Forum W oczekiwaniu na testowanie LIPCÓWKI :)
Odpowiedz

LIPCÓWKI :)

Oceń ten wątek:
  • Paula_30 Autorytet

Wysłany: 20 lipca 2017, 19:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zabralam sie za sprzatanie,zeby nie czyrac:] dodatkowo zgwalcilam faceta taka mialam chcice po wczorajszym wkur.... niech cos chlopina ma od zycia :-D

Flowwer lubi tę wiadomość

860i3e5edambhnvb.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 20 lipca 2017, 19:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojmarys jeżeli z ciaza jest Ok to wolno <3. :)

My No mamy nakazane sie wstrzymywać :D

• Bocianiątko Autorytet

Wysłany: 20 lipca 2017, 19:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Ojmarys jeżeli z ciaza jest Ok to wolno <3. :)

My No mamy nakazane sie wstrzymywać :D
    Wy to na razie nie przeszkadzajcie Śnieżynce! ;) ja dzisiaj byłam na fizjoterapii i pani tez powiedziała ze będzie działać tak, żeby nie przeszkadzać :) a na następny raz jesteśmy umówione jak już będzie coś wiadomo ;)

Anna Stesia lubi tę wiadomość

laUgp2.png
    po 45 cs - 4-6 miesięcy sztucznej menopauzy, potem antyki - na wyciszenie adenomiozy przed crio.
    ❄️ 8.3 ❄️ 6.3 - na zimowisku <3 <3
    ET 9.2 - 01.08.2019 :(
    IUI - 24.10.2018 :(
    IUI - 19.11.2018 :(
    maj 2019 - histeroskopia - stan zapalny endometrium, adenomioza
    marzec 2019 - dieta bg i bm, zmiana leków i supli - bez efektu
    maj 2018 - laparoskopia - skoagulowane drobne mięśniaki
    czerwiec 2018 - immunosupresja bez efektu
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, adenomioza, hashimoto, niedoczynność tarczycy, hiperinsulinemia, hiperprolaktynemia, rozjechane cytokiny, wrogi śluz
  • Flowwer Autorytet

Wysłany: 20 lipca 2017, 20:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka1111 wrote:
    Flowwer super przeleci raz dwa :) ja dobrze już tylko poszło mi na oskrzela. Kaszle czasem okropnie to wygląda., ale już lepiej trochę po syropie. Mój mąż żartowniś mi powiedział że najlepsze na gardło to wyciąg z korzenia. Ja się pytam jaki. A on mówi że PYRTOSOL. Haha, mama moja by się obiadem udławila jak to usłyszala haha ( ja oczywiście stosuje syrop z apteki nie ten domowy żeby ktoś sobie nie pomyślał haha)
    Ale ten domowy najlepszy !!! hahahahahahhaha
    A tu masz takie lekarstwo do wyboru ;
    ;P
    https://naforum.zapodaj.net/80c0d988aaaa.jpg.html

Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2017, 20:01

Anna Stesia, Bocianiątko, bazylkove, Czrna 81, staraczka1111, Lunaris lubią tę wiadomość

kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet

Wysłany: 20 lipca 2017, 20:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_30 wrote:
    Ja zabralam sie za sprzatanie,zeby nie czyrac:] dodatkowo zgwalcilam faceta taka mialam chcice po wczorajszym wkur.... niech cos chlopina ma od zycia :-D

hahahah marzenie każdego faceta hahahah

kjmni09k3h9ob9x5.png
    Provita-Paliga
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

Wysłany: 20 lipca 2017, 20:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    ;P

Osz chyba jestem chora :D kiedy podeslesz mi leki!!!

Anna Stesia, Flowwer lubią tę wiadomość

• Anna Stesia Autorytet

Wysłany: 20 lipca 2017, 20:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer, kochana, Ty wszystko pamiętasz! TSH jeszcze nie badałam, bo doktor kazała mi najpierw zrobić ft3 i ft4 oraz TRAb, żeby sprawdzić, czy nie wpadłam w nadczynność. Wyniki okazały się dobre. TSH mam zrobić po 6 tygodniach, bo podobno wolno rośnie i w dodatku te wyniki, które dostaję do łapki to w sumie określają poziom TSH sprzed miesiąca. Tak więc dopiero TSH robię na początku sierpnia, chyba że trafi się bobo :-) Ogromnie się cieszę, że Twój M zdecydował się na in vitro. Twój plan na najbliższe miesiące zapowiada się ekstra - to znaczy same procedury nie są ekstra, ale efekt będzie cudny, płaczący w nocy i wgapiający się w swoją mamę ślicznymi ślepkami.

Problemowa – będę w tym czasie na wakacjach, więc tylko siknę dla porządku, bo nie mam gdzie upuścić krwi. A Ty na co się decydujesz? Kłucie czy sikanie? Fajnie, że razem testujemy, w grupie raźniej!

Bocianiątko, a badałaś sobie poziom witaminy D? Bo ja chyba to zrobię w sierpniu, choć nie wiem, czy latem wynik będzie miarodajny.

Agniechaaaa – dzięki wielkie! Dzisiaj też piłaś kakao? Śnieżynka, jak widzę, ma specjalne zachcianki!

PVkxp2.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 20 lipca 2017, 20:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna narazie sie powstrzymałam ale na noc na pewno zrobię Hihi :D po in vitro-tlc będziemy pic :D

• Anna Stesia Autorytet

Wysłany: 20 lipca 2017, 20:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Anna narazie sie powstrzymałam ale na noc na pewno zrobię Hihi :D po in vitro-tlc będziemy pic :D

Dziecku nie ma jak odmówić ;-)

PVkxp2.png
  • staraczka1111 Autorytet

Wysłany: 20 lipca 2017, 20:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    ;P
    Haha biorę voltaren :) blada dupa

f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • Czrna 81 Autorytet

Wysłany: 20 lipca 2017, 20:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny po jakim czasie od odstawienia duphastonu dostajecie @ ? Ja łykam do niedzieli i odliczanie czas zacząć ;-)

Bocianiątko, Flowwer lubią tę wiadomość

Czarna81
    22 cs.
  • nick nieaktualny

Wysłany: 20 lipca 2017, 20:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Dziecku nie ma jak odmówić ;-)

Oby to były jego/j zachcianki a nie tylko zawirowania po hormonach

• Bocianiątko Autorytet

Wysłany: 20 lipca 2017, 20:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Flowwer, kochana, Ty wszystko pamiętasz! TSH jeszcze nie badałam, bo doktor kazała mi najpierw zrobić ft3 i ft4 oraz TRAb, żeby sprawdzić, czy nie wpadłam w nadczynność. Wyniki okazały się dobre. TSH mam zrobić po 6 tygodniach, bo podobno wolno rośnie i w dodatku te wyniki, które dostaję do łapki to w sumie określają poziom TSH sprzed miesiąca. Tak więc dopiero TSH robię na początku sierpnia, chyba że trafi się bobo :-) Ogromnie się cieszę, że Twój M zdecydował się na in vitro. Twój plan na najbliższe miesiące zapowiada się ekstra - to znaczy same procedury nie są ekstra, ale efekt będzie cudny, płaczący w nocy i wgapiający się w swoją mamę ślicznymi ślepkami.

Problemowa – będę w tym czasie na wakacjach, więc tylko siknę dla porządku, bo nie mam gdzie upuścić krwi. A Ty na co się decydujesz? Kłucie czy sikanie? Fajnie, że razem testujemy, w grupie raźniej!

Bocianiątko, a badałaś sobie poziom witaminy D? Bo ja chyba to zrobię w sierpniu, choć nie wiem, czy latem wynik będzie miarodajny.

Agniechaaaa – dzięki wielkie! Dzisiaj też piłaś kakao? Śnieżynka, jak widzę, ma specjalne zachcianki!

Badałam, mam 27 po kilku miesiącach suplementacji 2000. Teraz zmieniłam na 4000 i lekarz powiedział żeby zbadać jak zajde w ciążę :)

W kupie będzie nam raźniej testować ale ja strasznie się boję...

laUgp2.png
    po 45 cs - 4-6 miesięcy sztucznej menopauzy, potem antyki - na wyciszenie adenomiozy przed crio.
    ❄️ 8.3 ❄️ 6.3 - na zimowisku <3 <3
    ET 9.2 - 01.08.2019 :(
    IUI - 24.10.2018 :(
    IUI - 19.11.2018 :(
    maj 2019 - histeroskopia - stan zapalny endometrium, adenomioza
    marzec 2019 - dieta bg i bm, zmiana leków i supli - bez efektu
    maj 2018 - laparoskopia - skoagulowane drobne mięśniaki
    czerwiec 2018 - immunosupresja bez efektu
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, adenomioza, hashimoto, niedoczynność tarczycy, hiperinsulinemia, hiperprolaktynemia, rozjechane cytokiny, wrogi śluz
  • staraczka1111 Autorytet

Wysłany: 20 lipca 2017, 20:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    Dziewczyny po jakim czasie od odstawienia duphastonu dostajecie @ ? Ja łykam do niedzieli i odliczanie czas zacząć ;-)
    Ja dostałam na drugi dzień po odstawieniu. Bez żadnych plamień odrazu przyszła krwawica

Czrna 81 lubi tę wiadomość

f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • Paula_30 Autorytet

Wysłany: 20 lipca 2017, 20:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja.chyba jutro zatestuje,bo mi cycki pala,nie swedza,nie sa tkwliwe,nie draznia,ale jakby po bokach w srodku ktos czyms mnie przypalal. Zylek zadnych nie mam,wieksze tez nie sa a.prolaktyna 26,4 moze powodowac takie rewolucje z cyckami??

860i3e5edambhnvb.png
  • Problemowa Koleżanka

Wysłany: 20 lipca 2017, 21:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia robię betę, sikany mnie oszukał we wcześniejszym cyklu. Wynik mam po 2h :)
    My na długi weekend jedziemy nad morze i mam nadzieje i przeczucie ze pojedziemy już chyba we trójkę.

Dziewczyny tak poza tym poczytajcie o wpływie jodu na wczesna ciąże i ogólnie na organizm.
    Ja przyjmuje 2 krople na pół szklanki:) zalecenie od endo

Bocianiątko lubi tę wiadomość

• Flowwer Autorytet

Wysłany: 20 lipca 2017, 21:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    U mnie przyszła po 3 dniach o dziwo teraz

kjmni09k3h9ob9x5.png
    Provita-Paliga
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

Wysłany: 20 lipca 2017, 21:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_30 wrote:
    Ja.chyba jutro zatestuje,bo mi cycki pala,nie swedza,nie sa tkwliwe,nie draznia,ale jakby po bokach w srodku ktos czyms mnie przypalal. Zylek zadnych nie mam,wieksze tez nie sa a.prolaktyna 26,4 moze powodowac takie rewolucje z cyckami??

Moze, mi gin sprawdzał przy wysokiej prolaktynie bo lubi okazywać rewolucje w piersuach

• Czrna 81 Autorytet

Wysłany: 20 lipca 2017, 21:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mam nadzieję że u mnie będzie podobnie. Żeby zbędnie nie przedłużać męczarni czekania. Chociaż po wczorajszym monitoringu nie robię sobię zbytnio nadzieji, endo może nie dać rady. Do tego w tym cyklu wogóle cycki mnie nie bolą w 2 fazie , chyba pierwszy raz.

Syn mnie wyciągnął dzisiaj na jagody. Spałaszowaliśmy je ze śnieżką, a teraz ruszyć się nie mogę hehe! Pyszniutkie były :-D

Czarna81
    22 cs.
  • Lunaris Autorytet

Wysłany: 20 lipca 2017, 21:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    To mam nadzieję że u mnie będzie podobnie. Żeby zbędnie nie przedłużać męczarni czekania. Chociaż po wczorajszym monitoringu nie robię sobię zbytnio nadzieji, endo może nie dać rady. Do tego w tym cyklu wogóle cycki mnie nie bolą w 2 fazie , chyba pierwszy raz.

Syn mnie wyciągnął dzisiaj na jagody. Spałaszowaliśmy je ze śnieżką, a teraz ruszyć się nie mogę hehe! Pyszniutkie były :-D

No nie! znowu żarcie na wieczór! Czrna ale mi narobiłaś smaka! Jutro po drodze z przedszkola wpadam do zieleniaka po jagody i śnieżkę :P

age.png

[/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
‹‹ 137 138 139 140 141 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego