X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANKO ;) 2017
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANKO ;) 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2017, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inna tez mi tu pachniało pisem ale chciałam sie powstrzymać bo nie wolno mi sie denerwowac :D

    innamorata88, Flowwer, summer86, Bocianiątko, Barbarka1984, Karma88, Lejka, Maja84 lubią tę wiadomość

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 30 kwietnia 2017, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Inna tez mi tu pachniało pisem ale chciałam sie powstrzymać bo nie wolno mi sie denerwowac :D
    Hłe hłe, przepraszam, ale musiałam to napisać. :D

    Agniechaaaa, summer86, Barbarka1984 lubią tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 30 kwietnia 2017, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Inna tez mi tu pachniało pisem ale chciałam sie powstrzymać bo nie wolno mi sie denerwowac :D
    I wyciskanie przez zakon Rydzyka ciemnogrodu ;) sory nie ugryzłam się w język...

    innamorata88, Agniechaaaa, summer86, Barbarka1984, Lejka, Maja84 lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 30 kwietnia 2017, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje pytanie o zamiarze podchodzenia do IVF też było celowe. Już po dwóch pytaniach wiedziałam, w ktorym kierunku to zmierza..
    Każdy ma swoje zasady i nie cierpię takiego oceniania. Szczególnie, że żadna z nas nie ma złych zamiarów a jedynie walczy o swoje szczęście.

    Flowwer, innamorata88, Agniechaaaa, Karma88, zubii, Lejka, Maja84 lubią tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2017, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz wspolczuje "koleżance" której doradza :p

    Chociaż czuje ze to Troll który próbuje rozpętać gownoburze :D

    innamorata88, Maja84 lubią tę wiadomość

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 30 kwietnia 2017, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Moje pytanie o zamiarze podchodzenia do IVF też było celowe. Już po dwóch pytaniach wiedziałam, w ktorym kierunku to zmierza..
    Każdy ma swoje zasady i nie cierpię takiego oceniania. Szczególnie, że żadna z nas nie ma złych zamiarów a jedynie walczy o swoje szczęście.
    Ciekawe czy ta co wyskoczyła z umaralnianiem jak Filip z konopii jeszcze się tu pojawi. Chociaż nie zdziwiłabym się , gdyby link do tematu nie wypłynąłby na jakieś grupy pro-life-talibów. :P

    Flowwer, Agniechaaaa, Barbarka1984, Lejka, Maja84 lubią tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 30 kwietnia 2017, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie jesteśmy tu po to, żeby się umoralniać czy podważać czyjeś decyzje, a żeby sobie doradzać i wspierać się w już podjętych krokach. Temat niepłodności nie jest łatwy, więc i decyzje, które trzeba podjąć do prostych nie należą.
    Każda idzie swoją drogą i mam nadzieję, że osiągnie upragniony cel. Ale nie jest dobre rzucanie kłód pod nogi w i tak już niełatwych sytuacjach.

    innamorata88, Agniechaaaa, Maja84 lubią tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2017, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Ciekawe czy ta co wyskoczyła z umaralnianiem jak Filip z konopii jeszcze się tu pojawi. Chociaż nie zdziwiłabym się , gdyby link do tematu nie wypłynąłby na jakieś grupy pro-life-talibów. :P



    Tez mnie to nie zdziwi :D czekam na lincz!!!! Jestem mamą z in vitro!!! I mam 4zamrozone zarodki!!! Zucajcie kamieniami :D

    innamorata88, Karma88, Maja84 lubią tę wiadomość

  • lilka1984 Autorytet
    Postów: 367 265

    Wysłany: 30 kwietnia 2017, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evve zadala kilka dosc prostych pytan a rzucilyscie sie jej do gardla, obrazajac w malo wybredny sposob, slabe na maksa.

    Agniechaaaa, innamorata88, summer86, Taliana85, Meśka, evve lubią tę wiadomość

    Czekamy na Stasia!!!
    ponad 2 lata starań, szczęśliwa 2 IUI, ciąża zawierzona Maryi
    p19u9n73sbrglaq2.png

    f2w3yx8duzgrf5y5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2017, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilka1984 wrote:
    Evve zadala kilka dosc prostych pytan a rzucilyscie sie jej do gardla, obrazajac w malo wybredny sposob, slabe na maksa.



    Chciałam zacytować nie polubić....


    My tu bardziej widzimy drążenie moralności niż pytania ale możesz miec swój punkt widzenia

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 30 kwietnia 2017, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilka, do pewnego momentu pytania były ok, typowe jak dla kogoś kto rozważa podejście do procedury. Ale kolejne już zaczynały sugerować, że ktoś kto decyduje się na IVF i nie wie co się później dzieje z zarodkami, zabija swoje dzieci.

    Ja nie obrażam nikogo, ale uważam, że powinnyśmy się tu wspierać a nie krytykować.


    Agniechaaaa, innamorata88, Maja84 lubią tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 30 kwietnia 2017, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilka1984 wrote:
    Evve zadala kilka dosc prostych pytan a rzucilyscie sie jej do gardla, obrazajac w malo wybredny sposob, slabe na maksa.
    Miałam dać cytat, nie polubić.

    No faktycznie jednym wolno więcej drugim mniej. Jakie to typowe dla elektoratu mości nam panujących. Rozprawienie o problemach z moją moralnością, bo pozwalam na zabijanie dzieci jest ok? Do tego mówi to osoba, która ma płodność myszy polnej czy innego zająca szaraka. Napisałam, że zachowała się nie w porządku, tym bardziej ze względu na Agę, której psuje radość swoimi nomen omen poronionymi wywodami.

    Agniechaaaa, Lejka, Maja84, Sarna84 lubią tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2017, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na szczęście sa tu cudowni ludzie którym zawsze bede dziękować ❤️

    innamorata88, Bocianiątko, Karma88, Maja84, Sarna84 lubią tę wiadomość

  • lilka1984 Autorytet
    Postów: 367 265

    Wysłany: 30 kwietnia 2017, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Chciałam zacytować nie polubić....


    My tu bardziej widzimy drążenie moralności niż pytania ale możesz miec swój punkt widzenia

    A moze jestes przeczulona na tym punkcie i omylnie to odebralas? Dlaczego nagle zaatakowalyscie kogos tylko dlatego ze ma inne zdanie? Kurde serio 5 na jednego bo smiał wyrazić swoje wątpliwosci i wlasne zdanie. Ja prawdopodobnie nie zdecyduje sie na IVF wlasnie z tych samych powodow o ktorych napisala Evve i jednoczesnie nie potepiam nikogo kto na IVF sie zdecyduje. Nie zmuszajcie nikogo zeby myslal tak jak wy i nie zakrzykujcie gdy probuje wyrazic wlasne zdanie.

    Taliana85, Sara211, zubii, Meśka, evve lubią tę wiadomość

    Czekamy na Stasia!!!
    ponad 2 lata starań, szczęśliwa 2 IUI, ciąża zawierzona Maryi
    p19u9n73sbrglaq2.png

    f2w3yx8duzgrf5y5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2017, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie zmuszam ale niech na sile nie używa argumentów o mordowaniu dzieci bi to żałosne :D tymbardziej ze nie stoi przed takim wyborem tylko podobno komuś doradza. Nikt kto nieprzesadnie takiej drogi bie nadaje sie do porad w tym temacie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 kwietnia 2017, 18:02

    innamorata88, Barbarka1984, Maja84 lubią tę wiadomość

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 30 kwietnia 2017, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko spoko, każdy moze mieć swoje zdanie ale podsumowywane go stwierdzeniem "każdy ma swoją moralność" w stosunku do kogoś kto podjął taką właśnie decyzje przez co dał nowe życie (które bez tego może i by nie powstało) - to jest dopiero słabe. Ja w ogole trochę nie rozumiem tego tematu. To co, gdyby się tego nie podjąć to nagle miałoby się z czapy czworaczki w ciagu roku? To jest dawanie życia a nie jego odbieranie. Wspierajmy sie tutaj niezależnie od indywidualnych decyzji i nieodbierajmy sobie wzajemnie radości

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 kwietnia 2017, 18:04

    innamorata88, Agniechaaaa, Barbarka1984, Lejka, Maja84 lubią tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2017, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Sorry, że to powiem, ale aż mnie świerzbi. W Twojej wypowiedzi zaśmierdziało mi pisowską propagandą na kilometr i chyba doleję oliwy do ognia tym co teraz napiszę. Nie uważam zamrożonych blastocyst za dzieci, tylko materiał, który ma potencjał do stania się w przyszłości, w odpowiednich warunkach dzieckiem. Matką jest też dla mnie ta osoba, która wychowuje, a nie daje geny i tak samo nie miałabym nic przeciwko wykorzystaniu zamrożonych blastek w pracach nad nowymi lekami. A brzdęgolenie o moralności w momencie, gdy jedna z nas unosi się z radości 5m nad ziemią z powodu powodzenia zabiegu uważam co najmniej za mocno nie na miejscu.
    Hehe- kolejna osoba która PiS widzi wszędzie, to jest objaw choroby. Po wypowiedzi o oddawaniu zarodkow na eksperymenty nie mam więcej pytan, dziela nas kilometry i sie nie porozumiemy- inny system wartosci. Osobiscie Agniechaaa zycze jak najlepiej, by Jej maluszek zdrowo się rozwijał. Dla mnie to maluszek, nie zlepek komórek.

    Taliana85, Sara211 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2017, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moj tekst odnosnie moralnosci dotyczyl totalnego olania kwestii pozostalych zarodków, nawet bez wnikniecia w podstawowe kwestie - dla mnie to hest straszne.

    Sara211 lubi tę wiadomość

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 30 kwietnia 2017, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evve wrote:
    Hehe- kolejna osoba która PiS widzi wszędzie, to jest objaw choroby. Po wypowiedzi o oddawaniu zarodkow na eksperymenty nie mam więcej pytan, dziela nas kilometry i sie nie porozumiemy- inny system wartosci. Osobiscie Agniechaaa zycze jak najlepiej, by Jej maluszek zdrowo się rozwijał. Dla mnie to maluszek, nie zlepek komórek.
    Zdecydowanie. Inny system wartości i żebyś nie myślała: wcale nie gorszy od Twojego. :) Mam tylko nadzieję, że gdy będzie mi dane rodzić to nie bedziesz razem z innymi pro-life'ami wystawać pod oknami z pikietą antyaborcyjną.

    Agniechaaaa, Maja84 lubią tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2017, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evve wrote:
    A moj tekst odnosnie moralnosci dotyczyl totalnego olania kwestii pozostalych zarodków, nawet bez wnikniecia w podstawowe kwestie - dla mnie to hest straszne.



    Punkt widZenia zmienia sie od punktu siedzebia nie masz zielonego pojecia co byś zrobiła gdyby okazało sie ze nie możesz miec dzieci w sposób naturalny

    innamorata88, Karma88, Lejka, Maja84 lubią tę wiadomość

‹‹ 273 274 275 276 277 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ