X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lipcowe kreseczki ♡
Odpowiedz

Lipcowe kreseczki ♡

Oceń ten wątek:
  • Mama_Zuzia Autorytet
    Postów: 2536 3957

    Wysłany: 31 lipca 2019, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Syllwia- no wg mnie masz bardzo mała dawke metformaxu przy takiej homa. Jak chce się walczyć skutecznie z io to jednak dawka powinna być odpowiednio dostosowana

    ojxeroeqgm6z29wi.png
    Rok starań i..świąteczny cud!
    Syn - 2013 ❤️ Pierwsza miłość
    ————————
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2019, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moyeu :* zycze z calych sil by @ nie przylazlo;!!! :* <3

    moyeu lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2019, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Zuzia wrote:
    Syllwia- no wg mnie masz bardzo mała dawke metformaxu przy takiej homa. Jak chce się walczyć skutecznie z io to jednak dawka powinna być odpowiednio dostosowana
    W szoku jestem tej różnicy. Zobaczę co Dzisiaj endo powie

  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 31 lipca 2019, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarka mi odpisala,ze mam zaczac brac zastrzyki... oczywiscie nie powiedzialam,ze juz 2 dni biore. Jezeli ta ciaza sie utrzyma to bedzie to tylko Wasza zasluga! Dziekuje :* gdyby nie Wy to bym czekala do dzisiaj na wynik a wtedy mogloby byc po wszystkim...

    moyeu, Mama_Zuzia, Ochmanka, szona, Malgonia, moni05, Ania_85_, Pati96, MonikA_89!, Malinaa90, agge, Madziandzia lubią tę wiadomość

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2019, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5ylwian, baaardzo się cieszę :) super!

    5ylwian lubi tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 31 lipca 2019, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwian powodzenia. Niech sie ta ciaza rozkreca, wgryza i nuech juz tym razem wszystko bedzie dobrze.

    Magduullina, 5ylwian lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Niercierpliwa v2.0 Autorytet
    Postów: 1182 2201

    Wysłany: 31 lipca 2019, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2020, 21:44

    5ylwian lubi tę wiadomość

    12.03.2020 II ♡
    H1rnp1.png
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 31 lipca 2019, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5ylwian wielkie kciuki! A co do wbijania to póki co wydaje mi się, że najlepsze miejsce, w którym nigdy nie mam siniaków i łatwo się wbija, jest dokładnie na wysokości: jak przyłożysz dwa palce do pępka tak, że pępek jest pod paznokciem tego palca niżej, to wbijasz tam, gdzie jest główne zgięcie palca wyżej :D. Pewnie u każdego inaczej ale u mnie tam jest miejsce idealne, lekko nad pępkiem


    Foto instruktażowe ;)

    6ec65063d5171b45med.jpg

    5ylwian, Ochmanka, Madziandzia lubią tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Mama_Zuzia Autorytet
    Postów: 2536 3957

    Wysłany: 31 lipca 2019, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Syllwia- ja z samym endo mam słabe doświadczenia, jestem na takiej dawce przepisanej od diabetologa który ma również specjalizacje internisty i właśnie endokrynologa. Ale to jest lekarz który jest generalnie członkiem różnych stowarzyszeń i w Irlandii i w Stanach i w UK i jego leczenie ogólnie nie jest tak zachowawcze jak właśnie większości lekarzy w Polsce. Gdybys była z Krk to bym Ci go poleciła bo facet ma kolejki na trzy miesiące na przód i cała moja rodzina z powodzeniem się u niego leczy.

    ojxeroeqgm6z29wi.png
    Rok starań i..świąteczny cud!
    Syn - 2013 ❤️ Pierwsza miłość
    ————————
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2019, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    5ylwian wielkie kciuki! A co do wbijania to póki co wydaje mi się, że najlepsze miejsce, w którym nigdy nie mam siniaków i łatwo się wbija, jest dokładnie na wysokości: jak przyłożysz dwa palce do pępka tak, że pępek jest pod paznokciem tego palca niżej, to wbijasz tam, gdzie jest główne zgięcie palca wyżej :D. Pewnie u każdego inaczej ale u mnie tam jest miejsce idealne, lekko nad pępkiem


    Foto instruktażowe ;)

    6ec65063d5171b45med.jpg
    A ja właśnie tu mam największe siniaki i najbardziej boli. Teraz robi mi mąż niżej nizek od pępka i po bokach i większe faldy tam łapie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 lipca 2019, 13:16

    nowa na dzielni lubi tę wiadomość

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 31 lipca 2019, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a widzisz, czyli u każdego trzeba znaleźć swoje :D. Mi tutaj igła wchodzi jak w masło a winnych muszę cisnąć ;P

    syllwia91 lubi tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 31 lipca 2019, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    5ylwian wielkie kciuki! A co do wbijania to póki co wydaje mi się, że najlepsze miejsce, w którym nigdy nie mam siniaków i łatwo się wbija, jest dokładnie na wysokości: jak przyłożysz dwa palce do pępka tak, że pępek jest pod paznokciem tego palca niżej, to wbijasz tam, gdzie jest główne zgięcie palca wyżej :D. Pewnie u każdego inaczej ale u mnie tam jest miejsce idealne, lekko nad pępkiem


    Foto instruktażowe ;)

    6ec65063d5171b45med.jpg
    Dzieki jutro sprobuje. Dzisiaj robilam sama to mam mega siniaka i boki jak bym sie walnela o kant stolu :/ ale zniose wszystko dla Kropeczki

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2019, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robilam zastzyki na skorze blizej biodra. Siniakow nie mialam. A jak na brzuchu,to zawsze mialam mikro siniaczka. Robiłam je pod koniec 1 ciazy,takze tez ciezko bylo mi zebrac fald skory. Teraz nie wiem co moj doktor wymysli,bo dostalam uczulenie na heparynę i nie moge nic co ma ja w skladzie. W kazdym razie polecam miejsce blizej biodra.

  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 31 lipca 2019, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa_mamusia wrote:
    Ja robilam zastzyki na skorze blizej biodra. Siniakow nie mialam. A jak na brzuchu,to zawsze mialam mikro siniaczka. Robiłam je pod koniec 1 ciazy,takze tez ciezko bylo mi zebrac fald skory. Teraz nie wiem co moj doktor wymysli,bo dostalam uczulenie na heparynę i nie moge nic co ma ja w skladzie. W kazdym razie polecam miejsce blizej biodra.
    A nie trzeba robic blizej pepka?te 5cm? To musi byc tylko prawa i lewa strona czy dol/gora tez?

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 31 lipca 2019, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa_mamusia wrote:
    Ja robilam zastzyki na skorze blizej biodra. Siniakow nie mialam. A jak na brzuchu,to zawsze mialam mikro siniaczka. Robiłam je pod koniec 1 ciazy,takze tez ciezko bylo mi zebrac fald skory. Teraz nie wiem co moj doktor wymysli,bo dostalam uczulenie na heparynę i nie moge nic co ma ja w skladzie. W kazdym razie polecam miejsce blizej biodra.

    A Ty masz jakąś mutację, skoro były wskazania do heparyny?
    Zbieram te wyniki i zastanawiam się co jeszcze zbadać, żeby wiedzieć na czym stoję i jakie leki muszę dołączać w różnych etapach ciąży 🤔

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 31 lipca 2019, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mnie tu rzeczywiscie mniej boli, ale za to siniaki mam zawsze, za to dalej od pempka jest mi latwiej zlapac faldek (mam tam jednak mbiek tluszczylu) i tu zdarza sie ze bardziej boli, ale slady mniejsze.
    Ja tam kuje caly brzuch, ale teraz staram sie wyzej niz pempek. Pewnie im wiekszy bede miec brzuch tym bardziej na boczki bede szla :)


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2019, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    A Ty masz jakąś mutację, skoro były wskazania do heparyny?
    Zbieram te wyniki i zastanawiam się co jeszcze zbadać, żeby wiedzieć na czym stoję i jakie leki muszę dołączać w różnych etapach ciąży 🤔
    Nie mam mutacji. Dostalam w 1 ciazy przeciwzakrzepowo. Mialam duza nadwage jak zaszlam w ciaze i przytylam 16kg. Wiec od 35 tyg robilam zastrzyki. Ale po 15stu zastrxykach dostalam takich wylewow i krost,ze masakra. Teraz startowalam z duzo nizsza waga,no i malo tyje,wiec mam nadzieje,ze bedzie dobrze

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 lipca 2019, 14:15

    szona, Malinaa90 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2019, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5ylwian wrote:
    A nie trzeba robic blizej pepka?te 5cm? To musi byc tylko prawa i lewa strona czy dol/gora tez?
    Mi lekarz mowil,ze najlepiej blizej pepka,ale przy ogromnym,napietum brzuchu sie niedalo i lekarz nowil,ze wcale nie musze robic na brzuchu,moge robic na biodrze,ramieniu albo udzie. Ud nie polecam.bolk okrutnie. W ramiona nie jest zle. Ale robilam sama,wiec w blizej biodra bylo mi najwygodniej

  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 31 lipca 2019, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka, jak u Ciebie? Jest wynik bety?

    5ylwian, juhuuu :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 lipca 2019, 14:54

    5ylwian lubi tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Ochmanka Autorytet
    Postów: 1466 3962

    Wysłany: 31 lipca 2019, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5ylwian przeogromnie się cieszę!!!❤ niech Kropek rośnie w siłę!

    Nikodemka bidulko, dobrze że już nie krwawisz! Czekam niecierpliwie na betę ale czuję że jest dobrze 🤗

    Nowa zawalisty instruktarz😜👌

    Kurde jakie denerwujące jest nie mieć zasięgu w tym lesie i nie móc sprawdzić jak sytuacja na forum...

    5ylwian lubi tę wiadomość

    K5IHp2.png

    starania od 09.2018
    **************
    ona: długie cykle, hashimoto, niedoczynność, pai homo
    -euthyrox75, bromergon
    **************
    on: asthenoteratozoospermia> 92% nieruchomych, morfo 3%, żpn II st.
    **************
    10.2019 - 7tc [*]
‹‹ 143 144 145 146 147 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ