotowania? My już skończyliśmy.. mieliśmy nic nie robić a skończyło się jak zawsze ;) Lodówka pełna, no ale będzie czym obdzielić rodzinkę jak pójdziemy jutro i w poniedziałek w gości.

    Obawiam się jutrzejszego dnia.. idziemy do męża rodziny i będzie też jego kuzynka z niedawno urodzonym dzieckiem. Boje się jak zareaguję i boję się pytań kiedy my będziemy mieli dziecko.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2017, 16:18

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 15 kwietnia 2017, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Flowwer, nie trać nadziei, jak widać laparo może naprawdę zwiększyć szanse diametralnie.
    Ja już też bym chciała mieć to za sobą, bo pokładam w tym naprawdę duże nadzieje. Ustaliłam jednak z lekarzem, że histero będzie robiona osobno, bo histeroskopia nie wymaga pełnego znieczulenia i jest mniej skomplikowana. Zatem na pierwszy ogień będzie laparo i chromotubacja.Chciałabym już mieć wyznaczony termin..
    Ja swoją cierpliwością pobijam i nadal jej nie tracę.
    Najwazniejsze to mieć plan diagnostyczny bo to daje powera do działania ♡

    Karma88, Maja84 lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Karma88 Autorytet
    Postów: 3088 3640

    Wysłany: 15 kwietnia 2017, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem z Wami.
    Maja uda się w końcu!!!

    Mam nadzieje, ze odpoczniemy wszystkie w te Swieta. Niech nasze glowy dostana troche oddechu, a potem pelna para lecimy z pozytywnymi tesciorami!

    Ja dziś wróciłam do domu od sąsiadów po złożeniu życzeń i musialam przetrzezwiec. Upieklam serniczek, mazurki udekorowalam, pasta jajeczna, salatka i koniec przygotowan, bo maz sprzatnal caly dom. :)


    Kochane a powiedzcie mi czy dobrze rozumiem, że laparoskopia to inaczej skaryfikacja jajnikow?

    Emilka <3

    gg649vvjtg0z1oj0.png

    Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 15 kwietnia 2017, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sammer jeszcze ogarniam pranie bo tydz nie było mnie w domu a i metraż podłóg mi do mycia został. Ja i tak w pracy święta;)
    Mi na szczęście już takich tekstów nie mówi i mam spokój.
    Ale po przyjściu do domu cisną mi się łezki do oczu, walczę z tym ale jakoś to silniejsze odemie.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 15 kwietnia 2017, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karma88 wrote:
    Dziewczyny jestem z Wami.
    Maja uda się w końcu!!!




    Kochane a powiedzcie mi czy dobrze rozumiem, że laparoskopia to inaczej skaryfikacja jajnikow?
    Nie laparo to ogladanie macicy, strzepek i jajnikow z zewnątrz a skaryfikacja to nacinanie z zewnatrz powłok jajników często przy PCOS się wykonuje ale trzeba zbadać AMH bo mocno ten zabieg zmniejsza rezerwę jajnikową.
    Ja przy laparo nie miałam nawet dotykanych jajników bo wszystko miałam Ok.

    summer86 lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
‹‹ 178 179 180 181 182 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ