X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lipcowe kreseczki ♡
Odpowiedz

Lipcowe kreseczki ♡

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2019, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2020, 23:16

    Irvine90, Magduullina, moyeu lubią tę wiadomość

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 9 lipca 2019, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Szczurek to obchodzimy razem urodziny 😊 ja też z 15 marca przybij piątkę!👏

    Kciuki za usg Sylwia!

    Szona jak ja Cie rozumiem... Po stracie nieważne jaka by ona nie byłaczy wcześnie czy pozniej mało co cieszy... Są takie dni że wiesz po co żyjesz, ale w głowie zawsze ta sama myśl że mogłabyś teraz być w innej sytuacji, gdyby to złe się nie wydarzyło. Ja chyba niedługo skorzystam z pomocy psychologa... Dla siebie i dla męża, bo wiem że długo tak nie pociągne. Mam takie huśtawki nastroju, że to jest coś okropnego. Jak myślę o przyszłości to zawsze w perspektywie cykli, że pewnie nadal nie będę w ciąży itd. No tak się nie da. Mimo że mam pasję itd. To często nie mam siły iść do pracowni i coś zrobić pożytecznego. Wczoraj też praktycznie cały dzień przeleżalam.... I w głowie ciągle myśl ile jeszcze mogę znieść. Jakby mi ktoś powiedział że za kolejny rok nic nie ruszy, to nie wiem czy bym wstała z łóżka, chyba bym tak czekała na cud. Z drugiej strony bym się zadreczala że czas leci, a ja ani nie zrobiłam nic w życiu, ani nie zaszłam w ciążę. Jedyne co mnie trzyma to chyba to, że nie wiem czy się uda czy nie, ale ciągle wierzę w jakiś przypadek że jednak tak... I serio trzeba być naiwnym żeby wierzyć nadal po takim czasie. Przez długi czas trzymałam w pudełku mój pierwszy pozytywny test, jak mi było gorzej to otiweralam pudełko i na niego patrzyłam, bo w sumie nadal nie wierzyłam że ta sytuacja miała miejsce.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2019, 22:16

    JaSzczurek, syllwia91, Magduullina, szona, aeiouy lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Irvine90 Autorytet
    Postów: 555 1854

    Wysłany: 9 lipca 2019, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinaa, dziękuję, że pytasz :* Ja niecierpliwie czekam na wizytę jutro. Nie wiem, czy nastąpi czas, kiedy będę w spokoju i bez strachu szła na usg. Tym jutrzejszym znowu się oczywiście stresuję... 3,5 tygodnia bez lekarza to długo. :(

    Magduullina, Malgonia lubią tę wiadomość

    01.2019 - poronienie zatrzymane (10tc) Aniołek

    age.png

    Antoś 25.12.2019 <3 3740 g, 56 cm

    age.png

    Alicja 07.04.2023 <3 3600 g, 57 cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2019, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szonko .. ;( łezko Ty moja, nie smuć się!! najpierw Ci dam przytulaczka, a potem kopniaka w dupe i ruszysz dalej do przodu!!! Czy Ty przypadkiem JUTRO nie testujesz?? Tak przynajmniej jest na stronie głównej-pierwszej ;)
    Jak zawsze trzymam kciuki za Ciebie bardzo mocno!!!

    Padam na twarz po dzisiejszym dniu, i znów nie udało mi się Was nadrobić...a tak bardzo bym chciała...jutro może mi się uda!!!
    Przytulam :)

    szona lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2019, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2020, 23:16

    szona, Irvine90, Magduullina, Malgonia, Ochmanka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2019, 23:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane za wasze wizyty jutro mocno mocno trzymam kciuki!:*
    Ja choc probuje sie uspokic jakos nie umiem ... Dlaczego tej pieprzonej @ nie ma??? Dalej dzis koniec 45 dc ja juz mam tego dosc... Jak do niedzieli nie dostane bede zmuszona isc gdzies prywatnie do gina ... Bo mojego nie ma do 23.07
    Ale wogole nie czuje sie przed @ piersi nabrzmiale ale nie bola, brzuch czuje jak sie zmecze , kurde juz nie pisze dalej bo to mnie dobija ... Mnie dziewczyny a tak to dobija ze az mam ochote zostac przy tym co mam ,nie zrozumcie mnie zle, przechodzilam to w pierwszej ciazy + problemy, w drugiej to samo i co teraz majac dwoje dzieci jeszcze miec takie zjazdy? Nie da sie tak... Ja tez Was rozumiem bo ja juz mam dwoch malych lobuzow ale nie zapomne nigdy 1 ciazy dziewczyny , wtedy kobieta promienieje wiadomo wyczekuje pierw starania., nie raz dlugie i to bardzo ( ingerencja medyczna) ale 1 ciaza jest pierwsza! Druga juz nie taka sama bo sie juz ma obowiazki i nie mysli sie tylko o brzusiu i dziecku ... Trzecia to juz wogole.... Ale instynkt kurde cos mi tu dziewczyny nie gra czuje ze cos nie tak a ja wybaczcie ale juz wiem ze np moj syn bedzie mial katar na nastepny dzien, niewiem glupia ja ale cos mi tu nie gra i sama jestem zielona ....
    Zyje sie dalej coz zobaczymy co to bedzie , wiem ze moja choroba mogla wszystko poprzestawiac , stres mka nie bylo... No kij wie .. Ja znow pitolenie .... A dzis juz musialam sie odstresowac przed snem po pracy kupilam sobie piwko chocby nie wien co moze bede lepiej spac i bez koszmarow.... Caluje Was wszystkie naprawde nigdy nie chce pisac czegos kto moglby zle odebrac dla mnie w tej chwili te forum jak azyl po za moim tarasem po pracy 23 gdzie swierszcze koncertuja, nic tak nie uspokaja....

  • Olga_89 Autorytet
    Postów: 1152 2430

    Wysłany: 10 lipca 2019, 01:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magduullina a moze faktycznie owulka sie przesunela i cos tam sie dzieje, ja wierze w twoja intuicje i trzymam kciuki!
    Sylwia91 gratuluje, swetne wiadomosci :*
    Izape91 sukienka cud miod :)
    Monika89 skoro udali sie z dofinansowaniem do IVF, to musi sie tym razem udac!
    Ochmianka obys sie nie mylila i to byl TEN cykl :*

    Ja dawno nie zagladalam, bo urlop w PL postanowilam spedzic prawie bez tel, skupiajac sie na bliskich :) tydzien zlecial szybciutko i powrot do pracy :)
    W niedziele mialam usg i pierwsze co zobaczylam to sterczacego fiutka :D czyli intuicja mnie nie mylila i czekamy na chlopca.. wszystko poki co dobrze :) tylko dylemat z imieniem.. Adas czy Gabrys.. jestem za Adasiem chyba bardziej ;) w sierpniu znowu urlop tym razem 2 tyg. Juz nie moge sie doczekac :)
    pozdrawiam was wszystkie baaaardzo i nieustannie kibicuje :*

    MonikA_89!, Ochmanka, szona, Karolina, Tele...79, aeiouy, Ania_85_, OO83, moni05, Magduullina, agge lubią tę wiadomość

    8p3oskjozzzi1rdx.png
    Udzial w badaniach lkinicznych, Kriobank Bialystok-IVF
    AMH 8.62
    lekko Policystyczne jajniki
    07.03. 19 transfer 5 dniowego kropka 4AA
    mamy jeszcze:❄️❄️❄️
    15.03.19 8dpt beta 0
    Crio 05.04.19 4AA
    9dpt--> beta 178 😍 prog 15.53... 11dpt--> beta 389 😊 18dpt-->beta 8630 😄
    05.05--> serce wali jak dzwon :) <3 mamy 11mm :)
    07.07.19--> znamy plec :) chlopczyk! Gabrys <3
  • DzulkaJ Autorytet
    Postów: 824 1117

    Wysłany: 10 lipca 2019, 05:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki dzień dobry ☺️

    Ktoś stosuje lub stosował Androvit? Jest sporo tańszy od profertilu itp i ciekawa jestem czy też skuteczny ☺️

    Mace można spokojnie brać? Nie ma żadnych skutków ubocznych? Chce podkoksowac mojego eMka 😊

    ❌PCOS stwierdzone 05.19(Brak owulacji naturalnych)
    ❌30.01.20-HyCoSy- oba jajowody drożne
    ❌On: morfologia 3% przy innych parametrach w normie

    Starania od 11.2018 r. z przerwami
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 10 lipca 2019, 06:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ponawiam pytanie
    ElfiaKsiężniczka wrote:
    Dziewczyny mam prośbę pytanie. Robiłam te "biocenoze " pochwy i tak jak wam pisałam wcześniej , nie jestem pewna czy dobrze zlecili mi mi to badanie. Kochane czy ten wymaz bakteriologia plus mykologia jest tym samym co biocenoza czy muszę powtórzyć?

    e3048ece1245.jpg

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 10 lipca 2019, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaszczurek, szybkiego rozwiązania życzę 😘 maluch teraz pokazuje swój charakterek nie chcąc wyjść, to pomyśl co będzie później,😂

    Magdulina, weź z tym boćkiem pogadaj skoro taki towarzyski jest 😊 Powiedz, że bez dziecka ma nie wracać!

    Izape, dobrze że się odezwałaś. O klienta trzeba walczyć, potem taki będzie marketing szeptany, że zapisy będą do końca roku 😘 Mam tylko nadzieję, że Czarownice będą mieć jakieś dodatkowe terminy :D Niedługo fala porodów, więc rozgrzewaj paluszki, bo mogą się przydać 😊

    Szona, jeśli czujesz, że psycholog może pomóc to umów się na wizytę. Najwyżej więcej do niego nie wrócisz. Takie emocje są normalne, ale czasem potrzebujemy pomocy, żeby umieć sobie z nimi radzić. Wydaje mi się, że teraz cię dopadł pms gigant, ale jeśli za kilka dni nie minie, to pomysł nad psychologiem. Wygadanie się obcej osobie, która ma dystans do sprawy, może pomóc. Pamiętaj, że nasze wsparcie też masz 😘

    Irvine, kciuki za wizytę! ✊✊

    Olga, gratuluję synka. Adam/Gabryś - pięknie 😍

    DziulkaJ, mój mąż brał ProsperM, a potem Androvit, ale nie robił ponownych badań, więc nie wiem czy jest poprawa 🙈

    A ja w piątek jadę z Emkiem do Wawy, bo wygrałam podwójne bilety na koncert 😸😸😸

    Irvine90, szona, Karolina, Malgonia, Ochmanka, aeiouy, Ania_85_, Magduullina, JaSzczurek lubią tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 10 lipca 2019, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ElfiaKsiężniczka wrote:
    Dziewczyny ponawiam pytanie

    Ja niestety nie wiem. Może spytaj w klinice?

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Niercierpliwa v2.0 Autorytet
    Postów: 1182 2201

    Wysłany: 10 lipca 2019, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2020, 21:27

    szona, ElfiaKsiężniczka, Arashe, Malgonia, aeiouy, Ania_85_, Kittinka83, moni05, moyeu, Magduullina, Mama_Zuzia, JaSzczurek, agge, MonikA_89!, Gosiek1993, Bara112, Iseko lubią tę wiadomość

    12.03.2020 II ♡
    H1rnp1.png
  • Niercierpliwa v2.0 Autorytet
    Postów: 1182 2201

    Wysłany: 10 lipca 2019, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2020, 21:27

    12.03.2020 II ♡
    H1rnp1.png
  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 10 lipca 2019, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfia ja się niestety nie znam, nigdy nie robiłam :( może Nikodemka będzie wiedzieć?

    Niecierpliwa jakie piękne podejście :) kciuki za dluuuuugi cykl :) ciazowy oczywiście.

    Szona kiedy test? Oby Cie juz dziś głowa nie bolała

    Kciuki za wizyty dziewczyny! Irvine ja teraz mam przerwę 6 tyg, bo lekarz ma wolne, wyobrażasz sobie? Byłam w 30 tygodniu a pójdę dopiero w 36 :P ja wiem, że trudno się czeka jak jeszcze ruchów nie ma :)

    Irvine90, szona, Malgonia lubią tę wiadomość

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 10 lipca 2019, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niercierpliwa v2.0 wrote:
    Dziewczyny pytanie z tych głupich. W aptece nie było pyralginy więc dali mi dexak sl. A tam w opisie że zaburza płodność.... No nieźle. A taki miał byc super według Pana z apteki :/
    Slyszalyscie O negatywnym wpływie dextetoprofenu na starania?

    Kumpela dostała to na wchłonięcie torbieli. Tez w trakcie starań jest.

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 10 lipca 2019, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arashe wrote:
    Elfia ja się niestety nie znam, nigdy nie robiłam :( może Nikodemka będzie wiedzieć?

    Niecierpliwa jakie piękne podejście :) kciuki za dluuuuugi cykl :) ciazowy oczywiście.

    Szona kiedy test? Oby Cie juz dziś głowa nie bolała

    Kciuki za wizyty dziewczyny! Irvine ja teraz mam przerwę 6 tyg, bo lekarz ma wolne, wyobrażasz sobie? Byłam w 30 tygodniu a pójdę dopiero w 36 :P ja wiem, że trudno się czeka jak jeszcze ruchów nie ma :)

    Termin okresu w piątek/sb. Dziś wezmę wieczorem ostatnią luteinę. Nie wiem w sumie czy w ogóle zrobię test - może jeśli okres będzie się ociągał. Bolu jak na okres nie mam w ogóle, zero. Więc może do niego jednak jeszcze dłuższa chwila :/

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 10 lipca 2019, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Wam wszystkim za wsparcie. Monika, mam nadzieję, że to pms gigant, a po okresie wroci normalna Ewa, bo tej wybitnie nie lubię 😒

    MonikA_89! lubi tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Niercierpliwa v2.0 Autorytet
    Postów: 1182 2201

    Wysłany: 10 lipca 2019, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2020, 21:27

    szona, Ochmanka, aeiouy lubią tę wiadomość

    12.03.2020 II ♡
    H1rnp1.png
  • Ochmanka Autorytet
    Postów: 1466 3962

    Wysłany: 10 lipca 2019, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfia ja też nie wiem czy to jest to ale chyba kiedyś któraś (reset chyba) pisała że biocenoza to co innego co tlenowce i beztlenowce. Ale nie chce siać fermentu bo nie wiem czy mam rację

    K5IHp2.png

    starania od 09.2018
    **************
    ona: długie cykle, hashimoto, niedoczynność, pai homo
    -euthyrox75, bromergon
    **************
    on: asthenoteratozoospermia> 92% nieruchomych, morfo 3%, żpn II st.
    **************
    10.2019 - 7tc [*]
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 10 lipca 2019, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niercierpliwa v2.0 wrote:
    Szona życzę Ci turbodoladowania w Nowym cyklu !! Odganiamy niechcianą wersje Ewy :*

    Zawsze w 1 dc wraca mi nadzieja i chęć działania. No to czekam ;) :*

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
‹‹ 47 48 49 50 51 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ