X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANKO ;) 2017
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANKO ;) 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2017, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer walczę z lenkiem przed negatywnym testem. Niby nie moge sie doczekać piatku a z drugiej strony jestem przerażona :/
    Dzis jeszcze lekkie klocie lewego jajnika ale wydaje mi sie ze juz lżej niż w ostatnie dni objawow więcej braaaak :/ wiec czekamy oby Bałwankowi było tam dobrze ❤️❤️

    Barbarka1984 lubi tę wiadomość

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 25 kwietnia 2017, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaa, przy tylu zaciśniętych kciukach internetowych ciotek, Bałwanek musi zostać z Wami na kolejne 8 miesięcy :) Nie ma innej opcji! Poza tym jest tu spora kolejka podchodzących wkrótce do in vitro, więc Bałwanek musi świecić przykładem :)

    Agniechaaaa, nadzieja73, zubii, madzia8lenka, Bocianiątko, staraczka1111, Barbarka1984, Sarna84 lubią tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • MamaLaury Znajoma
    Postów: 26 21

    Wysłany: 25 kwietnia 2017, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje pozytywów, przytulam te, które przenoszą się na maj tak jak ja.
    U mnie @(poronienie) zaczęło się w niedziele-trwa nadal. Przepisuje się na maj- bo ustaliliśmy ze mimo bólu się nie poddajemy. Z tego co czytałam to zaczęłam @ jak Sarna ( jak długie masz cykle?) może spotkamy się w ,maju i razem tu ogłosimy ze nam beta pięknie rośnie, a nie spada :-(. Zamiast łez smutku będą tym razem już tylko łzy szczęścia?

    8 miesiąc starań (6cykl)
    PCO
    Ziółka, castagnus, inofolic
    10 letnia córka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2017, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Walsnei bardzo wyraźnie SUMMER przeczytałam Twoje słowa do Bałwanka ;) mam nadzieje, ze jest grzeczny i posłucha :D!!!

    summer86 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2017, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamalaury trzymam za Was kciuki :)

    MamaLaury lubi tę wiadomość

  • MamaLaury Znajoma
    Postów: 26 21

    Wysłany: 25 kwietnia 2017, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja za bałwanka również trzymam.

    Agniechaaaa lubi tę wiadomość

    8 miesiąc starań (6cykl)
    PCO
    Ziółka, castagnus, inofolic
    10 letnia córka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2017, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaLaury wrote:
    Ja za bałwanka również trzymam.



    Dziękujemy ❤️❤️

    MamaLaury lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2017, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer, czeresniowa - póki co się nie rozkręca, na papierze nic nie zostaje ale jak się zbadalam to jest śluz taki brazowawy, to nie krew. Wiem że może się zdarzyć plamienie w terminie @ a mimo wszystko będzie ciąża. Czekam spokojnie na wynik bety. Będzie wszystko jasne i przynajmniej będę wiedzieć czy mogę ćwiczyć :-P

  • gg88 Autorytet
    Postów: 1075 894

    Wysłany: 25 kwietnia 2017, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tinaa2015 wrote:
    Summer, czeresniowa - póki co się nie rozkręca, na papierze nic nie zostaje ale jak się zbadalam to jest śluz taki brazowawy, to nie krew. Wiem że może się zdarzyć plamienie w terminie @ a mimo wszystko będzie ciąża. Czekam spokojnie na wynik bety. Będzie wszystko jasne i przynajmniej będę wiedzieć czy mogę ćwiczyć :-P
    czekam z niecierpliwością na wyniki :)

    Meśka lubi tę wiadomość

    Tomasz 09.2018 :)
    MTHFR A1298C-hetero, PAI-1 4G -hetero, IO
    Morfologia nasienia 2% w 2017

    staranie o 2 dziecko od 2019 i nadal nic
    Morfologia nasienia 0% w 2022r
  • Lejka Autorytet
    Postów: 272 490

    Wysłany: 25 kwietnia 2017, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tinaa2015 wrote:
    Summer, czeresniowa - póki co się nie rozkręca, na papierze nic nie zostaje ale jak się zbadalam to jest śluz taki brazowawy, to nie krew. Wiem że może się zdarzyć plamienie w terminie @ a mimo wszystko będzie ciąża. Czekam spokojnie na wynik bety. Będzie wszystko jasne i przynajmniej będę wiedzieć czy mogę ćwiczyć :-P

    Tina, w pierwszej ciąży to ja tak przez 5 dni byłam pewna, że @ się rozkręca... Oby u Ciebie było tak samo... <3

    19.10.2017 - nasz drugi cud <3 <3 <3
    zem3x1hpg5sqvgam.png
    5.02.2017 - poronienie w 6 tc, ale... równocześnie początek szczęśliwego cyklu...
    27.11.2015 - nasze największe szczęście <3 <3 <3
    1usaj44jdjzlowlt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2017, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny przenoszę się na maj! Jestem razem z Wami i trzymam kciuki za każdą z Was!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2017, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    4g@ - przykro mi, tulę mocno! Moich wyników jeszcze nie ma, na dodatek chyba im strona szwankuje bo nie zawsze mogę się zalogować.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2017, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lejka a jak wyglądało u Ciebie to rozkręcanie się @?:) i czy bolały Cie przy tym jajniki?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2017, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki bardzo Tinaa! :) trzymam kciuki za wyniki bety! :)

  • gg88 Autorytet
    Postów: 1075 894

    Wysłany: 25 kwietnia 2017, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane wiem że tojuż gdzieś się przewijało ale co polecicie na pieczenie... chyba złapałam jakąś infekcję... tylko zazwyczaj tak miałam po serduszkach jeden dzień i samoistnie przechodziło a teraz nadal się utrzymuje...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 kwietnia 2017, 20:15

    Tomasz 09.2018 :)
    MTHFR A1298C-hetero, PAI-1 4G -hetero, IO
    Morfologia nasienia 2% w 2017

    staranie o 2 dziecko od 2019 i nadal nic
    Morfologia nasienia 0% w 2022r
  • Lejka Autorytet
    Postów: 272 490

    Wysłany: 25 kwietnia 2017, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    4g@ to rozkręcanie się wyglądało właśnie tak, że w dniu spodziewanej miesiączki pojawiło się plamienie brązowe. Mimo, że w okresie owulacyjnym staraliśmy się o dzidzię, to w związku z wszelkimi zapowiedziami lekarzy, że będzie trudno, to byliśmy gotowi na przynajmniej roczne staranko, więc... ja zupełnie zapomniałam, że się staraliśmy, więc ciąży nie podejrzewałam. I tak 5 dni czekałam, że plamienie się rozkręci, a tu tylko plamienie.Raz mocniejsze, że aż podpaskę załozyłam, a potem słabsze... No a tu dzień za dniem mijaly i nic... To mnie tknęlo w końcu, przy okazji kupiłam jakiś test - i nie czekałam na rano, tylko późnym wieczorem siknęłam i... mega szok-zaledwie po chwili pojawiła sie słaba druga kreska-to był 16dpo :)
    Wszystko było jakby okres miał przyjść-jedyne co mnie ciekawiło, to że co rano po obudzeniu mdliło mnie tak ze 2h...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 kwietnia 2017, 20:38

    19.10.2017 - nasz drugi cud <3 <3 <3
    zem3x1hpg5sqvgam.png
    5.02.2017 - poronienie w 6 tc, ale... równocześnie początek szczęśliwego cyklu...
    27.11.2015 - nasze największe szczęście <3 <3 <3
    1usaj44jdjzlowlt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2017, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie, zazdroszczę :) ja niestety jutro mam termin spodziewanej i niestety już pogodziłam się z tym, że małpa przyjdzie. Dziś mam 4 dzień plamienia i pojawiła się krew, więc jutro pewnie przyjdzie z wielkim przytupem.

  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 25 kwietnia 2017, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja też potrzebuje porady:) zjadłam wczoraj ostatni antybiotyk rano, a na noc założyłam jeszcze globulke przeciwgrzybicza ( codziennie na noc miałam brać jedna dowcipnie czyli łącznie 6 a antybiotyk brałam przez 5 dni)i dzis juz antybiotyku nie mam, a tu jakos zaczęło troche przez chwile mnie Swędzieć i delikatnie chwile piekło i ja sie zastanawiam czy możliwe ze jednak jakiś grzybek sie zrobił od antybiotyku czy raczej mało prawdopodobne skoro tyle globulek przeciwgrzybiczych wzięłam? Bo kurczę w przyszły czwartek mam kontrolny wymaz i boje sie ze tam cos znowu wyjdzie:/

  • Emiilka Autorytet
    Postów: 923 2321

    Wysłany: 25 kwietnia 2017, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tinaa2015 wrote:
    4g@ - przykro mi, tulę mocno! Moich wyników jeszcze nie ma, na dodatek chyba im strona szwankuje bo nie zawsze mogę się zalogować.

    Tina, zaglądam na stronkę z nadzieją, że będzie wynik Twojej bety, a tu dalej nic :( Trzymam mocno kciuki!

    Dziewczyny, a mnie wczoraj lekko ćmił brzuch, a dzisiaj mnie już normalnie boli. Dzisiaj jest 23 dc, nie zdziwię się jak jutro dostanę @. Ale to będzie mega dziwne, bo cykle mam 29 dniowe...

    12 cs. - szczęśliwy! Cudzie trwaj! <3
    url=https://www.suwaczki.com/]mhsv20mmi0dw1s0w.png[/url]
    1 cs. - Aniołek - 6 tc.
  • gg88 Autorytet
    Postów: 1075 894

    Wysłany: 25 kwietnia 2017, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tina gdzie jesteś??

    Tomasz 09.2018 :)
    MTHFR A1298C-hetero, PAI-1 4G -hetero, IO
    Morfologia nasienia 2% w 2017

    staranie o 2 dziecko od 2019 i nadal nic
    Morfologia nasienia 0% w 2022r
‹‹ 246 247 248 249 250 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ