X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie LIPCÓWKI :)
Odpowiedz

LIPCÓWKI :)

Oceń ten wątek:
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 11 lipca 2017, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ostatnio do mnie do pracy przyszła kupić kobieta w ciąży piwo i papierosy a ja sobie myślę jaki ten świat jest niesprawiedliwy

    Czrna 81, Illą lubią tę wiadomość

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 11 lipca 2017, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Kate leżąc w szpitalu tyle się napatrzyłam na kobiety w pierwszych miesiącach ciąży, leżących na patologii ciąży i co chwile wychodzących na papierosa, że aż mi się płakać chciało jak tak można :(

    To niesprawiedliwe i bardzo dołujące...

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 11 lipca 2017, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Kate leżąc w szpitalu tyle się napatrzyłam na kobiety w pierwszych miesiącach ciąży, leżących na patologii ciąży i co chwile wychodzących na papierosa, że aż mi się płakać chciało jak tak można :(
    Bo niektórym to za łatwo przychodzi... :(

    Karma88, KateHawke lubią tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Melevis Autorytet
    Postów: 1316 4760

    Wysłany: 11 lipca 2017, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 wrote:
    To ostatnio do mnie do pracy przyszła kupić kobieta w ciąży piwo i papierosy a ja sobie myślę jaki ten świat jest niesprawiedliwy

    Pamietam, jak byłam w pierwszej ciąży i koleżanka poprosiła mnie, żebym jej kupiła papierosy po drodze. Jezusie jak mi głupio było. Ale to taka mała dygresja, że jak idzie się do sklepu to niekoniecznie wszystko jest dla kupującego :) o, albo miałam mieć gości i w markecie kupowałam alkohol :D

    l22nj48ay1qfqnoi.png
    klz9jw4z9e5d3ouc.png
    qb3cg7rfn0fbukfn.png
    02.2017 [*] 6tc
    01.2019 [*] 10tc
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 11 lipca 2017, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melevis wrote:
    Pamietam, jak byłam w pierwszej ciąży i koleżanka poprosiła mnie, żebym jej kupiła papierosy po drodze. Jezusie jak mi głupio było. Ale to taka mała dygresja, że jak idzie się do sklepu to niekoniecznie wszystko jest dla kupującego :) o, albo miałam mieć gości i w markecie kupowałam alkohol :D

    Tak też moze być. A Panan12 pewnie poznała po twarzy że to raczej dla tej kobiety. Twarz tej baby którą ja widziałam mówiła mi wszystko...

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Milla_ Przyjaciółka
    Postów: 101 160

    Wysłany: 11 lipca 2017, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Opisujesz dokładnie tak jak u mnie zobacz na wykresie. Jak miałaś rozciądliwy śluz to okres blisko ovu nastepnie zamienia się w wodnisty tak ok od 2dpo kolejnie kremowy czyli nie płodny.

    A tak ok 3 dpo zaczynają boleć jejniki i jest to spowodowane pracą ciałka żółtego.

    Więc możliwe że ten wczorajszy spadek temperatury to spadek owulacyjny?
    I czemu bolą mnie oba jajniki? W większości nie naraz ale np rano lewy, po południu prawy a wieczorem oba.
    A Ty już miałaś owu?
    To jest mój pierwszy cykl z metforminą tzn licząc od 1dc, bo ogólnie to biorę ją od 1,5 miesiąca

    f2wljw4z2jsklqz3.png
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 11 lipca 2017, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    To niesprawiedliwe i bardzo dołujące...
    Bo to są po prostu bździągwy!!! I te ich miny kpiące... masakra!

    KateHawke lubi tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 11 lipca 2017, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytanie do dziewczyn stosujących ovitrelle, podajecie sobie ten lek same czy przez pielęgniarkę? Mi pani dr powiedziała żebym podjechała do OZ, ale widzę że to jest proste bo podawane podskórnie. Robienia zastrzyków uczył mnie weterynarz haha! Moja sunia miała ropomacicze i podawałam jej zastrzyki w domu. Co myślicie, dam se radę, nie?

    Czarna81
    22 cs.
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 11 lipca 2017, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milla_ wrote:
    Więc możliwe że ten wczorajszy spadek temperatury to spadek owulacyjny?
    I czemu bolą mnie oba jajniki? W większości nie naraz ale np rano lewy, po południu prawy a wieczorem oba.
    A Ty już miałaś owu?
    To jest mój pierwszy cykl z metforminą tzn licząc od 1dc, bo ogólnie to biorę ją od 1,5 miesiąca
    Ja chodzę na monitoringi gdyż tylko mam ovu po stymulacjach.
    Możliwe że jesteś przed ovu ale ja specjalistką w wykresach nie jestem.
    Jedynie na 99% monitoring wykaże czy są pęcherzyki.
    Zazwyczaj ból jajników to dobra oznaka.
    Jak co, możesz jutro lub w czwartek iść na badanie estradiolu.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 11 lipca 2017, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    Pytanie do dziewczyn stosujących ovitrelle, podajecie sobie ten lek same czy przez pielęgniarkę? Mi pani dr powiedziała żebym podjechała do OZ, ale widzę że to jest proste bo podawane podskórnie. Robienia zastrzyków uczył mnie weterynarz haha! Moja sunia miała ropomacicze i podawałam jej zastrzyki w domu. Co myślicie, dam se radę, nie?

    To banalne ;) dajesz w fałdę brzuszną i po sprawie

    Czrna 81, Karma88 lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 11 lipca 2017, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka1111 wrote:
    No czytałam że dziecko w brzuszku odbiera zdrowie dziecku chrzczonemu lub odwrotnie. No wiesz to tylko zabobony :)
    Tez o tym slyszalam. W marcu byl chrzciny mojego chrzesniaka. Obawialam sie, ze do tego czasu zajde juz w ciaze bo staramy sie od grudnia- i co ja wtedy powiem. ale oczywiscie...ciazy w marcu brak, podobnie jak w kwietniu maju i czerwcu :p

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • Phnappy Autorytet
    Postów: 956 2036

    Wysłany: 11 lipca 2017, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny... przykro to jest kiedy słyszycie po poronieniu "a nam to tak łatwo z ojcem przyszło" :(

    ckai43r8zmly7il4.png

    staramy się już ponad 2 lata :( - udało się!!
    aktualnie 2 cykl z CLO (pierwszy bez owu) - szczęśliwy podwójnie <3
    Maj 2017 - 13tc (8tc) poronienie zatrzymane :(
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 12 lipca 2017, 05:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    To banalne ;) dajesz w fałdę brzuszną i po sprawie
    Dzięki Flowwer! :-* Już zrobiłam ;-)

    Flowwer, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 12 lipca 2017, 06:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phnappy, bardzo współczuję takich słów od rodziny :(

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2017, 06:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phnappy wrote:
    Dziewczyny... przykro to jest kiedy słyszycie po poronieniu "a nam to tak łatwo z ojcem przyszło" :(



    Moja mama tez tak często mówi ale to w sensie jej bólu, ze "głupia" była i nie wiedziała ze to tak sie noże źle skonczyc.

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 12 lipca 2017, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gg dziś wizyta ?

    Phnappy wiem co czujesz, niestety też to usłyszałam od własnej matki najboleśniejszy sztylet w plecy od osoby na ktorej wsparcie najbardziej liczymy.


    Agniechaaa i Staraczka coraz bliżej dzidzia, coraz blizej dzidzia :D :D

    Czarna lepiej już zbieraj na ten wózek :D

    staraczka1111, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 12 lipca 2017, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Kate leżąc w szpitalu tyle się napatrzyłam na kobiety w pierwszych miesiącach ciąży, leżących na patologii ciąży i co chwile wychodzących na papierosa, że aż mi się płakać chciało jak tak można :(

    Pamietam jak moja teściowa była w szpitalu, byliśmy ją odwiedzić, a na przeciwko był oddział patologii ciąży - na schodach ciagle stają jakaś paląca baba. Mój M mówi, ze oni szybko zachodzą w ciąże, bo niczym się w życiu nie stresują a my ciagle praca dom obowiązki szefowa telefony, zawsze gdzieś spóźnieni i w biegu. Naprawdę nauczyłam się przez ostatnie pare miesięcy doceniać dom rodzine i spokój. W weekendy praca już nie istnieje, wyłączam telefon i laptopa - tyle na razie mi się udało

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2017, 07:54

    KateHawke, Czrna 81 lubią tę wiadomość

  • gg88 Autorytet
    Postów: 1075 894

    Wysłany: 12 lipca 2017, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak dziś wizyta o 17.15 badania przygotowane i nawet M czytałam pytania jakie może się spodziewać od lekarza... Zżera mnie ciekawość jak wytlumaczy te anomalie hormonalna u M i mam tylko nadzieje ze nie wyjdą żylaki powrozka nasiennego chociaż M jest dzielny bo jak zawsze mówi ze od jego jajek z daleka to powiedział ze zrobi wszystko co trzeba będzie nawet operacje, suplement wszystkie zjada wszystkie obcisłe bokserki schował do szuflady z rzeczami nieużywanymi i chodzi w luźnych tylko a po domu ile może to bez ;p

    phnappy, flo u mnie moja mama bardzo się martwi ze 2lata po ślubie i nic na razie jej jeszcze nie mówiłam o szczegółach problemów i nawet o poronieniu bo by się załamała. Wiem jak przezywala u mojej siostry dwa poronienia ale zobaczymy co dziś lekarz powie to chyba tez jak pojadę do domu to z nia porozmawia...a teściowa podchodzi ze przyjdzie czas chociaż ona tez nie miala problemu z ciążami wiec nie zrozumie człowieka...

    zubii lubi tę wiadomość

    Tomasz 09.2018 :)
    MTHFR A1298C-hetero, PAI-1 4G -hetero, IO
    Morfologia nasienia 2% w 2017

    staranie o 2 dziecko od 2019 i nadal nic
    Morfologia nasienia 0% w 2022r
  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 12 lipca 2017, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gg moja teściowa miała problemy, bo zanim mój M się urodził to dwa razy poroniła i później już nie miała dzieci a i tak nie rozumie... jesteśmy 6 lat po ślubie i na każdy możliwa okazje słyszałam, ze już najwyższy czas na dziecko, a ja po prostu nie byłam jeszcze gotowa - ona się martwi co sąsiedzi pomyślą

  • Zgredek 12 Autorytet
    Postów: 573 645

    Wysłany: 12 lipca 2017, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Kto dzis testuje? Ja w piatek, ale kusi Mnie żeby jutro :)
    Tempka ciut spadła... hym, zobaczymy, jak jutro rano nie poleci w dół to sikne :)

    Synek <3
    Mój blog: www.doilurazysztuka.wordpress.com

    0d1y3e3k63eguvgh.png
‹‹ 73 74 75 76 77 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ