X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lipcowe staraczki :)
Odpowiedz

Lipcowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 5 lipca 2016, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję plamienie, więc @ stawiam na jutro ...

    Agniechaaaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2016, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Melduję plamienie, więc @ stawiam na jutro ...

    Skarbie póki nie ma @zawsze jest szansa !! Aczkolwiek wiem jak to jest :( ale znasz nasze motto NOWY CYKL NOWE NADZIEJE :) i drogą do celu :**

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 5 lipca 2016, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Skarbie póki nie ma @zawsze jest szansa !! Aczkolwiek wiem jak to jest :( ale znasz nasze motto NOWY CYKL NOWE NADZIEJE :) i drogą do celu :**
    Niestety wszystkie moje objawy świadczą o małpie..ale no żyje się dalej :) poplacze trochę w poduszkę hihi.
    :* :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2016, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie płacz ;( bo i mi bedzie smutno ;( dacie radę!!! Poprostu Wasza przyszła dzidzia nie ma ochoty przyjść na świat w marcu moze czeka na kwiecień ??;) trzeba ścigać dobre emocje jak to wczoraj rozmawiałyśmy :D

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 5 lipca 2016, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekam aż się rozkreci to wtedy poplacze ha.
    No albo jeszcze chce poczekać aż będę miała mniej stresu i wszystko poukładane, tak sobie tłumaczę :)
    Dziękuję Agniecha! :*

    Agniechaaaa lubi tę wiadomość

  • Olcc. Autorytet
    Postów: 318 124

    Wysłany: 6 lipca 2016, 06:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta, nie płakaj... Dobre wiadomości są takie, że dzidzia będzie kwietniowa, bo nasz kolejny cykl będzie szczęśliwy :*

    7 cs szczęśliwy
    f2w33e3kfq66sy2y.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 6 lipca 2016, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Olcc :*

    U mnie nadal plamienia...Pewnie znowu @ będzie skapa...

  • Misiaimis Autorytet
    Postów: 514 124

    Wysłany: 6 lipca 2016, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Chciałam tylko wtrącić, że po podwójnej dawce clo miałam piękną owulację :) owulacja była tak jak wyznaczył ovu lub dzień wcześniej. Teraz czekamy :)

    Olcc., Agniechaaaa, marta95, kasieniaczek lubią tę wiadomość

    Brak wiary w lepsze jutro... 18msc, 16cs...

    16mscy, 15cs...5t0d (*)
    12 mscy, 10cs...5t6d (*)
  • Olcc. Autorytet
    Postów: 318 124

    Wysłany: 6 lipca 2016, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiaimis to trzymam kciuki!!! <3

    Misiaimis lubi tę wiadomość

    7 cs szczęśliwy
    f2w33e3kfq66sy2y.png
  • Misiaimis Autorytet
    Postów: 514 124

    Wysłany: 6 lipca 2016, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byle mocno! :)

    Brak wiary w lepsze jutro... 18msc, 16cs...

    16mscy, 15cs...5t0d (*)
    12 mscy, 10cs...5t6d (*)
  • Tita92 Przyjaciółka
    Postów: 96 57

    Wysłany: 6 lipca 2016, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie Staraczki po dłuższej przerwie i gratuluję przechodzącym do marcóweczek!
    marta95 wrote:
    Melduję plamienie, więc @ stawiam na jutro ...

    Marta przykro mi...:( Ale moze to tylko plamienie. Miałyśmy przecież razem testować!

    Dziunka lubi tę wiadomość

    2nn33e3k1si9i3gh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2016, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiaimis wrote:
    Hej. Chciałam tylko wtrącić, że po podwójnej dawce clo miałam piękną owulację :) owulacja była tak jak wyznaczył ovu lub dzień wcześniej. Teraz czekamy :)

    Super!!!!! Bardzo si ciesze :D trzymam kciuki ale to baaaaaardzo mocno!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2016, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martusia przykro mi ;( wiem jak to boli, ale pamiętaj, że za kilka dni wstanie słońce i będzie lepiej ;*

    Misia trzymam mocno kciukasy !!!

    Zieziulka pamiętaj, że Wam wystarczy jeden zdrowy plemniczek ;) Głowa do góry! Takie wyniki łatwo poprawić, więcej ruchu, lekarz na pewno da suplementy. Jestem pewna, że wyniki się poprawią ;) Wiem, że to szok otrzymać takie wyniki. Uzbrojcie się w cierpliwość bo one się nie poprawią z dnia na dzień, ale wiecie przynajmniej z czym walczyć. Będzie dobrze :) Z każdym dniem wszystkie jesteśmy bliżej celu !!!!

    Alleluja :D

    A ja Was podczytuję, ale się nie udzielam. Próbuję wyluzować i nawet to wychodzi :)
    Zaczyna się robić jak kiedyś, że ciągnę męża do łóżka cały czas i z ochotą a nie z musem tylko podczas owu ;) Trzeba też jakoś żyć przy tych staraniach

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2016, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To prawda najgorzej to tak na hej i do łóżka :D My za pierwszym razem po stymulacji to zaczelismy się śmiać :D a teraz juz poprostu uznajemy, że to normalny dzien poprostu szansa Nam wzrasta i tyle bo inaczej mozna zwarjowac :D

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 6 lipca 2016, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    małpiszon się rozkrecil, więc zaczynam nowy cykl.
    Szkoda, bo miałam taką nadzieję...że skoro całkiem wyluzowalam i nie miałam kiedy o tym myśleć mogłoby się udać, ale cóż, żyje dalej.
    Trzymam mocno kciuki za was :*

  • Dziunka Ekspertka
    Postów: 126 123

    Wysłany: 6 lipca 2016, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lily ja bym poczekala..ja zwykle mialam cykle 32-33dniowe ostatnio byl dluzszy cykl wiec w tym czekalam dluzej z testowaniem dopiero w 37dc pokazala sie kreska a z pozniejszego moczu i slabszego testu byla ledwie zauważalna..takze zajmij sie czymś pochlaniajacym uwage i zatestuj za tydzien :) ja trzymam kciuki ;)
    Zieziulka tyle osob w Was wierzy ja tez wiec i Ty musisz..przede wszystkim warto powtorzyc za jakis czas i pamietaj ze zwykle to jeden plemnik wygrywa ;) a jak mąż wykazuje inicjatywę w leczeniu to juz jest super...bedziesz niedlugo skakac do góry ze szczęścia..wcale nie zdziwilabym sie gdyby to bylo calkiem szybko i niespodziewanie ;)

    f2w33e3kembcagk8.png
  • Zieziulka Autorytet
    Postów: 1017 931

    Wysłany: 6 lipca 2016, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny jesteście kochane :* Cały dzień sobie chodzę i popłakuje, ale teraz to chyba ze wzruszenia, że mam w Was takie wsparcie. Dzięki !!!!

    Dziunka lubi tę wiadomość

    ⚡ PCOS, Celiakia, Oligozoospermia⚡

    🤱 Marta 30.04.2017 r. 💜 36+1 tc
    🤱 Antosia 24.05.2020 r. 💜 38+1 tc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2016, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prosimy o uśmiech z Twojej strony :) i myślenie, że na pewno się uda <3 jestem pewna, że teraz jak już oboje Wdzystko wiecie to szybko dobiegniecie do mety <3 :*

    Zieziulka lubi tę wiadomość

  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 6 lipca 2016, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) mogę do Was dołączyć? :) jeśli @ mnie nie ubieganie i jeśli wytrzymam to testuję 11 lipca :)

    Agniechaaaa lubi tę wiadomość

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • Crisperss Autorytet
    Postów: 409 481

    Wysłany: 6 lipca 2016, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zieziulka bo w kupie siła :D to są tylko wyniki badań. Natura i tak robi zawsze swoje :) Jest mnóstwo przypadków, że wyniki obojga partnerów są idealne a na dziecko czekają tak samo długo... i odwrotnie. Bardzo często słyszę, że lekarze przekreślają szansę na potomstwo a nagle następuje niepokalane poczęcie :D
    Oczywiście starajcie się polepszyć jakość ale pamiętajcie że do zapłodnienia potrzebny jest tylko jeden plemniczek...a nie jakieś tam miliony :D Nie znacie dnia ani godziny... :) Nie załamujcie się! Zakaz dołowania! Myślcie o tym jednym Speedy Gonsalesie, który na pewno gdzieś tam czeka na TEN moment :)

    Zieziulka, panan12, Taśka22 lubią tę wiadomość

    6sut9jcgeodkavnc.png
    6sutdf9heulgg01i.png
‹‹ 29 30 31 32 33 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ