X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lipcowe kreseczki ♡
Odpowiedz

Lipcowe kreseczki ♡

Oceń ten wątek:
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 11 lipca 2019, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ochmanko, Szona - niech @ nie przychodzi!
    A jesli przyjdzie, to zaczniemy cykl wspolnie... Ja mam termin na poniedzialek.
    To juz ten czas, kiedy z przerazeniem chodze do lazienki i sprawdzam czy nie pojawilo sie plamienie.
    Sylwia - piekny przyrost bety, juz niczym sie nie martw :)

    syllwia91, szona, Ochmanka lubią tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2019, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niercierpliwa v2.0 wrote:
    To nie są przyrosty pod cp kochana :*
    Proga zrobilas?
    Nie zrobiłam bo wpadłam tam na takim stresie że weszłam poprosiłam betę na cito i moment zrobiły i wyszłam i wróciłam do domu i myślę kuźwa miałam leki wybrać! Ale pojadę po 16 po leki i na proga. Napisałam mu SMS. Ze miałam jutro sprawdzić betę ale zrobiłam dzisiaj i wynosi 1200 ciekawe co on na to. Muszę zapytać co z tym dupkiem i luteine czy mam to razem brać czy jak. A teraz oczywiście myślę czy to nie za duży wzrost? Miała być dzisiaj 600 a jest 1200! 🤯

    Szczesliwa_mamusia, Magduullina lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2019, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mila- super,ze maluszek dal o sobie znac. Cieszę się,ze jestes spokojniejsza. Przeciez te nasze maluchy nie kopią caly dzien. Pamietam swoje ktg,przed porodem. Wojtem akurat spal,a one mnie zarciem faszeruja, brzuch klepia,zeby tylko sie poruszyl. A on na odczepnego kopa strzelil,jakby dal znac-wezcie dajcie mi spokoj,ja śpię ;-)

    Sylwia- kciuki za bete. Teraz na pewno jest dobrze. Nie moze być inaczej. Limit cp wyczerpałaś. Lekarz powinnien powstrzymywac Cie na duchu,a nie dołowax.

    Magduullina- czekamu na Twoje 2kreski. Oby teraz daly nam po oczach.

    Szona- testujesz? Pamietasz,ja Ci mowilam,ze po moin biochemie w nastepnym cyklu byłam w ciazy. Moze i u Ciebie sie sprawdzi. Trzymam kciuki.

    Malgonia- dzieki. Ezgotyvzne dziadostwo,niewiadomo skad. Nawet moja znajoma internistka nie slyszala o tej bakterii.

    Jeszcze moj syn odparzył sobie dupeczke. 1raz odkad sie urodzil ma takie odparzenia. Potrafil robic juz kwasne kupki przy zabkach,ale teraz to ma tylek pawiana. Lata goly praktycznie caly czas i wietrzymy dupeczke. Ale boli go. Przy myciu pupki zaciska posladki i sie skarzy. Nie dziwie mu sie.

    Edit: no i oczywiscie prawie bym zapomniała.
    Wituski z okazji skonczonego tygodnia :-) 52,5% ciazy za mna.
    %#@£₩₩₩=*#&%@!)#*?$&€₩)!*#&&#€!₩!(#,#;¥!₩!&#&€&÷$,(@(#;'^$€!₩÷*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2019, 08:49

    Mila1996, szona, Magduullina, Mama_Zuzia, Ania_85_ lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2019, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia- 1200? Jest bardzo dobrze. Pieknie rosnie. Moja na poczatku tez mocno szybowala. Raz byl przyrost o 348%. Super kochana. Zapytaj sie o dupka,ale ja bym brala dalej. Ja mialam proga 47,a lekarz kazal mi brac dupka do 12tyg,a luteine biore caly czas. Az do 35tyg bede ja brala.

    syllwia91, szona lubią tę wiadomość

  • Mila1996 Autorytet
    Postów: 260 539

    Wysłany: 11 lipca 2019, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa_mamusia no właśnie, nasz maluchy kopią kiedy one chcą a nie na zawołanie 😂 leżę teraz i mała daje czadu, przyjdzie godzina 14 i jak zwykle będzie totalna cisza :) u nas nawet trzęsienie brzuchem nic nie pomogło wczoraj :) zawzięła się i koniec.

    Szczesliwa_mamusia, Magduullina, Ania_85_ lubią tę wiadomość

    QojMp2.png

    || - 21.12.2018

    29.08.2019 Zosia 👧 3710 i 58 cm szczęścia ❤️😍
  • Salome Autorytet
    Postów: 4447 6659

    Wysłany: 11 lipca 2019, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Syllwia bossssko! 😍

    syllwia91 lubi tę wiadomość

    2020-2022: 3 procedury -> 2 transfery -> 0 ciąż

    16.12.2022 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • transfer zarodka po PGT (encorton, equoral, accofil, neoparin, acard, cyclogest, atosiban) - klapa

    6.03.2023 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • przebadany zarodek (intralipid, immunoglobuliny - Bioven, clexane, aspirin cardio, utrogestan, estrofem, atosiban)
    🍀7dpt - beta 67,67, prog 28,80
    🍀9dpt - beta 196,70, prog 32,30
    🍀14dpt - beta 1931, prog 43,40
    🍀24dpt - beta 33812, prog 32,20, CRL 4,3mm i ♥️
    🍀30dpt - CRL 8,6mm
    🍀8+2 - CRL 1,72cm
    🍀9+1 - CRL 2,71cm
    🍀16.05 prenatalne - wszystko ideolo
    🍀3.07 19+5 połówkowe 👍
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2019, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa_mamusia wrote:
    Sylwia- 1200? Jest bardzo dobrze. Pieknie rosnie. Moja na poczatku tez mocno szybowala. Raz byl przyrost o 348%. Super kochana. Zapytaj sie o dupka,ale ja bym brala dalej. Ja mialam proga 47,a lekarz kazal mi brac dupka do 12tyg,a luteine biore caly czas. Az do 35tyg bede ja brala.
    I bierzesz i jedno i drugie? Bo ja mam zapisane dupek 2x1 i luteine pod język 2x2

  • Niercierpliwa v2.0 Autorytet
    Postów: 1182 2201

    Wysłany: 11 lipca 2019, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2020, 21:28

    syllwia91, Magduullina lubią tę wiadomość

    12.03.2020 II ♡
    H1rnp1.png
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 11 lipca 2019, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia wspaniala wiadomosc. I gdzie bety robia w takim tempie? Idz do pan z czekoladkami :p

    Mila tez super wiadomosc. Oby juz tetaz bylo spokojniej.tak to chyba jest z dzidziusiami ze maja swoje godziny wiekszej i mniejszej aktywnosci.

    Mamunia z dziecinstwa pamietam, ze na rozne problemy okolo pupowe nic nie pomagalo mi tak, jak zasypka z maki ziemniaczanej. Nie wiem jaki masz stosunek do babcinych metod, ale moze warto dprobowac.

    syllwia91 lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2019, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia <3 <3 <3 baardzo miła wiadomość z samego rana!!! GRATULUJĘ CI kochana i trzymam za Was kciuki!! Nie denerwuj się, JESTEŚ W CIĄŻY!! HURAAAAAAAAAAAAAA!!! :)

    syllwia91 lubi tę wiadomość

  • aeiouy Autorytet
    Postów: 826 1736

    Wysłany: 11 lipca 2019, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow ile sie dzieje od rana :)

    Syllwia - piekny przyrost, no poprostu piekny!! I wyniki masz tak szybko! Co do dupka i luteiny - ja bralam i to i to.

    Mila - ufff, kamien z serca! Wiedzialam, ze wszystko bedzie ok, ale jednak mala nastraszyla, co?

    Szona (widzialam cos tam wczoraj na tym tescie), Ochmanko, Magdullina - dajcie jakies fotki z 2 kreskami!!! Czekam na nie !

    Nikodemko - spokojnie - @ nie przylezie!

    Irvine - jak ja czekam na takie piekne zdj. Twoje jest cudne! Mlody niech rosnie dalej tak pieknie!

    Malgonia - pierwsze ruchy.... niewyobrazalne jak dla mnie - jeszcze - uczucie! To musi byc jakis kosmos!

    Agge, Szczesliwa - a co sadzicie o tych dodatkowych sposobach o ktorych napisala Malgonia wczoraj? Ja chyba sprobowalabym i tego, zeby te dziadostwa dobic!

    Siostra meza odwolala jednak wczorajsze spotkanie, i nie podala innego terminu - a my nie naciskamy na inny termin:)

    syllwia91, Irvine90, moni05, szona, MonikA_89!, Ochmanka lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze dziecię od 12.2017
    5 poronien: 03.2018 & 12.2018 & 06.2019 & 03.2020 & 08.2020
    12.2018 - pierwsza wizyta w klinice
    04.2019 - HSG: prawy jajowód niedrożny
    Od 08.2019 - Pacjentka Prof. M.
    10-11.2019 szczepienia limfocytami męża ->allo mlr 23.3%
    01.2020 - 06.2020 - szczepienia pullowane -> allo mlr 22%
  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 11 lipca 2019, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia wooow mega przyrost 😍

    syllwia91 lubi tę wiadomość

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2019, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ochmanko, Szono , Nikodemko i MAgdullino teraz czekam na Wasze kresunie jak na własne!!! :*

    U mnie wczoraj owu test pozytyw, sądząc po objawach i temp. była wczoraj wieczorem lub w nocy. Dziś już cisza. Ostatnie przytulanie w 11dc rano. Owu w 14/15dc ...wiec marne szanse w kolejnym już 28cs. Myślałam ostatnio sporo o tych staraniach i stwierdziłam, że dobrnę do tego 30cyklu i kończymy impreze.. ;( do tego od września zaczynam szukać pracy...i to jakoś tak logicznie mi się zbiegnie.

    Miłego dnia kochane


    Ochmanka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2019, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    syllwia91 wrote:
    I bierzesz i jedno i drugie? Bo ja mam zapisane dupek 2x1 i luteine pod język 2x2
    Do 12 tug bralam jedno i drugie. 2xdziennie duphaston, 2xdziennie dowcipnie luteine. Traz biore tylko luteine.

    syllwia91 lubi tę wiadomość

  • Misiaa Autorytet
    Postów: 4858 7429

    Wysłany: 11 lipca 2019, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze z ciekawostek odnośnie neoparinu powiem Wam dziewczyny ze ja w szpitalu jako jedyna na swoim oddziale (tylko ja mialam baaaardzo duze problemy z przepływami) musiałam mieć podawany zastrzyk tylko w brzuch. Inne dziewczyny miały w ramię można też w wewnętrzną stronę ud. Podobno ramiona i uda są przy profilaktycznym podawaniu a przy poważnych problemach tylko brzuch także póki dacie radę kłujcie się w brzuszek bo z moich wniosków wynika że to jednak najlepsze miejsce bo lekarze mają to gdzieś przy profilaktycznym podaniu heparyny..gdyby brzuch nie był najważniejszy to pewnie i mnie by kłuli w ramię

    24tc...17.05.2017 córeczka 😇💔
    26tc...02.03-19.05.2018 córeczka 😇💔
    IV.2019 CB
    24tc...11.12.2020 córeczka👼💔
    9tc... VI.2021 😇💔
    05.05.2022 na świecie pojawił się CUD BARTUŚ ❤

    "Wtedy, gdy wydaje mi się, że już nie dam rady
    - przypominam sobie kto mi się przygląda..."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2019, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Mamunia z dziecinstwa pamietam, ze na rozne problemy okolo pupowe nic nie pomagalo mi tak, jak zasypka z maki ziemniaczanej. Nie wiem jaki masz stosunek do babcinych metod, ale moze warto dprobowac.
    Malgonia- u naa maka ziemniaczana idzie jako zasypka od urodzenia. Nie mam pojecia czemu mu sie tak zrobilo. Nie wiem przypadkiem,czy nie od nowych pieluch. Bo kupilismu na wyprobowanie nowe pieluszki. Do tej pory mial tylek pancerny. Niezaleznie co mu zalozylam,bylo dobrze. A tym razem masakra. I to na sam koniec opakowania. Teraz wrocimy do starych i zobaczymy. Oby mu szybko przeszlo.

    Malgonia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2019, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aeiouy wrote:

    Agge, Szczesliwa - a co sadzicie o tych dodatkowych sposobach o ktorych napisala Malgonia wczoraj? Ja chyba sprobowalabym i tego, zeby te dziadostwa dobic!
    Jakie sposoby? Umknelo mi to wczoraj. Musze sie wrocic.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2019, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Sylwia wspaniala wiadomosc. I gdzie bety robia w takim tempie? Idz do pan z czekoladkami :p
    Diagnostyka. Uwielbiam je! Fakt na cito ale wynik po godzinie to rekord. Chyba widząc moja minę i nie przespana noc stwierdziły że zrobią bardzo cito!

    moni05, Niercierpliwa v2.0, szona, aeiouy, Malgonia, Beti82, Magduullina, MonikA_89!, Sasanka55, Karolina, Malinaa90, Ochmanka, Ania_85_, Iseko, Madziandzia lubią tę wiadomość

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 11 lipca 2019, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Sylwia, z takim pięknym przyrostem wszystko musi być dobrze! :)

    syllwia91 lubi tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 11 lipca 2019, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mila1996 wrote:
    Dziewczyny dziękuję wam za mega wsparcie, które mnie podbudowało 🥰😘 dziękuję że jesteście :) dzisiaj z samego rana na ktg mała dała popis ruchów dla odmiany 😍 czekam na wizyty i się okaże co lekarz na to :) trzymajcie kciuki. A ja trzymam kciuki za was, wasze kropki, wizyty, testy i co by się te wstrętne małpy nie pojawiły :)
    Przesyłam ciążowe wiruski °|=¥|÷€=¢}`}`×¥=¥[¥{|}`÷`°¢✓€[¥}¥÷|=✓|{¥{¥=€÷÷|{{`¶`{¥×{=¥=€×`¶`{€==€

    Ewidentnie jest podobna do cioci Ewy, zawija się w kimono po 17 i zapada w sen jak niedźwiedź 😅 Cieszę się, ze wszystko dobrze!

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
‹‹ 56 57 58 59 60 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ