Forum W oczekiwaniu na testowanie LIPCÓWKI :)
Odpowiedz

LIPCÓWKI :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 6 lipca 2017, 06:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie tam piersi tylko raz w zyciu bolaly- jak przemarzlam.
    Ja mialam hsg ze zdjeciem rtg. Ogolnie wyglada to tak ze jezeli jajowod jest niedrozny to boli, jesli drozny to jest po prostu nieprzyjemnie- taki bol jak na okres. Po wszystkim 1-2 dni mialam lamienia i brzuch bolal okresowo. Ja mialam problem z 1 jajowodem no i mnie bolalo mocno badanie. Ale kolezanka miala bardzo drozne i zero bolu. Mi przed badaniem dali zastrzyk z ketonalu co bylo bez sensu bo 5 min pozniej juz robili badanie.

• nick nieaktualny

Wysłany: 6 lipca 2017, 06:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ah i przypuszczam ze bol byl spowodowany zbyt szybkim ppdaniem kontrastu. Stara kwoka na raz wstrzyknela mi cala wielka strzykawe. A kolezanka miala kontrast powolutku podawany

• nick nieaktualny

Wysłany: 6 lipca 2017, 06:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki, a przy in vitro pytaja Was czy chcecie 1 kruszynke czy bliznieta?

• nick nieaktualny

Wysłany: 6 lipca 2017, 06:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od dwoch dni biore metformax 2x1.
    Boze... bylam 8 razy w kiblu i myslalam ze umre tam.
    Dzis czeka mnie podroz do gliwic wiec chyba wezme 1 tab popoludniem a druga na noc- do pewnosci.
    Nie wiem jak dam rade to brac..

• Rucola Autorytet

Wysłany: 6 lipca 2017, 07:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysia wrote:
    Dziewczyny, a ma któraś z Was tak, że jak tylko jest owulacja (bolą jajniki) to zaraz na drugi dzień już bolą Was cycki;p? Ja normalnie tak mam, zamiast robić testy owu to ja mam bolące piersi;p odrazu wiem ze była owulacja, bo na nastepny dzien odrazu nie da się dotknąć bo bolą jak cholercia. Od czego to?
    Nie wiem od czego ale potwierdzam, tylko że mnue bolą dutki :)

#wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Kargo31 Autorytet

Wysłany: 6 lipca 2017, 07:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    4 cykle to nie jest tak dużo zobaczysz że szybko przeleci ten czas do upragninych kreseczek.

Ja niestety strasznie szybko się załamuję i poddaję. Chyba mam za słaba psychikę na to.

Dziś od rana łzy w oczach, bo temp poleciała na łeb na szyję i już nawet się nie łudzę. Czekam tylko na rozpoczęcie kolejnego wykresu i wizytę u nowego gin.

*44 cs o pierwszego Maluszka (start marzec 2017)
    *iui x 1
  • Kargo31 Autorytet

Wysłany: 6 lipca 2017, 07:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysia wrote:
    Dziewczyny, a ma któraś z Was tak, że jak tylko jest owulacja (bolą jajniki) to zaraz na drugi dzień już bolą Was cycki;p? Ja normalnie tak mam, zamiast robić testy owu to ja mam bolące piersi;p odrazu wiem ze była owulacja, bo na nastepny dzien odrazu nie da się dotknąć bo bolą jak cholercia. Od czego to?

Różnie to bywa. Czasem od razu, czasem tydzień przed, czasem tylko 2-3 dni przed robią się trochę większe. Ja nie traktuje tego jak jakiś wyznacznik. Tak samo jak bóle pleców na wys. kręgosłupa lędźwiowego. Czasem strasznie ciągnie, czasem wcale.

*44 cs o pierwszego Maluszka (start marzec 2017)
    *iui x 1
  • Madżka89 Autorytet

Wysłany: 6 lipca 2017, 07:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Madżka89 wszystkie trzymamy za ładny przyrosy bety !!
    Dziękuję Wam bardzo!!! Flower jesteś dobrym duchem tego forum:) a Twoja wiedza godna pozazdroszczenia:) od wczoraj biore duphaston i luteine ,tak przez telefon zalecil lekarz,dzisiaj dorwałam kolejny test(oczywiscie żółty bobotest) ,ale kreska jest taka sama jak wczoraj,liczylam ,ze choc troche ściemnieje:( no nic pozostaje czekac do jutra,milego dnia Kobietki:)

08.2017 poronienie 9 tc

Letrox 50, PAI-1, MTHFR

06.2020 Medart Poznań

14.10.20 IUI 🐒
    4.12.20 IUI 🐒

Mąż- Teratozoospermia
  • E_w_c_i_a Autorytet

Wysłany: 6 lipca 2017, 07:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann89 wrote:
    Od dwoch dni biore metformax 2x1.
    Boze... bylam 8 razy w kiblu i myslalam ze umre tam.
    Dzis czeka mnie podroz do gliwic wiec chyba wezme 1 tab popoludniem a druga na noc- do pewnosci.
    Nie wiem jak dam rade to brac..
    Zacznij od 1 tabletki, to sie wprowadza stopniowo. Na początku będziesz miała takie rewolucje, później sie unormuje. Ja dodatkowo biore SanProbi Super Formuła na florę w jelitach.
    Powodzenia ;-)

Szczęśliwa mama Majeczki :*
    Dziecinka (10 tydzień) (*) 8.2015
  • Kasia* Koleżanka

Wysłany: 6 lipca 2017, 07:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    12dpo 4 dni przed @ tesy negatywny.... ;(

• Madżka89 Autorytet

Wysłany: 6 lipca 2017, 07:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia* wrote:
    12dpo 4 dni przed @ tesy negatywny.... ;(
    Glowa do góry! 4dni przed @ to dość szybko,jeszcze wszystko może sie zdarzyć!!

08.2017 poronienie 9 tc

Letrox 50, PAI-1, MTHFR

06.2020 Medart Poznań

14.10.20 IUI 🐒
    4.12.20 IUI 🐒

Mąż- Teratozoospermia
  • Kasia* Koleżanka

Wysłany: 6 lipca 2017, 07:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madżka89 wrote:
    Glowa do góry! 4dni przed @ to dość szybko,jeszcze wszystko może sie zdarzyć!!

Niby szybko... Ale 12dpo a 7 po prawdopodobnym zagniezdzeniu chyba juz by chociaż cień cienia byl..... Ale w sumie wypijam jakieś 2 litry wody dziennue moze test wyjsc.przez to przeklamany ? Na bete nie bardzo kiedy mam isc jak narazie. Bol jajnika nadal sie pojawia....

• nick nieaktualny

Wysłany: 6 lipca 2017, 07:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czeeesc to dzis :D o 18:15 wizyta ustalamy termin dla śnieżynka :D!!!!!!!!!!!! Oby jak najszybciej <3

Bocianiątko, Karma88, Madżka89, summer86, E_w_c_i_a, innamorata88, bazylkove, KateHawke, Sarna84, staraczka1111, Czrna 81, madzia8lenka lubią tę wiadomość

• Karma88 Autorytet

Wysłany: 6 lipca 2017, 08:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaaa powodzenia! Trzymamy kciuki po 18. <3

Agniechaaaa lubi tę wiadomość

Emilka <3

gg649vvjtg0z1oj0.png

Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • Bocianiątko Autorytet

Wysłany: 6 lipca 2017, 08:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysia wrote:
    Ja tak miałam przy podwyższonej prolaktynie. Teraz, po bromku tylko 2 dni przed @ ;)

Ja dzisiaj zaczynam nowy cykl, głupia byłam ze wczoraj pozwoliłam sobie wierzyć że mogło się udać... ale 15 dniowej fl to jeszcze nie miałam!

laUgp2.png
    12.01.2021 - OVI klinika start 2. procedury - krótki protokół mensinorm 150 + orgalutran
    CRIO 2.3.3 i M3 - 29.10.2020 :( :(
    02.2020 - diphereline 8 miesięcy (sztuczna menopauza, wyciszenie adeno)
    ET cl9.3 - 01.08.2019 :(
    lipiec 2019 - 1. procedura: gonal f 125 + centrotide) 10 kumulusów, 6 komórek, 3 zarodki słabej jakości (duża fragmentacja)
    IUI - 24.10.2018 :(
    IUI - 19.11.2018 :(
    maj 2019 - histeroskopia - stan zapalny endometrium, adenomioza
    marzec 2019 - dieta bg i bm, zmiana leków i supli - bez efektu
    maj 2018 - laparoskopia - skoagulowane drobne mięśniaki
    czerwiec 2018 - immunosupresja bez efektu
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, adenomioza, hashimoto, niedoczynność tarczycy, hiperinsulinemia, hiperprolaktynemia, rozjechane cytokiny, wrogi śluz
  • Bocianiątko Autorytet

Wysłany: 6 lipca 2017, 08:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann89 wrote:
    Ja tak mialam.. u androloga prywatnie 39% w zeszlym roku. Wynik z angelius provita sprzed kilku dni- 1%..
    Nasze badania były robione w Invicta, myślicie że mimo to mogą być niewiarygodne?

laUgp2.png
    12.01.2021 - OVI klinika start 2. procedury - krótki protokół mensinorm 150 + orgalutran
    CRIO 2.3.3 i M3 - 29.10.2020 :( :(
    02.2020 - diphereline 8 miesięcy (sztuczna menopauza, wyciszenie adeno)
    ET cl9.3 - 01.08.2019 :(
    lipiec 2019 - 1. procedura: gonal f 125 + centrotide) 10 kumulusów, 6 komórek, 3 zarodki słabej jakości (duża fragmentacja)
    IUI - 24.10.2018 :(
    IUI - 19.11.2018 :(
    maj 2019 - histeroskopia - stan zapalny endometrium, adenomioza
    marzec 2019 - dieta bg i bm, zmiana leków i supli - bez efektu
    maj 2018 - laparoskopia - skoagulowane drobne mięśniaki
    czerwiec 2018 - immunosupresja bez efektu
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, adenomioza, hashimoto, niedoczynność tarczycy, hiperinsulinemia, hiperprolaktynemia, rozjechane cytokiny, wrogi śluz
  • innamorata88 Autorytet

Wysłany: 6 lipca 2017, 08:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann89 wrote:
    Dziewczynki, a przy in vitro pytaja Was czy chcecie 1 kruszynke czy bliznieta?
    Nam zostawili decyzję :) ze względu na małą ilość zarodków zdecydowaliśmy się na podanie jednego kropka ;)
    Bocianiątko, wyniki z kliniki brałabym za wiarygodne - jednak różnica w sprzęcie, na którym pracują robi robotę :)
    Ann jak ilość nasienia u Was jest duża to i z tego 1 procenta można pokusić się o inseminację o ile test hba i scd wyszedł Ok :)
    Agniechaaaaa jak to szybko zleciało :D
    Ja Was nadrobię po weekendzie, jesteśmy z młodym na wycieczce w Pradze i stąd kompletny brak czasu na forum :*

Bocianiątko lubi tę wiadomość

Mikołaj 25.04.2011

08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Ptysia Autorytet

Wysłany: 6 lipca 2017, 09:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko wrote:
    Ja tak miałam przy podwyższonej prolaktynie. Teraz, po bromku tylko 2 dni przed @ ;)

Ja dzisiaj zaczynam nowy cykl, głupia byłam ze wczoraj pozwoliłam sobie wierzyć że mogło się udać... ale 15 dniowej fl to jeszcze nie miałam!
    A ja tez jestem na Bromku, już trzeci miesiąc zleciał ale ja miałam tak , ze jak miałam podwyższona prolaktyna to poprzedni gin mi kazał brać po dwie tabsy dziennie i zbilismy ja w miesiąc do poniżej normy i kazał wtedy odstawić i pytałam czy ona się nie podniesie? Ale twierdził ze nie. A po dwóch czy trzech miesiącach z ciekawości poszłam sobie zrobić badanie a tam znowu podniesiona tylko nie do takiego stopnia jak wcześniej ale powyżej normy. I akurat miałam wtedy pierwsza wizytę w klinie i gin endo powiedział ze skoro się podnosi to ja muszę już cały czas brać bromergon ale w najmniejszej dawcę czyli pół tabletki. I tak sobie łykam to już trzy miesiące i myśle po powrocie z wakacji sprawdzić jak tam poziom prolaktyny. Ale takie bóle piersi to miałam nawet jak zbiłam ja.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lipca 2017, 08:56

• Abs Ekspertka

Wysłany: 6 lipca 2017, 09:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiatko przykro mi :(

2016 Pawełek 28tc
    2018 Weronika moja największa radość
    2020 Piotruś moja druga największa radość
  • Abs Ekspertka

Wysłany: 6 lipca 2017, 09:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczęta mam pytanie. Idę jutro na badania krwi TSH i takie tam tarczycowe rzeczy. No i może bym machnął bete za jednym wkluciem tylko że nie wiem czy nie za wcześnie. To będzie 12dpo. Nigdy bety nie robiłam i nie za bardzo jestem obeznana w tych sprawach dlatego prośba do doświadczonych czy w ogóle takie badanie ma sens? Testu sikanego nawet nie robię bo wiem że za wczesnie- w pierwszej ciąży wyszedł mi w 17dpo dopiero...
    To proponuje glosowanie- kto jest za zrobieniem bety a kto przeciw. Policz wasze głosy i zrobię jak uważacie:)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lipca 2017, 09:18

2016 Pawełek 28tc
    2018 Weronika moja największa radość
    2020 Piotruś moja druga największa radość
‹‹ 48 49 50 51 52 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego