X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopad należy do nas
Odpowiedz

Listopad należy do nas

Oceń ten wątek:
  • sóweczka Przyjaciółka
    Postów: 83 53

    Wysłany: 14 listopada 2014, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz mam 9dpo. Zazwyczaj @ dostaję po 13 dniach od owulacji...

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 14 listopada 2014, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 23:08

  • Malagosia Autorytet
    Postów: 715 1145

    Wysłany: 14 listopada 2014, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli takie czekanie... ale nadzieja jest

  • sóweczka Przyjaciółka
    Postów: 83 53

    Wysłany: 14 listopada 2014, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam taką myśl, że może zagnieździło się wczoraj i jeszcze nie urosło... he he he. Cóż, nadzieja jest, ale już malutka. W sumie zawsze wolałam wiedzieć na czym stoję, więc nie czuję się zawiedziona. Jak nie teraz to później.

  • Malagosia Autorytet
    Postów: 715 1145

    Wysłany: 14 listopada 2014, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki żeby jednak kolejne dni przyniosły dobre wieści

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2014, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wybaczcie ze sie od wczoraj malo odzywam ale czuje sie troche jak swinka ktora doslownie przecieka... jeszcze tam mocnego @ nie mialam... co pol godziny przeciekam...
    No ale, z dobrych wiesci na za tydzien w czwartek mam termin u ginekologa. Lista czego chce i o co chce sie zapytac zrobiona.
    Oby wszystko poszlo po mojej mysli.

  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 14 listopada 2014, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juwelka takie zmeczenie calkiem normalne. Jak czujesz je znaczy organizm wola odpoczywaj!

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 14 listopada 2014, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sóweczka, trzymam kciuki żeby przyroslo.

    Juwelka, ja na początku ciąży strasznie byłam senna, masakra to była jakaś :)

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 14 listopada 2014, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juwelka wrote:
    Zetka a ja właśnie mam problem z zaśnięciem, w nocy się budzę a w dzień wszystko mnie męczy;)

    Jeszcze tylko około 8 mcy :)

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 14 listopada 2014, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata, u mnie do owulki to jeszcze z tydzień, ale już śluz się pojawia i czasem jakiś jajnik da o sobie lekko znać.

    Morwa, czytałam, że te zioła to nawet są dobre na tarczyce. Więc ja je piję i się nie przejmuje, one poprawiają prace jajników, a niedoczynność tarczycy ją zaburza więc są nawet wskazane, prze dziurawcem kiedyś mnie ostrzegała jakaś forumowiczka, a ja na necie znalazłam tylko, że jest wskazany przy niedoczynności natomiast nie można go z jakimiś lekami na depresję (chyba to była depresja, ale nie wiem czy dobrze pamiętam) łączyć, bo może je osłabiać.
    Co do sikania, to ja sikam na potęgę w okolicach ovu, jak normalnie mogę sikać dwa razy dziennie, tak w ovu lub tuż po sikam co dwie godziny.
    Morwa leki bierz bardzo regularnie, dokłądnie o tej samej godzinie żeby nie doprowadzić do piku hormonu w organizmie.

    Cigaretta trzymam kciuki za wizytę :)

    Sóweczka, przykro mi, że beta negatywna, ale może faktycznie za wcześnie.

    Cassie, niech @ szybko się skończy.

    Ja właśnie wróciłam do domu i zabieram się za sprzątanie żeby mieć wolne.



    Cassie, Morwa lubią tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 14 listopada 2014, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 23:08

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 14 listopada 2014, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 23:07

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2014, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja kolezanka wpadla z uwaga 4tym dzieckiem... dlaczego ja tak nie umiem sobie wpasc?

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 14 listopada 2014, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa, ja też - zdrówko! :)

    Cassie :/

    Morwa, Cassie lubią tę wiadomość

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 14 listopada 2014, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 23:07

  • sóweczka Przyjaciółka
    Postów: 83 53

    Wysłany: 14 listopada 2014, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cassie ja też mam synów "wpadkowych" a teraz chcemy i nic... Może za bardzo chcemy?

    Cassie lubi tę wiadomość

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 14 listopada 2014, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa, myślę, że nie zaszkodzi, tym bardziej, że przy hashimoto mogą być problemy z owulką, komórki wolniej dojrzewają, myślę, że dobrze jest ją trochę wspomóc, ja biorę jedno i drugie także zobaczymy, co z tego wyjdzie.

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 14 listopada 2014, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 23:07

    martika lubi tę wiadomość

  • juwelka Autorytet
    Postów: 1439 1023

    Wysłany: 14 listopada 2014, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Juwelka odpoczywaj ☺ odkurzanie zostaw mężowi☺ przynajmniej do 12 tyg ja osobiscie zamierzam się byczyc i wykorzystać ten stan jak stan zagrożenia życia dam mężowi popalić niech odczuje ciąże na swój sposób:p już mu to zapowiedziała i się zgodził wiec nic tylko z tego skorzystać potem już wszystko wróci do normy ☺
    Nie wiem jak wy ale ja zasiadam do winka☺ jak owu znowu będzie tak późno to ładne endo sobie wychoduje już nie jest tak źle bo niejedna ma gorsze :p
    ogólnie wykorzystuję fakt bycia w ciąży- mąż nie protestuje;) pojechał do tesco a ja pomyślałam że chociaż szybko odkurze, ale jednak to była zła decyzja -od dziś nic;)Już mu zapowiedziałam że jutro łazienka musi błyszczeć;)

    Tak w ogóle dziewczyny to dziś powiedziałam wszystkim w pracy - wiem że szybko ale od wtorku mam zamiar być na zwolnieniu więc wolałam uprzedzić...uff ciężko było, ale wszyscy się cieszli;)

    Cassie lubi tę wiadomość

    atdce6ydcmj5jyyx.png

    oar843r8a3hzoi3d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2014, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pije sobie Malibu, Wasze zdrowie dziewczyny :*

    Nusia lubi tę wiadomość

‹‹ 105 106 107 108 109 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ