X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lipcowe kreseczki ♡
Odpowiedz

Lipcowe kreseczki ♡

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2019, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2020, 00:05

    Karolina, malamisia, syllwia91, Beti82, szona, Kittinka83 lubią tę wiadomość

  • Karolina Ekspertka
    Postów: 183 698

    Wysłany: 11 lipca 2019, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Judit wrote:
    U mnie okres juz przyszedł.Troche wcześniej niż powinien,luteine odstawilam 1dzien wcześniej.Ehh ja już nie mam pomyslu co zrobić żeby to dziecko zrobić.

    Wyjeżdżamy na urlop,wpadłam jeszcze na głupi pomysł żeby w dzień wyjazdu iść do ginekologa żeby zerknąl czy na początku cyklu na usg jest wszystko ok ale nie..w dupczysko z tym.Coś jeszcze wypatrzy i będę cały wyjazd w stresie.Jade, będe pić wino i mam nadzieję że wyluzuje gacie.
    Miałam zacytować, a polubiłam przez przypadek 😒
    Przykro mi z powodu @😞 Mam nadzieję, ze urlop będzie udany mimo wszystko!

    Judit lubi tę wiadomość

    ijnZp2.png

    08.2012 córcia ❤️
    06.2014 synek ❤️

    Czekamy na trzecie maleństwo TP 18.04.2020 ❤️
  • Judit Autorytet
    Postów: 1535 1397

    Wysłany: 11 lipca 2019, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2020, 14:38

    Salome, Karolina, aeiouy, MonikA_89!, szona, Ania_85_, Madziandzia lubią tę wiadomość

    ultra długi protokół:
    8dojrzałych komórek
    7 się zapłodniło
    ❄4AA na pokładzie-jest z nami na świecie 👣
    została ❄ 4AA

    13.02 kriotransfer ❄️4AA
    14.03 jest serduszko❤️

    endometrioza 2/3st,hashimoto, kir aa, ANA 1,2
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2019, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinaa90 wrote:
    Syllwia91 gratuluję, piękny przyrost! Odpoczywaj, odpoczywaj i uśmiechaj się jak najwięcej!

    A przy okazji badania beta przez Sylwie, dla wszystkich testujacych, starających się, będę powtarzać co jakiś czas jak mantre bo stres na początku może być ogromny. BETA NIE MUSI SIĘ PODWAJAĆ. To chyba jeden z najbardziej stresogennych zabobonow, który chwilowo dopadł i mnie. Bardzo często tak jest, że na początku(ale tak zupełnie sam początek) beta podwaja swoją wartość w ciągu 48 h. Ale nie musi. Minimalny przyrost to 66% w ciągu 48h i dokładnie tylu(np44 h pomiędzy badaniami robia różnice). Wiec kochane przyszle mamy, nie stresujcie się jak beta nie jest podwojona, kalkulator też może pomóc żeby to obliczyc, ale ostatecznie ciaza to nie matematyka - a mowa jest o średnich przyrostach, więc może zdarzyć się kropkowi jakiś dzień przerwy:)

    Trzymam za Was kciuki tak mocno jak tylko się da!

    Niby nie musi sie podwajac ale jak sama widzisz nawet lekarze są zainteresowani przyrostami jak rowniez wartościami. Przy szybujacej becie wychodzi sie z zalozenia ze ciąża jest zdrowa, przy kiepskich przyrostach i małych wartościach raczej nie wróży ciąży dobrze. I jest jakis tam procent kobiet u których bety osiągają jedynie te nizsze normy ale tu nawet na tym forum widać ze jak kiepsko beta wzrasta to sie konczy cb lub cp.

  • Salome Autorytet
    Postów: 4447 6659

    Wysłany: 11 lipca 2019, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina pocieszyłaś mnie! Czyli jak się bardzo chce, to też wychodzi, uff! ;)

    Judit, gdzie będą wakacje?

    Karolina lubi tę wiadomość

    2020-2022: 3 procedury -> 2 transfery -> 0 ciąż

    16.12.2022 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • transfer zarodka po PGT (encorton, equoral, accofil, neoparin, acard, cyclogest, atosiban) - klapa

    6.03.2023 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • przebadany zarodek (intralipid, immunoglobuliny - Bioven, clexane, aspirin cardio, utrogestan, estrofem, atosiban)
    🍀7dpt - beta 67,67, prog 28,80
    🍀9dpt - beta 196,70, prog 32,30
    🍀14dpt - beta 1931, prog 43,40
    🍀24dpt - beta 33812, prog 32,20, CRL 4,3mm i ♥️
    🍀30dpt - CRL 8,6mm
    🍀8+2 - CRL 1,72cm
    🍀9+1 - CRL 2,71cm
    🍀16.05 prenatalne - wszystko ideolo
    🍀3.07 19+5 połówkowe 👍
    age.png
  • Judit Autorytet
    Postów: 1535 1397

    Wysłany: 11 lipca 2019, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2020, 14:38

    Magduullina, Karolina, Salome, Ania_85_ lubią tę wiadomość

    ultra długi protokół:
    8dojrzałych komórek
    7 się zapłodniło
    ❄4AA na pokładzie-jest z nami na świecie 👣
    została ❄ 4AA

    13.02 kriotransfer ❄️4AA
    14.03 jest serduszko❤️

    endometrioza 2/3st,hashimoto, kir aa, ANA 1,2
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 11 lipca 2019, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinaa90 wrote:
    Syllwia91 gratuluję, piękny przyrost! Odpoczywaj, odpoczywaj i uśmiechaj się jak najwięcej!

    A przy okazji badania beta przez Sylwie, dla wszystkich testujacych, starających się, będę powtarzać co jakiś czas jak mantre bo stres na początku może być ogromny. BETA NIE MUSI SIĘ PODWAJAĆ. To chyba jeden z najbardziej stresogennych zabobonow, który chwilowo dopadł i mnie. Bardzo często tak jest, że na początku(ale tak zupełnie sam początek) beta podwaja swoją wartość w ciągu 48 h. Ale nie musi. Minimalny przyrost to 66% w ciągu 48h i dokładnie tylu(np44 h pomiędzy badaniami robia różnice). Wiec kochane przyszle mamy, nie stresujcie się jak beta nie jest podwojona, kalkulator też może pomóc żeby to obliczyc, ale ostatecznie ciaza to nie matematyka - a mowa jest o średnich przyrostach, więc może zdarzyć się kropkowi jakiś dzień przerwy:)

    Trzymam za Was kciuki tak mocno jak tylko się da!


    Dokładnie :). Z kolei super szybująca w górę beta też nie zapewnia sukcesu. Moja rosła super :). Fakt, że to właściwie upewnia że zarodek się dobrze zagnieździł, że ma dobry początek itd ale jest dużo zdrowych ciąż z małych przyrostów i dużo strat z idealnych bet.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2019, 13:50

    SylwiaLu, szona lubią tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • SylwiaLu Autorytet
    Postów: 505 429

    Wysłany: 11 lipca 2019, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MarLenka wrote:
    Niby nie musi sie podwajac ale jak sama widzisz nawet lekarze są zainteresowani przyrostami jak rowniez wartościami. Przy szybujacej becie wychodzi sie z zalozenia ze ciąża jest zdrowa, przy kiepskich przyrostach i małych wartościach raczej nie wróży ciąży dobrze. I jest jakis tam procent kobiet u których bety osiągają jedynie te nizsze normy ale tu nawet na tym forum widać ze jak kiepsko beta wzrasta to sie konczy cb lub cp.

    Niestety to tylko założenie. Moja beta pięknie rosła, ale ciąża i tak obumarła. Najwyższy wynik jaki zrobiłam wynosił ponad 10 000, a 3 tygodnie później po licznych USG niestety szpital.
    Znajoma miała betę powyżej 1000 i nic w macicy i niestety pozamaciczna z usunięciem jajnika i jajowodu.
    Więc wychodzi na to, że przy cp nie tylko małe przyrosty :/
    beta daje info, że jest ciąża, ale jaka i gdzie to już niestety nie. Ale i tak będziemy ją maniakalnie badać :D robić sobie stresy i nadzieje. ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2019, 13:55

    22.06.2020 Luiza :*
    XII 2018 poronienie zatrzymane; Łucja - 10tc [*]
    Hashimoto od 2007
    Starania od XII 2015
    jajowody drożne, histeroskopia ok
    Mąż - morfologia 6%
    AMH 8,07; 3 x UIU :(
    X 2018 elektrokauteryzacja jajnika, usunięcie ognisk endometriozy
    mthfr hetero, kwas metylowany i wit prenatalne
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2019, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2020, 00:05

  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 11 lipca 2019, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina, mnie tez pocieszylas. Ja nie wiem jak w ogole mozna psychicznie odpuscic cos, czego tak bardzo sie chce. Albo byc w ciagu badan i o nich nie myslec... Nie wiem nawet jak sie zabrac do takiej zmiany myslenia.
    Z reszta forum dalo mi wiele przykladow, ze bedac mega wkreconym w starania po pierwsze mozna zajsc, a po drugie dzieki szukaniu przyczyn czesto sie je znajduje, likwiduje i zachodzi.
    Nie wiem czy mi sie w koncu uda, ale gdybym calkiem odpuscila to dzis, nadal mialabym polipa, ktory mogl utrudniac zajscie.
    Staram sie odpoczywac psychicznie w ciagu cyklu, dopoki przedokresowe hormony nie zaczynaja dzialac, ale ten odpoczynek polega na tym, ze zyje normalnie. Pije winko, jezdze na rowerze i nie przejmuje sie czy zarodek sie zagniezdzi czy nie. To jest moje maksymalne odpuszczenie :D

    Judit - zazdro tej Chorwacji! Kiedys pojade. Jak urodze :D

    Judit, Magduullina, Karolina, szona, Salome lubią tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2019, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też miałam jutro wieczorem jechać do Chorwacji ale w ogóle mi nie jest szkoda tego że nie jadę😍

    Judit, Niercierpliwa v2.0, Karolina, Malinaa90, Pati96, Nikodemka, aeiouy, Beti82, Ochmanka, 5ylwian, Kittinka83, moni05, Sasanka55, MarLenka, Malgonia, agge, Miska _a, buba123, Iseko lubią tę wiadomość

  • Judit Autorytet
    Postów: 1535 1397

    Wysłany: 11 lipca 2019, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2020, 14:39

    ultra długi protokół:
    8dojrzałych komórek
    7 się zapłodniło
    ❄4AA na pokładzie-jest z nami na świecie 👣
    została ❄ 4AA

    13.02 kriotransfer ❄️4AA
    14.03 jest serduszko❤️

    endometrioza 2/3st,hashimoto, kir aa, ANA 1,2
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 11 lipca 2019, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Judit, mnie tez przeraza, ze koncza mi sie srodki... Doszlam juz do momentu, gdzie kolejnym krokiem jest Clo i inseminacja. Boje sie co bedzie jesli to nie przyniesie skutku, ale staram sie o tym za duzo nie myslec.
    Jejuuuuu... dawac juz ten okres, bo oszaleje przez te 4 dni czekania.

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 11 lipca 2019, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    44fe40c86d90.jpg
    Dziewczyny zrobilam sobie dzisiaj bobka,dla zwały, ostatniego jakiego mialam z zakupow robionych przez męża. Mam 11dc wiec oczywiscie nie ma opcji ciąży :) Chcialam raz na zawsze rozwiac swoje błąkające sie mysli,ze moze jakis biochem pojawil sie i zniknal zanim bete zrobilam. I juz wiem-nigdy juz nie kupie bobotestow :)
    Edit:oczywiscie kreska/evap byl w zalecanych 5min :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2019, 15:28

    szona, Ania_85_ lubią tę wiadomość

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 11 lipca 2019, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwian - ja tez juz nigdy nie kupie bobkow, z tego samego powodu :)

    5ylwian lubi tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Judit Autorytet
    Postów: 1535 1397

    Wysłany: 11 lipca 2019, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2020, 14:39

    ultra długi protokół:
    8dojrzałych komórek
    7 się zapłodniło
    ❄4AA na pokładzie-jest z nami na świecie 👣
    została ❄ 4AA

    13.02 kriotransfer ❄️4AA
    14.03 jest serduszko❤️

    endometrioza 2/3st,hashimoto, kir aa, ANA 1,2
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2019, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ah te testy teraz tp jiz chyba kazde tak cygania... Ale mam podly humor dzis , nie mam na nic checi, ochoty tylko od rana becze chodze z kata w kat ... Dolek totalny.... Za duzo tego wszystkiego, na 23 umowila mnie babka do gina... W poniedzialek pojade do rodzinnej niech mi da skierowanie na morf, tsh, mocz i co sie jeszcze da ;( przypomniala mi by jechac skontrolowac badania piersi i w kierunku komorek nowotworowych, ze pol roku mija , zasugerowala rowniez zbadanie tarczycy ze lubi sie od niej zatrzymac krwawienie ? Wiecie moze cos na ten temat?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2019, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm no tak macie rację dziewczyny... W takim razie to w ogóle coraz mniejszy sens widzę w badaniu bety... No chyba że leki włączyć trzeba czy po cp to tak. Eh tak myślę że chyba łatwiej być facetem. Zrobi robotę i czeka na info.

    Ale te testy! Słuchajcie może faktycznie jakas felerna parta wyszła?! Az sie wierzyc w to nie chce!

  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 11 lipca 2019, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Judit, nie odebralismy ich jeszcze, bo trzeba osobiscie, a dla nas to wyprawa i jakos sie nie skladalo, ale planujemy jechac jutro. Dam znac :) Boje sie co tam bedzie...
    Na dodatek jutro testuje, wiec zapowiada sie ciezki dzien ;)

    Magduullina lubi tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Judit Autorytet
    Postów: 1535 1397

    Wysłany: 11 lipca 2019, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2020, 14:39

    ultra długi protokół:
    8dojrzałych komórek
    7 się zapłodniło
    ❄4AA na pokładzie-jest z nami na świecie 👣
    została ❄ 4AA

    13.02 kriotransfer ❄️4AA
    14.03 jest serduszko❤️

    endometrioza 2/3st,hashimoto, kir aa, ANA 1,2
‹‹ 58 59 60 61 62 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ