X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lipcowe staraczki :)
Odpowiedz

Lipcowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • Misiaimis Autorytet
    Postów: 514 124

    Wysłany: 7 lipca 2016, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcc. wrote:
    Poprawka...dziś mnie już zalało :D NOWY CYKL, NOWE NADZIEJE <3
    A najlepsze jest to, że załapię się jeszcze na lipiec z testowaniem...chyba na 31 :D hihihi

    Kochana, masz takie krótkie cykle i bierzesz clo dopiero od 5dc?!

    Brak wiary w lepsze jutro... 18msc, 16cs...

    16mscy, 15cs...5t0d (*)
    12 mscy, 10cs...5t6d (*)
  • Olcc. Autorytet
    Postów: 318 124

    Wysłany: 7 lipca 2016, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margerit,
    teraz zaczęliśmy 5 cykl starań, w tym drugi z clostilbegytem :)

    Taśka,
    Dokładnie :D dwa razy nadzieja w jednych lipcówkach :D

    Misiaimis,
    To mój pierwszy taki krótki cykl, zawsze miałam 30, 31... wydaje mi się, że to clo+pregnyl+progesteron tak zadziałały, no i przyznam się, że jak zrobiłam już betę, to miałam jeszcze jeden dzień brać kulki progesteronowe, a z nerwów rzuciłam tym w cholerę, więc myślę, że też mogło mieć to wpływ na to, że ten cykl miał tylko 27 dni...
    Lekarz mi napisał, że mam brać clo znowu od 5dc a w 12 przyjść na konktrolę jajek... mam nadzieję, że wie co robi :(

    7 cs szczęśliwy
    f2w33e3kfq66sy2y.png
  • Misiaimis Autorytet
    Postów: 514 124

    Wysłany: 7 lipca 2016, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przed braniem clo miałam cykle około 33dniowe. Od kiedy biorę clo cykle mam 29dniowe. A clo biorę od 2dc :)
    Co lekarz to inna teoria ;)

    Brak wiary w lepsze jutro... 18msc, 16cs...

    16mscy, 15cs...5t0d (*)
    12 mscy, 10cs...5t6d (*)
  • Olcc. Autorytet
    Postów: 318 124

    Wysłany: 7 lipca 2016, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale... spróbuję zaatakować lekarza z tym tematem :) nie zaszkodzi zapytać

    7 cs szczęśliwy
    f2w33e3kfq66sy2y.png
  • Misiaimis Autorytet
    Postów: 514 124

    Wysłany: 7 lipca 2016, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A miałaś owu po clo? W którym dc?

    Brak wiary w lepsze jutro... 18msc, 16cs...

    16mscy, 15cs...5t0d (*)
    12 mscy, 10cs...5t6d (*)
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 7 lipca 2016, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej!

    Kto zaklada sierpniowki już ? Haha :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2016, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczyna się plamienie okres lada dzień się zacznie test widocznie był negatywnt

  • Olcc. Autorytet
    Postów: 318 124

    Wysłany: 7 lipca 2016, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiaimis wrote:
    A miałaś owu po clo? W którym dc?

    Teoretycznie owu była 14 dc, bóle owulacyjne ogrooomne, test z ciemniejszą kreską i wzrost temperatury na drugi dzień, ale monitoringu po owu nie miałam :( więc wszystko możliwe... :/

    7 cs szczęśliwy
    f2w33e3kfq66sy2y.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2016, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja zaczynam sie stresowac jutro wizyta u gin i dowiem sie wszydtkich wynikow diagnistyki pironienia :( a jednoczesnie mam nadzieje ze te wyniki będą dobre eh

  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 7 lipca 2016, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margerita, to strasznie dlugo sie starasz. A wszystko jest u was w porzadku? Masz juz dzieci?

    Ja obecnie koncze 3cykl z ziolami Sroki. Moj M bierze cynk, selen wit c, e, d, b6, b12, omega 3 i tran. Ja b6 i tran. Poki co czekam na @ . Nie wiem kiedy mialam owu w tym cyklu, bo nie mierze temp. A śluz byl dziwnie. Byl 4 dni, dwa dni bylo suchom a później znowu dwa dni. Zobaczymy. Dzus 28dc. Cykle dlugie nawet 35dniowe.... Przed piciem ziol mialam plamiienia przed @. Nawet 4dni. Dzieki ziolom nie mam.

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 7 lipca 2016, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandri 1 mi r zioła chyba tez pomagają i na śluz i na plamienia, bo często bywało tak, że w dniu owulki dostawałam plamienia, które rozkręca się w @, zresztą ostatni cykl był podobny, a teraz, w tym cyklu nic i nawet wg. Wykresu jakby owulka była :)

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 7 lipca 2016, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Można gdzieś te zioła dostać w aptece ? Czy tylko przez Internet ?
    Kurczę tak zachwalacie, może sama spróbuję :)

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 7 lipca 2016, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    A ja zaczynam sie stresowac jutro wizyta u gin i dowiem sie wszydtkich wynikow diagnistyki pironienia :( a jednoczesnie mam nadzieje ze te wyniki będą dobre eh
    Będzie dobrze kochana!
    Trzymam kciuki za wizytę i uśmiech proszę :*

  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 7 lipca 2016, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taak, śluz tez mam piekny dzieki ziolkom. Tylko w tym cyklu jeszcze sie obkladalam borowina i dostalam sluz plodny duzo szybciej i tak dziwnie byl. Ogólnie w tym miesiącu malo bylo tiru riru bo tylko raz 4dnia śluzu wiec nie łudze sie ze sie udalo. Ale czasem wystarczy tylko raz. Trzeba sie wstrzelić :)

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • Olcc. Autorytet
    Postów: 318 124

    Wysłany: 7 lipca 2016, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    A ja zaczynam sie stresowac jutro wizyta u gin i dowiem sie wszydtkich wynikow diagnistyki pironienia :( a jednoczesnie mam nadzieje ze te wyniki będą dobre eh
    Nic się nie stresuj, będzie wszystko dobrze :*

    7 cs szczęśliwy
    f2w33e3kfq66sy2y.png
  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 7 lipca 2016, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta, ziola sie kupuje wszystkie osobno i samemu sie miesza. Niektórzy pija nawet z mężem, bo ponoć tez dobrze dzialaja na plemniczki. Ja ziola kupilam w zielarskim. Wyszlo ich bardzo duzo. Mieszalam w duzej misie. Byly duze 3 słoje. Jak będziesz szukac składu to prawidlowy jest ten z zeielem ruty. Bo na necie sa dwa składy różne. Ale trzeba byc bardzo systematycznym. Inaczej naturalne sposoby nie beda dzialac, tylko szkodzic. Ja przez 3miesiace nie zapomnialam ani razu, nawet jak pozno wracalismy do domu.

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 7 lipca 2016, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupiłam na allegro, ale w sklepie zielarskim, ale jak rzuciłam okiem, to raczej to te zioła, a nie jakieś siano:)

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 7 lipca 2016, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak szukalam informacji na ich temat to znalazlam duzo pozytywnych. Kobiety pisały ze nie mogly zajsc dlugo a z ziolami udawalo sie bardzo szybko. Mysle tez ze trzeba mocno wierzyc ze pomoga :) Wiara czyni CUDA ;)

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 7 lipca 2016, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ile takie ziolka? :)

  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 7 lipca 2016, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak kto woli. Ale mysle ze taniej wyjdzie zrobic samemu mieszanke. Ja dalam za calosc niecałe 30zl. Sama zaczelam pic właśnie drugi słój, a jeden podarowalam siostrzenicy ktora ma problem z regularnoscia cykli.

    w4sqs65ge24sefoo.png
‹‹ 34 35 36 37 38 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ