X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie LIPCOWE TESTOWANIE '18, czyli idealny czas na ciążę
Odpowiedz

LIPCOWE TESTOWANIE '18, czyli idealny czas na ciążę

Oceń ten wątek:
  • Patrycja20 Autorytet
    Postów: 2236 3755

    Wysłany: 1 lipca 2018, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika ja miałam bóle brzucha jak na @ zaraz po owulacji ...

    Olivierek 27.01.2015🥰❤
    201901205364.png
  • monika_85 Autorytet
    Postów: 842 273

    Wysłany: 1 lipca 2018, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie z 1 ciąży pamiętam że miałam przed terminem i w terminie @ takie bóle.
    A teraz mam burze mózgu, bo to taka niewiadoma.

    JennyXS lubi tę wiadomość

    Szczęśliwa mama Szymonka 2008 r.
    AMH 1,62
    Endometrioza 3 stopień
    8.12 2016 - 1 IUI :( • 2.02 2 IUI :(
    Maj 2020 Angelius ,startujemy z procedurą ivf
  • moyeu Autorytet
    Postów: 1294 2149

    Wysłany: 1 lipca 2018, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acilya wrote:
    Moyeu, to jednak zostajesz? :( Przykro mi bardzo :( Miewałaś już tak że dodatni test a ujemna beta?
    Acilya nigdy tak nie miałam, zastanawiam się czy to nie była czasem biochemiczna. Mam teraz 2 dzień @ i leje się ze mnie jak nigdy! Cieszy mnie to wszystko w sumie, bo może się coś u mnie w końcu ruszyło? No mam duże nadzieję na ten cykl! :D

    JennyXS, Acilya lubią tę wiadomość

    30 lat 🍍 starania od II 2018
    🩺Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Endometrioza I st., niskie AMH, jajowody drożne
    ❌ Mutacja MTHFR wariant A1289C - A/C heterozygota ❌ Białko S
    ❌AMH
    IX 2020 0,72 -> IV 2021 0,42 ->II 2022 0,49 💪🏻

    👦🏻On: morfologia 3%, reszta wyników w normie

    💉IVF💊
    IV 2021 Invimed Warszawa dr K. długi protokół
    19.05.21 punkcja - pobrano 2 komórki jajowe - IMSI + FertileChip
    22.05.21 transfer 2 zarodków 9bl I i 8bl I - CB 😭

    💉IMMUNOLOGIA🦠
    IV 2022 pierwsza wizyta u doc. P. w Łodzi, zlecił badania
    ❌TEST IMK
    ❌TEST CBA
    ❓ANA 3
    ✅P/c przeciwplemnikowe
    ❓KIR
    ❓HLA-C

    Od X 2021 Trulicity 1,5 mg BMI 30 -> IV 2022 -11 kg, -10cm w biodrach, BMI 26,9 💪🏻
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2018, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monika_85 wrote:
    Ja właśnie z 1 ciąży pamiętam że miałam przed terminem i w terminie @ takie bóle.
    A teraz mam burze mózgu, bo to taka niewiadoma.

    Z doświadczenia wiem, że objawami nie ma co się sugerować. Ja podczas starań prawie co cykl byłam w urojonej ciąży. Po owulacji piersi miałam powiększone i bolały, doszukiwałam się na nich żyłek, jakieś kłucia jajników, bóle brzucha, zachcianki, chuśtawki nastroju... I nic z tego nie było. A w ciąży nie miałam kompletnie żadnych objawów. Dopiero po terminie okresu zaczął mnie pobolewać brzuch i piersi sporo urosły. Reszta objawów pojawiła się po 5 tygodniu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2018, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja w lipcu :) Śliczne macie te psiaki :D
    Moyeu, w poprzednim cyklu miałam podobną sytuację więc mam nadzieję, że coś tam się zadziało...

    Ja już odliczam do testowania, jeszcze tydzień :)

  • kubekkawy Ekspertka
    Postów: 232 84

    Wysłany: 1 lipca 2018, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moyeu - fajnie, że masz duże nadzieje na ten cykl! Cieszę się, że pomimo porażki masz nadzieję! Kurcze, sama jestem zdziwiona dlaczego Ci te testy wychodziły..

    Monika - jutro już poniedziałek. Niech będzie dla Ciebie najlepszym poniedziałkiem!

    moyeu, monika_85 lubią tę wiadomość

    To będzie dobry dzień, ale najpierw kawa.
  • Ola_445 Ekspertka
    Postów: 262 54

    Wysłany: 1 lipca 2018, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj jakos mam slabszy dzień. Straszne bole w klatce piersiowej mam. Nie wiem czy to jakies nerwobole czy co? W sumie niczym dzisiaj sie nie zdenerowalam. No i tak szczyka mnie jeszcze w piersiach. :x

    03.2014 r Aniołek
    Syn 2015 ♡
    Ponad 2 lata starań
  • Furka Ekspertka
    Postów: 128 128

    Wysłany: 1 lipca 2018, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moyeu ja przed terminem @ miałam na teście cień cienia, co prawda bety nie robiłam bo bałam się biochemicznej i krwawienie przyszło dzień wcześniej, byłam pewna że to @. W poniedziałek w pracy dziwnie się poczułam i poszłam po test, sama nie wiem dlaczego bo na ciążę już nadziei nie miałam, wyszedł mega pozytywny. Także moim zdaniem wszystko może się zdarzyć
    P.S przepraszam że tak Wam się w wątek wcielam :))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca 2018, 13:40

    oar85vsmpx1eyab3.png
  • JennyXS Autorytet
    Postów: 436 333

    Wysłany: 1 lipca 2018, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monika_85 wrote:
    Ja właśnie z 1 ciąży pamiętam że miałam przed terminem i w terminie @ takie bóle.
    A teraz mam burze mózgu, bo to taka niewiadoma.

    Ten progrsteron trochę niski. Ja w poprzednim cyklu miałam podobnie bo beta 6.25 a progrsteron 3.95. No i niestety drugiej bety juz nie zrobilam bo biochemiczna. Życzę żeby u Ciebie wzrosnął progrsteron wraz z betą :)

    monika_85 lubi tę wiadomość

    200909182441.png
    f2wli09kseu15yxf.png
    3jgxvfxmbborrgjh.png
  • moyeu Autorytet
    Postów: 1294 2149

    Wysłany: 1 lipca 2018, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Furka wrote:
    Moyeu ja przed terminem @ miałam na teście cień cienia, co prawda bety nie robiłam bo bałam się biochemicznej i krwawienie przyszło dzień wcześniej, byłam pewna że to @. W poniedziałek w pracy dziwnie się poczułam i poszłam po test, sama nie wiem dlaczego bo na ciążę już nadziei nie miałam, wyszedł mega pozytywny. Także moim zdaniem wszystko może się zdarzyć
    P.S przepraszam że tak Wam się w wątek wcielam :))
    Furka , kochana jesteś, ale jak wyszła mi druga kreska (jasna, ale jednak) w 12 dpo to 13 dpo zrobiłam rano test (już tylko cień cienia) i betę, która wyszła negatywna, później wszystkie testy były już białe. A @ przyszła w 17dpo ;) więc niestety ale pozamiatane.
    Kubeczku no właśnie ja też jestem w ciężkim szoku, ale już dochodzę do siebie - nie ma innego wyjścia! U mnie dopiero 6 cykl starań, więc jeszcze nie ma tragedii, wczoraj miałam największy kryzys, ale zajęłam się nauką do obrony i jakoś dzień zleciał, a dzisiaj jest wszystko różowe :D Nowy cykl, nowe nadzieje :) przy czym skoro coś się już zadziało, @ średnio obfita a nie, jak zwykle mocniejsze plamienie, to znaczy że może coś się u mnie ruszyło ;). Chcę iść w czwartek do mojej ginki poza kolejnością na monitoring (tak kazała 2 cykle temu, ale obrona mgr i nawał roboty w pracy kompletnie pozbawił mnie chęci łażenia po lekarzach w resztkach wolnego czasu ;) ) więc trzymajcie kciuki proszę :D

    kubekkawy lubi tę wiadomość

    30 lat 🍍 starania od II 2018
    🩺Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Endometrioza I st., niskie AMH, jajowody drożne
    ❌ Mutacja MTHFR wariant A1289C - A/C heterozygota ❌ Białko S
    ❌AMH
    IX 2020 0,72 -> IV 2021 0,42 ->II 2022 0,49 💪🏻

    👦🏻On: morfologia 3%, reszta wyników w normie

    💉IVF💊
    IV 2021 Invimed Warszawa dr K. długi protokół
    19.05.21 punkcja - pobrano 2 komórki jajowe - IMSI + FertileChip
    22.05.21 transfer 2 zarodków 9bl I i 8bl I - CB 😭

    💉IMMUNOLOGIA🦠
    IV 2022 pierwsza wizyta u doc. P. w Łodzi, zlecił badania
    ❌TEST IMK
    ❌TEST CBA
    ❓ANA 3
    ✅P/c przeciwplemnikowe
    ❓KIR
    ❓HLA-C

    Od X 2021 Trulicity 1,5 mg BMI 30 -> IV 2022 -11 kg, -10cm w biodrach, BMI 26,9 💪🏻
  • monika_85 Autorytet
    Postów: 842 273

    Wysłany: 1 lipca 2018, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jenny przykro mi :( w którym dpo badalas bete i proga? Drugiej bety już nie robiłaś bo @ przyszła?

    Kubekkawy dziękuję kochana, wyniki będę odbierać pewnie z sercem w gardle.

    Szczęśliwa mama Szymonka 2008 r.
    AMH 1,62
    Endometrioza 3 stopień
    8.12 2016 - 1 IUI :( • 2.02 2 IUI :(
    Maj 2020 Angelius ,startujemy z procedurą ivf
  • JennyXS Autorytet
    Postów: 436 333

    Wysłany: 1 lipca 2018, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika_85 robiłam w 14dpo a w 16dpo przyszła @. W 15 dc była na teście jeszcze druga kreska ale bardzo bladziutka więc wiedziałam czego się spodziewać.

    200909182441.png
    f2wli09kseu15yxf.png
    3jgxvfxmbborrgjh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2018, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika trzymam kciuki :)

  • monika_85 Autorytet
    Postów: 842 273

    Wysłany: 1 lipca 2018, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tosia dziękuję :*

    Jenny, u mnie okaże się jutro. To będzie 13dpo.

    Że to wszystko takie skomplikowane musi być :/

    Szczęśliwa mama Szymonka 2008 r.
    AMH 1,62
    Endometrioza 3 stopień
    8.12 2016 - 1 IUI :( • 2.02 2 IUI :(
    Maj 2020 Angelius ,startujemy z procedurą ivf
  • Ulv15 Autorytet
    Postów: 469 480

    Wysłany: 1 lipca 2018, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak macie te bóle to opisałybyście je jak takie kłucie tak niziutko w podbrzuszu? Ja mam tak już czwarty dzień, pierwszego dnia (6-7dpo)były mocne a teraz są coraz lżejsze. Zastanawiam się czy też tak macie?

    mhsvqps6gsnsidfx.png

    03/07/2018 - 12dpo - dwie różowe krechy :)
    15 marca - urodziny naszego skarba 💖
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 1 lipca 2018, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OMG! Widziałyście reklamę tv testów ciążowych Clearblue?
    Zaczyna się od "Jestem w ciąży - to drugi tydzień!"
    Ja pierdzielę, on wie, że będziesz w ciązy jeszcze przed owulacją!
    Co za technologia :D

    To co - kto uderza jutro do apteki po Clearblue sprawdzić, czy to będzie szczęiwy cykl?

    ef36, Siwulec, monika_85, madzi2506, moyeu, Morelowanowa, MamaFabianka, Malinka7, Iseko, golonat lubią tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Ola_445 Ekspertka
    Postów: 262 54

    Wysłany: 1 lipca 2018, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie poki co po owulacji bylo klucie takie jakby mi ktos szpilke wbijał, bol promieniowal do pachwin. Pozniej pojawil sie bol miesiaczkowy, no a teraz codziennie lekki bol miesiaczkowy i dzisiaj doszedl bol piersi, takie szczykanie, no i w ogole sutki mi sie zrobily takie czerwiensze i ciagle nabrzmiale, za to piersi sa jakie byly, moze lekko wrazliwe

    Ulv15 lubi tę wiadomość

    03.2014 r Aniołek
    Syn 2015 ♡
    Ponad 2 lata starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2018, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie szczerze mówiąc nie było żadnych objawów-coś tam pojawiło się tak z dobry tydzień po terminie @. jedynie co to twarz mi wysypało jakby krostkami? ale to też w terminie @
    zadnego kłucia, bólu brzucha, bólu piersi- nic takiego nie miało miejsca.

  • Ola_445 Ekspertka
    Postów: 262 54

    Wysłany: 1 lipca 2018, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyle ze ja jeszcze przed @ jestem tak dodam jeszcze :D

    Ulv15 lubi tę wiadomość

    03.2014 r Aniołek
    Syn 2015 ♡
    Ponad 2 lata starań
  • Nat90 Ekspertka
    Postów: 232 165

    Wysłany: 1 lipca 2018, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć ;)

    Monika, trzymam kciuki za jutro, przytulam mocno, wyobrażam sobie co teraz przeżywasz

    ja mam 10/11dpo, wrociłam właśnie ze spaceru i na wkładce miałam sporo brązowego plamienia, wgl brzuch jak nigdy boli mnie od 2-3 dni, a zawsze zaczynał drugiego dnia miesiączki. czytam sobie właśnie wątki o plamieniu implantacyjnym i staram się nie wkręcać za bardzo:)
    ahhh boziu boziu, zaraz trzeba iść do pracy, a tak mi się wyjątkowo nie chce, zimno mi przeokrutnie, leżę pod kołdrą z gorącą herbatą i najchętniej nie wychodziłabym do wtorku

    monika_85, Reniferra lubią tę wiadomość

    34bwvkcbc86rh45f.png
‹‹ 23 24 25 26 27 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ