Forum W oczekiwaniu na testowanie LIPCÓWKI :)
Odpowiedz

LIPCÓWKI :)

Oceń ten wątek:
  • Yoselyn82 Autorytet

Wysłany: 2 lipca 2017, 21:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wrote:
    Dokładnie tak jak pisze Flowwer, to są ASA a nie ANA :) a poza tym Yoselyn niestety nie znam Twojej historii :( miałas poronienia albo ivf?

niestety tak.. jestem po kolejnym crio i po kolejnej stracie . W maju mialam zabieg :( moja historia jest smutna

Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2017, 20:52

preg.png

Mój kochany Michałek ❤️❤️❤️

Starania o drugiego maluszka 💕🥰

Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • hura2017 Przyjaciółka

Wysłany: 2 lipca 2017, 21:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i przyszła małpa wredna! Wcześniej. 4 lipca nieaktualne. Poproszę o zapisanie na 29 lipca. Ehhhh....powoli wymiekam ;(

3jgxe6hh5xvk7g82.pngimg]https://www.suwaczki.com/tickers/3jgxe6hh5xvk7g82.png[/img]
  • Flowwer Autorytet

Wysłany: 2 lipca 2017, 21:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko wrote:
    dziewczyny, mam wyniki M:
    https://naforum.zapodaj.net/8c017ef6d16b.jpg.html

czekamy jeszcze na morfologię :)
    na razie nie wiemy co to jest to za niskie ALH, bo objętością to chyba nie ma się co przejmować, stres i zarwana przez pracę noc zrobiły swoje...

czy to że jest tak mało plemników o wolnym ruchu postępowym w porównaniu do tych o szybkim, znaczy jest więcej tych z Y i szanse na dziewczynkę mniejsze?

Ładna ilość i parametry, przecież potrzebny jest jeden żołnierz ;)

A ja ten weekend nie robię nic prócz baby z M totalne lenistwo i śmieje się że przez półtorej doby poszło ponad 800 mln nasionek a potrzebny jeden albo dwa :D

Bocianiątko lubi tę wiadomość

kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Rucola Autorytet

Wysłany: 2 lipca 2017, 21:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    niestety tak.. jestem po kolejnym crio i po kolejnej stracie . W maju mialam zabieg :( moja historia jest smutna
    Bardzo mi przykro :( nawet nie wiem co napisać.Musisz być silną kobietą, bo masz siły tak walczyć. Ja załamuję się co chwilę, ale wiem, ze muszę się podnosić.

#wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Flowwer Autorytet

Wysłany: 2 lipca 2017, 21:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    MajaT wrote:
    https://zapodaj.net/3a89aaa2d497d.jpg.html

Pozytyw? 9dpo

Mega pozytyw !!!!!!!!! Gratuluję!!

Ale sporo fasolek się pojawia tak się cieszę bo to czerwcowe nasionka :D

Bocianiątko, Abs, innamorata88 lubią tę wiadomość

kjmni09k3h9ob9x5.png
    Provita-Paliga
    ⛄⛄⛄
  • Yoselyn82 Autorytet

Wysłany: 2 lipca 2017, 21:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wrote:
    Bardzo mi przykro :( nawet nie wiem co napisać.Musisz być silną kobietą, bo masz siły tak walczyć. Ja załamuję się co chwilę, ale wiem, ze muszę się podnosić.

ale walcze i nie poddaje sie chociaz ciezko mi i boje sie strasznie powtorki i w ogole wszystkiego, za dlugo to trwa i za duzo strat jest zebym inaczej myslala.. Bede podchodzic do AZ :)

Musimy walczyc dalej, bo co nam pozostaje! Musimy spelnic swoje marzenia!

Flowwer, Rucola lubią tę wiadomość

preg.png

Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Flowwer Autorytet

Wysłany: 2 lipca 2017, 21:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hura2017 wrote:
    No i przyszła małpa wredna! Wcześniej. 4 lipca nieaktualne. Poproszę o zapisanie na 29 lipca. Ehhhh....powoli wymiekam ;(
    Tulę kochana masz jakiś plan działania ? Badania dodatkowe ?

hura2017 lubi tę wiadomość

kjmni09k3h9ob9x5.png
    Provita-Paliga
    ⛄⛄⛄
  • Abs Ekspertka

Wysłany: 2 lipca 2017, 21:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko wrote:
    u mnie w szafce dwa czekają, jutro powinnam testować, to będzie 13 dpo, termin @ pojutrze... zobaczę jaka będzie tempka rano bo dawno nie mierzyłam ;) a u Ciebie we wtorek który dpo będzie?
    To ty masz podstawy żeby testować. U mnie we wtorek 11 dpo wg mnie ale wg ovu 9dpo. Także wiem to bardzo wcześnie i nawet nie pomtslalabym o testowaniu gdyby nie moje sutki (no już nie wiem w co mam wsadzić piersi tak mnie bola). Tylko brak boli brzucha a w pierwszej ciąży mnie bolał brzuch jak na @.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2017, 21:05

2016 Pawełek 28tc
    2018 Weronika moja największa radość
    2020 Piotruś moja druga największa radość
  • Abs Ekspertka

Wysłany: 2 lipca 2017, 21:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiatko to ja czekam na jutrzejsze wieści od Ciebie. A tak w ogóle to już mamy sporo dzieciaczkow w lipcu a to dopiero początek:)

2016 Pawełek 28tc
    2018 Weronika moja największa radość
    2020 Piotruś moja druga największa radość
  • nick nieaktualny

Wysłany: 2 lipca 2017, 21:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hura2017 wrote:
    Tulę :(

hura2017 lubi tę wiadomość

• Bocianiątko Autorytet

Wysłany: 2 lipca 2017, 21:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abs wrote:
    Bocianiatko to ja czekam na jutrzejsze wieści od Ciebie. A tak w ogóle to już mamy sporo dzieciaczkow w lipcu a to dopiero początek:)
    To Flowwer tak w czerwcu czarowała :) <3
    ja się zastanawiam cały czas... czy nie czekać do terminu @ i oszczędzić sobie kolejnego rozczarowania... ale z drugiej strony, pojawiają się takie malutkie, subtelne oznaki że może coś być na rzeczy ;) takie niewielkie mdłości to zwalam na bromergon, chociaż na początku brania ich nie było :P cycki w ogóle jakby ich nie było - chociaż dzisiaj zaczynają lekko wrażliwe być, ale nie wiem czy sobie tego nie wkręcam:P
    a tak w ogóle to owu była w naszą rocznicę ślubu i mogłoby się w końcu udać, no! ;)

Flowwer, Abs, Czrna 81 lubią tę wiadomość

laUgp2.png
    3. IMSI (???)
    2. ICSI (OviKlinika 2021): 10 komórek - 1 blastka
    * CRIO 3.2.3 z 7 doby - 01.04.2021 :(
    1. ICSI (nOvum 2019): 7 komórek - 3 trzydniowce
    * ET cl9.3 - 01.08.2019 :(
    * CRIO 2.3.3 i M3 - 29.10.2020 :( :(
    IUI - 24.10.2018 :(
    IUI - 19.11.2018 :(
    stan zapalny endometrium, test Be Ready - endometrium prereceptywne
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, adenomioza, mięśniaki hashimoto, niedoczynność tarczycy, hiperinsulinemia, hiperprolaktynemia, rozjechane cytokiny
  • hura2017 Przyjaciółka

Wysłany: 2 lipca 2017, 21:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Tulę kochana masz jakiś plan działania ? Badania dodatkowe ?
    Tak za miesiąc dopiero nasz androlog. Jutro odbieramy wyniki męża - nasienie po kuracji suplementami. Ja już po hsg. Będziemy szli początkowo w kierunku inseminacji chociaż nadal mam jakieś negatywne nastawienie do tego. Czytałam o niskim procencie powodzenia

3jgxe6hh5xvk7g82.pngimg]https://www.suwaczki.com/tickers/3jgxe6hh5xvk7g82.png[/img]
  • Flowwer Autorytet

Wysłany: 2 lipca 2017, 21:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Flowwer, ja za Twoją radą postaram się w ciągu miesiąca zrobić ten panel limfocytarny i być może mutacje. Muszę poczytać czy te z testdna.pl są wiarygodne.
    Oprócz tego zbadam jeszcze ten helicobacter i homocysteinę. Coś jeszcze byś polecała? :)

Hormony posprawdzam na nowo pewnie dopiero tuż przed powrotem do starań. Przeszło mi przez myśl czy nie wciąć na te kilka miesięcy tabletek anty, może akurat byłby jakiś efekt odstawienia u mnie...

U Ciebie już po owulce? Planujesz jeszcze jakiś podgląd w tym tygodniu? Trzymam mocno kciuki <3

Może faktycznie antyki bedą dobrym wyjsciem na 2-3 mies max ;) ja bym dłuzej nie wytrzymała. W tym czasie bedzoesz mieć czas zregenerować siły do dalszej walki.
    Tak się zastanawiam co jeszcze dodać do badań ale nic nie dodam bo szkoda kasy tu zależy co wyjdzie i w jakim kierunku to pójdzie.

Jakoś nie chce mi się iść na wizytę w przyszłym tygodniu podglądową czy popękały jajka. Jakoś powoli odpuszczam i zaczynam.planować IVF. We wrzesniu lecę na wakacje z M a późnej ruszam ze stymulacją.
    Liczę że koniec listopada początek grudnia będę mieć transder :D i serducho na Świętą Bożego Narodzenia <3

summer86, Czrna 81 lubią tę wiadomość

kjmni09k3h9ob9x5.png
    Provita-Paliga
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

Wysłany: 2 lipca 2017, 21:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko wrote:
    To Flowwer tak w czerwcu czarowała :) <3
    ja się zastanawiam cały czas... czy nie czekać do terminu @ i oszczędzić sobie kolejnego rozczarowania... ale z drugiej strony, pojawiają się takie malutkie, subtelne oznaki że może coś być na rzeczy ;) takie niewielkie mdłości to zwalam na bromergon, chociaż na początku brania ich nie było :P cycki w ogóle jakby ich nie było - chociaż dzisiaj zaczynają lekko wrażliwe być, ale nie wiem czy sobie tego nie wkręcam:P
    a tak w ogóle to owu była w naszą rocznicę ślubu i mogłoby się w końcu udać, no! ;)
    A to mnie wczoraj naciagalo i dziś też rano. Ale to też nie wiąże raczej z ciąża bo od kilku dni mam popęd na koktajl truskawkowy ;) codziennie wypijam litr.
    Jedynym dziwnym objawem co nigdy nie miałam jest ból piersi. Ale to też trochę zwalam na progesteron.

• Malwas Autorytet

Wysłany: 2 lipca 2017, 21:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po jakim czasie mogę się spodziewać wyniku na cito w Diagnostyce?

3i49px9iphyqib5j.png
    7u22ugpjteqyoky0.png
    Starania od 03.2016 - PCOS, astenoteratozoospermia, MTHFR-A1298C, PAI-1 4G- układ homo;
  • Yoselyn82 Autorytet

Wysłany: 2 lipca 2017, 21:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Może faktycznie antyki bedą dobrym wyjsciem na 2-3 mies max ;) ja bym dłuzej nie wytrzymała. W tym czasie bedzoesz mieć czas zregenerować siły do dalszej walki.
    Tak się zastanawiam co jeszcze dodać do badań ale nic nie dodam bo szkoda kasy tu zależy co wyjdzie i w jakim kierunku to pójdzie.

Jakoś nie chce mi się iść na wizytę w przyszłym tygodniu podglądową czy popękały jajka. Jakoś powoli odpuszczam i zaczynam.planować IVF. We wrzesniu lecę na wakacje z M a późnej ruszam ze stymulacją.
    Liczę że koniec listopada początek grudnia będę mieć transder :D i serducho na Świętą Bożego Narodzenia <3

a gdzie sie wybierasz na wakacje? :P a moze nie polecicie nigdzie bo pojawia sie dwie kreseczki na tescie :)

preg.png

❤️❤️❤️
  • Flowwer Autorytet

Wysłany: 2 lipca 2017, 21:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko no ja chcę widzieć te dwie kreski u Ciebie!!! Ile to można czekać mssz mieć piękny prezent <3

Hura jesli masz wskazania do IUI to skorzystaj o ile rozważasz IVF.

kjmni09k3h9ob9x5.png
    Provita-Paliga
    ⛄⛄⛄
  • Lucia88 Autorytet

Wysłany: 2 lipca 2017, 21:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Ładna ilość i parametry, przecież potrzebny jest jeden żołnierz ;)

A ja ten weekend nie robię nic prócz baby z M totalne lenistwo i śmieje się że przez półtorej doby poszło ponad 800 mln nasionek a potrzebny jeden albo dwa :D

Ja liczę, że u nas przyszły weekend będzie równie "leniwy" jak ten u Ciebie.
    To teraz czekamy na serduszko <3 u Ciebie!

PRZERWA W STARANIACH

29.05- neurolog
    31.05- psychiatra
  • Yoselyn82 Autorytet

Wysłany: 2 lipca 2017, 21:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 ja jestem negatywnie nastawiona na antyki, jakos mam zle wspomnienia z nimi, ale moze tobie faktycznie na jakis czas beda potrzebne, poukladasz sobie wszystko, dojdziesz do siebie a jak zaczniecie na nowo staranka to odsstawisz je i pewnie szybko sie uda!

Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2017, 21:28

preg.png

❤️❤️❤️
  • Flowwer Autorytet

Wysłany: 2 lipca 2017, 21:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    a gdzie sie wybierasz na wakacje? :P a moze nie polecicie nigdzie bo pojawia sie dwie kreseczki na tescie :)

Wierzysz w to że za 14 lat małżeństwa nie byłyśmy razem na wakacjach !! Musimy gdzieś wylecieć i odpocząć ale niestety przez IVF w okrojonym budżetem. Ja chcę lecieć na złote piaski tak odpoczać z all inclusive.

kjmni09k3h9ob9x5.png
    Provita-Paliga
    ⛄⛄⛄
‹‹ 29 30 31 32 33 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego