X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie LIPCÓWKI :)
Odpowiedz

LIPCÓWKI :)

Oceń ten wątek:
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 29 lipca 2017, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer, poczekamy i się doczekamy :)

    Flowwer, Rucola, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 29 lipca 2017, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Yosel właśnie intralipid ehhh jutro lub w poniedziałek mam ovu a intralipid we wtorek. Mam nadzieję że nie za późno ale z drugiej strony brać go ? Jak marne szanse ma fasolkę.

    W sierpniu będą emocje !!! I życzę wam fasolek
    Sammer my poczekamy jeszcze trochę ;)

    wiesz do poki jest nadzieja to mysle ze warto. Mi tez sie udawalo zajsc a endo nie bylo do konca ok i byla ciaza, wiec u ciebie nic straconego. Wiec mysle zebys wziela intralipid. A ile masz jeszcze tych buteleczek?

    A jutro nie podepniesz sobie intralipu czy w poniedzialek?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lipca 2017, 19:26

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Karma88 Autorytet
    Postów: 3088 3640

    Wysłany: 29 lipca 2017, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer mialam nadzieje tylko na dobre wiesci po Twojej wizycie. Przykro mi, ze sie wszystko tak przesuwa u Ciebie. :*

    Emilka <3

    gg649vvjtg0z1oj0.png

    Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • Lucia88 Autorytet
    Postów: 792 794

    Wysłany: 29 lipca 2017, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobijające to wszystko...najgorzej, jak się przesuwa w czasie, bo pojawia się dodatkowa frustracja. Ale zobaczycie, najdalej na Gwiazdkę 2018 wszystkie będziemy tulily maleństwa!

    PRZERWA W STARANIACH

    29.05- neurolog
    31.05- psychiatra
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2017, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny kiepsko dzis z moim byciem na forum @ strasznie daje czadu :( boli brzuch okropnie :( i teraz sobie przeliczyłem, ze transfer bede miała kilka dni przed weselem ma które idziemy :/ No nic przynajmniej sie najem

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 29 lipca 2017, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucia88 wrote:
    Dobijające to wszystko...najgorzej, jak się przesuwa w czasie, bo pojawia się dodatkowa frustracja. Ale zobaczycie, najdalej na Gwiazdkę 2018 wszystkie będziemy tulily maleństwa!
    I tego się trzymam !!
    A myslałam że na wiosnę z wózeczkiem wyjdę na spacer ;)

    Agniechaaa damy radę a na weselu będziesz grzeczna ;) a jak co wymyśl anginę albo zapalenie zatok i antybiotyk bierzesz ;)

    Uratuje nas spokój w stylu Zen albo dobre winko :D

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 29 lipca 2017, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga, a kiedy masz to wesele?

  • Kazio14 Autorytet
    Postów: 1182 679

    Wysłany: 29 lipca 2017, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    najlepiej to skonsultuj z rodzinnym na szybko, bo i tak to wysokie wartości jak nawet po posiłku ja sobie sprawdzam czasem jak mam wyrzuty sumienia po ciastach,ciasteczkach,tortach ;) ale nigdy p.c nie miałam większy niż 115 mg/dl
    Zastanowię się ale jak pilnuję diety to jest dobrze. Właśnie najbardziej frustrujące było dla mnie, że wiem że może to zaszkodzić, na codzień trzymam dietę, unikam słodkiego a tu taka bomba cukrowa. Tylko paski bez recepty drogie :P

    Tp 26/27.04.2021
    10.2019 Aniołek 18tc
    02.2018 Synek
    12.2016 Aniołek 24tc
    09.2014 Córeczka
  • by7mistake Autorytet
    Postów: 694 737

    Wysłany: 29 lipca 2017, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, wiem że w tym moim obecnym cyklu bardzo was zanudzam :P u mnie dalej temperatura w górze. Zawsze mam cykle 28 dniowe, poprzedzone 2-3 dniowym plamieniem, a tu dziś cisza - 28dc, śluz kremowo-lepko-wodnisty, i jak co dzień pobolewanie jajników z ciągnięciem jakby do nóg. Jeszcze do tego w środę kropeczka świeżej krwi i w czwartek kropeczka brązowa. Nie chce się nakręcać, a im bardziej o tym nie chce myśleć, to tym więcej wyszukuję sobie objawów. Chociaż powinnam się palnąć w łeb, bo przecież gin wyłapał w jajniku niepęknięty pęcherzyk.
    Ale mam jeszcze dwa testy jakieś allegrowe, takie badziewka, więc jeśli jutro dalej temperatura się utrzyma to spróbuję zatestować. Tzn wiem że już samym pisaniem o tym przywołuję na pewno okres, już nie mówiąc o tym że najlepiej go będzie wywołać zrobieniem testu, ale przynajmniej niech już przychodzi bo za tydzień weselę, więc nie chciałabym się wtedy jeszcze użerać z tą wredną @ :)

    starania od IX 2016r.
    endometrioza
    Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 29 lipca 2017, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    by7mistake ciężko coś doradzić u mnie przy torbielach cykl się wydłużał ale jest i możliwość że miałaś późną ovu dlatego temp jest w górze. Jest też możliwość że sam torbiel wytwarza progesteron i stąd wysokie temp.
    Ciężko coś stwierdzić ale póki brak @ nadzieja jest.
    Dupka bierzesz ?

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 29 lipca 2017, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer który to twój dc dziś ze juz masz takie duże pęcherzyki? Mój dziś 9dc.

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • by7mistake Autorytet
    Postów: 694 737

    Wysłany: 29 lipca 2017, 23:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer, właśnie takiego sprowadzenia na ziemię potrzebowałam ;) Dupka nie biorę, żaden z ginów u których byłam mi nie zalecił. Tzn nawet nie było nigdy o nim mowy, chociaż wspominałam o plamieniach

    starania od IX 2016r.
    endometrioza
    Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2017, 23:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Problemowa wrote:
    Malinowaemi nie byłam, bardzo dużo pracy. Ale @ dalej nie ma wiec czekam. Ale na nic sie nie nastawiam. Ale zastanawia mnie całkowity brak apetytu.. Miałam fazę na mieso ale jak już miałam mieso to zjadłam kawałek i już nie miałam ochoty na więcej i koniec. O słodyczach jak pomyśle to mnie nie rusza. Mam ochotę na warzywa zrobię i już nie mam ochoty. Prawie nic nie jem a chce mi sie tylko pic.
    Wiem jak szycie jest czasochłonne bo moja siostra szyje suknie ślubne. Sukienka napewno będzie piękna :-) wiesz, jak masz tak pierwszy raz to może coś znaczyć :-) no i ten cień musiał mieć powód. Kiedy masz termin @? Może zrób jeszcze jutro z rana test.
    U mnie brzuch pobolewa jak na @...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2017, 00:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysia wrote:
    Aga, a kiedy masz to wesele?
    19.08 cos sie wymyśli :D bede grzeczna i to bardzo a jak goście sie juz zaczną za dobrze bawić (%%%%%%) to po oczepinach zwinę sie do domu :)

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 30 lipca 2017, 00:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Flowwer który to twój dc dziś ze juz masz takie duże pęcherzyki? Mój dziś 9dc.

    u mnie dziś 13 dc a stymulowałam się
    3dc 1x3 letrizol + Menopur 75
    4dc 2x2 letrizol
    5dc 2x2 letrizol + Menopur 75
    6dc 2x2 letrizol
    7dc 1x3 letrizol + Menopur 75
    i nawet mimo końskich dawek ovu u mnie jutro 14 dc oby wszystko popękało.
    Rozbieżnośc w tym że zawsze miałam 15-16 dc

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 30 lipca 2017, 00:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    by7mistake wrote:
    Flowwer, właśnie takiego sprowadzenia na ziemię potrzebowałam ;) Dupka nie biorę, żaden z ginów u których byłam mi nie zalecił. Tzn nawet nie było nigdy o nim mowy, chociaż wspominałam o plamieniach
    a w którym dc był ten niepęknięty pęcherzyk ?

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Problemowa Koleżanka
    Postów: 38 26

    Wysłany: 30 lipca 2017, 00:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinowaemi nie mam bóli na okres.. brzuch nie boli tylko jajniki. A normalnie bolało mnie podbrzusze 2 dni przed. Wysypało mnie okropnie co zazwyczaj mam dzień przed. Ogólnie dostawałam 28 dc teraz 29-31 (ale to maks). Nie wiem. Jak dostanę @ to przechodzę na sierpień bo to już nasz ostatni cykl. Może jutro na betę pojadę.

  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 30 lipca 2017, 00:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer ściskam Cię mocno <3 Kurcze non stop pod górkę...ale już bliżej niż dalej i pamiętaj co się od wleka to nie ucieka :*
    Buźka, kochana.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 lipca 2017, 00:38

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • by7mistake Autorytet
    Postów: 694 737

    Wysłany: 30 lipca 2017, 00:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer, w 27 dc mialam usg

    starania od IX 2016r.
    endometrioza
    Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2017, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłej niedzieli Kochane!!
    U mnie pogoda przepiękna, nastraja pozytywnie :)
    Czas na kawkę i śniadanko w łóżku i spędzę dziś pół popołudnia na tarasie z książką ❤❤❤

    Udanego dnia Wam wszystkim!!

    Staraczka, siusiałaś już na testy? Pamiętam, że mówiłaś o zrobieniu tego w niedzielę :) :)
    Ja i tak czekam na Twoją betę, musi być dobrze!!! :)

‹‹ 197 198 199 200 201 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ