X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie LIPCÓWKI :)
Odpowiedz

LIPCÓWKI :)

Oceń ten wątek:
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 27 lipca 2017, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Na mnie też nie, dopiero letrizol zadziałał.
    A jaki masz poziom d3 ?

    W życiu tego nie badalam

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 27 lipca 2017, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer a po tym menopurze co teraz brałaś byłaś już na usg ?

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 27 lipca 2017, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobię w następnym tygodniu witaminę d3 jak będę się wybierała na wymazy. Muszę zrobić chlamydie ureaplasme i mykoplazme. Jak chodziłyscie do klinik to od razu mialyscie przepisania stymulacje?

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • staraniowa Autorytet
    Postów: 781 719

    Wysłany: 27 lipca 2017, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wyniki. Beta = 22. W piątek powtórzę i umawiam się do lekarza. Trzymajcie kciuki!

    blue00, Bocianiątko, never_lose_hope, sara9555, Agniechaaaa, by7mistake, Flowwer, Lunaris, zubii, KateHawke, staraczka1111, Amy333, madzia8lenka, Maja84, Czrna 81, kolka, malinowaemi, Yoselyn82 lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze dziecko od 12.2015
    03.2016 - ciąża pozamaciczna
    07.2017 - ciąża biochemiczna
    01.2019 - poronienie w 9 tc...
    Z czym się zmagam? PCOS, niedoczynność tarczycy, nieprawidłowa glikemia na czczo
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 27 lipca 2017, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Wam, ale jakoś tak wyjątkowo mnie to dobiło.

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 27 lipca 2017, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraniowa wrote:
    Mam wyniki. Beta = 22. W piątek powtórzę i umawiam się do lekarza. Trzymajcie kciuki!
    Trzymam :*

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2017, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    Dziękuję Wam, ale jakoś tak wyjątkowo mnie to dobiło.
    Kochana, podlaskie powstań popraw koronę i zasowaj dalej :) będzie dobrze <3

    zubii lubi tę wiadomość

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 27 lipca 2017, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 wrote:
    W życiu tego nie badalam
    Mi odpowiedni poźiom poprawił ovu.
    panan12 wrote:
    Zrobię w następnym tygodniu witaminę d3 jak będę się wybierała na wymazy. Muszę zrobić chlamydie ureaplasme i mykoplazme. Jak chodziłyscie do klinik to od razu mialyscie przepisania stymulacje?
    jeden cykl był "na obserwacji" w tym czasie wszystkie badania i od kolejnego bylam stymulowana. A jakią ma twój emek morfologię nasienia?
    staraczka1111 wrote:
    Flowwer a po tym menopurze co teraz brałaś byłaś już na usg ?
    W sobotę idę na podgląd to będzie 13 dc, ale na razie cisza nic nie czuje.


    staraniowa wrote:
    Mam wyniki. Beta = 22. W piątek powtórzę i umawiam się do lekarza. Trzymajcie kciuki!
    CUDOWNIE a teraz niech poszybuje do góry i w kwietniu przyjdzie na świat z wielkim krzykiem !!

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 27 lipca 2017, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    CUDOWNIE a teraz niech poszybuje do góry i w kwietniu przyjdzie na świat z wielkim krzykiem !!
    W takim razie zrobię te badanie w poniedziałek lub wtorek. Mój robił tylko zwykłe badania nie rozszerzone i nie było tam podanej morfologii tylko plemniki typu a prawidłowe 80%

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 27 lipca 2017, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!

    2 dni wyjęte z życiorysu i nie mogę Was nadrobić!
    Przymusowa przerwa w staraniach+ brak dziecka przez 3 dni więc sięresetuje na wszelkie możliwe sposoby: codziennie basen i hydromasaże, kajaki wczoraj, kino (3 filmy w 2 dni :P) babski lunch i wykopki na działce! Wszystko żeby się zresetować i zająć czymś na świeżym powietrzu. Jestem naładowana jak rakieta a jeszcze przede mną wypad w góry :D Może jakoś zleci ten czas do września...

    Pierwsze PRIMO: Ann życzę Ci powodzenia w staraniach naturalnych- mam nadzieję, że Wam się uda jak odetchniesz i oczyścisz głowę od tego wszystkiego. Smutno że musimy tak walczyć :(

    SECUNDO: Maja! Wróciłaś do nas? Super :) na jesieni posypią się <3!

    TERZIO: Fajnie, że nas wspieracie nasze zabrzuszone koleżanki :) Zubi Ty już bliżej niż dalej! niebawem będziecie zwalniać dla nas brzuszki! :)

    Pozostałe dziewczyny -WALCZYMY, ma być dobrze :) Agniechaaa imponujesz mi pod tym względem. Jesteś wielka! Bardzo się cieszę, że jesteś taka pozbierana chociaż domyślam się, że nie jest łatwo.

    Agniechaaaa, Bocianiątko, zubii, staraczka1111, Maja84, Czrna 81, Flowwer, never_lose_hope lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Lucia88 Autorytet
    Postów: 792 794

    Wysłany: 27 lipca 2017, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A komputerowe badanie nasienia CASA zawiera morfologię?

    PRZERWA W STARANIACH

    29.05- neurolog
    31.05- psychiatra
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 27 lipca 2017, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann89 wrote:
    Wczoraj mialam bardzo ciezki dzien. Przeprowadzilismy z mezem dluga rozmowe pelna moich lez.
    To byl moj ostatni stymulowany cykl. Rezygnujemy z laparoskopii i in vitro. Jestem wrakiem czlowieka. Cel uswieca srodki ale lepsze jest wrogiem dobrego. Od roku jestem na lekach stymulujacych cykle. Przeszlam wszystkie mozliwe dzialania niepozadane- wymioty, biegunki, bole, plamienia, sennosc, stan depresyjny w ktorym wciaz trwam. Dzis nie byli w stanie wbic mi sie w zyle bo sa tak cienkie.
    Strach przed in vitro mnie paralizuje. Boje sie, ze dziecko moze miec wady wrodzone skoro maz ma tak slabe nasienie, ze sie nie uda, ze poronie, ze przytyje kolejne 12kg mimo ze juz jestem opuchnieta, ze ciaza bedzie zagrozona i przez 9 mies bede lezec, hiperstymulacji i wielu innych rzeczy. Chce byc mama- niekoniecznie zalezy mi na samej ciazy. Bardzo chcialabym zobaczyc u naszego dziecka nos po mezu czy moje oczy ale nie kosztem tego, ze juz teraz fizycznie i psychicznie jestem rozsypana. Moja mama zmarla na raka piersi a teraz w klinice stymuluja mnie lametta na raka piersi dla kobiet po menopauzie. To jest juz dla mnie za duzo. Od lekow luszczyca sie nasilila i mam ja nawet w miejscach intymnych.
    Maz wyrzucil moje leki. Rezygnujemy z dalszego leczenia. Od przyszlego cyklu bedziemy prowadzic tylko monitiring u zwyklego ginekologa. Jesli do grudnia nie pojawi sie ciaza to w styczniu wyruszamy do osrodka adopcyjnego.
    Moje dziecko moze nie bedzie z "mojego brzucha", ale bedzie z mojego serca.

    Ściskam mocno, a jeszcze mocniej popieram decyzje o adopcji. Oczywiscie starać sie mozna cały czas, jedno nie wyklucza drugiego. Gdybyś chciala porozmawiać, odezwij sie na priv:)

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • Bocianiątko Autorytet
    Postów: 11030 13100

    Wysłany: 27 lipca 2017, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucia88 wrote:
    A komputerowe badanie nasienia CASA zawiera morfologię?
    nie, morfologia plemników jest oddzielnym badaniem - w invicta dopłaciliśmy za to chyba ok 70 zł.

    event.png

    🍍FET 09.04.2022 ⛄4.1.1 💙
    6 dpt beta 35.4
    10 dpt beta 192
    12 dpt beta 412
    14 dpt beta 994
    18 dpt (5+1) GS 9x5mm; YS 2mm
    7+1 CRL 1 cm FHR 136
    8+3 CRL 1.99 cm FHR 166
    10+1 CRL 3.36 cm FHR 158
    15+4 130g
    17+3 200g
    20+2 337g 💕córeczka
    23+2 583g
    26+4 925g
    28+4 1125g
    31+4 1764g
    34+2 2200g
    35+4 2350g
    36+4 2475g
    37+4 2840g
    38+4 16.12.2022 Zosia 2815g, 51 cm miłości ❤️ 🥰👶🏻👨‍👩‍👧😍

    3️⃣ IMSI 11.2021: zostało ❄❄❄❄❄ na zimowisku 🥰
    2️⃣ ICSI 01.2021: ❄ 3.2.3 FET ❌
    1️⃣ IVF+ICSI 2019-2020: ET 8c ❌ ❄ bl2+M3 FET ❌
    🧪2x IUI 2018 ❌
    ⏰starania od 2016 ❌
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, rozsiana zaawansowana adenomioza, mięśniaki, silne skurcze macicy, Hashimoto, niedoczynność tarczycy
  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 27 lipca 2017, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko wrote:
    A tak poza tym to bardzo dobrze widzieć dawno nie widziane twarze! <3 Madzia8lenka cieszę się, że wpadłaś :) Zubii, Kaczorka Was też bardzo dobrze widzieć! :) Pamiętam jak razem przeżywałyśmy Wasze testy, a to chyba znaczy że ja już też zaliczam się do weteranek :P Zubi, jesteś chyba pierwszą zapamiętaną przeze mnie forumowiczką która przeskoczyła na fioletową stronę! ;) Majeczko, tęskniłam! <3 i bardzo się cieszę że odpoczęłaś i pomału idziecie do przodu :) Do której kliniki i do kogo idziecie? Będę trzymać mocno kciuki! :*

    <3 <3 <3 ja też tęskniłam! Czasem pociuchutku zaglądałam na Twój wykres i czekałam na piękną zieloną kropkę <3 Myślę, że lada moment się doczekam :) Dostałam od mojej kochanej ginki skierowanie i poleciła mi klinikę na Starynkiewicza. Dodatkowo koleżanka w niej się leczy i sobie chwali. Zobaczę we wrześniu... Już pierwszy pozytyw, że jak na NFZ to krótki termin oczekiwania, zapisałam się w połowie czerwca jakoś. Spodziewałam się, że na styczeń to minimum, a tu miłe zaskoczenie. Ale nie nastawiam się bo np. w ciocię bardzo wierzyłam i co wyszło? Kubeł zimnej wody na głowę. Ale plan jest taki, że jak się zawiodę i zobaczę, że coś nie tak, to od razu zapisuję się prywatnie, a póki co kasiorę zaczynamy zbierać na ewentualne IVF, a jeśli nie będzie takiej potrzeby to przyda się na wyprawkę ;)

    staraczka1111, Bocianiątko, Czrna 81, Flowwer lubią tę wiadomość

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 27 lipca 2017, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    Dziewczynki nie stety u mnie @ ; (
    Cholera! Przykro mi ♥
    Ale walczymy dalej! Jutro, najdalej pojutrze do Ciebie dołączę i pójdziemy razem przez sierpniowy cykl ;-)

    Czarna81
    22 cs.
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 27 lipca 2017, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann89 chyba nic nowego już nie wniosę... Mogę jedynie Ci powiedzieć że bardzo Ci kibicuję i nieważne czy będą to starania naturalne czy adopcja. Matką jet TA która kocha i wychowuje a nie ta która tylko dała życie. Zresztą takiemu dziecku przez adopcję daje się nowe życie! A teraz skup się trochę na sobie, bo dziecko potrzebuje zdrowej, silnej i szczęśliwej mamy ;-)

    never_lose_hope, Lunaris, Amy333, innamorata88, Jedna_z_Wielu lubią tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 27 lipca 2017, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucia88 wrote:
    A komputerowe badanie nasienia CASA zawiera morfologię?
    Chyba zależy od kliniki w której robisz badanie, bo my robiliśmy sobie sami badanie i poszliśmy wtedy do kliniki w Krakowie i normalnie w tej cenie badania komputerowo była tez morfologia, a w niektórych klinikach trzeba oddzielnie dopłacać.

  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 27 lipca 2017, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucia88 wrote:
    A komputerowe badanie nasienia CASA zawiera morfologię?
    Chyba zależy od kliniki w której robisz badanie, bo my robiliśmy sobie sami badanie i poszliśmy wtedy do kliniki w Krakowie i normalnie w tej cenie badania komputerowo była tez morfologia, a w niektórych klinikach trzeba oddzielnie dopłacać.

  • Problemowa Koleżanka
    Postów: 38 26

    Wysłany: 27 lipca 2017, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm.. kłuje mnie jajnik z którego była prawidłowa ovu.. i bolą krzyża. Przed okresem zawsze mam lekkie bóle podbrzusza i apetyt na słodycze. Teraz to bym jadła tylko mieso. Może jest nadzieja :)

    staraczka1111, Czrna 81, Bocianiątko, malinowaemi, Flowwer lubią tę wiadomość

  • Lucia88 Autorytet
    Postów: 792 794

    Wysłany: 27 lipca 2017, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysia wrote:
    Chyba zależy od kliniki w której robisz badanie, bo my robiliśmy sobie sami badanie i poszliśmy wtedy do kliniki w Krakowie i normalnie w tej cenie badania komputerowo była tez morfologia, a w niektórych klinikach trzeba oddzielnie dopłacać.

    Dzięki dziewczyny!
    To muszę podzwonić po klinikach w takim razie. I tak będziemy musieli 2 razy pojechać, bo trzeba zrobić zarówno badanie podstawowe, morfologię, jak i fragmentację DNA nasienia. A to musi być w odstępach czasowych, prawda? Za każdym razem po 5-7 dniach abstynencji? Oj, trochę to potrwa, bo eMek będzie musiał brać specjalnie wolne.
    Flowwer, Ty kiedyś jeszcze zwracałaś uwagę na jeszcze jeden rodzaj badania nasienia...możesz przypomnieć?

    PRZERWA W STARANIACH

    29.05- neurolog
    31.05- psychiatra
‹‹ 179 180 181 182 183 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ