X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie LIPCÓWKI :)
Odpowiedz

LIPCÓWKI :)

Oceń ten wątek:
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 29 lipca 2017, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Flowwer, dobrze że to wykryli.. jajca trzeba do dobrego koszyka wpakować! Kiedy zmieniłaś lekarza? Myślałam, że od dłuższego czasu u jednego jesteś.
    Jesień jest nasza, teraz musimy się dobrze przygotować. Trzymaj się dzielnie i walczymy!

    otoz to, siedzi mi to w glowie, boje sie tego wszystkiego, nie chce juz przechodzic przez to co ostatnio, nie ukrywam ze od czasu do czasu leca mi lzy jeszcze i zastanawiam sie dlaczego moj maluszek odszedl? no ale trzeba myslec o terazniejszosci i o nowych nadziejach, mimo ze to trudne jest.

    never_lose_hope lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 29 lipca 2017, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, odebrałam dziś wyniki nasienia męża, podam Wam tu wyniki to może coś mi powiecie, bo mam tylko diagnozę: nasienie w granicach normy, pewnie gin mi coś więcej powie

    ilość 9 ml barwa mlecznobiała
    ruchliwość:
    ruch A szybki postępowany ~15 %
    ruch B wolny postępowy ~20%
    ruch drgający: ~20%
    pozostałe nieruchome

    morfologia:
    prawidłowe ~5%
    patologia główki ~60%
    patologia witki ~35%
    ilość ~25 mln/ml

    Leukocyty: nieliczne w polu widzenia

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2017, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn - myśleć nie przestaniemy nigdy.. :)
    Myślenie będzie na każdym etapie :D

    Nawet jak już będziemy w ciąży, po udanych transferach to zawsze będziemy się martwić.
    Czy maleństwo zdrowe, czy pięknie się rozwija.
    Potem strach przed porodem, potem strach w domu - sam na sam z maluszkiem, pierwsze kąpiele, przewijanko, spacery :)
    Szczepienia, znowu zamartwianie czy nie zachoruje.
    A potem szkoła, studia, ich dorosłe życie - a my ciągle będziemy się martwić :D :D

    Matki chyba są "skazane" na to :)
    Całe życie w strachu :)

    Ale nie mogę się doczekać tego strachu, o niczym innym nie marzę :)
    Jak każda z nas, tu obecnych :)

    Lunaris lubi tę wiadomość

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 29 lipca 2017, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Chłopy bardzo do siebie biorą swoje badania i wyniki ;) pudelki francuskie :D

    [/img][/url]

    jak mu przeczytałam, że nasienie wg granicach normy to szczerzył się przez pół drogi do domu :P śmiać mi się chciało...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lipca 2017, 14:26

    never_lose_hope lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 29 lipca 2017, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Flo Nosz kurde :/ eh, ale czas zleci szybko i nadejdzie ivf !!!!!

    Ja nadal mega chora :( ale wpadłam sie pochwalic dostałam @ :D w pon mam umówioną wizytę :)

    OOO to teraz mam nadzieję że będzie fasolka !!! mam nadzieję że doktorek coś zmieni w postępowaniu i leki inne wprowadzi.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 29 lipca 2017, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer jak nie urok to sraczka...
    Straszne jest to przedłużanie! Ja mam nadzieję że wszystko pójdzie sprawnie i niebawem doczekasz się swojego invitro.

    Lunaris, Flowwer lubią tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 29 lipca 2017, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flower przykro mi że znowu czekanie :( ale wiem, że Ty wiesz że lepiej się dobrze przygotować niż potem rozczarować ;) do końca roku połowy ze starych wyjadaczek na pewno już tu nie będzie :) chyba że dla towarzystwa i siania wirusów.

    Razem będziemy molestować nasze endo HSG w następnym cyklu. I zaciskam kciuki żeby nam obu wyszły prawidłowe wyniki. Mam obawy jakie wyjdą wyniki histopatologii choć samego zabiegu wcale się nie boję.

    zubii, Czrna 81 lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 29 lipca 2017, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Flowwer przykro mi ze znow nie ma do konca dobrych wiesci u ciebie. Mi dr Paliga robila biopsje bo nie podobalo jej sie moje endo a ona na fiola na jego punkcie! i wyszlo mi polipowate fragmenty endo i przepisala leki, 3 tyg temu powtorzyla badanie po 2 miesiach i dzis odebralam wynik i jest wszystko ok. U ciebie tez tak bedzie. Szkoda tylko ze znow musisz tyle czekac, jesli wyjdzie cos w endo to leki i powtorka badania na pewno ciebie czeka! Czasem szukamy przyczyn w immunologi czy genetyce a endo i stan zapalny o ktorym nie wiemy bo na histeroskopii wychodzilo ok, tak jak bylo u mnie. Histeroskopia byla i bylo ok a na biopsji wyszlo ze jest cos na rzeczy, a to tez moze powodowac ze sie nie udaje. Cos o tym wiem.

    Agniechaaa zdrowka zycze, wracaj do zdrowia!

    Ja tez od tych lekow immunosupresyjnych czuje sie oslabiona, mam wrazenie ze mnie cos rozbiera, juz mnie pobolewalo gardlo, kichalam itp. Bralam leki zeby mnie nie rozlozylo bardziej.


    A ja po wizycie.. a wiec na usg 4 pecherzyki -14mm,15,15mm i chyba 13mm, endo 7mm, w poniedzialek kontrola jak endo rosnie i pecherzyki i dostane zastrzyk na pekniecie pecherzykow i najprawdopodobniej w sobote transfer. Z jednej strony bardzo sie ciesze i nie moge sie doczekac a z drugiej strony boje sie tego wszystkiego..Ale musze myslec pozytywnie! Musi w koncu zaswiecic sloneczko! Mam juz rozpiske jak leki mam brac. Intralipid w piatek albo w sobote.

    Widzię że mamy podobnie :D po 4 pęcherzyki:D
    Ja miałam histeroskopie ale bez biobsji tylko znaleźli polip który został wysłany na histopatologie.
    Nie mam endometrium trójdzielnego :( w tym też duży problem

    Ile płaciłaś za histeroskopie z biobsją ?
    Jakie brałaś leki na polipowate endom. ? Co Ci wyszło dokładnie w pierwszej biobsji ?

    Ja raczej w tym roku nie podejdę do IVF, jak tak dalej pójdzie.Lepiej teraz podleczyć niż potem żałować.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2017, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flower, ciągle pod górkę :-( przykro mi :-( ale po każdej burzy wychodzi słońce :)

    Problemowa, co u Ciebie? Udało Ci się wybrać na betę?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2017, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    OOO to teraz mam nadzieję że będzie fasolka !!! mam nadzieję że doktorek coś zmieni w postępowaniu i leki inne wprowadzi.
    Zobaczymy, okaże sie w pon co i jak

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 29 lipca 2017, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer histeroskopie mialam jeszcze w klinice gyncentrum. I wyniki mam dobre, nic w macicy ani nigdzie nie bylo. A placilam 1000 zl. Potem poszlam do provity po Az i tam lekarce nie podobalo sie moje endo wiec zrobilam biopsje i placilam 400 zl. przepisala mi leki i znow wspominala o ponownej biopsji. Mialam brac 2 miesiace orgametril na endo od 5 do 25dc i tak dwa miesiace. Ale nie bralam ich bo bylam w ciazy i potem mialam lyzeczkowane endo, wiec pomoglo mi to.

    W pierwszej biopsji wyszlo mi polipowate fragmenty endometrium w fazie skerecji a teraz mialam wynik endometrium w fazie skrerecji, pani doktor mowi ze bardzo dobrze.

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 29 lipca 2017, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    Flowwer jak nie urok to sraczka...
    Straszne jest to przedłużanie! Ja mam nadzieję że wszystko pójdzie sprawnie i niebawem doczekasz się swojego invitro.

    Na pewno jestem bliżej niż dalej tak tamo jak my tutaj wszystkie.
    Nie ma co się załamywać itylko spiąć tyłek i iść dalej jak medycyna daje nam teraz takie możliwości. Trzeba wykorzystać wszystko ( i Emków też :D )
    Właśnie sobie pożyczyłam M w łóżku ;) trzeba sobie ulżyć na ciele ( tamto nie mydło nie wymydli się :D ) hihihihi
    Tyle śluzu płodnego to nigdy w życiu nie miałam szkoda że nici z tego... menopur działa ;)

    Mam wrażenie że w każdym cyklu dowiaduje się że nie ma szans na fasolkę nawet przy testowaniu nie ma frajdy ehhhh

    Lunaris poczekajmy spokojnie. A Ty dalej poza domem ? Jeszcze chwila i leje wino

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 29 lipca 2017, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Flowwer histeroskopie mialam jeszcze w klinice gyncentrum. I wyniki mam dobre, nic w macicy ani nigdzie nie bylo. A placilam 1000 zl. Potem poszlam do provity po Az i tam lekarce nie podobalo sie moje endo wiec zrobilam biopsje i placilam 400 zl. przepisala mi leki i znow wspominala o ponownej biopsji. Mialam brac 2 miesiace orgametril na endo od 5 do 25dc i tak dwa miesiace. Ale nie bralam ich bo bylam w ciazy i potem mialam lyzeczkowane endo, wiec pomoglo mi to.

    W pierwszej biopsji wyszlo mi polipowate fragmenty endometrium w fazie skerecji a teraz mialam wynik endometrium w fazie skrerecji, pani doktor mowi ze bardzo dobrze.

    ....matko straszne! w takich chwilach cieszę się, że mam dobrego lekarza i wszystko pójdzie na NFZ... nawet się nie zastanawiałam ile by to kosztowało prywatnie... a te leki drogie? ciekawe co mi lekarz powie po zabiegu...


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 29 lipca 2017, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    ... Lunaris poczekajmy spokojnie. A Ty dalej poza domem ? Jeszcze chwila i leje wino

    Wróciłam właśnie od koleżanki- jak ja zazdroszczę wszystkim którzy mają swój dom i nie muszą się kisić w bloku!
    Z doskoku poza domem, zapełniam czas wolny jakimiś aktywnościami a w międzyczasie dyżuruję. Połowa lekarzy na urlopach- wczoraj była taka plaża w pracy, że aż mnie nerwica brała z tej bezczynności :P nie przyzwyczajona jestem do takiego siedzenia "w gotowości" :D zwykle mamy po 4-8 zabiegów dziennie a tu jedna plastyka.... he he zamiast się cieszyć to jeszcze narzekam! i zrozum kobietę ;)

    Flowwer, zubii lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 29 lipca 2017, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    ....matko straszne! w takich chwilach cieszę się, że mam dobrego lekarza i wszystko pójdzie na NFZ... nawet się nie zastanawiałam ile by to kosztowało prywatnie... a te leki drogie? ciekawe co mi lekarz powie po zabiegu...

    ja histeroskopie mialam 3 lata temu, zanim poszlam do programu wtedy mialam na NFZ. Potem po kolejnej stracie, juz z programu mialam ponownie histeroskopie ale juz w klinice, zeby inny lekarz zobaczyl. Ale wynik z histero byl dobry. Szkoda ze wtedy mi nie zrobili biopsji jak juz sprawdzali co i jak. Byloby za jednym zarazem a nie tak dwa razy robic to. A jednak mialam endo do dupy ze wyszly polipki ktore wyjda przy biopsji.

    A orgametril kosztuje ok 60 zl jak patrzylam w aptece. Ale tego leku nie mam.

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 29 lipca 2017, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za info Yoselyn, nawet nie chcę myśleć, że po zabiegu znowu będzie odrastać... ale cóż- póki nie mam menopauzy to będę walczyć ;) do ostatniego jajka!

    Flowwer lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 29 lipca 2017, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale skoro zarodki sie u mnie zagniezdzaly to nie wiem czy to byla wina u mnie endometrium i ze mialam drobne polipki ze tracilam ciaze. Bo tak chyba by sie nie zagniezdzily gdyby to byl problem... Sama nie wiem.

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 29 lipca 2017, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm ja też tak myślę- skoro się zagnieżdżały to dały sobie radę z polipami/ między polipami. Raczej potem coś się dzieje nie tak.


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 29 lipca 2017, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer preczytalam na immunologii o tym badaniu CD4/CD8 i ze ma cos wspolnego z progesteronem, wiesz moze cos wiecej o tym?

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Kazio14 Autorytet
    Postów: 1182 680

    Wysłany: 29 lipca 2017, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam oficjalne wyniki krzywej i jestem w szoku jak widzę różnicę z wynikami glukometru. Wyniki z krwi 74/176/172. Glukometr 82/213/196. Może głupieje przy tak dużych wartościach...

    Tp 26/27.04.2021
    10.2019 Aniołek 18tc
    02.2018 Synek
    12.2016 Aniołek 24tc
    09.2014 Córeczka
‹‹ 195 196 197 198 199 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ