X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lipcowe kreseczki ♡
Odpowiedz

Lipcowe kreseczki ♡

Oceń ten wątek:
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 14 lipca 2019, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uaktualnienie: okresu zero, bolu przedokresowego zero, plamien zero. Faken szit. Ciazy na pewno nie ma, testy nie pozostawiły złudzeń. Niech przyjdzie jutro, plis.

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2019, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szona przekazuję Ci w takim razie moje plamienie które właśnie wróciło do mnie.✈️

  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 14 lipca 2019, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szona - winko, goraca kapiel, skalpel albo kiler Chodakowskiej i seks! Moje sposoby na wywolanie @ :)

    szona, Salome, Ochmanka, Kittinka83, MonikA_89! lubią tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Ania_85_ Autorytet
    Postów: 300 1019

    Wysłany: 14 lipca 2019, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam dzisiaj do Was nietypową prośbę- moja mama ma mieć jutro usuwany woreczek żółciowy i strasznie się boję. Wiem, że Wasze kciuki potrafią wiele, więc poproszę o mocne kciukasy za nią 🙏

    Magduullina, syllwia91, Niercierpliwa v2.0, agge, Nikodemka, Malgonia, moni05, Melissa93, szona, Kittinka83, Ochmanka, Salome, Irvine90, Malinaa90, MonikA_89!, Tele...79, moyeu lubią tę wiadomość

    uwo9skjob07enzxz.png
  • MamaStasia :) Autorytet
    Postów: 1339 2872

    Wysłany: 14 lipca 2019, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania _85_ będzie dobrze kciuki trzymam ✊✊✊

    Ania_85_ lubi tę wiadomość

    Staś 22.06.2017(4 150 g i 59 cm)
    Zosia 09.08.2019(3 300g i 54 cm)
  • talku Autorytet
    Postów: 1679 1678

    Wysłany: 14 lipca 2019, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinaa90 wrote:
    Nikodemka gratulacje!! :)

    Sylwia u mnie też było 1 dniowe plamienie, głowa do góry!!

    Malina, pamiętam Cię z marcowego albo kwietniowego testowania. Ale masz piękny podpis 💕
    Gratuluję synka! Pięknie rośnie :)

    Malinaa90 lubi tę wiadomość

    relgi09kukfprg92.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2019, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu kochana kciuki zaciskam !!!
    Nikodemko no to gratulacje :* beta niech rosnie !!! Malenstwo rowniez :*
    Sylwia odpoczywaj :* bierz leki a bedzie wszystko dobrze!!! :*
    U mnie dzis mija 50 dc jajniki bola na przemian ,piersi nabrzmiale bolace jutro poetarzam test i czekam na wizyte ktorej bardzo sie boje ... :(

    Ania_85_, syllwia91, Nikodemka lubią tę wiadomość

  • talku Autorytet
    Postów: 1679 1678

    Wysłany: 14 lipca 2019, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    syllwia91 wrote:
    Dziewczyny dzwonił mój gin. Przed wylotem musiał zadzwonić i przestraszony był że plamoe bo on nie wiedział że byłam na usg wczoraj i że pęcherzyk jest w macicy ( sciemnialam że znajoma zwolniła mi miejsce na NFZ) i bardzo się cieszył że jest w macicy mówił że jeden kamień z serca że zaszłam normalnie w normalna prawidłową ciążę w końcu. Mówił wiadomo że nie gwarantuje nic ale jestem tak lekami obstawiona że szanse się zwiększyły. Zwiększył mi dawkę luteiny na 3x2 i dupka na 3x1 mówił że progesteron nie jest mega ten wczorajszy ale dramatu nie ma. Kazał mi się bardzo oszczędzać, nie robić w sumie nic oprócz leżenia relaksu i spacerów wolnych. Mówił że dopóki nie ma krwi albo mocnych plamien to być spokojnym tak może być nie powiedział czego ale może faktycznie przez heparyne. Nie zapytałam głupia czy nospe mogę zażyć żeby trochę rozluźnić brzuch. Mam odpoczywać i od wtorku 23 jego wizyty daje mi l4. A i zastrzyki mówił że nie ma różnicy ale mogę robić wieczorem a rano po 12 h acard ale nie muszę konieczne tak robić. Uspokoił mnie a wkładka czysta papier też a palcem nie grzebie już!

    A i sam mówił że podjezykowa luteina jest słabsza ale skoro już mam taką to właśnie zwiększyć na 3x2 i brać pewnie do wizyty. Zaszkodzić raczej te dawko nie zaszkodza?

    Sylwia gratuluję pięknego przyrostu bety. Robiłyśmy w bardzo podobnym czasie :)
    Moja jest niższa ale mam nadzieję, że to nic złego.

    Trzymam mocno kciuki, żeby wszystko było dobrze! Będziemy razem rodzić :):):)

    Kiedy masz wizytę? 23.07?
    Myślisz, że już będzie serduszko widać?

    relgi09kukfprg92.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2019, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    talku wrote:
    Malina, pamiętam Cię z marcowego albo kwietniowego testowania. Ale masz piękny podpis 💕
    Gratuluję synka! Pięknie rośnie :)
    Widzę że jesteśmy dokładnie w tym samym dniu ciąży 😘

  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 14 lipca 2019, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_85_ wrote:
    A ja mam dzisiaj do Was nietypową prośbę- moja mama ma mieć jutro usuwany woreczek żółciowy i strasznie się boję. Wiem, że Wasze kciuki potrafią wiele, więc poproszę o mocne kciukasy za nią 🙏
    Trzymam mocno kciuki :)

    Ania_85_ lubi tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2019, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    talku wrote:
    Sylwia gratuluję pięknego przyrostu bety. Robiłyśmy w bardzo podobnym czasie :)
    Moja jest niższa ale mam nadzieję, że to nic złego.

    Trzymam mocno kciuki, żeby wszystko było dobrze! Będziemy razem rodzić :):):)

    Kiedy masz wizytę? 23.07?
    Myślisz, że już będzie serduszko widać?
    W tym samym czasie napisałysmy. Tak wizytę mam 23 ale nie wiek czy wytrzymam i chyba pójdę gdzieś w tym tygodniu... Nie mam pojęcia szczerze mówiąc czy będzie serduszko ale mam nadzieję że tak i że nerwy trochę odpuszcza a Ty kiedy masz wizytę? Byłaś już gdzieś u gin? Ja bylam zobaczyć czy to nie cp. Jak się czujesz? Bierzesz jakieś leki? Będziesz jescze betę robić?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lipca 2019, 18:28

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 14 lipca 2019, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia serduszko to tak min 10 dni po pecherzyku. Ale rozumiem, ze Ciezko Ci wytrzymac.
    Moze warto by bylo isc choc po luteine dowcipna.

    Aniu mocno trzymam kciuki za mame.

    Szona tak bym chciala zeby te testy klamaly :(

    Ania_85_, syllwia91 lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • talku Autorytet
    Postów: 1679 1678

    Wysłany: 14 lipca 2019, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    syllwia91 wrote:
    W tym samym czasie napisałysmy. Tak wizytę mam 23 ale nie wiek czy wytrzymam i chyba pójdę gdzieś w tym tygodniu... Nie mam pojęcia szczerze mówiąc czy będzie serduszko ale mam nadzieję że tak i że nerwy trochę odpuszcza a Ty kiedy masz wizytę? Byłaś już gdzieś u gin? Ja bylam zobaczyć czy to nie cp. Jak się czujesz? Bierzesz jakieś leki? Będziesz jescze betę robić?

    Ależ ciążowa telepatia ;)
    U mnie się trochę pokomplikowało bo miałam wczoraj wypadek samochodowy. Zabrakło mnie pogotowie do szpitala i jak powiedziałam że jestem we wczesnej ciąży to od razu zrobili mi USG. W macicy było widać pęcherzyk ciążowy 5.5 mm. I tylko tyle.
    Ginekolog powiedziała że widzi małego krwiaka ale na karcie wypisu ze szpitala nie mam o tym ani słowa. Boje się i idę jutro do gina w Medicover żeby zobaczył czy jest ten krwiak czy nie i kiedy się zgłosić na wizytę. Chciałabym wziąć od niego L4 bo cała jestem poobijana i lekko przestraszona.
    Wczoraj byłam przerażona że nie widać zarodka w tym pęcherzyku. Ale dziewczyny na forum mnie uspokoiły, że to za wcześnie.
    Nie planowałam powtarzać bety, ale jak widzę Twój przyrost to zaczynam się niepokoić czemu moja taka niska... Ehhh
    Planową wizytę miałam mieć 2 sierpnia. Ale wszytsko się teraz pozmieniało.
    Z objawów ciążowych to bolą mnie piersi i podbrzusze.

    A Ty jak się czujesz?

    relgi09kukfprg92.png
  • Paulinka4pt Znajoma
    Postów: 24 40

    Wysłany: 14 lipca 2019, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,
    Pomóżcie bo już wariuję. Nie wiem czy te testy facelle są jakieś wadliwe czy jak :-\ owulację miałam w okolicy 13-14 dnia (pozytywne testy) dziś mój 26 dc (cykle 27-30 dni) od wczoraj zaczęłam testować i już sama nie wiem czy te cienie to jakas wada tych testów? Rozlozylam je na części pierwsze żeby było lepiej widać. Ja ogólnie myślę że taka ich uroda ponieważ cień od wczoraj nie przybrał na kolorze. Czy któras z Was spotkala się z czymś takim?
    Wrzucam fotkę, pierwszy od góry przypadkowy z wczorajszego popołudnia, nic nie ma, na reszcie cienie cieni. Czy to możliwe że mimo iż są super czule byłyby takimi cieniami przy owulce 13-14 i w 26 dc? Lada moment powinna przyjść @

    https://www.szybkiplik.pl/download/771fa45e94040c9ff69946c143015d17.html

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2019, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    talku wrote:
    Ależ ciążowa telepatia ;)
    U mnie się trochę pokomplikowało bo miałam wczoraj wypadek samochodowy. Zabrakło mnie pogotowie do szpitala i jak powiedziałam że jestem we wczesnej ciąży to od razu zrobili mi USG. W macicy było widać pęcherzyk ciążowy 5.5 mm. I tylko tyle.
    Ginekolog powiedziała że widzi małego krwiaka ale na karcie wypisu ze szpitala nie mam o tym ani słowa. Boje się i idę jutro do gina w Medicover żeby zobaczył czy jest ten krwiak czy nie i kiedy się zgłosić na wizytę. Chciałabym wziąć od niego L4 bo cała jestem poobijana i lekko przestraszona.
    Wczoraj byłam przerażona że nie widać zarodka w tym pęcherzyku. Ale dziewczyny na forum mnie uspokoiły, że to za wcześnie.
    Nie planowałam powtarzać bety, ale jak widzę Twój przyrost to zaczynam się niepokoić czemu moja taka niska... Ehhh
    Planową wizytę miałam mieć 2 sierpnia. Ale wszytsko się teraz pozmieniało.
    Z objawów ciążowych to bolą mnie piersi i podbrzusze.

    A Ty jak się czujesz?
    Kochana ale przyrosty masz prawidłowe a to najważniejsze! Ja nie zwracam uwagi ile rosną tylko ze w ogóle rosną! Matko ale nic nikomu się nie stało poważniejszego? Współczuję Ci nerwów ale na pewno będzie wszystko z dzidziusiem super 😘😘😘😘😘 mnie pobolewa raz nie ogólnie od 2 dni mniej tylko to plamienie ale wczoraj dwa razy i dzisiaj było ale lekarz mówił że tym się nie martwić. Ja też się bardzo bałam dlaczego nie ma nic potem ze sam pęcherzyk ale dziewczyny uspokoiły. Idź jeśli Cię to uspokoi ja też pójdę pewnie koło czwartku o ile nie będzie większych plamien.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2019, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Sylwia serduszko to tak min 10 dni po pecherzyku. Ale rozumiem, ze Ciezko Ci wytrzymac.
    Moze warto by bylo isc choc po luteine dowcipna.

    Aniu mocno trzymam kciuki za mame.

    Szona tak bym chciala zeby te testy klamaly :(
    Czyli w tym tygodniu pewnie nie zobaczę nic ale pójdę w czwartek na wizytę poproszę o luteine dowcipna i usg a do mojego pójdę we wtorek i oby zobaczył serduszko a potem już wrzucam trochę na luz bo przez tydzień 4 kg schudłam z nerwów...

    Magduullina, Malgonia lubią tę wiadomość

  • talku Autorytet
    Postów: 1679 1678

    Wysłany: 14 lipca 2019, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    syllwia91 wrote:
    Kochana ale przyrosty masz prawidłowe a to najważniejsze! Ja nie zwracam uwagi ile rosną tylko ze w ogóle rosną! Matko ale nic nikomu się nie stało poważniejszego? Współczuję Ci nerwów ale na pewno będzie wszystko z dzidziusiem super 😘😘😘😘😘 mnie pobolewa raz nie ogólnie od 2 dni mniej tylko to plamienie ale wczoraj dwa razy i dzisiaj było ale lekarz mówił że tym się nie martwić. Ja też się bardzo bałam dlaczego nie ma nic potem ze sam pęcherzyk ale dziewczyny uspokoiły. Idź jeśli Cię to uspokoi ja też pójdę pewnie koło czwartku o ile nie będzie większych plamien.

    Nie martw się plamieniami to ponoć normalne na początku ciąży. Na pewno wszystko będzie dobrze. Trzymam mocno kciuki za Twojego malucha 💕😘

    Tak, pójdę jutro żeby się uspokoić. I żeby zapytać kiedy przyjść wypatrywać serduszka.

    Ja biorę kwas foliowy i witaminy Pregna Plus. A Ty co bierzesz teraz?
    Chcesz poprosić o luteinę ze względu na krwawienie?

    relgi09kukfprg92.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2019, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    talku wrote:
    Nie martw się plamieniami to ponoć normalne na początku ciąży. Na pewno wszystko będzie dobrze. Trzymam mocno kciuki za Twojego malucha 💕😘

    Tak, pójdę jutro żeby się uspokoić. I żeby zapytać kiedy przyjść wypatrywać serduszka.

    Ja biorę kwas foliowy i witaminy Pregna Plus. A Ty co bierzesz teraz?
    Chcesz poprosić o luteinę ze względu na krwawienie?
    Ja biorę heparyne w brzuch i acard że Względu na moje mutacje, prenatal dha i uno, luteine 3x2 duphaston 3x1 i glucophage także trochę tego jest. To daj mi koniecznie znać co widać i co Ci mówił 😘😘😘😘 na którą godzinę masz wizytę?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2019, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu 85 ja też trzymam kciuki za Twoją mamę!! Będzie dobrze, nie denerwuj się :*

    Ania_85_ lubi tę wiadomość

  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 14 lipca 2019, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaStasia jak się czujesz?

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
‹‹ 81 82 83 84 85 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ