X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANKO ;) 2017
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANKO ;) 2017

Oceń ten wątek:
  • Octavia_ Przyjaciółka
    Postów: 86 30

    Wysłany: 1 kwietnia 2017, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Ja się śmieje w kwietniu testują reprezentacyjna grupa OF weteranek ♡
    I mam nadzieję, że każda w końcu zobaczy te dwie kreseczki :)
    U mnie dopiero 2cs więc sam początek

    ifATp2.png6b9f6f43cb4d3c0d4fc5e412d478e9b0.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 1 kwietnia 2017, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Octavia_ wrote:
    I mam nadzieję, że każda w końcu zobaczy te dwie kreseczki :)
    U mnie dopiero 2cs więc sam początek
    U mnie już 15 rok ;)

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Octavia_ Przyjaciółka
    Postów: 86 30

    Wysłany: 1 kwietnia 2017, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    U mnie już 15 rok ;)
    Oj mam nadzieję, że aż tyle nie będę musiała czekać.

    Mam nadzieję, że ta Wielkanoc będzie dla was naprawdę wielka :*

    ifATp2.png6b9f6f43cb4d3c0d4fc5e412d478e9b0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2017, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    91Ewela09 wrote:
    Pozytywne nastawienie to polowa sukcesu. Trzymam kciuki :)

    Kwiecień tak czy siak bedzie poztlytywny :) jak się nie uda to będziemy robić pierwszy monitoring, lekarz u którego byłam bardzo pozytywnie mnie nastawił, wiec wierze ze damy radę: ) tak o i cały kwiecień mam wolne, żadnych zjazdów wiec będziemy mogli działać duuuzo : )

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2017, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś jest tak pięknie na dworze i to dodatkowo nastraja optymistycznie :) W tym miesiącu spokojnie podchodzę do testowania. Właśnie wykańczamy mieszkanie i pewnie w maju się wprowadzimy. Jest krucho z kasą i dlatego bez presji w tym momencie. Czekam na pierwsze serduszka, coś czuję, że zrobi się czerwono :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2017, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mam glupie pytanie.. wczoraj mialam pobrany wymaz na chlamydie i ureaplazme. Dzis sobie poczytalam troche no ten temat i no powiedzcie mi, czy mozliwe zeby wyszla mi chlamydia jesli z mezem jestesmy dla siebie jedynymi partnerami seksualnymi? Nigdy nie mielismy poza soba nikogo. W szkole nas uczyli ze chlamydia jest tylko choroba przenosza drogami plciowymi i teraz sie stresuje bo jesli jakims cudem ja mam?? Jest taka opcja?

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 1 kwietnia 2017, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann89 wrote:
    Dziewczyny, mam glupie pytanie.. wczoraj mialam pobrany wymaz na chlamydie i ureaplazme. Dzis sobie poczytalam troche no ten temat i no powiedzcie mi, czy mozliwe zeby wyszla mi chlamydia jesli z mezem jestesmy dla siebie jedynymi partnerami seksualnymi? Nigdy nie mielismy poza soba nikogo. W szkole nas uczyli ze chlamydia jest tylko choroba przenosza drogami plciowymi i teraz sie stresuje bo jesli jakims cudem ja mam?? Jest taka opcja?
    Też się bałam tego badania ale u mnie na szczęście ok. Chlamydia można się zarazić w toaletach publicznych ja nawet na to mam zaszczepionego kota ;)

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2017, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ulzylo mi. Bardziej niz bakterii wystraszylam sie tego, ze maz sobie cos pomysli :/
    Gdyby tfu tfu wynik byl pozytywny to w piatek beda dzwonic. Jesli bedzie wszystko ok to nie bedzie odzewu z ich strony. Badania jakie mam zrobic to rozyczka, toxo w obu klasach, tsh i ft4 do powtorki, estradiol, lh, witamina D, insulina, fsh i amh. Pobiora mi to za jednym razem czy insuline osobno?

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 1 kwietnia 2017, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann89 wrote:
    To ulzylo mi. Bardziej niz bakterii wystraszylam sie tego, ze maz sobie cos pomysli :/
    Gdyby tfu tfu wynik byl pozytywny to w piatek beda dzwonic. Jesli bedzie wszystko ok to nie bedzie odzewu z ich strony. Badania jakie mam zrobic to rozyczka, toxo w obu klasach, tsh i ft4 do powtorki, estradiol, lh, witamina D, insulina, fsh i amh. Pobiora mi to za jednym razem czy insuline osobno?
    Jak nie chcesz być parę razy kuta to zrób w 3dc. Przy toxo, różyczka i d3 obojętnie który dc

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 1 kwietnia 2017, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A insuline to nie wiem

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2017, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje Flo, Jestes niezastapiona!

    Flowwer lubi tę wiadomość

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 1 kwietnia 2017, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann89 wrote:
    To ulzylo mi. Bardziej niz bakterii wystraszylam sie tego, ze maz sobie cos pomysli :/
    Gdyby tfu tfu wynik byl pozytywny to w piatek beda dzwonic. Jesli bedzie wszystko ok to nie bedzie odzewu z ich strony. Badania jakie mam zrobic to rozyczka, toxo w obu klasach, tsh i ft4 do powtorki, estradiol, lh, witamina D, insulina, fsh i amh. Pobiora mi to za jednym razem czy insuline osobno?

    Insulina zwykła czy krzywa trzypunktowa? Jeśli zwykła to mogą od razu, jesli krzywa to musisz spędzić 2h w labolatorium i pobierają krew 3 razy.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2017, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani dr powiedziala, ze 5 cykli z clo wystarczy. Bede miala zmieniony lek. Jesli wyniki wyjda w porzadku to kolejnym etapem bedzie laparoskopia. Zaznaczyla, ze mimo ze hsg wyszlo ok to nie znaczy ze jajowody sa w dobrym stanie. Moga byc drozne ale calkowicie zniszczone..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2017, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Insulina zwykła czy krzywa trzypunktowa? Jeśli zwykła to mogą od razu, jesli krzywa to musisz spędzić 2h w labolatorium i pobierają krew 3 razy.

    Mam zapisane - insulina na czczo :0

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 1 kwietnia 2017, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer, jeśli @ wcześniej nie przyjdzie to chcę testować w środę lub czwartek. Ale czuję się okresowo :/ jedynie zastanawia mnie brak bólu piersi..

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2017, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak kac odszedł :) trzeba otworzyć winko!!! Ale do 20 siedzę na uczelni :/

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 1 kwietnia 2017, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann89 wrote:
    Pani dr powiedziala, ze 5 cykli z clo wystarczy. Bede miala zmieniony lek. Jesli wyniki wyjda w porzadku to kolejnym etapem bedzie laparoskopia. Zaznaczyla, ze mimo ze hsg wyszlo ok to nie znaczy ze jajowody sa w dobrym stanie. Moga byc drozne ale calkowicie zniszczone..
    Provita z tego co czytałam to są prekursorem w letrozolu a laparo miałam tam robiona i mega pofeska!!! Nie ma sie co bać a dużo wyjasni.
    Sama widzisz klinkce inaczej leczą wszystko z grubej rury fakt kasy sie wyda ale nie na darmo a czas płynie....

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 1 kwietnia 2017, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Flowwer, jeśli @ wcześniej nie przyjdzie to chcę testować w środę lub czwartek. Ale czuję się okresowo :/ jedynie zastanawia mnie brak bólu piersi..
    @ mówimy NIE !!!!

    Bocianiątko lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 1 kwietnia 2017, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    P.s strasznie mnie sutki swędza i pokusze sie zbadać prolaktynę w poniedziałek wraz z LH

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 1 kwietnia 2017, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    I szaleństwo testowania!!!!
    Kto jutro testuje?

    Ja testuje :) dzisiaj na działce było sprzątane, kwiatki, grabie te sprawy - mógł człowiek trochę oderwać myśli :) mam nadzieje ze jutro będzie ten szczęśliwy dzień :) a jak nie no to trudno się mówi...

    Barbarka1984 lubi tę wiadomość

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
‹‹ 69 70 71 72 73 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ