X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lipcowe staraczki :)
Odpowiedz

Lipcowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • Balladyna Autorytet
    Postów: 424 555

    Wysłany: 7 lipca 2016, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ta druga kreseczka bledsza od kontrolnej, choć dobrze widoczna.
    Boje się, ze narobię sobie nadziei a potem znów przepłaczę cały dzień. Jak wczoraj, bo czułam bóle miesiączkowe :D

    Całkiem już głupieję.

    Misia ❤ 25.03.2017
    Ciąża biochemiczna 05.03.2018
  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 7 lipca 2016, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ponoć owulacyjny wychodzi pozytywnie we wczesnej ciazy.

    Wracajac do mojej koleżanki. ... Właśnie z nią rozmawialam. Jest po operacji, usuneli jej jajnik i jajowod. Drugi tez do usunięcia :(

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • M&Ms Ekspertka
    Postów: 121 75

    Wysłany: 7 lipca 2016, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Balladyna wrote:
    Ale ta druga kreseczka bledsza od kontrolnej, choć dobrze widoczna.
    Boje się, ze narobię sobie nadziei a potem znów przepłaczę cały dzień. Jak wczoraj, bo czułam bóle miesiączkowe :D

    Całkiem już głupieję.

    a kiedy powinnaś dostać okres? może już czas na test ciążowy a nie owulacyjny ;)

    f2w343r82gqzimgw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2016, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znając mnie to pokeciała bym jutro rano na bete i już wszystko jasne wtedy

  • Balladyna Autorytet
    Postów: 424 555

    Wysłany: 7 lipca 2016, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okres powinnam dostać za +-8dni. Jestem w 23dc i 11dpo.
    Za wcześnie na test ciążowy.

    Nie mogę lecieć na betę, bo nie jestem w Polsce i tu nie ma tak łatwo :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lipca 2016, 13:22

    Misia ❤ 25.03.2017
    Ciąża biochemiczna 05.03.2018
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2016, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana to musisz pocsekac z 2 dni i wtedy zatestowac bo innego wyjscia nie ma!!! Trzymam kciuki :)

  • Balladyna Autorytet
    Postów: 424 555

    Wysłany: 7 lipca 2016, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeeejku, trzymajcie kciuki. Niby się nie nastawiam, ale....
    W ogóle dopiero w tym cyklu postanowiliśmy używać testów owulacyjnych i okazało się, że mam owulacje w zupełnie innych dniach niż myślałam!

    W sobotę rano zatestuję.

    Misia ❤ 25.03.2017
    Ciąża biochemiczna 05.03.2018
  • margerit@ Przyjaciółka
    Postów: 162 38

    Wysłany: 7 lipca 2016, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandri_1 wrote:
    Margerita, to strasznie dlugo sie starasz. A wszystko jest u was w porzadku? Masz juz dzieci?

    Ja obecnie koncze 3cykl z ziolami Sroki. Moj M bierze cynk, selen wit c, e, d, b6, b12, omega 3 i tran. Ja b6 i tran. Poki co czekam na @ . Nie wiem kiedy mialam owu w tym cyklu, bo nie mierze temp. A śluz byl dziwnie. Byl 4 dni, dwa dni bylo suchom a później znowu dwa dni. Zobaczymy. Dzus 28dc. Cykle dlugie nawet 35dniowe.... Przed piciem ziol mialam plamiienia przed @. Nawet 4dni. Dzieki ziolom nie mam.
    Przepraszam, ze dopiero teraz ale nie miałam jak pisać. Długo się staram, bo tez na debilnych lekarzy trafiałam, teraz jestem zadowlona i oczywiscie całkiem inne tabletki biore niz wczesniej i jest poprawa. Nie mam dzieci, a u mnie i M wszystklo w porządku M tez był badany i u niego jest ok, to we mnie niestety nie jest ok,,, ale i tak o wiele lepiej

  • margerit@ Przyjaciółka
    Postów: 162 38

    Wysłany: 7 lipca 2016, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandri pierwszy raz słysze o takich ziołach...Ja od chyba juz pół roku biore styałe leki takie jak Acard, metformax (polecam dla tych, które chcą szybciej zrzucić z wagi przy jednoczesnym ćwiczeniu), kwas foliowe i vigantollete

  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 7 lipca 2016, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margerita, ja mam duzo czasu, bo nie pracuje zawodowo. I szukam roznych informacji na temat płodności. Znalazlam ich mnostwo, i czytając na forach opinie na temat naturalnych metod stalam sie taka zielara ;) ze moj M mi mowi znachorka :D W kazdym razie widze efekty takze po sobie i jestem zwolenniczka natury. Z tesciowa chodzimy po łąkach i zbieramy ziola ;)

    farmaceutka77 lubi tę wiadomość

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 7 lipca 2016, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki a oprócz tych ziolek co jeszcze bierzecie żeby zwiększyć szansę ?

  • Balladyna Autorytet
    Postów: 424 555

    Wysłany: 7 lipca 2016, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja i mąż bierzemy kwas foliowy :)

    Misia ❤ 25.03.2017
    Ciąża biochemiczna 05.03.2018
  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 7 lipca 2016, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz pisalam :) A oprocz tego co pisalam tow tym miesiącu probowalam jeszcze okladow borowinowych.

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 7 lipca 2016, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taak, b6 to podstawa :) My tez oboje bierzemy

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • margerit@ Przyjaciółka
    Postów: 162 38

    Wysłany: 7 lipca 2016, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandri_1 wrote:
    Margerita, ja mam duzo czasu, bo nie pracuje zawodowo. I szukam roznych informacji na temat płodności. Znalazlam ich mnostwo, i czytając na forach opinie na temat naturalnych metod stalam sie taka zielara ;) ze moj M mi mowi znachorka :D W kazdym razie widze efekty takze po sobie i jestem zwolenniczka natury. Z tesciowa chodzimy po łąkach i zbieramy ziola ;)
    AAAA to ja sie Mężusiowi nie dziwie, że juz tak Cie nazywa:-) długo się staracie o maluszka?

  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 7 lipca 2016, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie zabezpieczamy sie od roku. A swiadome starania, z liczeniem i obserwacja to od kilku miesiecy. Chyba 4.

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 7 lipca 2016, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten cykl jest trzeci z ziolami. Teraz bedzie jedno cyklowa przerwa od ziół. Chyba ze @ nie przyjdzie...

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 7 lipca 2016, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No kwas foliowy też biorę :) myślałam że jeszcze jakieś inne specyfiki :p

  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 7 lipca 2016, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znajomy bierze Optimen. Ale ja znalazlam tanszy zamiennik. Duzo tanszy... Mysle że ma tym etapie nie oplaca sie przepłacać ;)

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 7 lipca 2016, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te wszystkie specyfiki na meska plodnosc sa takie drogie :/

    w4sqs65ge24sefoo.png
‹‹ 36 37 38 39 40 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ