X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopad należy do nas
Odpowiedz

Listopad należy do nas

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2014, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jest, chociaż kusi mnie zrobić test już jutro :>

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 26 listopada 2014, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To tym bardziej zaciskam kciuki! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2014, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki ja zaczynam się martwić, od wczoraj mam taki dziwny ból jajnika, taki jakby piekący i czuję drętwienie/mrowienie od jajnika do pachwiny. Myślałam, że to po owulacji, dzisiaj że może na owulację, ale kurcze to drętwienie/mrowienie mnie zastanawia, może to jakieś zapalenie jajnika mi się zrobiło.
    Czy któraś z Was tak miała???

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2014, 21:33

  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 26 listopada 2014, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczyny, zlecial mi jakos dzien, synek sie rozchorowal i ciagle na kolanach... biedactwo tak kaszle, ze az sie chce plakac.... :( Teraz wreszcie zasnal i na szczescie przez sen nie kaszle tak czesto... chociaz tyle...

    Kotowa tule... przykro mi bardzo i podziwiam Cie za nastawienie! Chociaz ciezko mi uwierzyc....

    martika Twoje wykresy zawsze piekne, ale ten inny, moze to bedzie znak :D

    soweczka 9 kierunkow? Ja skonczony mam jeden - marketing, teraz jestem... bezrobotna mamą :P a ostatnio pracowałam w marketingu, jak po nowym roku czegos nie znajde, bede myslala nad wlasna firma...

    cigaretta jestes nasza najblizsza testujaca, dawaj nam tu zielona kropke, bo dosc spokojnie ostatnio.

    Ja winkuje narazie... poki co rozowym moim ulubionym, jak sie @ skonczy to sie przerzuce na czerwone... siemie zaczynam dzisiaj, na infolic czekam... i do dziela :)

    she trzymam kciuki za badania.... a pozniej i za test :D

    Zetka daj jutro znac co ten lekarz tam wypatrzyl :)

    Kotowa lubi tę wiadomość

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2014, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia ja miałam zapalenie jajników, jest to niemiłosierny ból, promieniujacy do nóg, pamiętam, że leżałam i nie umiałam się ruszać no i oczywiście wyłam z bólu. . I pamiętam, że przechodziło po czasie i za jakiś czas ból wracał. Nikomu tego nie życzę !

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2014, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki CIgaretta za odpowiedź, mam nadzieję, że to jednak nie jakieś zapalenie bo mnie trafi! Muszę się też wybrać do lekarza.

  • Kotowa Autorytet
    Postów: 2992 3627

    Wysłany: 26 listopada 2014, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 czerwca 2021, 14:57

    martika, Madlene84, agata83, Zetka, triss lubią tę wiadomość

    Małgosia 24tc +15.08.2015💔
    09.2016 - 1 ICSI PGD: 22 oocyty->18 zarodków->0 po PGD
    02.2017 - 2 ICSI PGD: 20 oocytów->14 zarodków->1 po PGD-> cb 😔
    10.2017 - 3 ICSI PGD: 19 oocytów->12 zarodków->2 po PGD
    02.2018 - crio 1 blastki 😔
    06.2018 - crio 1 blastki 😔
    05.2019 - 4 ICSI PGD: 20 oocytów->16 zarodków->2 po PGD
    12.2019 - cb😔
    09.2020 - "niespodzianka!"
    Jasiek 15tc +23.11.2020💔
    03.2021 - crio 1 blastki 😔
    06.2021 - crio 1 blastki 😔
    02.2022 - 5 ICSI PGD: 14 oocytów->2 blastki->1❄po PGD
    09/2022 - crio blastki, 5dpt - 16, 7dpt - 40, 9dpt - 113, 11dpt - 382, 19dpt - 6563,
    4/10 - usg, crl 9,1mm, ❤ 135/min
    Alicja ❤️ 26/05/23, 3600g, 50cm
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 26 listopada 2014, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlene, strasznie mi przykro, że synek się tak męczy, mam nadzieję, że szybko mu przejdzie.

    Nusia, nie pomogę, bo nigdy czegoś takiego nie miałam, ale jak mnie coś kobiecego pobolewa, to mówię mężowi, że trzeba zrobić masaż wewnętrzny, to dobry pretekst u was do zgody ;)

    Madlene84, Nusia lubią tę wiadomość

  • agata83 Autorytet
    Postów: 581 451

    Wysłany: 26 listopada 2014, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotowa tak mi przykro :( To smutne. Wspieram cie calym sercem, zeby mikolaj przyniosl ci "gwiazdke z nieba"!

    Morwa, Cigaretta szybko wracajcie do zdrowka!!

    She temp idzie w gore i niech juz tak zostanie :) Powodzenia na zabiegu!

    Zetka z dziecmi ja mam tak samo, ze kazde przeziebienie to juz dla mnie stres. Daj znac jak tam twoja wizyta.

    Martika czyzbys miala jakies prorocze mysli?:) Bedzie dobrze. Musi byc! Bo grudzien to przeciez magiczny miesiac:)

    Nusia moze wybierz sie do lekarza, aby sprawdzic co to za bol? Moze to jakas torbiel czy cos? Mialas kiedys? Mam nadzieje, ze wasze ciche dni szybko mina!

    Madlene zycze zdrowka dla synka. Moj niedawno zasnal. Mam nadzieje, ze dzisiejsza noc bedzie choc troche lepsza.

    Kotowa, She Wolf lubią tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 26 listopada 2014, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 22:51

    agata83, Kotowa, Nusia lubią tę wiadomość

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 26 listopada 2014, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata, nie prorocze, nic nie przeczuwam, tylko jakieś chwilowe stresy mnie dzisiaj dopadły, ale już poszły :P

  • agata83 Autorytet
    Postów: 581 451

    Wysłany: 26 listopada 2014, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martika to dobrze, ze juz sobie poszly :) Teraz nie wolno ci sie stresowac:) Tak, wiem, latwo mowic, gorzej zrobic hehe. Ale trzeba probowac!

  • agata83 Autorytet
    Postów: 581 451

    Wysłany: 26 listopada 2014, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakos cichutko tu dzis. Zycze wam milej nocki i ide odpoczywac. W koncu nie wiem czy uda mi sie dzis troche pospac.

  • aneczka85m Autorytet
    Postów: 293 137

    Wysłany: 26 listopada 2014, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    dzięki Kochana :)
    moja data urodzenia: 25.09.1981 :)



    dopiero mogę znowu dołączyć do was, sprawdziłam właśnie Twoją datę i urodziłaś się 3 dni przed "nowiem" i w listopadzie miałaś owulację 19.11 a najbliższą masz 19.12


    http://halloween.friko.net/kalendarze/fazy-ksiezyca.html?rok=1981 kalendarz faz księżyca z wszyskich roków urodzenia

    http://www.kalbi.pl/kalendarz-faz-ksiezyca kalendarz faz księżyca na ten rok


    to tak jakby ktoś był zainteresowany:)

    Nusia, Cassie lubią tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 26 listopada 2014, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 22:52

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2014, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też ide nynu, padam z nóg. Dobranoc :)

  • Lili78 Przyjaciółka
    Postów: 89 70

    Wysłany: 27 listopada 2014, 06:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    Wyobraźcie sobie że rano zrobiłam test i nic nie wyszło, to znaczy żadnej kreski ani testowej, ani kontrolnej.
    Pierwszy raz felerny test mi się trafił. Myślałam że dzisiaj wszystko już będzie jasne :(

    Lili
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2014, 06:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Aneczko za wyliczenia :) jeśli w tamten cykl nie przedłużyłby mi się ze względu brania luteiny to by się nawet zgadzało :) coś w tym pewnie jest :)

    Kochane ja ten miesiąc już ofiacjalnie uznaję za stracony, cierpliwie czekam na @ i Wam już nie marudzę...owulacji u mnie nie było jeszcze, a wydaje mi się, że mi poprostu pęcherzyk nie pękł i pewnie dlatego tak mnie ten jajnik kłuje. Agatka cysty/torbiele miałam wiele razy, więc to żadna nowość u mnie i pewnie znowu jest...

    Miłego dnia dla wszystkich, ja spadam do pracy.

  • sóweczka Przyjaciółka
    Postów: 83 53

    Wysłany: 27 listopada 2014, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!

    Dziś odebrało mi głos- mam zapalenie krtani, więc i temperatura ostro w górę. Jutro powinnam już zdrowieć, ale dziś umieram.

    Milcząco idę do moich obowiązków...

    A! Kotowa- to ma być ostatni raz! Tak się cieszyłam... Zbieraj się stąd, za długo wszystkie tu siedzimy. Trzeba się przenieść na tą drugą, fioletową stronę! Do roboty dziewczyny! Mnożyć się!

    Kotowa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2014, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny :)

    Kotowa nowy cykl nowe nadzieje :*

    Nusia nie mow jeszcze ze stracony owulacja moze sie przesunac, w poprzednim cyklu mialam pozytywny w 12dc ale pecherzyk nie pekl, owulacja sie przesunela na 22dc. Bedzie dobrze, nie rezygnuj.

    Lili patrzac na Twoj wykres + to tylko formalnosc ;)

    aneczka tak jak mowilam wczesniej, mimo ze ja urodzilam sie 4 dni przed pelnia ksiezyca wszystkie owulacje pokrywaja mi sie nie z pelnia ale z pierwsza kwarda. Wg mnie owulacja bedzie jutro max pojutrze a wg kalendarza pojutrze.

    Dzisiaj mam dzwonic w sprawie wynikow badan, powiem szczerze ze powoli lapie stresa.

    Milego dnia

    Kotowa lubi tę wiadomość

‹‹ 172 173 174 175 176 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ