X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopad należy do nas
Odpowiedz

Listopad należy do nas

Oceń ten wątek:
  • zabka11 Autorytet
    Postów: 2350 5101

    Wysłany: 26 listopada 2014, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie,

    przepraszam ze sie nie odzywam, ale ciągly mlyn mam i doba wciaż za krótka...
    co do starań to nie planuję za bardzo, bo zawsze mi wtedy nie wychodzi...
    spontan i tyle...

    co u Was?
    czy ktoś moze mi streścić co u Was słychać, bo nie nadrobię 2 tyg.nieobecności....:-/

    3i499vvjdikb2il4.png
    iv09j48argrcm17t.png
  • zabka11 Autorytet
    Postów: 2350 5101

    Wysłany: 26 listopada 2014, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie,

    przepraszam ze sie nie odzywam, ale ciągly mlyn mam i doba wciaż za krótka...
    co do starań to nie planuję za bardzo, bo zawsze mi wtedy nie wychodzi...
    spontan i tyle...

    co u Was?
    czy ktoś moze mi streścić co u Was słychać, bo nie nadrobię 2 tyg.nieobecności....:-/

    3i499vvjdikb2il4.png
    iv09j48argrcm17t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2014, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabka u wszystkich z nas nadal wielkie oczekiwania :)

    U mnie wyszło słońce, chyba z niego skorzystam i umyje okna, bo widze przez nie jak przez mgłe :D
    muszę się czymś zająć, bo im bliżej testowania tym mniej nadzieji we mnie.. nie wiem czy jest sens się łudzic.

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 26 listopada 2014, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    Hey Kochane,

    Kotowa ja nie wierzę, że nie mogło się udać! może coś z tymi testami jest nie tak! Nadal mocno trzymam kciuki za Ciebie:*

    Agatka zdrówka dla synka!

    Kaś witaj :)

    Dziewczynki a u mnie porażka, myślałam, że owulka była w poniedziałek a chyba jej jednak nie było! Dzisiaj tempka znowu niska, brzuch i jajnik nadal mocno bolą, piersi się zrobily większe i nabrzmiałe, wczoraj wieczorem czułam takie dziwne drętwienie w lewej pachwinie...


    Kurcze Nusia dziwne. A iludniowe masz cykle? Może faktycznie będzie dopiero dzisiaj i ten spadek jest przedowulacyjny? Ja bym dzisiaj jeszcze <3

    Kate, gratulacje :)

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2014, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetka no ja już właśnie nie wiem...śluz dzisiaj mam już taki dziwny, nawet ciężko mi stwierdzić czy to wodnisty czy kremowy, na pewno nie rozciągliwy już...najgorsze, że z mężem nadal tak średnio...trudno, może w kolejnym cyklu się uda :(

    a cykle mam przeważnie 29-30 dniowe, to zależy, zdażały się nawet 27 dniowe i 31, więc nie da się jednoznacznie określić

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2014, 11:36

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 26 listopada 2014, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To cykle masz zupełnie jak ja. Przewiduje u siebie owulke 15-16dc zobaczymy. Kurcze, spróbujcie dzisiaj, wiem ze ciężko ale bez sensu tracić cykl.

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2014, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NO w tamtym cyklu owulkę miałam 16 dc dopiero. Powiem Ci, że zaczyna mi to już być wszystko obojętne...

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 26 listopada 2014, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie mi to tez tak wygląda ze jutro będzie skok. Ale patrze ze nawet jak się dzisiaj nie będziecie serduszkowac to wtedy będzie dziewczynka jak u nas :) :) :) bo męża w weekend nie będzie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2014, 13:04

    Madlene84 lubi tę wiadomość

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2014, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetka tylko ja nie jestem pewna, czy od poniedziałku jego plemniki przetrwają...

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 26 listopada 2014, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli dziś byłaby owu to raczej tak. Jeśli u mnie będzie owu jak zwykle to będzie taka sama sytuacja bo męża prawdopodobnie w pt juz nie będzie czyli ostatnie serduszko jutro max pojutrze. Czyli 2-3 dni przed owu. Mam nadzieje ze wytrwaja.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2014, 13:16

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • sóweczka Przyjaciółka
    Postów: 83 53

    Wysłany: 26 listopada 2014, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!

    Zaglądam czasem, ale nie mam chwili, żeby napisać.

    Kotowa- jak tam? Czekam na potwierdzenie zieloności u ciebie.

    Nusia- zrelaksuj się, wtedy wszystko pójdzie ok. Masaż? Ciepła kąpiel? Nie myśleć!

    Zetka- kiedy owulka? Widzę, że śluz już gotowy, jeszcze cała reszta, i dużo serduszek...

    Ja wracam do mojego robienia różnych rzeczy. Już niedługo wydam książkę dla mam- koniecznie przeczytajcie jak Wam wpadnie w łapki- "My, o nas, dla nas czyli wspomnienia dziesiątek mam"- książka o emocjach bycia mamą.

    Kotowa, Madlene84 lubią tę wiadomość

  • aneczka85m Autorytet
    Postów: 293 137

    Wysłany: 26 listopada 2014, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania24 wrote:
    Aneczka moja data urodzenia 25.02.1991 r godz ok 17 :) z góry gorące dzięki :*



    Witam was dziewczyny

    Ania24 urodziłaś się tego samego dnia co mój synuś 25 lutego:):):) a wracając do tematu to urodziłaś się 3 dni przed pełnią więc owulacja według księżyca przypada właśnie wtedy w obecnie wychodzi na to że najbliższą owulację będziesz miała 3 grudnia bo najbliższa pełnia będzie 6 grudnia więc odejmując 3 dni od dnia pełni daje nam 3 grudzień:) w listopadzie miałaś księżycową owulację 3 listopada bo pełnia była 6 listopada.
    Najlepiej jeśli Twoja dotychczas wyliczana owulacja pokrywa się z owulacją księżycową:) Ale z tego co widzę teraz ci się nie pokryje jeśli za tydzień masz robić test:)

  • aneczka85m Autorytet
    Postów: 293 137

    Wysłany: 26 listopada 2014, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    Aneczka ja też bym bardzo Cię prosiła o pomoc :)



    Chętnie pomogę, prosze o datę urodzin:)

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 26 listopada 2014, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sóweczka wrote:
    Hej!

    Zaglądam czasem, ale nie mam chwili, żeby napisać.

    Kotowa- jak tam? Czekam na potwierdzenie zieloności u ciebie.

    Nusia- zrelaksuj się, wtedy wszystko pójdzie ok. Masaż? Ciepła kąpiel? Nie myśleć!

    Zetka- kiedy owulka? Widzę, że śluz już gotowy, jeszcze cała reszta, i dużo serduszek...

    Ja wracam do mojego robienia różnych rzeczy. Już niedługo wydam książkę dla mam- koniecznie przeczytajcie jak Wam wpadnie w łapki- "My, o nas, dla nas czyli wspomnienia dziesiątek mam"- książka o emocjach bycia mamą.

    Sóweczka, to Ty i fizjoterapeutka i pisarka jesteś? :)
    U mnie owu pewnie w niedziele, poniedziałek :)

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • aneczka85m Autorytet
    Postów: 293 137

    Wysłany: 26 listopada 2014, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kate851 wrote:
    Hej Dziewczyny:) wcześniej u Was byłam, wczoraj wieczorem testowałam na imieninki, bo nie wiedziałam czy pić wódkę i test pokazał 2 krechy, dziś rano robiłam betę i czekam na wynik, w czerwcu miałam łyżeczkowanie i tym bardziej się boję,ale wierzę,że wszystko będzie dobrze:) trzymajcie kciuki:)


    Witam i gratuluję z całego serducha:)
    Powiem Ci szczerze że strasznie wysoka ta Twoja beta z tego co zobaczyłam w opisie pod wykresem:) może bliźniaki w drodze:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2014, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie obawiam ze tem miesiac u Nas tez stracony... Dzisiaj pozytywny test owulacyjny ale pewnie owulacja za 2-3dni dopiero bedzie.
    Dzisiaj <3 nie bedzie dopiero jutro a od piatku do niedzieli imprezowy weekend wiec nawet nie bedzie kiedy i gdzie :(
    Musze znowu zaczac oswajac sie z mysla ze za ok 2 tyg przyjdzie @...

    Probowalam wyliczac owulacje wg tej fazy ksiezycowej ale ona mi sie nie pokrywa z pelnia ale z nowiem, patrzac na wszystkie miesiace wstecz wg tego kalendarza to zasze trafia mi na now.
    Gdyby tak te wszystkie wyliczanki sie sprawdzaly to mialabym juz w domu male przedszkole...

    Zetka lubi tę wiadomość

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 26 listopada 2014, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cassie będzie dobrze. Trzeba w to wierzyć bo zeswirowac idzie :)

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2014, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetka wrote:
    Cassie będzie dobrze. Trzeba w to wierzyć bo zeswirowac idzie :)

    E tam ;) powiem ci szczerze ze wyjatkowo wyluzowana jestem ;)
    Nawet dzisiaj podczas fitnessu silowego zaczelo bolec mnie podbrzusze i jajnik - machnelam reka i cwiczylam dalej.
    Co ma byc to bedzie.
    Nie mysle, nie anazlizuje niech mnie zycie pozytywnie zaskoczy ;)

    Doszlam tez do wniosku ze nie mam czego sie uczyc i tam sie zastanawiam
    czy nie zapisac sie na kurs jezykowy Hiszpanskiego albo Wloskiego?
    Musze to przemyslec, nauka mi sie spodobala ;)

    Zetka, Madlene84 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2014, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uciekam do kuchni ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2014, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za testy owulacyjne i ciążowe Was wszystkich! :)

    Cassie lubi tę wiadomość

‹‹ 167 168 169 170 171 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ