X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopad należy do nas
Odpowiedz

Listopad należy do nas

Oceń ten wątek:
  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co, z tymi termometrami to różnie bywa. Synka cykl ciążowy mierzyłam 6 lat temu elektronicznym braunem z jednym miejscu po przecinku. Jakiś czas temu kupiłam sobie specjalny owulacyjny ale był niedokładny, różne pomiary. Kupowałam go w aptece za jakieś 30zl taki różowy i mi nie podpasowal i cały czas mierze moim starym braunem :) trudno ze jedno miejsce, ale lubię go :)

    Nusia, mam nadzieje ze to fasolka Ci tak tempke miesza :)
    Ja dziś cały czas pieczenie podbrzusza jak to po owulce. Już chce do domu, namęczylam się odrabiajac swoje laby piątkowe :)

    She, będzie dobrze :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2014, 15:30

    She Wolf lubi tę wiadomość

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetka powiem Ci szczerze, że jakoś w tym miesiącu nie czekam specjalnie na to testowanie, zresztą testować nie zamierzam, chyba że dopiero jak @ nie przyjdzie. Póki co to myślę o świętach, sylwestrze. Na Sylwka wybieramy się w góry na narty z ekipą, więc będzie wesoło :)
    No i koniecznie musze znaleść nową pracę, bo jak kiedyś w końcu zaciążę, to przydałoby się być gdzieś zatrudnionym :)

    Jutro obczaję mój termometr i się okaże kto tu mi miesza te temperatury :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy inofolic trzeba zażywać o 1dc czy jest to obojętne? ?
    Bylam w aptekach i w jednej kosztuje 59zl a w drugiej 70zl :o
    myślę, czy nie zakupić przez neta i zacząć od środy np.??

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia, w sumie takie wyluzowac najlepsze, mam nadzieje ze @ nie przyjdzie :)

    Cigaretta możesz od kiedy chcesz. Byle zdążyło zadziałać kilka dni przed owu tak myślę.

    Nusia lubi tę wiadomość

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cigaretta możesz zacząć kiedy chcesz, ale tak jak pisze Zetka, dobrze żeby to było przed owulacją jeszcze. Ja kupiłam za 36 zł w aptece, ale w innych też ceny różniły się, od 50-70 zł. Masakra
    Mi zostały tylko 3 zaszetki i sama się zastanawiam czy kupować jeszcze jedno opakowanie na ten cykl, czy poczekać do @

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co ja to mam dzisiaj dzien...

    Wlaczylam wode na piecu zagotowala sie
    ... wrzucilam torebje ryzu i...
    Godzine pozniej telefon mnie obudzil... nr nieznany. Budze sie i mysle co tak z kuchni smierdzi? Lece no i oczywiscie w garnku nic juz nie bylo... Tylko smuga po tym co bylo i masa smrodu...

    agata83 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe Cassie to rzeczywiście :) chyba się dzisiaj musisz trzymać z daleka od wszelkich urządzeń i kuchni ;)

    Cassie lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki laski, w takim razie zamówie 2 opakowania na necie jest po niecałe 29 zł :)

  • klaudia1534 Autorytet
    Postów: 1151 1221

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cassie całe szczęście, że ten telefom Cię obudził.. no to niezłe zapachy teraz w domu masz :) Ja kiedyś podobnie zrobiłam, wrzuciłam mięso do garnka na sos żeby je zarumienić i poszłam na dwór pranie wieszać, jak wróciłam to w domu czarno było a z mięsa węgielki..

    Cassie lubi tę wiadomość

    Nasza Pchełka jest już z nami <3
    3jvz6iye0wj7pqpl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojjj mam nauczke zeby nie wychodzic z kuchni jak cos w niej robie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki popatrzcie na ten wykres:
    https://ovufriend.pl/wykres,ab06eb52c7ccaec468e978a4d030c270.html

    daje nadzieję, że pomimo braku skoku tempki może się udać :)

    Cassie lubi tę wiadomość

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia, ja tez mam dylemat czy zamawiac infolik, bo jak bede czekala do @ to poki zamowie, a potem mama mi wysle to minie z 2 tyg.
    Moze popatrze cz tu na miejscu cos takiego sprzedaja.

    Wykres zaskakujacy, ale byl widoczny spadek. Poza tym malo <3 Ale im sie udalo :D


    Cassie, dobrze ze chalupy nie zjaralas :O
    Ja tak kiedys jajka gotowalam, zasnelam a jak sie obudzilam to jajka byly jak kamienie i garnek do wywalenia :(

    Cassie, agata83 lubią tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja widzialam juz calkiem plaskie wykresy - doslownie bez wzlotow i upadkow a na koncu zielony kropek. Widzialam rowniez wykresy cudowne i nagle bums spadek na koniec i @
    Ja juz w to nie wierze ;)

    Wzielam sobie wlasnie Mace w tabletce ;)

    Ja mam dzisiaj dzien totalny do tylu, wszystko robie nie tak jak powinnam. Bede szczesliwa jak bedzie wieczor i pojde spac, jutro bedzie lepiej ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od czasu jak mieszkam w Niemczech coraz wiecej zdan zaczynam od JA... wybaczcie...
    Dopiero jak czytam posty to to zauwazam.

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cassie wrote:
    Od czasu jak mieszkam w Niemczech coraz wiecej zdan zaczynam od JA... wybaczcie...
    Dopiero jak czytam posty to to zauwazam.

    A JA ;) ze slownikiem ortograficznym sie zaprzyjaznilam, bo zapominam jak co sie pisze. Wogole moj jezyk polski zaczyna kulec, czasem sie nie potrafie wyslowic :( mam nadzieje, ze moje dzieci jakos tego jezyka naucze ;)

    Cassie lubi tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też często popelniam głupie błędy w ortografii, muszę się też zaprzyjaźnić ze słownikiem bo do 2 tygodni mam oddać 20 str pracy licencjackiej a nie mam jeszcze ani jednej hahaha :D

    Cassie, She Wolf lubią tę wiadomość

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie zauważyłam żebyście zle pisały :) długo już Was w PL nie ma?
    Ja zamówiłam drugi inofolic, ten mi starczy jeszcze na kilka dni, akurat jak mąż wróci to odbierze.
    Zimno mi strasznie, masakra tutaj minus 5 mi w samochodzie pokazywało.
    Zamówiłam tez Femibion natal czy jakoś tak dla starających się i w ciąży. I będę brała tylko inofolic i ten kompleks i zurawine :) Właśnie patrze na mój wykres ciążowy sprzed 6 latek, ech jak ja bym chciała :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2014, 17:46

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetka ja też właśnie zamówiłam w gemini za 2 opakowania 69 zł więc chyba i tak nieźle ;)
    A femibion natal classic tez brałam i skończył mi się w zeszłym tyg, teraz wcinam falvit.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetka pokaż nam Twój wykresik ciążowy - jeśli to oczywiście możliwe :)

    Cassie lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W marcu stuknie 4 lata ;)
    Tyle ze ja nie mam tutaj czestego konatktu z Polakami, jedynie na forum czy na skypie z rodzicami.
    Smialysmy sie jak glupie kilka dni temu na urodzinach nie umialam wytlumaczyc kolezance jak po Polsku nazywa sie wibrator... losie ile bylo smiechu ;)
    Slownika niestety nie mam ;)

‹‹ 203 204 205 206 207 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ