Forum W oczekiwaniu na testowanie LIPCÓWKI :)
Odpowiedz

LIPCÓWKI :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 26 lipca 2017, 13:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flo, pisalam maila do pani dr z kliniki. Odpisala ze napewno moje wyniki nie sa spowodowane lametta..

• kondziomama Autorytet

Wysłany: 26 lipca 2017, 13:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Mam pytanie do Flowwer - widzę że walczysz z immunologią podobnie jak ja (Czarna poleciła Ciebie jako skarbnicę wiedzy).
    Jestem po szczepieniach - wyjściowe MRL było na poziomie 12% , po zaszczepieniu wzrosły tylko do 14% z mężem i 35% z dawcą. Czy wiesz co to oznacza ?Mój lekarz jest na urlopie - pani w rejestracji stwierdziła że przyrost jest duży ale pewnie trzeba się doszczepić. Tylko martwi mnie to że z mężem wciąż nie ma wzrostu MRL - a to chyba o to chodzi ?

Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lipca 2017, 13:52

Czrna 81 lubi tę wiadomość

Kondziomama
  • Lucia88 Autorytet

Wysłany: 26 lipca 2017, 14:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa, przykro mi, że jednak nadzieje zniknęły...

A ja mam poważny dylemat...nie sądziłam, że tak mnie zdołuje kolejna cb. W poniedziałek nie byłam wstanie pójść do pracy. Byłam na okresie próbnym, więc ta nieobecność plus niedawny incydent z omdleniem i już nie mam pracy...ale to nie największy problem. Mój eMek pracuje, damy sobie radę. Cała rodzina każe mi odpocząć, a dopiero później szukać pracy.
    Prawdopodobnie mam nawrót choroby dwubiegunowej i powinnam iść do psychiatry i znowu zacząć brać leki antydepresyjne. Ale to by oznaczało przerwę w staraniach, bo jak się domyślacie, takie leki mogą zaszkodzić ewentualnej fasolce. I co ja mam teraz zrobić?

PRZERWA W STARANIACH

29.05- neurolog
    31.05- psychiatra
  • Rucola Autorytet

Wysłany: 26 lipca 2017, 14:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucia88 wrote:

A ja mam poważny dylemat...nie sądziłam, że tak mnie zdołuje kolejna cb. W poniedziałek nie byłam wstanie pójść do pracy. Byłam na okresie próbnym, więc ta nieobecność plus niedawny incydent z omdleniem i już nie mam pracy...ale to nie największy problem. Mój eMek pracuje, damy sobie radę. Cała rodzina każe mi odpocząć, a dopiero później szukać pracy.
    Prawdopodobnie mam nawrót choroby dwubiegunowej i powinnam iść do psychiatry i znowu zacząć brać leki antydepresyjne. Ale to by oznaczało przerwę w staraniach, bo jak się domyślacie, takie leki mogą zaszkodzić ewentualnej fasolce. I co ja mam teraz zrobić?
    Kochana nakwaznieksze jedt Twoje zdrowie. Twoje maleństwo musi miec zdrową mamę wiec zacznij od leczenia siebie. Trzymam za Ciebie mocno kciuki

Czrna 81, Jedna_z_Wielu, Maja84 lubią tę wiadomość

#wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • nick nieaktualny

Wysłany: 26 lipca 2017, 14:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucia88 wrote:

Zgadzam się w 100% z rucolą!
    Najważniejsze jest teraz Twoje zdrowie, dopiero później zacznij myśleć o maleństwie.
    Zdrowa mama to zdrowe i szczęśliwe dziecko. Lepiej doprowadzić zdrowie do pionu, bezdyskusyjne :*
    Na wszystko przyjdzie czas, najpierw Ty :*

Czrna 81, Jedna_z_Wielu lubią tę wiadomość

• emi2016 Autorytet

Wysłany: 26 lipca 2017, 14:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaa... tak mi przykro ;/ Trzymałam kciuki z całych sił :( Mam nadzieję, że następny cykl będzie szczęśliwy !

Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lipca 2017, 14:38

3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
  • Jedna_z_Wielu Autorytet

Wysłany: 26 lipca 2017, 14:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucia88 wrote:

Jak dziewczyny pisały wyżej nic nowego nie dodam. Zdrowie najważniejsze,pogadaj z lekarzem jak On to widzi.

Czrna 81 lubi tę wiadomość

wallbash.gif

down.gif

Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    Starania od: Styczeń 2015 r.
  • Lucia88 Autorytet

Wysłany: 26 lipca 2017, 15:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny!
    W piątek mam wizytę. Zobaczymy co powie lekarz. Może uda się bez faszerowania prochami, samą psychoterapią.

PRZERWA W STARANIACH

29.05- neurolog
    31.05- psychiatra
  • Czrna 81 Autorytet

Wysłany: 26 lipca 2017, 15:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucia moje zdanie nie odbiega od zdania reszty dziewczyn. Twoje zdrowie to priorytet! Trzymam za Ciebie mocno kciuki :-)

never_lose_hope, Jedna_z_Wielu lubią tę wiadomość

Czarna81
    22 cs.
  • ZAGUION Znajoma

Wysłany: 26 lipca 2017, 15:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie !

To był moj pierwszy test w ,który nikt nie wierzył

https://naforum.zapodaj.net/c7e0aa92ca1f.jpg.html

A to jets drugi piękny
    https://naforum.zapodaj.net/58cc1db69b8a.jpg.html

Byłam u lekarza narazi enic nie widać ,tylko miejssce na kropeczke https://naforum.zapodaj.net/fd343e0fab7c.jpg.html

owu mialam 7,8 lipca @ miałam miec 17 ale naszczescie nie przyszedł

Mam pytanie

Kiedy powinnam udać się na kolejną wizytę ?
    Czy to normmalne ze pęcherzyk jeszcze nie dotarŁ ?
    Czy ktoś tak miał ?

Proszę napiszcie coś , bo nie chce znowu rozczarować się po wizycie,tyle mnie to emocji kosztuje

ZAGUBIONA
  • nick nieaktualny

Wysłany: 26 lipca 2017, 15:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucia nic mądrzejszego nad to co napisały nie dodam. Na pierwszym miejscu Ty jak z Tobą bedzie wszystko dobrze to i zaraz bedzie zdrowy fasolek :)

Emi dzieki :) ale dla nie dzisiejsza beta to juz była tylko dla gina robiona i m bo ja to wiedziałam, ze juz nic z tego. A wiecie co od tego wszystkiego dopadł mnie ból gardła :/ przynajmniej spokojnie moge wziasc jakieś tabletki :) teraz mam tylko 2prozby do życia 1 zeby można było zeobic transfer w tym cyklu
    2 zeby to było po 19sierpnia bo idziemy wtedy na wesele, a wiadomo noe chce tańcami w takim momecie ryzykowac. Najwyżej bede siedzieć przy stoliku i sie zajadać ale zawsze to szkoda :)

• Bocianiątko Autorytet

Wysłany: 26 lipca 2017, 16:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZAGUION wrote:
    Witajcie !

To był moj pierwszy test w ,który nikt nie wierzył

https://naforum.zapodaj.net/c7e0aa92ca1f.jpg.html

A to jets drugi piękny
    https://naforum.zapodaj.net/58cc1db69b8a.jpg.html

Byłam u lekarza narazi enic nie widać ,tylko miejssce na kropeczke https://naforum.zapodaj.net/fd343e0fab7c.jpg.html

owu mialam 7,8 lipca @ miałam miec 17 ale naszczescie nie przyszedł

Mam pytanie

Kiedy powinnam udać się na kolejną wizytę ?
    Czy to normmalne ze pęcherzyk jeszcze nie dotarŁ ?
    Czy ktoś tak miał ?

Proszę napiszcie coś , bo nie chce znowu rozczarować się po wizycie,tyle mnie to emocji kosztuje

Pęcherzyk chyba powinien być już widoczny ale ja specjalistką nie jestem... zrób betę i sprawdź przyrost po 48 godz - czy jest prawidłowy. Kiedy był robiony pierwszy, a kiedy drugi test (ile dni po owu?) na usg powinno być coś widać przy becie min 1000.

Trzymam kciuki!

laUgp2.png
    3. IMSI (???)
    2. ICSI (OviKlinika 2021): 10 komórek - 1 blastka
    * CRIO 3.2.3 z 7 doby - 01.04.2021 :(
    1. ICSI (nOvum 2019): 7 komórek - 3 trzydniowce
    * ET cl9.3 - 01.08.2019 :(
    * CRIO 2.3.3 i M3 - 29.10.2020 :( :(
    IUI - 24.10.2018 :(
    IUI - 19.11.2018 :(
    stan zapalny endometrium, test Be Ready - endometrium prereceptywne
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, adenomioza, mięśniaki hashimoto, niedoczynność tarczycy, hiperinsulinemia, hiperprolaktynemia, rozjechane cytokiny
  • ZAGUION Znajoma

Wysłany: 26 lipca 2017, 17:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko wrote:
    Pęcherzyk chyba powinien być już widoczny ale ja specjalistką nie jestem... zrób betę i sprawdź przyrost po 48 godz - czy jest prawidłowy. Kiedy był robiony pierwszy, a kiedy drugi test (ile dni po owu?) na usg powinno być coś widać przy becie min 1000.

Trzymam kciuki!

Przesuneła mi się owu powinna byc 1,2 lipca a była 7,8

Pierwszy test 17 lipca 10 dni po owu blady test

A ten widoczny był 5 dni po terminie @

ZAGUBIONA
  • Madżka89 Autorytet

Wysłany: 26 lipca 2017, 19:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro czytac takie smutne wiadomosci...
    Przeżywam z Wami każde radości i smutki.
    Po takich zdarzeniach musi wyjsc słonce i wierze,ze każda z Was jest coraz bliżej spełnienia swych marzeń!!!

08.2017 poronienie 9 tc

Letrox 50, PAI-1, MTHFR

06.2020 Medart Poznań

14.10.20 IUI 🐒
    4.12.20 IUI 🐒
    3.04.21 IUI 🐒

Mąż- Teratozoospermia
  • summer86 Autorytet

Wysłany: 26 lipca 2017, 19:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZAGUION zrób betę i po 48 godzinach sprawdź przyrost. Pęcherzyk tak jak pisały dziewczyny, powinien być widoczny przy becie powyżej 1000.
    Bardzo ważne żeby pęcherzyk jednak się uwidocznił, bo jeśli go nie będzie trzeba kontrolować sytuację.

3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Milla_ Przyjaciółka

Wysłany: 26 lipca 2017, 19:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej mam pytanko. Czy pobolewanie w okolicy jajnika, na początku ciąży jest normalne?

f2wljw4z2jsklqz3.png
  • summer86 Autorytet

Wysłany: 26 lipca 2017, 19:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milla, podobno normalne :)

3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Kaczorka Autorytet

Wysłany: 26 lipca 2017, 19:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milla_ wrote:
    Hej mam pytanko. Czy pobolewanie w okolicy jajnika, na początku ciąży jest normalne?

Jak najbardziej normalne. Możesz czuć ból i rozpieranie.

Ja to czasami aż nie wiem co napisać, gdy czytam o niepowodzeniach. Bo zawsze mi się wydaje, że to wszystko nic nie pomoże i nie przyniesie ukojenia.
    A tak bym chciała, żeby do Was wszystkich zawitało wyczekane szczęście!

Czrna 81, zubii, Bocianiątko, emi2016 lubią tę wiadomość

Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Amy333 Autorytet

Wysłany: 26 lipca 2017, 20:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Amy zrobiłaś krzywą ?
    Ja trzymam kciuki za wszystkie testujace.
    Nie,mam kiepski czas w pracy,nie mam jak sie wyrwac:/

14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • Milla_ Przyjaciółka

Wysłany: 26 lipca 2017, 20:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Jak najbardziej normalne. Możesz czuć ból i rozpieranie.

Nawet jajnik? Pytam bo w pierwszej ciąży nie pamiętam żebym tak miała. Nie wiem czemu , ale tym razem bardziej się stresuje.

f2wljw4z2jsklqz3.png
‹‹ 178 179 180 181 182 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego