X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANKO ;) 2017
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANKO ;) 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Do którego lekarza chodzisz??

    U nas po 2IUI odrazu lekarz powiedział, ze szkoda kasy i lepiej robić ivf i miał race!!!



    Pamiętacie jak mówiłam ze lekarz ma na nas plan a potem ryczal ze juz in vitro?? Boże Dziekuje za mojego lekarza i jego podejście ❤️❤️❤️

    Do dr. Mirockiego A TY?, A mieliście dobre nasienie?
    Ciesze się że się udało :)
    Ja chyba zrobie jeszcze 2 IUI i będę się brała za invitro...bo szkoda potem czekać

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    MSOME to dokładniejsze badanie morfologii plemników. Nie przekonuje mnie inseminacja przy tak lichym nasieniu. :( Jesteśmy w bardzo podobnej sytuacji i serio lekarze z kliniki odradzają inseminację.

    Ja taką mam głupią nadzieję, że to będzie akurat TEN miesiąc kiedy nasienie będzie lepsze jak kiedyś, myslę, że zrobie jeszcze 2 IUI( i tak już jestem w trakcie procedury przygotowania do 2 iui i będzie za kilka dni zabieg) i zaraz invitro jak nie wyjdzie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inna czekam ma tel z kliniki :)



    Misia ja do dr Mirosława Sz., Mirocki robił mi punkcję :)
    U nas nasienie przed samym in vitro trochę sie pogorszyło ale M zucil palenie i dostał witaminki i znowu jest ideolo :)
    Polecam z własnego doświadczenia u Nas przy dobrym nasieniu IUI nic nie wskóralo :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Inna czekam ma tel z kliniki :)



    Misia ja do dr Mirosława Sz., Mirocki robił mi punkcję :)
    U nas nasienie przed samym in vitro trochę sie pogorszyło ale M zucil palenie i dostał witaminki i znowu jest ideolo :)
    Polecam z własnego doświadczenia u Nas przy dobrym nasieniu IUI nic nie wskóralo :/

    Rozumiem a jakie mieliście wskazanie do invitro skoro naisenie dobre? :) Idiopatycza niepłodność?
    U nas ja jestem oki mąż kuleje i boje sie żeinvitro nam nie pomorze a przecież nie ma nic więcej :(

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wrote:
    Czy taki wspaniały, ja dzis @ dostałam ale chociaz na majówce bede imprezowac z czystym sumieniem :0
    Tule kochana ale czuje że w maju będzie Madzia miała dużo edycji pierwszego posta!!!

    Maja84 lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • gg88 Autorytet
    Postów: 1075 894

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wrote:
    Czy taki wspaniały, ja dzis @ dostałam ale chociaz na majówce bede imprezowac z czystym sumieniem :0
    ale za to w majóekę będziesz mogła dbać o endo i może ten chillout spowoduje fasolkę w maju :)

    ehh.. jeszcze 1,5 h w pracy... zejdę tutaj ale jestem sama na biurze i nie ma mnie kto zastąpić więc latam sobie wc-biurko...

    Tomasz 09.2018 :)
    MTHFR A1298C-hetero, PAI-1 4G -hetero, IO
    Morfologia nasienia 2% w 2017

    staranie o 2 dziecko od 2019 i nadal nic
    Morfologia nasienia 0% w 2022r
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia1989 wrote:
    Rozumiem a jakie mieliście wskazanie do invitro skoro naisenie dobre? :) Idiopatycza niepłodność?
    U nas ja jestem oki mąż kuleje i boje sie żeinvitro nam nie pomorze a przecież nie ma nic więcej :(


    U nas lekarz wpisal niepłodność wtórną, podejrzewał ze moje jajeczka mają za twarde ścianki aby plemnik mógł sie przedostał lub gdy juz dojdzie do zapłodnienia zarodek nie moze sie wydostać przy in vitro ominęliśmy tej problem i jak widać zadziałało :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to idealnie się ułożyło :)
    Nic tylko się cieszyć i rośnijcie zdrowo :)

    Agniechaaaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia1989 wrote:
    No to idealnie się ułożyło :)
    Nic tylko się cieszyć i rośnijcie zdrowo :)



    Dziękujemy i trzymam za Was kciuki ❤️❤️

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Dziękujemy i trzymam za Was kciuki ❤️❤️

    Nie dziękujemy żeby nie zapeszać ;)

  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga, strasznie sie cieszę Twoim szczęściem, życzę Wam wszystkiego co najlepsze:) dałaś nadzieje wielu z nas, ze invitro daje wspaniałe efekty i ze za pierwszym razem moze sie udać. I jak ten nasz rząd może odnawiać starajacym sie takiej pomocy... chore:/

    Agniechaaaa, Maja84 lubią tę wiadomość

  • ona32 Przyjaciółka
    Postów: 151 28

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy test owulacyjny może wykazać ciąże

    ona32
  • milkaa Przyjaciółka
    Postów: 112 63

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny w środę beta 93,5 a dzis czyli po 48h 88,9 czy to oznacza ze już po sprawie ? :(

    atdci09kpce1t64c.png
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Beta 190!!!!
    Progesteron nożami 14
    GRATULACJE!!!!!!! :):):):)

    Agniechaaaa lubi tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka :( spadająca beta to nigdy nic dobrego :( a robiłaś w tym samym labolatorium?



    Ptysia tak to chore zwby odbierać taki cud parom :/

    Juz wszystko wiem :) dzis wieczor mam przyjechać po recepty :) zwiększyli mi dawki leków :) mam być spokojna i wizyta i gina po majowce czwartek lub piatek :) umówić sie mam jak bede po receptę ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2017, 15:24

    innamorata88, Karma88 lubią tę wiadomość

  • milkaa Przyjaciółka
    Postów: 112 63

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak w tym samym labie :(

    atdci09kpce1t64c.png
  • madzia8lenka Autorytet
    Postów: 693 1138

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milkaa wrote:
    Tak w tym samym labie :(


    No to nie dobrze :( musisz sprawdzić jeszcze raz albo najlepiej wizyta u lekarza... Aby dowiedzieć się coś więcej,ale może będzie dobrze i błąd labolatorium :)

    13 stycznia - 3450g Szczęścia ❤
    Marcelinka ❤❤❤
    bl9cp07w03m965a1.png
  • emi2016 Autorytet
    Postów: 1815 2754

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zafasolkowane - serdecznie Wam gratuluję ! :)

    3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
  • Sarna84 Autorytet
    Postów: 817 1646

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzialenka super betka, ja już po pracy, wieczorem tak jak obiecałam-pije sylwestrowego szampana, Aga, Madzia strasznie się ciesze z Waszego szczęścia! !!

    To był super dzień <3 pięknie kończy nam się ten miesiac, na który tyle przekleństw od tygodni wylewamy :)
    A teraz słac nam morze wirusów, żeby Madzia nie nadążala w maju stawiać serduszek na pierwszej stronie!!!

    Rosnijcie zdrowo i spokojnie Dziewczynki :*

    Agniechaaaa, Flowwer, madzia8lenka, Bocianiątko, Maja84 lubią tę wiadomość

    Yru0p1.png
    yusqp1.png
  • Aneczka12 Ekspertka
    Postów: 162 78

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wrote:
    Czy taki wspaniały, ja dzis @ dostałam ale chociaz na majówce bede imprezowac z czystym sumieniem :0
    Rukola - to obie zaczynamy dziś ten OSTATNI szczęśliwy cykl ✊✊✊ i szalejmy w majówkę

    Flowwer, Rucola lubią tę wiadomość

    rok od odstawienia anty. durne PCOS.
    Glucophage XR 1000 mg + Ovarin + wit. D
    44c874a369cc7eb63c9f645f899d8bce.png
‹‹ 265 266 267 268 269 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ