Forum W oczekiwaniu na testowanie LIPCÓWKI :)
Odpowiedz

LIPCÓWKI :)

Oceń ten wątek:
  • panan12 Autorytet

Wysłany: 20 lipca 2017, 21:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam zmartwienie. Lekarz przepisał mi tabletki antykoncepcyjne na wywołanie okresu i on nie nadszedł. Co ro IC? Odlozylam je 1.5 tyg temu

f2w3k0s3plke7odf.png
  • Czrna 81 Autorytet

Wysłany: 20 lipca 2017, 21:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris to smacznego! Tylko nie zjedz tyle co ja :-D

Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2017, 21:19

Czarna81
    22 cs.
  • Anna Stesia Autorytet

Wysłany: 20 lipca 2017, 21:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_30 wrote:
    Ja.chyba jutro zatestuje,bo mi cycki pala,nie swedza,nie sa tkwliwe,nie draznia,ale jakby po bokach w srodku ktos czyms mnie przypalal. Zylek zadnych nie mam,wieksze tez nie sa a.prolaktyna 26,4 moze powodowac takie rewolucje z cyckami??

Może totalnie. Ja tak mam. Bromergon mi bardzo pomógł, ale musiałam odstawić i teraz jestem chwilowo bez leków na prolaktyne. I mam wrażenie, że się wścieknę.

PVkxp2.png
  • Anna Stesia Autorytet

Wysłany: 20 lipca 2017, 21:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko wrote:
    Badałam, mam 27 po kilku miesiącach suplementacji 2000. Teraz zmieniłam na 4000 i lekarz powiedział żeby zbadać jak zajde w ciążę :)

W kupie będzie nam raźniej testować ale ja strasznie się boję...

Ale czego się boisz? Bieli? Ja już jestem zblazowana, trochę się przyzwyczaiłam, że jest biel.

PVkxp2.png
  • Flowwer Autorytet

Wysłany: 20 lipca 2017, 21:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Anna narazie sie powstrzymałam ale na noc na pewno zrobię Hihi :D po in vitro-tlc będziemy pic :D

Własnie rycze nad trojaczkami ohhhhhh taki bonus!!!!

Agniechaaaa lubi tę wiadomość

kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Lunaris Autorytet

Wysłany: 20 lipca 2017, 21:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    Lunaris to smacznego! Tylko nie zjedz tyle co ja :-D

Nie zjem tyle. ZJEM WIĘCEJ :D hehe
    Nie no obiecałam sobie,że skoro mam 1,5 miesiąca przymusowej przerwy to spróbuję schudnąć trochę (wiosną zrzuciłam 5 w miesiąc a teraz przytyłam 7!) i zrobię porządek z zębami... tylko się zebrać jakoś ciężko...

Czrna 81 lubi tę wiadomość

age.png

[/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Czrna 81 Autorytet

Wysłany: 20 lipca 2017, 21:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 wrote:
    Dziewczyny mam zmartwienie. Lekarz przepisał mi tabletki antykoncepcyjne na wywołanie okresu i on nie nadszedł. Co ro IC? Odlozylam je 1.5 tyg temu
    A nie ma opcji że jesteś w ciąży?
    U mnie była podoba sytuacja, spóźniał mi się okres, zrobiłam test -negatyw, więc poszłam do lekarza, on wypisał mi luteinę bo po badaniu stwierdził że ciąży nie ma, ale okres po niej nie przyszedł. Strasznie się martwiłam że coś nie tak... W czarnych scenariuszach widziałam już nawet raka (u mnie w rodzinie częste). Teraz mój "raczek" ma już 9 lat :-D Dopiero przy drugiej wizycie lekarz stwierdził ciążę.

Czarna81
    22 cs.
  • Anna Stesia Autorytet

Wysłany: 20 lipca 2017, 21:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Problemowa wrote:
    Anna Stesia robię betę, sikany mnie oszukał we wcześniejszym cyklu. Wynik mam po 2h :)
    My na długi weekend jedziemy nad morze i mam nadzieje i przeczucie ze pojedziemy już chyba we trójkę.

Dziewczyny tak poza tym poczytajcie o wpływie jodu na wczesna ciąże i ogólnie na organizm.
    Ja przyjmuje 2 krople na pół szklanki:) zalecenie od endo

No ja jakoś wolę siknąć niż się kłuć. Nie znoszę tego uczucia, gdy wchodzę na stronę, a tam wynik nieciążowy. Lub gdy mam jakiś mizerniutki, a potem przychodzi okres. Testy mi tego nie wykryją, więc jest mi lepiej.

Gdzieś czytałam o jodzie, ale właśnie to, że właściwie prawie nie ma powodu, by suplementować, odkąd wszyscy wcinamy sól jodowaną. No a z drugiej strony w Pregna Plus, którą zażywam, jest jod. Więc może starających się te zastrzeżenia nie obowiązują :-)

A słyszałyście może o tym, że cynk może wzmagac migreny? Ostatnio suplementuję się cynkiem i tak jakbym częściej miała ból głowy.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2017, 21:30

PVkxp2.png
  • Czrna 81 Autorytet

Wysłany: 20 lipca 2017, 21:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    Nie zjem tyle. ZJEM WIĘCEJ :D hehe
    Nie no obiecałam sobie,że skoro mam 1,5 miesiąca przymusowej przerwy to spróbuję schudnąć trochę (wiosną zrzuciłam 5 w miesiąc a teraz przytyłam 7!) i zrobię porządek z zębami... tylko się zebrać jakoś ciężko...
    Jakim sposobem dokokonałaś takiego cudu?!! 5 kg w miesiąc? Szacun :-D

Czarna81
    22 cs.
  • Flowwer Autorytet

Wysłany: 20 lipca 2017, 21:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 wrote:
    Koniecznie skontaktuj się z ginem, aż się dziwię że u niego nie jesteś. W ktorej klinice się leczysz ?
    Odrazu w 3 dc zbadaj DHEA SO4 i SHBG, androstendion i AMH. Wiem że masz hiperprolaktynemie ale ona aż takich cyrków nie robi.
    Niech twój gin z kliniki dalej mysli i usg zrobi

Anna Stesia lubi tę wiadomość

kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Bocianiątko Autorytet

Wysłany: 20 lipca 2017, 22:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Ale czego się boisz? Bieli? Ja już jestem zblazowana, trochę się przyzwyczaiłam, że jest biel.
    W tym cyklu dużo się zmieniło i wiąże z nim bardzo duże nadzieje... cholernie boje się porażki. Testów nie lubie, bo wtedy jeszcze się łudzę ze może jednak... dlatego beta. Ale z drugiej strony musze pamiętać że zrobiliśmy teraz wszystko co mogliśmy i teraz pozostaje tylko nie przeszkadzać naturze ;)

laUgp2.png
    po 45 cs - 4-6 miesięcy sztucznej menopauzy, potem antyki - na wyciszenie adenomiozy przed crio.
    ❄️ 8.3 ❄️ 6.3 - na zimowisku <3 <3
    ET 9.2 - 01.08.2019 :(
    IUI - 24.10.2018 :(
    IUI - 19.11.2018 :(
    maj 2019 - histeroskopia - stan zapalny endometrium, adenomioza
    marzec 2019 - dieta bg i bm, zmiana leków i supli - bez efektu
    maj 2018 - laparoskopia - skoagulowane drobne mięśniaki
    czerwiec 2018 - immunosupresja bez efektu
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, adenomioza, hashimoto, niedoczynność tarczycy, hiperinsulinemia, hiperprolaktynemia, rozjechane cytokiny, wrogi śluz
  • nick nieaktualny

Wysłany: 20 lipca 2017, 22:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Panan powinnam sie nie udzielać do Twoich postów po tym jak mnie raz potraktowałam ale niech stracę, koniecznie skontaktuj sie z ginem !!! Sama ma hiperprolaktynemie ale gin nigdy nie dopuszczał do takich cyklów, konieczny jest nowy plan działania i sposób na wyregulowanie cyku, bo jak widać antyki nie działają. Bez tego ani rusz

KOBITKI TRADYCYJNIE MUSZĘ TO NAPISAĆ PIJE KAAAAKAAAO :D hahahah

Anna Stesia, Flowwer, OjMaryś, Lunaris lubią tę wiadomość

• Bocianiątko Autorytet

Wysłany: 20 lipca 2017, 22:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Własnie rycze nad trojaczkami ohhhhhh taki bonus!!!!
    Kochana, ja wyję przez cały odcinek! Ech, mój progesteron szaleje!!!

laUgp2.png
    po 45 cs - 4-6 miesięcy sztucznej menopauzy, potem antyki - na wyciszenie adenomiozy przed crio.
    ❄️ 8.3 ❄️ 6.3 - na zimowisku <3 <3
    ET 9.2 - 01.08.2019 :(
    IUI - 24.10.2018 :(
    IUI - 19.11.2018 :(
    maj 2019 - histeroskopia - stan zapalny endometrium, adenomioza
    marzec 2019 - dieta bg i bm, zmiana leków i supli - bez efektu
    maj 2018 - laparoskopia - skoagulowane drobne mięśniaki
    czerwiec 2018 - immunosupresja bez efektu
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, adenomioza, hashimoto, niedoczynność tarczycy, hiperinsulinemia, hiperprolaktynemia, rozjechane cytokiny, wrogi śluz
  • Anna Stesia Autorytet

Wysłany: 20 lipca 2017, 22:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko wrote:
    W tym cyklu dużo się zmieniło i wiąże z nim bardzo duże nadzieje... cholernie boje się porażki. Testów nie lubie, bo wtedy jeszcze się łudzę ze może jednak... dlatego beta. Ale z drugiej strony musze pamiętać że zrobiliśmy teraz wszystko co mogliśmy i teraz pozostaje tylko nie przeszkadzać naturze ;)

Otóż to. Od jakiegoś czasu mam tak samo - zrobiłam, co mogłam, robię badania, współżyję, dobrze się odżywiam etc. A resztę musi zrobić natura. A że jest leniwą bździągwą, która przynajmniej u mnie niewiele robi w zakresie rozmnażania się, to insza inszość.

Czrna 81 lubi tę wiadomość

PVkxp2.png
  • Anna Stesia Autorytet

Wysłany: 20 lipca 2017, 22:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko wrote:
    Kochana, ja wyję przez cały odcinek! Ech, mój progesteron szaleje!!!

Jak dobrze, że nie mam telewizora! ;-)

PVkxp2.png
  • Anna Stesia Autorytet

Wysłany: 20 lipca 2017, 22:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszę też Wam coś opowiedzieć. Ostatnio miałam wyjazd służbowy do jednego miejsca poza Kraków. Staliśmy na świeżym powietrzu i dyskutowaliśmy, gdy nagle przyleciał bocian i zaczął nad nami krążyć. Ludzie byli bardzo zaskoczeni, bo twierdzili, że w tych okolicach bociany to rzadkość i że coś to oznacza. Patrzyli na mnie i się podsmiewali (bo to głównie byli sami faceci), więc im wyjaśniłam, że pewnie dużo myszy w okolicy, więc krąży, a poza tym skąd jakiś ptak może wiedzieć, co się dzieje u mnie w jajowodach ;-) Gdybym miała chociaż jedno dziecko za każdym razem, kiedy ktoś wróży u mnie ciążę, miałabym już niezłe przedszkole.

staraczka1111, Czrna 81 lubią tę wiadomość

PVkxp2.png
  • OjMaryś Autorytet

Wysłany: 20 lipca 2017, 22:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pisalyscie o tym jodzie itp pomyslalam ze wrzuce wam sklad witamin jajie w tym cyklu zazywalam i nic innego
    Kwasy tłuszczowe omega-3 w tym DHA 315mg+250mg dziennie
    Luteina 10mg dziennie
    Zeaksantyna 500ug
    wit A(ekwiwalent retinolu) 400ug(50% zalecanej dziennej dawki)
    Wit C 75% zalecanej dziennej dawki ( 60mg)
    Wit E - ekwiwalent alfa-tokoferolu 10mg(83% ZDD)
    Wit B1- 0.88mg(80%ZDD)
    Wit B2 - 1,6mg(114%ZDD)
    Niacyna-18mg(113&ZDD)
    Wit B62mg(143%ZDD)
    B12- 1ug(40%ZDD)
    Kwas foliowy 200ug(100%ZDD)
    Cynk 15mg(150%ZDD)
    Mangan 2mg(100%ZDD)
    Miedź 1mg(100%ZDD)
    Selen 40ug(73%ZDD)

f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
  • Anna Stesia Autorytet

Wysłany: 20 lipca 2017, 22:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    OjMaryś wrote:
    Pisalyscie o tym jodzie itp pomyslalam ze wrzuce wam sklad witamin jajie w tym cyklu zazywalam i nic innego
    Kwasy tłuszczowe omega-3 w tym DHA 315mg+250mg dziennie
    Luteina 10mg dziennie
    Zeaksantyna 500ug
    wit A(ekwiwalent retinolu) 400ug(50% zalecanej dziennej dawki)
    Wit C 75% zalecanej dziennej dawki ( 60mg)
    Wit E - ekwiwalent alfa-tokoferolu 10mg(83% ZDD)
    Wit B1- 0.88mg(80%ZDD)
    Wit B2 - 1,6mg(114%ZDD)
    Niacyna-18mg(113&ZDD)
    Wit B62mg(143%ZDD)
    B12- 1ug(40%ZDD)
    Kwas foliowy 200ug(100%ZDD)
    Cynk 15mg(150%ZDD)
    Mangan 2mg(100%ZDD)
    Miedź 1mg(100%ZDD)
    Selen 40ug(73%ZDD)

OjMaryś, dzięki wielkie! Przyjmij, proszę, moje gratulacje, bardzo Ci kibicowałam! Spokojnej ciąży!

PS. Uwielbiam Twoje pozytywne awatary!

OjMaryś lubi tę wiadomość

PVkxp2.png
  • Problemowa Koleżanka

Wysłany: 20 lipca 2017, 22:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie biorę suplementów typu wszystko w jednym. Nie wierze w to. Mam witaminy i leki dostosowane do mnie i moich niedoborów (miedzy innymi pierwiastkowa analiza włosa). Oprócz tego inofem.

• nick nieaktualny

Wysłany: 20 lipca 2017, 23:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Muszę też Wam coś opowiedzieć. Ostatnio miałam wyjazd służbowy do jednego miejsca poza Kraków. Staliśmy na świeżym powietrzu i dyskutowaliśmy, gdy nagle przyleciał bocian i zaczął nad nami krążyć. Ludzie byli bardzo zaskoczeni, bo twierdzili, że w tych okolicach bociany to rzadkość i że coś to oznacza. Patrzyli na mnie i się podsmiewali (bo to głównie byli sami faceci), więc im wyjaśniłam, że pewnie dużo myszy w okolicy, więc krąży, a poza tym skąd jakiś ptak może wiedzieć, co się dzieje u mnie w jajowodach ;-) Gdybym miała chociaż jedno dziecko za każdym razem, kiedy ktoś wróży u mnie ciążę, miałabym już niezłe przedszkole.
    Ode mnie spierdzielał, że się tak wyrażę :p Więc chynba ciąży nie będzie :D

‹‹ 138 139 140 141 142 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego