X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie LIPCÓWKI :)
Odpowiedz

LIPCÓWKI :)

Oceń ten wątek:
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 16 lipca 2017, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer gratulacje, czekamy na mala fasolkę. ja dzisiaj zostałam mama chrzestna, przynajmniej tyle, chrześniaka mam cudnego ! kurcze czekam na @ i jak co miesiąc dopadają mnie watlipowosci... Oczywiście moja fantazja szaleje, dzisiaj 34 dc i się zastanawiam, czy czasem wyjazd na wakacje niw sprawił nam cudu... Myślę też nad ta infekcja, czy to nie moze być jakiś objaw ciąży? Do tego to mini krwawienie na wakacjach.... Wkrecam sobie ostro :D ale @ powinna juz być, a cycki mam strasznie bolesne i nabrzmiałe no i ta infekcja, jak sto lat nie mialam, a tu niewiadomo skąd... Sprowadzcie mnie na ziemie.... Pewnie jutro przyjdzie @. Wykupilam cały sklep zielarski i będziemy pic zioła o.sroki.

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2017, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobitki a ja znowu pije Kakao No to przecież niepoważne jest hihihi :D kolejny dzien mija czyli dzien bliżej do bety :) ide spac o 3 muszę wstać i oglądać grę o tron :p tyle dobrego z tego l4 :D

    zubii, Ruth, Lunaris lubią tę wiadomość

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 16 lipca 2017, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i m ma w sobotę urodziny ! Ale by miał prezent

    .. No i przy okazji mam dość pracy i chce na wolne: D

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Ruth Autorytet
    Postów: 823 540

    Wysłany: 16 lipca 2017, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Kobitki a ja znowu pije Kakao No to przecież niepoważne jest hihihi :D kolejny dzien mija czyli dzien bliżej do bety :) ide spac o 3 muszę wstać i oglądać grę o tron :p tyle dobrego z tego l4 :D
    Próbowałam pezedrzec się przez pierwszy odcinek i za każdym razem wyłączałam, bo ciągnął sie jak flaki, czy potem serial rusza z kopyta? Warto? Czy cały taki wielowątkowy?

    f2w3rjjgkyeh1vkk.png
  • Phnappy Autorytet
    Postów: 956 2036

    Wysłany: 16 lipca 2017, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 wrote:
    Wzielan cale

    4 lipca pisałaś "dziś dostałam tabletki na wywołanie"
    hmmm... a 14 martwisz się, że nie dostałaś @? Są jakieś tabletki anty na 8 dni?

    ckai43r8zmly7il4.png

    staramy się już ponad 2 lata :( - udało się!!
    aktualnie 2 cykl z CLO (pierwszy bez owu) - szczęśliwy podwójnie <3
    Maj 2017 - 13tc (8tc) poronienie zatrzymane :(
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 16 lipca 2017, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Kobitki a ja znowu pije Kakao No to przecież niepoważne jest hihihi :D kolejny dzien mija czyli dzien bliżej do bety :) ide spac o 3 muszę wstać i oglądać grę o tron :p tyle dobrego z tego l4 :D
    To Ci słodka dzidzia wyjdzie po tym kakałku hehe! A i może ładnie będzie się opalać ...tak czekoladowo :-D

    Czarna81
    22 cs.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2017, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jak to jest z tą owulacją. Wczoraj testy owu pozytywne i ból jajników a dziś śluz jak kurze jajko z nitkami krwi. To dziś była owu wtedy czy wczoraj?

  • Phnappy Autorytet
    Postów: 956 2036

    Wysłany: 16 lipca 2017, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny proszę o zmianę testowania na 28 - kogo oszukuję, że wytrzymam do 31 :)
    Wczoraj pozytywny test owu, dzisiaj jajniki dają się we znaki i od wczoraj czuję tam "bąbelki" :) Boję się, że będzie bezowulacyjny... no ale teścik wczoraj ewidentny pozytyw, dzisiaj siknęłam i już negatyw zupełny... czekam na skok temperatury i odliczam :)

    ckai43r8zmly7il4.png

    staramy się już ponad 2 lata :( - udało się!!
    aktualnie 2 cykl z CLO (pierwszy bez owu) - szczęśliwy podwójnie <3
    Maj 2017 - 13tc (8tc) poronienie zatrzymane :(
  • Lucia88 Autorytet
    Postów: 792 794

    Wysłany: 16 lipca 2017, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    i m ma w sobotę urodziny ! Ale by miał prezent

    .. No i przy okazji mam dość pracy i chce na wolne: D

    Mój eMek też ma w sobotę urodziny! A ja testuję w piątek...

    PRZERWA W STARANIACH

    29.05- neurolog
    31.05- psychiatra
  • Ruth Autorytet
    Postów: 823 540

    Wysłany: 16 lipca 2017, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phnappy wrote:
    Dziewczyny proszę o zmianę testowania na 28 - kogo oszukuję, że wytrzymam do 31 :)
    Wczoraj pozytywny test owu, dzisiaj jajniki dają się we znaki i od wczoraj czuję tam "bąbelki" :) Boję się, że będzie bezowulacyjny... no ale teścik wczoraj ewidentny pozytyw, dzisiaj siknęłam i już negatyw zupełny... czekam na skok temperatury i odliczam :)

    Trzymam kciuki! <3

    f2w3rjjgkyeh1vkk.png
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 16 lipca 2017, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucia88 wrote:
    Mój eMek też ma w sobotę urodziny! A ja testuję w piątek...
    obysmy miały dobre wieści : )

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 16 lipca 2017, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinowaemi wrote:
    Dziewczyny, jak to jest z tą owulacją. Wczoraj testy owu pozytywne i ból jajników a dziś śluz jak kurze jajko z nitkami krwi. To dziś była owu wtedy czy wczoraj?
    Test ovu pokazuje pozytyw z wyprzedzeniem. Jeśli <3 wczoraj to bardzo dobrze, lepiej jak plemniki czekają za kom jajową niż odwrotnie ;-)

    Czarna81
    22 cs.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2017, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruth wrote:
    Próbowałam pezedrzec się przez pierwszy odcinek i za każdym razem wyłączałam, bo ciągnął sie jak flaki, czy potem serial rusza z kopyta? Warto? Czy cały taki wielowątkowy?


    Cały jest wielowątkowy i za to sie go kocha :) nie wiem tylko co sie cieglo jak flaki z olejem bo tam sie cały czas tyle dzieje, ze nadarzyć nie idzie :D każde słowo, ruch i spojrzenie jest ważnym elementem fabuły i jeżeli narazie nie widzi sie w nim związku to w którymś momecie na pewno bedzie do tego odniesienie :)

    Jeżeli było by inaczej nikt by mnie nie zmusił do wdawania w nocy i oglądania odcina tylko poto zeby od rana nie oglądać spoilerów w radiu, internecie itp :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2017, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    Test ovu pokazuje pozytyw z wyprzedzeniem. Jeśli <3 wczoraj to bardzo dobrze, lepiej jak plemniki czekają za kom jajową niż odwrotnie ;-)

    Dziękuje za odpowiedź. A co z tymi niteczkami krwi, to może świadczyć o pęknięciu pęcherzyka? Ostatni raz tak miałam 2 cykle temu przed Hsg. Hmmm...

  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 16 lipca 2017, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinowaemi wrote:
    Dziękuje za odpowiedź. A co z tymi niteczkami krwi, to może świadczyć o pęknięciu pęcherzyka? Ostatni raz tak miałam 2 cykle temu przed Hsg. Hmmm...
    Ja tak nigdy nie miałam ale jest sporo dziewczyn które tak właśnie mają :-)
    Mam nadzieję że za dwa tygodnie wstawisz tu zdjęcie dwóch kreseczek! :-D

    malinowaemi lubi tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2017, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inna, proszę o zapisanie 31.07 :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2017, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna, ja też mam taką nadzieję, ale najpierw Ty wstawisz zdjęcie swoich dwóch pięknych kreseczek :-)

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2017, 03:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny :D nie śpię :D jestem zwarta i gotowa zaczynamy 7sezon :D

    innamorata88, KateHawke, Bocianiątko, malinowaemi lubią tę wiadomość

  • Poziomka92 Ekspertka
    Postów: 181 72

    Wysłany: 17 lipca 2017, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie chyba znów nic z tego nie będzie, dziś 27 dc, wczoraj pojawiło się brązowe plamienie.., chociaż i tak mam cichą nadzieję, że może jednak @ nie przyjdzie...

    Szczęśliwa mężatka od wrzesień 2018 :-)
    Hysteroskopia - luty 2016
    - ponowne starania od maj 2018 :)
    - progesteron 12,04 ng/ml
    - TSH 0,89 mlU/l - Euthyrox N50
    - badanie nasienia w normie
    - cykle owulacyjne
    - drożne jajowody
    - Hysteroskopia - marzec 2023 - polip 1 cm, adenomioza
  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 17 lipca 2017, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie się zbieram na betę, bardzo proszę Was o kciuki i pozytywne myśli dla mojego ❤️... tak bardzo się boje ze zaraz mi serce wyskoczy.

    sara9555, Poziomka92, beatka_c, problemik, JuicyB, Karma88, innamorata88, KateHawke, Jedna_z_Wielu, Aife, Agniechaaaa, Amy333, blue00, malinowaemi, Madżka89, Czrna 81 lubią tę wiadomość

‹‹ 105 106 107 108 109 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ