X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lipcowe staraczki :)
Odpowiedz

Lipcowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • baba_Jagna Ekspertka
    Postów: 330 80

    Wysłany: 5 lipca 2016, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zieziulka nie może być źle, ja w to wierze <przytula>

    Nie ważne ile razy upadniesz. Ważne jest ile razy się podniesiesz.
  • Zieziulka Autorytet
    Postów: 1017 931

    Wysłany: 5 lipca 2016, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo chce w to wierzyć, boję się tylko, że lekarze jak to zobaczą to przekreślą nasze szanse na naturalne poczęcie. Ja PCOS, teraz to...

    ⚡ PCOS, Celiakia, Oligozoospermia⚡

    🤱 Marta 30.04.2017 r. 💜 36+1 tc
    🤱 Antosia 24.05.2020 r. 💜 38+1 tc

  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 5 lipca 2016, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minionkowa, my niezabezpieczamy sie od ponad roku. A swiadome starania sa od kilku miesięcy. I nic... Pije 3 cykl ziola ojca sroki. Ogólnie polepszyly mi jakosc dni plodnych. Mam duzo śluzu plodnego dzieki nim i czuje owulke dosc bolesnie. Dzis 26dc. Cykle mam dlugie. Nawet 35dniowe. W tym cyklu pojawil sie śluz wcześniej o tydzień. Wiec nie wiem czy ziola mi nie przyspieszyly owulki i czy @ będzie szybciej.

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2016, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zieziulka wrote:
    Bardzo chce w to wierzyć, boję się tylko, że lekarze jak to zobaczą to przekreślą nasze szanse na naturalne poczęcie. Ja PCOS, teraz to...


    Zawsze jest szansa kochana :* musicie poczekać na opinie Waszego lekarza ale jestem przekonana, że wszystko zakończy się sukcesem <3 <przytulaski dla Was>

  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 5 lipca 2016, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie zalamuj sie zieziulka. Cuda sie zdarzaja. Nie takie sytuacje znam. Ale trzeba walczyc. Moge zapytac co je twoj maz? Czy dieta ma w jego wypadku wpływ na wynik? Bo obawiam sie ze przy diecie mojego M tez będzie lipa. On lubi tylko to co jest niezdrowe. Nie cierpi owoców i warzyw. .. Staram sie np nie smażyć i przemycam mu w duzych ilosciach to co lubi z zielonych czyli papryke i cebule. Ale moze to nie wystarczyc. Moj bierze suplementy : cynk, wit E, wit C, wit B12, kwas foliowy, żelazo, magnez, selen. To w jednej tabletce. A w drugiej tran z omega 3 wit D i A.

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • baba_Jagna Ekspertka
    Postów: 330 80

    Wysłany: 5 lipca 2016, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zieziulka też mam PCOS, wiem co czujesz. w dodatku M pracuje wiecznie w delegacjach. Albo mam owulacje od wielkiego swieta i M jest wtedy daleko, albo jest blisko a ja z owulacja gram w bierki by w końcu cholera przyszła! Nie wiemy co prawda co sie dzieje z plemnikami bo nigdy nie badal sie.... Choc w polowie czuje Twój ból :(

    Dziś w dodatku siedze i wyje, w sumie sama nie wiem czemu :(

    Nie ważne ile razy upadniesz. Ważne jest ile razy się podniesiesz.
  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 5 lipca 2016, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak w ogóle to dobrze ze organizm wytwarza plemniczki bo go zawsze mozna polepszyc ich stan. Bo sa tacy którzy przeszli choroby w młodości i w ogóle nie maja w spermie żolnierzyków. Musisz myśleć pozytywnie.

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2016, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez mam PCOS bedzie dobrze !!!!

  • Zieziulka Autorytet
    Postów: 1017 931

    Wysłany: 5 lipca 2016, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie najlepsze jest to, że mój mąż jest,a raczej był do tych wyników okazem zdrowia, nie ma ani jednej plomby w zębach nawet, odżywia się zdrowo, regularnie, regularnie śpi, nie ma zbytnich stresów w pracy...ja nie wiem, zaczynam podejrzewać, że jednak miał w młodości jakąś źle leczoną świnkę, albo coś.

    A najlepsze dziewczyny w tym jest to, że historia zatoczyła koło, moi rodzice starali się z pomocą medyczną o mnie 7 lat, bo tata miała podobny problem...no nie wierze...Nawet popłakać nie ma gdzie, bo za ścianą siedzi M a przecież nie mogę mu pokazać, że się załamałam ;(;(

    ⚡ PCOS, Celiakia, Oligozoospermia⚡

    🤱 Marta 30.04.2017 r. 💜 36+1 tc
    🤱 Antosia 24.05.2020 r. 💜 38+1 tc

  • baba_Jagna Ekspertka
    Postów: 330 80

    Wysłany: 5 lipca 2016, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powinnyśmy założyć klub wsparcia PCOS .....

    Nie ważne ile razy upadniesz. Ważne jest ile razy się podniesiesz.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2016, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry pomysł juz zakładam !!! I zapraszam wszystkie PCOS

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2016, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-z-pomoca-medyczna/wspieramy-sie-my-pcos,10596.html
    Kochane zapraszam każdą która chce pogadać ;) znamy walkę z tym cholerstwem !! Damy radę

  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 5 lipca 2016, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja raczej nie mam PCOS. Przynajmniej nic mi nie wiadomo na ten temat. Czy mialyscie typowe objawy? Owulacja u mnie występuje.

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2016, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi w pierwszych badaniach wyszło :( no niestety jestem posiadacza PCOS...

  • Zieziulka Autorytet
    Postów: 1017 931

    Wysłany: 5 lipca 2016, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie były bolesne miesiączki i trądzik, żadnych innych objawów i też często mam owulację.

    ⚡ PCOS, Celiakia, Oligozoospermia⚡

    🤱 Marta 30.04.2017 r. 💜 36+1 tc
    🤱 Antosia 24.05.2020 r. 💜 38+1 tc

  • Zieziulka Autorytet
    Postów: 1017 931

    Wysłany: 5 lipca 2016, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra nie zasmucam Was, idę coś porobić w domu, jak się czymś zajmę to może mi bedzie lepiej...ale najpierw zjem paczkę ciatek i zapije herbatą... z cukrem!

    ⚡ PCOS, Celiakia, Oligozoospermia⚡

    🤱 Marta 30.04.2017 r. 💜 36+1 tc
    🤱 Antosia 24.05.2020 r. 💜 38+1 tc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2016, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dacie radę :) jestem pewna :****

  • mar_gola Znajoma
    Postów: 21 3

    Wysłany: 5 lipca 2016, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zieziulka, ja wierzę, że leczenie pomoże. A może wystarczy powtórzyć badania za jakiś czas? Może akurat teraz Twój M ma słabszy okres? Nie znam się na tym, my dopiero myślimy o badaniach mojego M, ale pracuję w nauce i wiem że czasami jeden pomiar nie jest miarodajny. Głowa do góry :)

  • Zieziulka Autorytet
    Postów: 1017 931

    Wysłany: 5 lipca 2016, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem dziewczyny gdyby to było 10 mln to można by było mówić o słabszym okresie, ale 200 tys. to jakaś tragedia, za tym musi stać jakaś grubsza sprawa. Nie potrafię dziś myśleć pozytywnie, a jeszcze się naczytałam w necie to mi jeszcze gorzej, bo nawet do in vitro się nie kwalifikujemy z takimi wynikami...

    Pozostaje mi wierzyć, że ktoś się pomylił w laboratorium lub opcja druga modlić się o cud do świętego od przypadków beznadziejnych...

    ⚡ PCOS, Celiakia, Oligozoospermia⚡

    🤱 Marta 30.04.2017 r. 💜 36+1 tc
    🤱 Antosia 24.05.2020 r. 💜 38+1 tc

  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 5 lipca 2016, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spróbujcie moze Mace ? Swietne opinie ma. I jest niedrogie

    w4sqs65ge24sefoo.png
‹‹ 28 29 30 31 32 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ